Jump to content

יתר מחזור 27

The yellow Toms

Recommended Posts

4 דקות לפני, המכבייה said:

אז תכתוב מייל למיטש. כי אף אחד לא ידע את זה ואלו חדשות מרעישות באמת. 

אני השלמתי כבר עם זה שהוא שם ולא במכבי ככה שזה לא קשור למיץ', אני רק אומר עובדות ספציפיות שאי אפשר להתעלם מהם, ידוע שאצילי זה שחקן של מספרים, למרות היותו מסריח, מקווה שאלמוג יתחיל להתעורר ולתת תפוקה.

1 דקה לפני, בראון said:

מה שגולים שלו עושים לאנשים פה בפורום. מביך לגמרי המלטדאון הזה.

איתך בזה. אצילי מעניין לי את האגרול

Just now, המכבייה said:

זה לא מעניין בשיט. מיטש מודע לדברים האלה קילומטרים לפניך.. זה פשוט לא מעניין אותו ולכן לא מעניין אותי.  ולא אמור מאד לעניין אותך.  

שוב אחי רשמתי, לא מתייחס להחלטה של מיטש. מתייחס לאצילי נטו כשחקן חיפה כמו חזיזה או רוקאביצה ואני לא חושב שיש טעם להקטין אותו רק כדי להרגיש טוב יותר.

1 דקה לפני, דקסטר said:

יפסידו פה הוא אמר לי פחח

ניסיתי לשאוב אופטימיות מכרישי פעם אחת, 

לא עבד, אבל לפחות החלישו את אשדוד לקראת המשחקים מולנו. גם טוב.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה יכול להקטין אותו (מצחיק...), אבל הוא שחקן נהדר ואם לפני שנה מישהו היה אומר מה שאתה אומר עליו עכשיו היית יוצא עליו. 

הוא לא שחקן אגדי, הוא לא חייזר שלא היה פה, אבל הוא שחקן שיודע לנצח משחקים כמו היום והוא עשה את זה גם במכבי כמה פעמים. 

הוא עם מספרים יותר טובים מכל שחקן התקפה שלנו למעט פשיץ' וכהן והוא פה רק מינואר. הוא גם טוב מכל שחקן התקפה שלנו למעט כהן (פשיץ' והוא לא אותו תפקיד) שהוא די שווה לו, אבל לכהן יש שתי יתרונות מרכזיים - הוא יותר פיזי והוא ווינר גדול בהרבה. הבעיה שהוא פספס חצי עונה ואני בספק אם הוא יחזור לתרום העונה.

*לא מתייחס כרגע להחלטה של מיטש אלא רק ליכולת המקצועית של אצילי כשחקן.

מה הייתי יוצא עליו. אצילי גם אצלנו היה רוב המשחקים חושך, מאבד כדורים, בועט לשמיים, דריבל עם ראש בקיר. 

העבודה הכי טובה שלו אצלנו היה בלחץ שהוא יצר בכנף ובחטיפות. וכן היה מסיים לא ברור איך עם מספר דו ספרתי. אבל זה מכבי.

אתה רואה את זה קורה יותר מדי בחיפה? כי אני לא. אתה רואה אותו מוביל את חיפה לאליפות? כי אני לא. לחיפה יש בעיות אחרות שמשפיעות על המשחק שלה מאשר מה שאצילי יכול לתת לה (ולא נתן יותר מדי עד עכשיו). אצלנו כל הקבוצה רצה ומבשלת ומבקיעה, להשוות שחקן שחקן זה מגוחך. 

כל פעולה קטנה שלו נחזור לדיון המאוס הזה ולחפירות האלה? מבחינתי הוא עוד סתם שחקן בחיפה. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

ניסיתי לשאוב אופטימיות מכרישי פעם אחת, 

לא עבד, אבל לפחות החלישו את אשדוד לקראת המשחקים מולנו. גם טוב.

וזה לא אופטימיות? חחח לפחות משהו הצליח במשחק הזה לטובתנו חח

Just now, Krishi said:

וזה לא אופטימיות? חחח לפחות משהו הצליח במשחק הזה לטובתנו חח

חחח אני איתך, תן לי שחזיזה יחליק במקלחת וישבור משהו וזה מחזור טוב בשבילי.

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

שוב אחי רשמתי, לא מתייחס להחלטה של מיטש. מתייחס לאצילי נטו כשחקן חיפה כמו חזיזה או רוקאביצה ואני לא חושב שיש טעם להקטין אותו רק כדי להרגיש טוב יותר.

לא מקטין אף אחד, אני יודע מי זה אצילי לפחות כמו כולם, אבל היכולת להיות שבשבת של רגשות כאן בהתאם לתוצאות(לא שלך ספציפי), מדהים אותי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא מקטין אף אחד, אני יודע מי זה אצילי לפחות כמוך (באנדרסטייטמנט של העשור). אבל היכולת להיות שבשבת של רגשות כאן בהתאם לתוצאות(לא שלך ספציפי), מדהים אותי. אז כדאי לאלה להתרכז בניקוד חוץ. במקסימום. 

