Jump to content

חג 30.3 שמח!

Recommended Posts

67802585_.thumb.jpg.5ef91aedd6e2b335a1664dffdb7b38ad.jpg
היום לפני שנתיים, מכבי זוכה באליפות המוקדמת בהיסטוריה!

לאחר שלוש שנים ללא אליפות, ללא ג'ורדי קרויף כאדריכל, תחת מגבלות הפייר-פליי ועם מאמן חדש, ולדימיר איביץ' שמו, רשמה הקבוצה את אחת מעונות הליגה הגדולות בהיסטוריה.

במחזור ה-28 אירחה מכבי את הקבוצה מן המקום השני, מכבי חיפה, כשהיתרון בפסגה עומד על 25 נק'! 

אלפי הצופים (וביניהם אחד, מיטשל גולדהאר שמו) המתינו 55 דק' (שהיוו חגיגה בפני עצמן) כדי לראות את כדור הקרן של עומר אצילי נוחת על הכתף של ארון שוינפלד שמכניע את חיימוב וקובע 0:1 לזכות מכבי.

השער של שוינפלד סימן למעשה את האות לפתיחת השמפניות ("עכשיו כולם, לפי התוף […]") ועם שריקת הסיום נקבע באופן רשמי:

מכבי תל אביב זוכה באליפות כשנותרו עוד 8 משחקי ליגה בזכות יתרון 27 נק' בפסגה!

תחת הגשם, עם פתיחת האביב, חגגה הקבוצה את הבטחת האליפות המוקדמת בהיסטוריה.

עמוד המשחק במכביפדיה:
http://bit.ly/30_03_2019_vs_mh

עמוד העונה במכביפדיה:

http://bit.ly/2018_19_season

חגיגות אליפות בחורף, פשוט מדהים. עונה מדהימה, שחקנים מדהימים, מאמן מדהים. וכל זה כשכל העונה אנחנו משחקים בחוץ. 

פשוט עונה קסומה שכנראה לא תחזור יותר לעולם, עונה שנספר לנכדים שלנו עלינו, איזה כיף שזה נפל דווקא בתקופתנו ושזכינו לראות את זה בעיניים.

לפני3 שעות , Dorian said:

חגיגות אליפות תחת גשם בישראל.

כנראה לא ישוחזר לעולם

סוף מרץ להרים צלחת זה מטורף לגמרי. 

2 העונות שלנו עם איביץ' אלו עונות שככל שנתרחק מהן נבין כמה היו קיצוניות בהצלחה שלהן. 

את המשחק ראיתי בטאבלט עם וייפי מקולקל בסרילנקה כשעטלפים או אין לי מושג מה זה היה עפו מעליי.

משחקי אליפות על הראש של חיפה והפועל ברצף ופספסתי, בלתי נתפס.

Just now, אקיטה said:

את המשחק ראיתי בטאבלט עם וייפי מקולקל בסרילנקה כשעטלפים או אין לי מושג מה זה היה עפו מעליי.

משחקי אליפות על הראש של חיפה והפועל ברצף ופספסתי, בלתי נתפס.

ראיתי את זה ממחשב נייד של גרמני בקולומביה,

בסטלה של החגיגות יצאתי קצת חסר טאקט והסברתי לו בציניות למה קוראים לנו גרמנים :blush: הוא נהיה נבוך לא ידע איפה לקבור את עצמו, טיפת הומור אין להם סעמק.

אליפות במרץ  פשייי תענוג.

אני יודע שאנשים לא יאמינו לי, אבל מי שכבר מכיר את האילתורים שלי אולי יכול להאמין [וגם רשמתי את זה פה בפורום לפני שנה ושנתיים] :

הזמן - ארוחת ערב שבת, אני חושב על המשחק שיהיה במוצ"ש, ולא עולה לי במחשבה מי יבקיע, כאילו ידעתי שנבקיע אבל לא הצלחתי "לנבאות" במחשבה מי יבקיע ואראה אותו בדמיון העתידי חוגג.. 

טוב, אוכל לי ביס טעים מנתח הכתף 5 , ו-"פה חשדתי" ...

מי יכול להבקיע מ-5 מ' עם הכתף ?  מכל שחקני ההתקפה - שויינפלד צץ בדמיון [כי רק הוא היה עם התנועות המוזרות] - אמרתי רק הוא שם גול מחר..!!  

הודעה מס' 10-11+-

1528965668___31-03-2019______()_(30_03.2019)_(3).thumb.jpg.d2849dfc7e0a6557c640c3da82f8fa3e.jpg

עמוד השער של מדור הספורט בידיעות אחרונות היטיב לתאר את מכבי תל אביב מודל 2018/19: "דומיננטית, יעילה, חזקה, קטלנית", זאת על רקע הנפת צלחת אליפות שיזמו מכבי פנאטיקס (הנפת הצלחת המקורית התבצעה בשלב מאוחר יותר של העונה).
הגדילו ועשו בידיעות והקדישו שלושה עמודים מלאים לסיקור המעמד (העמודים ממתינים בעמוד המשחק).

* נוסף על עיתונות משחק זה, קיימים באתר עיתונים הנוגעים בכ-520 משחקים (שהם שישית ממאגר המשחקים!). בתקופה האחרונה הגדלנו והרחבנו את הפעילות באיזור זה באתר לא מעט בזכות איש יקר ושמו
@החולצה עם הסוס (שהוא גם האוצר באוסף הכרטיסים שלנו), אנו מודים לך על כך ומחזקים את ידך.

יש עוד המון עיתונים להעלות, רוצים לעזור? פנו אלינו!

משחקים עם עיתון המשחק:

עונה מדהימה שוברת שיאים והדובדבן שבקצפת אליפות על הראש של הקופים הירוקים(משחק התיקון*)

תיקון על זה שהבטחנו אליפות על הראש שלהם שלוש שנים אחרי שניצחנו אותם אך לא לקחנו(15-16)