Jump to content

כרטיסים

itan17

Recommended Posts

10 דקות לפני, קובי השועל said:

מלחמת אחים?

יכול להיות מעניין קרב רויאל ראמבל ענקי ורק החזקים ישרדו בשביל לעודד בחיפה. אין חברים ואין משפחה כל אחד לעצמו.

6 דקות לפני, הנדון said:

יכול להיות מעניין קרב רויאל ראמבל ענקי ורק החזקים ישרדו בשביל לעודד בחיפה. אין חברים ואין משפחה כל אחד לעצמו.

לדעתי לשים את כל 2000 האוהדים עם הניקוד הגבוה ביותר בחדר נעול בקריית שלום ו500 כרטיסים נשלפים מהתותח קונפטי שהאולטראס מכבי הביאו לאחד הדרבים שהשחקן החרימו.

יהיו פחות מ-500 לבעלי הניקוד. מעריך שלפחות איזה 100-150 ילך לארגון (כמו שצריך להיות).

יאללה שיפרסמו כבר את המתווה מת ללכת למשחק הזה

10 דקות לפני, קובי השועל said:

הלוואי. אני עם 132 וחרד מאוד.

שמע זה סהכ משחק וחצי המקסימום, לא מתכוון לנדב פה מידע מיותר אבל אם יהיה ניקוד ללא הגרלה במאות הבודדות בעל הניקוד התלת ספרתי (לפחות) אין שום סיבה שלא תקבל כרטיס. משחק וחצי ב3 שנים גם אני מרשה לך כפרה.

5 דקות לפני, Sawyer said:

שמע זה סהכ משחק וחצי המקסימום, לא מתכוון לנדב פה מידע מיותר אבל אם יהיה ניקוד ללא הגרלה במאות הבודדות בעל הניקוד התלת ספרתי (לפחות) אין שום סיבה שלא תקבל כרטיס. משחק וחצי ב3 שנים גם אני מרשה לך כפרה.

לאדע.. עד שאין כרטיס ביד אני לא נרגע.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לאדע.. עד שאין כרטיס ביד אני לא נרגע.

בצדק, מה שאני אומר זה שאם לא תקבל כרטיס זה לא כי הניקוד שלך לא מספיק גבוה. אז אל תלך לישון שקט, חלילה. אבל שתדע שאת שלך כדי להגיע - עשית.

1 hour ago, קובי השועל said:

לדעתי לשים את כל 2000 האוהדים עם הניקוד הגבוה ביותר בחדר נעול בקריית שלום ו500 כרטיסים נשלפים מהתותח קונפטי שהאולטראס מכבי הביאו לאחד הדרבים שהשחקן החרימו.

התותחי קונפטי זכורים לי בדרבי בו השחקן לא היו בשער 11 והרימו תפאורה נפרדת בשער 13, אבל ואלה מעניין אם מישהו יכול למצוא באיזה משחק זה היה בשביל הנוסטלגיה.

4 דקות לפני, Sawyer said:

בצדק, מה שאני אומר זה שאם לא תקבל כרטיס זה לא כי הניקוד שלך לא מספיק גבוה. אז אל תלך לישון שקט, חלילה. אבל שתדע שאת שלך כדי להגיע - עשית.

תכף יקומו הטרחנים

לפני7 שעות , קובי השועל said:

הלוואי. אני עם 132 וחרד מאוד.

אם לפי ניקוד אתה יכול לישון בשקט (והכי מגיע לך כרטיס). להערכתי מתוך הקצאה למכבי של 500 כרטיסים:  יהיו 150-200 כרטיסים לארגון 100 למשפחות ומקורבים ו- 200 עד 250 כרטיסים לפי ניקוד הגבוה.
הניקוד המקסימלי הוא 137, ולהערכתי לפחות מ-100 אוהדים הגיעו למספר הזה. אגב בתום העונה הנוכחית אמור להימחק הניקוד של עונת 2017/2018, כך שהדבר יצמצמם פערים עבור אילו שכמעט לא צברו ניקוד לפני 3 שנים. עם זאת ייתכן ומכבי יחליטו שמכיוון שהעונה 2020/21 לא ניתן היה לצבור ניקודף הם ישאירו את הניקוד הנצבר של עונת 2017/18 גם עבור עונת משחקים 2021/2022.

7 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

. עם זאת ייתכן ומכבי יחליטו שמכיוון שהעונה 2020/21 לא ניתן היה לצבור ניקודף הם ישאירו את הניקוד הנצבר של עונת 2017/18 גם עבור עונת משחקים 2021/2022

לא רואה סיבה כזו, כי אף אחד לא בא למשחקים, ככה שמבחינת ניקוד אין לזה משמעות, יהיה ניקוד גבוהה ככה או ככה

גילוי נאות: לפני שיאשימו אותי באינטרס אישי אני קרוב מאוד לתלת סיפרתי ככה שזה לא משנה לי.

לפני1 שעה , זיפו said:

לפי הפייסבוק - המתווה יפורסם היום.

יש לך מקור בפייסבוק שמראה את זה אני לצערי לא מוצא

הפורסט האחרון הוא פוסט המספרים בנוגע למשחק אתמול

1 דקה לפני, RAFICOHEN said:

יש לך מקור בפייסבוק שמראה את זה אני לצערי לא מוצא

הפורסט האחרון הוא פוסט המספרים בנוגע למשחק אתמול

שאלתי בפייסבוק בפרטי

4 דקות לפני, Sawyer said:

138+ כרטיס מובטח

131-137 כניסה להגרלה (באחוז גבוה)

בהצלחה לזוכים.