Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 2-1 ענק, 3 נקודות מתוקות ובונוס: חזרה למקום הראשון!

Sawyer

Recommended Posts

חזרנו מהפגרה, לצערי פצועים חבולים ועייפים הרבה יותר משציפיתי, אבל זה מה יש ועם זה צריכים לנצח. היריבה שלנו? הפועל ב"ש, אמנם עדיין ללא ההוא עם הטפו סאונד, אבל עדיין אחרי 3 שבועות פגרה (והם הבריזו לנבחרת..) שבהם רוני לוי עשה את העבודה הדרושה כדי להחזיר אותם להיות קבוצת כדורגל, בהרכב הסופר סופר חסר שפטריק שולח אל הדשא זה יהיה אתגר מטורף. רק איכשהו לנצח.

שופט: רע (קודם כל היה פשוט שיפוט זוועה, לשני הכיוונים. בעיקר נגדנו כי שלטנו. צהובים רנדומליים, מפספס נגיעות יד, פנקסנות וטמטום. פשוט לא שרק לפי כדורגל. המחדל האמיתי היחיד היה בשריקה היחידה שהיה צריך לבדוק, את הגול שלהם. שהיה חייב להפסל. הקמפיין עובד, מתי נתעורר?)

שחקנים: טננבאום עצירה לא טובה בלשון המעטה בשער שספגנו, חוצמזה היה במשחק טוב אבל זאת טעות לא מתאימה. ההגנה שלנו נראתה בסדר רוב הדקות ותקפו אותה יחסית הרבה, סבוריט ממשיך להראות שהוא רמה מעל מה שקורה כאן, יכולת וקלאסה שלא נראה כן שוב. הרננדז היה בעל הבית בהגנה, ראשון בראש ובמשחק טוב לאורך כמעט כל הדקות, כן שוב יש כמה פספוסים קלים. בלטקסה שחקן בעייתי למעמדים האלו, יש לו יכולות והוא הציל אותנו לפחות פעמיים היום. גראלדס היה במשחק בסדר היום, מעט פאסיבי בשני הצדדים לדעתי אבל עדיין סולידי. הקישור לא מספיק רצח היום, בגלל החיסורים. שרן אמנם לא במשחק חף מטעויות אבל נלחם ונתן מה שיש לו, כמעט אפילו כבש. קארצב לזכותו יאמר שעשה קילומטראז' ורצה, יש לו טכניקה ויכולת אבל פשוט לא מספיק שכל במשחק שלו, לא מספיק טוב. | ריקן היה מעולה בכל מה שלא קשור לכדורגל, לחץ, היה בטירוף, כיסה שטחים, העביר זמן. הכל. כדורגל? חלש מאוד. ואיזה החמצה. פרץ לא יאמן שהאל הזה לא נגמר, מדהים בגול השני (כמעט נרצח), בעיטה מטורפת שנעצרה לקרן, חילוצי כדור, שליטה באמצע, ריצות מטורפות קדימה. מדהים (ורואים שהוא לפחות טיפה עייף). ההתקפה תפקדה באופן סביר בלבד גם היום, בטח בהרכב כזה חסר. אלמוג משחק פושר מאוד למעט הבישול הגאוני לשער הראשון. | חוזז עלה מעולה, היה חייב לסיים עם בישול אחד לפחות. ועוד הוא יכול יותר. | טבח מצד אחד היה טוב עם הכדור, פריצה גדולה בשער השני, עוד 2 הרמות יפות. נתן תרומה סבירה התקפית, אבל היה נראה כבוי עייף ולא מרוכז בלי הכדור. בלקמן לא נגע בכדור הרבה או היה מעורב מאוד במשחק ובכל זאת, אין מילים. שער ראשון מיקום ונגיחה מושלם, שער שני זיהוי סיטואציה תגובה מהירה ומדויקת - לא יודע איך זה קרה. שאפו על הסיומת היום.

פיקנטריה:

- דני לאופר ז"ל 

- שלט לג'קו עובדיה ז"ל

- קארצב חוזר למגרשים

- שלטים חדשים וצבע ביציע

- אני בשער 11 אחרי שנה!

- חוזרים למקום הראשון!!

