Jump to content

רשמים מהתיקו בדרבי (בית) בסיום העונה הסדירה | תוצאה מאכזבת (וכואבת), פגרה ועם הפנים קדימה לפלייאוף!

Sawyer

Recommended Posts

Just now, פנחס שוף said:

אני מבין שלא כולם קלטו את היריקה של ביטון לכיוון שער 8 בקריאות מכוער מכוער

סתם מגעיל וירק על עצמו, לא יודע לאן כיוון.

אני עד עכשיו לא מבין איך הדחיפה של אל עביד (נדמה לי) על בן חיים זה לא אדום, זו אפילו לא הייתה דחיפה חלשה. מצד שני, מצטער, בשום צורה שהיא פסיץ לא שווה אדום, גלש לכדור רצה להגיע וממש לא שלח את הרגל קדימה. חוץ מזה יא בן זונה, כל המחצית את מראה על השעון, היו שש עצירות חילופים אז איך , איל יא בן אלף זונות, רק 4 דקות תוספת זמן וגם אז אתה עוצר לנו מתפרצת בשריקה לסיום.

Just now, turgi said:

הופענו הופענו תפסיקו עם הבכי הזה.

להוציא עשר דקות במחצית הראשונה הם לא עברו את החצי.

הגענו לכמות המצבים הרגילה.

הבעיה שלנו כמו כל העונה היא לשים את הכדור ברשת.

לא הופענו אחי. זאת לא הופעה של מכבי של הסיבוב השני. 

התחלנו חזק ומאז שחטפנו גול הפסקנו לשחק למעט כמה דקות אחרי הגול של דור.

בשאר הדקות בעיקר טיבי והרננדס התמסרו או שאיבדנו כדור.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני מבין שלא כולם קלטו את היריקה של ביטון לכיוון שער 8 בקריאות מכוער מכוער

קלטו אבל לא התייחסו לזה, פתאום אחרי שאומרים לו מכוער הוא יורק בצורה מוזרה אחורה, מעניין...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המשחק הרגיל של מכבי העונה, להוציא רבע שעה בהתחלה שקנדיל זיין אותנו.

לא תשכנע אותי אחרת.

אין תלונות, ריצה מטורפת של הקבוצה בלוז מטורף וסגל שחוק ועייף.

היכולת לא הייתה בשיא אבל היינו יכולים לנצח את המשחק.

המעידה הזאת כבר דפקה על הדלת והיום היא הגיעה. אני סומך על הקבוצה שבפלייאוף תיראה הרבה יותר טוב בעזרת הפצועים שיחזרו וגם בעזרת הפגרה שתתן מנוחה לחלק מהשחקנים ותאפשר לפטריק לשדרג את היכולת של הקבוצה בעזרת האימונים.

הכל טוב לא צריך להיכנס להיסטריה 

1 דקה לפני, turgi said:

לא תשכנע אותי אחרת.

לא מסכים איתך, כי הגענו לפחות מצבים, משחק הלחץ שלנו לא היה טוב למעט הפתיחה והיינו איטיים יותר. אולי מהמגרש ראיתי את זה אחרת, אבל אין לי עצבים לראות את המשחק המלא.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב גם שפתחנו חזק, כבר בהתחלה ניצלנו משני מצבים של כמעט פנדל.

מצד שני זה לא ה-0:0 מול בני יהודה כי הגענו לכמה מצבים טובים.

האליאסים והאלטמנים נתנו את משחק חייהם היום

לעלות עם שכטר זה לעלות עם 10 שחקנים.

מבחינת המשחק, אין מה להיכנס לאיזה שחקן היה פחות טוב ואיזה יותר. היכולת הפושרת מתקבלת על הדעת, ושאפו על הריצה שעשינו עד עכשיו. בכל מקרה זה הפלייאוף יהיה מלחמת עולם ונצטרך לנצח את חיפה.

28 דקות לפני, turgi said:

לא תשכנע אותי אחרת.

חוץ מהדקות שאחרי הגול שלהם, זה לגמרי המשחק הרגיל שלנו אצל פטריק. כולל היחס המרה של גול על כל חמישה-שישה מצבים. 

