Jump to content

בלקמן אחרי ב״ש

itan17

Recommended Posts

וואלה ממש הפריע לי שאפילו שיר אחד או קריאת עידוד אחת (מלבד הצרחות של סידי) לא עשו לו.

אז כן הוא לא השחקן הכי טוב בעולם (בלשון המעטה) אבל וואלה יושב בשקט כל העונה גם כשהיה בכלל מחוץ לסגל. עולה כל משחק ומנסה לעשות הכי טוב שלו (גם אם זה ברמה של נוער). הבן אדם כבש היום צמד והביא לנו ניצחון סופר קריטי, אפשר היה לפרגן לו קצת יותר. 

8 דקות לפני, Krishi said:

וואלה ממש הפריע לי שאפילו שיר אחד או קריאת עידוד אחת (מלבד הצרחות של סידי) לא עשו לו.

אז כן הוא לא השחקן הכי טוב בעולם (בלשון המעטה) אבל וואלה יושב בשקט כל העונה גם כשהיה בכלל מחוץ לסגל. עולה כל משחק ומנסה לעשות הכי טוב שלו (גם אם זה ברמה של נוער). הבן אדם כבש היום צמד והביא לנו ניצחון סופר קריטי, אפשר היה לפרגן לו קצת יותר. 

יש לו בכלל שיר שחקן?

8 דקות לפני, קמחי said:

אחלה והכל.

לא צריך להיות כאן עונה הבאה.

לי ממש לא מפריע שישאר במיוחד שהוא לא זר ותמיד עולה מהספסל בלי להתמרמר 

אני חושב שעברנו את שלב התודה לשחקן מקצועי שמקבל שכר שהוא לא עושה פוזות ומתמרמר.

עם שכטר ואיתו יש לנו צמד מחליפים רע לעמדת החלוץ. לשכטר יש עוד יתרונות מדוברים החדר הלבשה, מה הערך המוסף של בלקמן?

הוא לא מתמרמר כי הוא מודע לזה שהוא לא כוכב גדול.

כל הכבוד על המשחק היום, אבל עם השכר והדקות שהוא מקבל, עדיף להריץ שחקן מהנוער, הגולים שהוא נתן לא יוצאי דופן.

Just now, קמחי said:

אני חושב שעברנו את שלב התודה לשחקן מקצועי שמקבל שכר שהוא לא עושה פוזות ומתמרמר.

עם שכטר ואיתו יש לנו צמד מחליפים רע לעמדת החלוץ. לשכטר יש עוד יתרונות מדוברים החדר הלבשה, מה הערך המוסף של בלקמן?

חח למשל שני גולים היום , עוצמה פיזיות ומחיובות

6 דקות לפני, eyali said:

חח למשל שני גולים היום , עוצמה פיזיות ומחיובות

היה אחלה לגמרי היום.

היה רע לאורך עונה שלמה.

לא יודע מה זה ״עוצמה״ בשחקן חוץ מקאצ׳ פרייז של ערוץ הספורט, אבל בגילו ובמצב הפיזי שהוא נמצא בו אין לו שום יתרון יוצא דופן מול הבלמים בליגה, תוקע לגמרי את השטף הקבוצתי ודי מחמיצן.

בואו נראה איך מסיים את העונה. הוא לא איזה כוכב כדורגל אנחנו יודעים, אבל בינתיים נתן גול חשוב מול הפועל חיפה והיום הצמד הנאה. 

יש לו שכר גבוה כנראה, וזה משהו שצריך לקחת בחשבון.

ואן לוון משתמש בכל משאב שיש לו בסגל. בניגוד למאמנים הדגולים פה שקמים לעבודת היום שלהם מחר, ואן לוון קם לסגל חסר ועיניני רוטציות. בסדר, נחיה עם הטימטום הזה של לבוז לבלקמן בפלייאוף אליפות שכל גול חשוב. חיינו עם זוועות גדולות הרבה יותר ושרדנו. תקומו עוד כמה שעות לעבודת היום שלכם ופטריק לא רואה אתכם בתכלס.