- חגיגות כפולות לשער השני (בגלל הסיום בחיפה)

- דרקון בשער 11

חייב למות:

לויטה על העצירות ועל החגיגות יא מושפל יא זבל, אפק על הנדוס התודעה שלא היה פנדל אין לך אפילו תירוץ להאמין לעצמך דיי כבר תמות יא זבל. ועוד כמה דמויות באר שבעיות שצריכות למות בכללי. הפאוליסטים המגעילים או הבכיינים המסריחים. על כולם צריך להזדכות.

קהל:

ואוו איזה ערב מדהים. הצגה בשער 11 שכל כך התגעגעתי אליו ואל האנרגיות שלו. נכון שזה עדיין בעיקר הגוש והפיקים המשוגעים (השמחה במי ש בסוף.. פףף) אבל אם אנחנו רוצים לעשות את הבלתי אפשרי ולסיים את העונה הזאת עם תואר אליפות שלילי ברצף וככל הנראה הסנצניוני ביותר בעידן גולדהאר - צריכים אותנו. צריכים את 500 הלוחמים האמיצים שיזכו לתת את הגרון שלהם במשחק הכי חשוב בעולם ביום שלישי וחשובים כל שאר האוהדים שיצבעו את בלומפילד עד סוף העונה, כולנו חייבים להתאפס על עצמנו ולחזור במיידי למוד מלחמה. כי אחרת זה יהיה בלתי אפשרי.

הלילה הזה היה עוד לילה מדהים בצהוב, לא פחות. זה התחיל באיבוד הנקודות של חיפה וההזדמנות לחזור למקום הראשון. זה המשיך במשחק טוב מאוד לפרקים (וקשוח לפרקים אחרים) עם דקות מדהימות המון הזדמנויות (כוס אמא של לויטה) ואווירה של בלומפילד שכל כך הייתה חסרה לי והסתיים בפאקינג מקום ראשון בטבלה שוב. 3 ימים לפני משחק העונה, 3 ימים לפני המשחק הכי חשוב שהיה לנו בשנים האחרונות, משחק שככל הנראה יכריע את גורל האליפות הכי מטורפת שהייתה כאן. כל אחד מאותם 500 שזוכים להגיע למשחק צריך מעכשיו להתחיל להתכונן ולראות איך הוא עושה הכל כדי שזה יגמר עם ניצחון צהוב, ניהיה חייבים לטרוף אותם. אני רועד מעכשיו.

יאללה מכבי!!

ההרגשה שלי שיהיה משחק חד צדדי מול חיפה. 4 0 , 5 0 , 4 1 או 5 1 או  3 0 משהו כזה.... עוד לא סגור איזו קבוצה תיתן בראש.

סתם תחושה שבניגוד לריצה ראש בראש זה לא יהיה משחק צמוד מבחינת התוצאה. 

לקראת סוף המשחק מישהו איזה 10-15 שורות מעל התופים שחרר אחת גמר את כל השורה שלי, ובאותו רגע המצלמה הייתה עלינו.

קיבלתי הודעות מאנשים שרואים אותנו נחנקים מנאד בטלוויזיה, מרגש. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

לקראת סוף המשחק מישהו איזה 10-15 שורות מעל התופים שחרר אחת גמר את כל השורה שלי, ובאותו רגע המצלמה הייתה עלינו.

קיבלתי הודעות מאנשים שרואים אותנו נחנק מנאד בטלוויזיה, מרגש. 

צחקתי בקוללל חחחחח

המילים על הקהל מרגשות אחלה סוייר שבעולם

מבסוט על בלקמן ובלטקסה, כיף שהמחליפים השלישיים שלך נותנים תצוגות איכותיות. 

ג'ראלדש בעוד משחק טיפוסי, כמה רוגע הוא נותן לי. הוא דפק שם ספרינט מטורף עם יחזקאל ועקף אותו למרות שהיה לפחות מטר מאחוריו. לדעתי המהיר במכבי יחד עם חוזז.

פיקנטריה אישית - הייתי היום במשחק, אחרי שלא הייתי במשחק מאז הדרבי בפברואר 2020.

כל כך התגעגעתי. כל כך כיף להיות בבלומפילד.

8 דקות לפני, nirnir20 said:

קיבלתי הודעות מאנשים שרואים אותנו נחנקים מנאד בטלוויזיה, מרגש. 

צאת פסח, בכל זאת

מה שהקבוצה הזאת והשחקנים האלה מוציאים מעצמם. 

לא תמיד זה הכי נוצץ והכי חלק אבל כל משחק עולים 11 גלדיאטורים שנותנים כל מה שיש להם. 

