Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

שימו לב: על פי החלטת מכבי חיפה הכניסה לאיצטדיון תותנה בהרשמה לשירות של חברת Preciate. ההרשמה לשירות הינה חינמית. מי שכבר רשום לשירות לא צריך לבצע רישום נוסף.

3 דקות לפני, זיפו said:

שימו לב: על פי החלטת מכבי חיפה הכניסה לאיצטדיון תותנה בהרשמה לשירות של חברת Preciate. ההרשמה לשירות הינה חינמית. מי שכבר רשום לשירות לא צריך לבצע רישום נוסף.

מצויין חוסך עיכובים מיותרים

2 דקות לפני, Meron's said:

הכל בגלל שהייתי קונה לפעמים בקופות לחסוך את עמלת לאן זיינו אותי. 

זה באמת לא פייר. 

ברור אחי זה הקטע.. תכלס שילמנו על אפס כאבי ראש למשחקים כמו הדרבי שהיה במושבה/טרנר או מקרי קיצון כמו עכשיו עם הקורונה

באסה רצח שזה על נקודה בודדת.

2 דקות לפני, BRoi said:

מכבי קיבלו 500 כרטיסים מחיפה כנראה פרסמו על הוצאה של 440 לאוהדים בגלל ש60 לקחו להזמנות 

תיקנו באתר ל500 כרטיסים.. אני חשבתי שנתנו 60 לפנאטיקס

מה עם הפנאטיקס לא קיבלו???

אגב, אם שמים אותנו בK ולא מאחורי השער אני רוצה שמכבי בסביבוב השני ידחפו אותו בשער 5 לפינה ליד שער 2 ויגדרו אותם שם שלא יגעו בבמה של שער 5. חייב להעביר מסר ברור.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, אם שמים אותנו בK ולא מאחורי השער אני רוצה שמכבי בסביבוב השני ידחפו אותו בשער 5 לפינה ליד שער 2 ויגדרו אותם שם שלא יגעו בבמה של שער 5. חייב להעביר מסר ברור.

מכבי תפזר להם פרחים בכניסה ליציע

22 דקות לפני, קובי השועל said:

עד שנארח אותם לדעתי כבר נגיע לפחות ל20 אלף ביציע ואז יקבלו 2000 כרטיסים. פחות תוכל לתקוע אותם בפינה

לפני5 שעות , BRoi said:

מצויין חוסך עיכובים מיותרים

אתמול במשחק נגד באר שבע נכנסתי מהתור הרגיל ולא מהתור של ה-Preciate ואצלנו רץ הרבה יותר מהר מהסלפי.

היה בערך אותו תור בשניהם ונכנסתי הרבה לפני אדם שזכרתי אותו שעמד אחרון בתור Preciate כשהגעתי.

14 דקות לפני, Krishi said:

הPreciate  הזה חוסך נטו שליפת מסמכים חחח מבחינת מהירות לא כל כך. לחרא הזה לקח 5 נסיונות עד שהוא זיהה אותי. 

בחורה לפניי בתור של ה- preciate אתמול כל הזמן עשתה פרצופים וחיוכים והוציאה לשון למצלמה ולא הבינה למה זה לא מזהה אותה.

בהתחלה באתי להתעצבן ואז פשוט חשבתי שבטח כשהיא צילמה את הסלפי היא עשתה איזה פרצוף ועכשיו היא לא זוכרת מה עשתה וזה די משעשע.