אגב, ה-Xg לפי הסטט' של המנהלת הוא בערך 3 למכבי ו-0.5 להפועל.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

חוץ מהדקות שאחרי הגול שלהם, זה לגמרי המשחק הרגיל שלנו אצל פטריק. כולל היחס המרה של גול על כל חמישה-שישה מצבים. 

אגב, ה-Xg לפי הסטט' של המנהלת הוא בערך 3 למכבי ו-0.5 להפועל.

גם ה-xG די דומה לרוב המשחקים עם ואן לייבן העונה. 

לא ראינו היום שום דבר חדש.

זה היה צריך לקרות מתישהו. ברור שמבאס שזה דווקא מולם ובמחזור הסיום של העונה הסדירה, רגע לפני שיוצאים לפגרה (כרגיל בטעם חמוץ) ויורדים למקום השני אחרי סהכ 2 מחזורים שהחזקנו בפסגה אבל אין מה לעשות, אחרי 10 ניצחונות ליגה רצופים זה צפוי.

מבאס שעד שהוא חזר נפתח את הפלייאוף מול ב"ש בלי פשיץ' (וגלזר), הלוואי וג'ראלדש קארצב ויוני כבר יהיו איתנו.

נתפלל חזק שטיבי גולסה ופרץ יחזרו בשלום, הם נראו סחוטים היום בחלקים מהמשחק, באסה שחלקם הולכים לשחק עוד 3 משחקים בשבוע.

קצת מנוחה נפשית מהלוז החולני שעברנו ועם הפנים קדימה לחודשיים מטורפים.

אם היינו עושים תיקו היום מול כל קבוצה אחרת, הייתי מתבאס יותר. זאת האמת. בדרבי, תמיד חשוב לא להפסיד, בטח כשאתה בפיגור. 

המסך לא נותן לך את התמונה על הפאואר האוס שלנו בקישור, ליריב אין זמן על הכדור בכלל. הפועל לא נשמה היום לפחות שבעים דקות אבל כל סטטיסטיקה מתיישרת בסוף. אי אפשר לנצח תמיד וכל הזמן. איבינדר, אלטמן ובביטון הם גיים צ'נג'ר לקבוצה שרוצה לא לרדת. אין קרב רחוב שהם לא  יקחו בו חלק. מת על קנדיל אבל זה לא היה יום טוב שלו. גם לא של סבוריט אגב.

דה גיים איז און...

9 דקות לפני, המכבייה said:

אם היינו עושים תיקו היום מול כל קבוצה אחרת, הייתי מתבאס יותר. זאת האמת. בדרבי, תמיד חשוב לא להפסיד, בטח כשאתה בפיגור. 

המסך לא נותן לך את התמונה על הפאואר האוס שלנו בקישור, ליריב אין זמן על הכדור בכלל. הפועל לא נשמה היום לפחות שבעים דקות אבל כל סטטיסטיקה מתיישרת בסוף. אי אפשר לנצח תמיד וכל הזמן. איבינדר, אלטמן ובביטון הם גיים צ'נג'ר לקבוצה שרוצה לא לרדת. אין קרב רחוב שהם לא  יקחו בו חלק. מת על קנדיל אבל זה לא היה יום טוב שלו. גם לא של סבוריט אגב.

דה גיים איז און...

גם לא של שרן וגולסה ודביטון ושכטר וטב"ח ותאכלס גם לא של פשיץ' שהיה נראה חלוד. ועדיין, כמו שאמרת, חנקנו אותם והגענו למספיק מצבים בשביל להפוך. זה היופי במכונה שפטריק בנה פה בחודשיים האחרונים - השלם גדול משמעותית מסך החלקים.

אם הפגרה תגרום לנו לטעון המצברים ולא תוציא אותנו מהקצב אז אני רגוע.

ראינו בעבר וגם היום במיוחד שיש לנו מעט בעיות בהתקפה.

אלמוג וחוזז ששיחקו היום הבקעת שערים זה לא הצד החזק שלהם, לכן הוצבו באגף עם הרגל החזקה על הקו כדי שיתרכזו בעיקר בקרוסים לרחבה.