חחח אבל אחי לא אמרתי שאתה מקטין אותו, הגבתי ליוזר אחר (במקרה הזה קרישי) שלדעתי הקטין אותו...

2 דקות לפני, oldman said:

משחק שלם בלי אף כרטיס צהוב. לא צריך להוסיף מילה.

אני מקווה שניתן להם 5

דווקא כן קיבלו צהוב. אצילי קיבל צהוב וישר הוחלף כדי להפסיד את עפולה כמובן...

הפינג פונג הזה ימשך עד הסוף. פעם הם ישחקו לפנינו ופעם אנחנו לפניהם. הם קבוצה טובה וסביר להניח שימשיכו לקחת הרבה נקודות בפלייאוף. ברייקינג ניוז- אצילי ימשיך להבקיע ולבשל. לא צריך להקציף כל פעם שזה קורה. אנחנו לא הם.

אני שמח מאוד שרק את האוהדים זה מדאיג, כי השחקנים ממשחק למשחק נראים טוב יותר וכיחידה אחת. 

זה שלנו לגמרי ולא הייתי בטוח הרבה זמן.

Just now, מכביסט לעד said:

חחח אבל אחי לא אמרתי שאתה מקטין אותו, הגבתי ליוזר אחר (במקרה הזה קרישי) שלדעתי הקטין אותו...

לא נורא, בקטינה.

2 דקות לפני, Krishi said:

מה הייתי יוצא עליו. אצילי גם אצלנו היה רוב המשחקים חושך, מאבד כדורים, בועט לשמיים, דריבל עם ראש בקיר. 

העבודה הכי טובה שלו אצלנו היה בלחץ שהוא יצר בכנף ובחטיפות. וכן היה מסיים לא ברור איך עם מספר דו ספרתי. אבל זה מכבי.

אתה רואה את זה קורה יותר מדי בחיפה? כי אני לא. אתה רואה אותו מוביל את חיפה לאליפות? כי אני לא. לחיפה יש בעיות אחרות שמשפיעות על המשחק שלה מאשר מה שאצילי יכול לתת לה (ולא נתן יותר מדי עד עכשיו). אצלנו כל הקבוצה רצה ומבשלת ומבקיעה, להשוות שחקן שחקן זה מגוחך. 

כל פעולה קטנה שלו נחזור לדיון המאוס הזה ולחפירות האלה? מבחינתי הוא עוד סתם שחקן בחיפה. 

איזה שחקן ישראלי יש בעמדה שלו יותר טוב ממנו?

אצילי הראה יכולת להיות מעורב בכ15 שערים בעונה ועשה את זה ביותר מעונה אחת (וגם ביותר מקבוצה אחת)

אני תומך במיטש בכל החלטה שקיבל, אבל אצילי בליגה שלנו זה טופ 10 שחקנים קל.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא כן קיבלו צהוב. אצילי קיבל צהוב וישר הוחלף כדי להפסיד את עפולה כמובן...

התכוון לשחקני אשדוד, שהם לא נלחמו אפילו

5 דקות לפני, Krishi said:

שורה תחתונה הוא ידע להבקיע שערים חשובים גם במשחקים פחות טובים שלו ושל הקבוצה. 

לחיפה יש בעיות כמו שלנו יש בעיות. לדעתי אנחנו כקבוצה טובים יותר, אבל זה הפכפך ועם הפציעות בצד שלנו זה לגמרי שביר.

לא יודע אם הוא יוביל אותם לאליפות. אתה בטוח שאנחנו אלופים, אבל לי אין מושג מה יהיה בעונה הזאת. כלום כבר לא יפתיע אותי.

ויתרתי על האליפות, אחר כך חזרנו למקום הראשון והייתה הרגשה של מהפך ואז חירבנו וגולסה נפצע וזה הרגיש לא טוב, אבל אז השבוע האחרון ובמיוחד אתמול גרמו לי לחשוב שזה שלנו, אבל חיפה עם ניצחון חוץ קשה הוכיחו שוב שזה רחוק מלהסתיים והקרב יתנהל עד הסוף. 

Just now, kutomer said:

איזה שחקן ישראלי יש בעמדה שלו יותר טוב ממנו?

אצילי הראה יכולת להיות מעורב בכ15 שערים בעונה ועשה את זה ביותר מעונה אחת (וגם ביותר מקבוצה אחת)

אני תומך במיטש בכל החלטה שקיבל, אבל אצילי בליגה שלנו זה טופ 10 שחקנים קל.

אני אחזור על זה שוב, אצילי, חזיזה, מבחינתי אותו שחקן. זה לא מה שהיה חסר לחיפה, זה לא מה שיביא לה את האליפות. מה גם שנטו שערים עד עכשיו שם צמד ב-14 משחקים. 

לא יכול יותר לשמוע את הבכי הזה על אצילי בכל פעולה קטנה שהוא עושה. די, אפשר לחשוב שהוא היחיד שמבשל/כובש/חוסם/חוטף בחיפה. איפה הוא היה נגד פ"ת שהם איבדו נקודות פעמיים? נגד אשדוד שהם הפסידו? נגדנו בשני המשחקים האחרונים? מעניין ת'ביצה באמת.