ראיתי מישהו שרשם בטוויטר - ההכי חלש שלנו יותר חזק מההכי טוב שלכם. וככה זה נראה. לא משנה מי עולה - ממשיכים לתת בראש. 

יאללה לחיפה באים לסגור את הסיפור ולהחזיר את הקופים החיים בסרט האלה חזרה למציאות!!זה תלוי רק בנו!

איזה כיף זה לחזור למקום ראשון ולהיות חלק מזה במגרש במקום לשבת בבית ולהקשיב לזייני מוח.

לפתוח שבוע בכיף. החגיגות הכפולות היו הכי מרגשות.

אני עייף רק מלראות את פרץ, לא יודע איך הוא עושה את זה. לא יאמן שעוד רגע יש עוד משחק ועוד נגד חיפה. אפילו הקהל כבר עייף. המתח יהרוג אותנו והגרון שלי גמור. 

יאללה שיתנו להכניס 50% מהאצטדיון כי זה מעצבן לראות יציעים ריקים.

8 דקות לפני, המכבייה said:

בשוליים- שגיב יחזקאל שחקן שחקן. 

לא יודע אם אשרוד את הפלייאוף הזה ללא חדר מיון וקארדיולוג. 

העצימות של המשחקים היא פסיכית. יש בקושי לילה אחד לחגוג את החזרה למקום הראשון ומחר אתה כבר מתחיל לחשוב על משחק העונה בעוד פאקינג יומיים.

חייב להגיד שלאור היכולת של הקישור שלנו היום אני מגיע בחששות למשחק בסמי. ההתקפה של חיפה היא לא כזו אנמית כמו של ב"ש ואם לא נדע לשלוט באמצע נהיה בעמדה לא טובה. מקווה שפטריק יחולל עוד נס לאוסף וידע למצוא את הפתרונות.

17 דקות לפני, אלק נילאש said:

העצימות של המשחקים היא פסיכית. יש בקושי לילה אחד לחגוג את החזרה למקום הראשון ומחר אתה כבר מתחיל לחשוב על משחק העונה בעוד פאקינג יומיים.

חייב להגיד שלאור היכולת של הקישור שלנו היום אני מגיע בחששות למשחק בסמי. ההתקפה של חיפה היא לא כזו אנמית כמו של ב"ש ואם לא נדע לשלוט באמצע נהיה בעמדה לא טובה. מקווה שפטריק יחולל עוד נס לאוסף וידע למצוא את הפתרונות.

רציתי 4 נקודות מהשניים הראשונים. זה לא השתנה. פחד אלוהים. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

רציתי 4 נקודות מהשניים הראשונים. זה לא השתנה. פחד אלוהים. 

באמת עונה לא לבעלי לב חלש.

מעניין אם זה ילך ממש עד שנייה האחרונה, ההרגשה האישית שלי היא שלא.

איזה כיף להגיע לחיפה מהמקום הראשון.

אבל אני מאוד מודאג מיום שלישי, אומנם נצחנו היום אבל מבחינתי זאת הייתה נורת אזהרה, המשחק לא היה מספיק בשליטה שלנו ובקצב שלנו מלבד כמה דקות מעולות אחרי השער השני.

השילוב של השחקנים החסרים והעומס המטורף של השחקנים המובילים פוגעים בדומיננטיות שלנו במרכז המגרש וביכולת שלנו לייצר שערים.

1 hour ago, דקסטר said:

עף לי סנטימטר מהפנים לא הבנתי מה זה הדבר הזה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ישב עלי בסיום ו-  @Krishi לא הבין מה זה שאני אומר תעיף את הדבר הזה. 

בסוף נתתי לו אחת עם הצעיף. 

אבל יש לו 9 נשמות בדוק. 

35 דקות לפני, moshe888 said:

הפאול על דור פרץ בגול השני זה אדום בוודאות. 

אדום ישיר. זה בדיוק החוק ההוא שעשו עלינו בזניט. כדי שאדום לא יעצור מתפרצת/מצב מסוכן. 

אז אסור למגן שמחליט שהוא גומר כמעט את הקריירה לשחקן להשתתף יותר במשחק. זאת בדיוק התנועה שהיה צריך השופט לעשות, רק נפלנו על שופט נעל שבמזל לא עלה לנו בנק' פלוס פצוע קשה.