במיוחד כשאין את יונתן כהן ופשיץ יש בעיה, ניתן לראות את זה גם בנתונים שהמבקיע הראשי שלנו הוא שחקן קישור (פרץ)

20 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם לא של שרן וגולסה ודביטון ושכטר וטב"ח ותאכלס גם לא של פשיץ' שהיה נראה חלוד. ועדיין, כמו שאמרת, חנקנו אותם והגענו למספיק מצבים בשביל להפוך. זה היופי במכונה שפטריק בנה פה בחודשיים האחרונים - השלם גדול משמעותית מסך החלקים.

אם הפגרה תגרום לנו לטעון המצברים ולא תוציא אותנו מהקצב אז אני רגוע.

מסכים. לא יום טוב במשרד ואולי גם התרגשות יתר מהקהל? לך תדע. ודרבי זה תמיד משחק מאתגר, בטח כשהם עולים ליתרון מוקדם. הזחיחות בקהל שלנו ברשתות החברתיות(וגם טיפה במגרש) מדהימה. אני קם לחוץ כבר לפחות 45 שנה לדרבים. 

מהלך המשחק- פתיחה טובה מאד שלנו, דביטון מקבל כדור למצב לא רע לרגל שמאל שלו, מנסה בעיטה טיפה מורכבת לרחוק, במהלך הבא אנחנו סופגים. ועכשיו זה משחק אחר לגמרי. נכון, כבשנו בדקה מספיק רלוונטית למהפך אבל הצלקת מהמהלך הזה הידהדה לכל המשחק. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

דביטון מקבל כדור למצב לא רע לרגל שמאל שלו, מנסה בעיטה טיפה מורכבת לרחוק, במהלך הבא אנחנו סופגים. ועכשיו זה משחק אחר לגמרי.

לא פעם ראשונה שלו, אגב.

רק מראה כמה ההצבה שלו באגף דופקת אותנו (וכמה הוא לא מתאים לקבוצה גדולה בלי קשר).

12 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא פעם ראשונה שלו, אגב.

רק מראה כמה ההצבה שלו באגף דופקת אותנו (וכמה הוא לא מתאים לקבוצה גדולה בלי קשר).

מאד יכול להיות. את הרצף והדומיננטיות יצרנו עם שלושה אחרים בקישור(הפעם האחרונה היתה המחצית הראשונה מול חיפה וזה ממש לא עבד). בקשר לקבוצה גדולה? אולי. בטח לא במחיר שרוצים עליו. אבל זאת לא היתה החלטה לא טובה מראש של פטריק. בהנחה וחוזז הוא בחירה ראשונה באגפים(כשאין יוני), אז דביטון יכול להילחם עם טבח ואחרים. אין באמת יתרון מובהק של מישהו מהם. 

אני חושב שפטריק ציפה למשחק מסויים שבו יהיו המון עבירות של הפועל ודביטון יקח את החופשיות וינצל את המסירה הטובה שלו(כמו מול קש). הגול המוקדם שלהם שינה את כל המוד של המשחק וגם את הצרכים שלך. 

33 דקות לפני, המכבייה said:

בטח לא במחיר שרוצים עליו.

אם לודוגורץ מוכנים לקחת 200-100 (ויש לנו לתת להם), בכיף.

אם הם מתעקשים על מיליון, שיפנו לפראיירים בנגב או בכרמל.

הורגש שחלק מהשחקים סבלו משחיקה ועייפות, היינו מאוד לא מדויקים ולא חדים בכל מאבק על הכדור..מקווה מאוד שרוב הפצועים יהיו כשירים לפלייאוף כי בסוף מה שיעשה את ההבדל בנינו לבין חיפה בנסיבות עונת הקורונה ורצף המשחקים הפסיכי שהולך להיות זה עומק הסגל.

משחק מאכזב מאוד של רוב הקבוצה

לא מבין למה דן ביטון פותח באגף הוא לא מתאים לשם. עדיף שישחק באמצע כמו דור בעונה של איביץ.

טבח שכטר וייני לא הורגשו בכלל.

החילופים היו במקום ועשו שינוי.

חוזז עם החמצה גדולה ופשוט מחרפן אותי שהוא עושה הכל טוב חוץ מלכבוש.

פשיץ בעבירה של האדום היה נראה כבר מאוד( רואים שהקורונה השפיע), מבאס ממש כי יכולנו לנצח את המשחק הזה.