Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

עזבו אתכם שטויות

יום שלישי, 20:15 בלומפילד בואו לתמוך בצעירה, 20 שקל כרטיס כדי לראות את השחקן הישראלי הכי גדולה שיהיה.

מבטיח שלא תראו פדופילים ואנסים בהרכב.

צטט

מרגיז מה שקרה עם עומר אצילי?
”אני לא שופט כי אני בטוח שהיו פה חלק מהאוהדים ממכבי תל אביב וחלק ממקומות אחרים וקבוצות אחרות, לא כולם אוהבים אותו וזה לא קשור למה שהיה או לא היה. לא אוהבים אותו בגלל שמקנאים לו לפעמים וזה קבוצות אחרות ואני מבין את זה. עומר הוא זה שהוציא אותנו למתפרצת שממנה הבקענו את השער השני, אז ככה שאני לא צריך להגיד מה אני חושב עליו הוא כוכב כדורגל”.

לא יודע מי יותר טיפש, שואל השאלה או זה שענה עליה (חזיזה). הכל פה רקוב.

צטט

"זה לא נעים, אבל אנחנו בבלומפילד וכנראה שזאת הסיבה, כי אני זוכר שכששיחקנו בסמי עופר זה לא קרה. אני לא שופט ולא יודע, אנחנו ממשיכים הלאה. היו דברים יפים וממשיכים הלאה”.

והנה גם שון וייסמן הבן שרמוטה לא שוכח מאיפה הגיע. שיחטוף כבר פציעה ויחזור לאוסטריה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע מי יותר טיפש, שואל השאלה או זה שענה עליה (חזיזה). הכל פה רקוב.

והנה גם שון וייסמן הבן שרמוטה לא שוכח מאיפה הגיע. שיחטוף כבר פציעה ויחזור לאוסטריה.

מה?

קניקובסקי הוא זה שהוביל את המהלך בגול השני

רואה עוד ועוד ציטוטים של שחקנים (גם מחיפה וגם כאלה שלא) בעד אצילי ונגד הקהל, ציטוטים נגד זהבי וניר ביטון, ציטוטים של אלון חזן שקורא לקהל להתבגר, בניון השרמיט גם הוא מזיין את השכל.

כל זה מצטרף לזה שהנשיא צריך לאשר את מאמן הנבחרת ולזה שמשחררים שחקנים של חיפה סתם ככה.

לא מבין איך אפשר לתמוך בגועל נפש כזה. זה הפנים של כל מה שרע בכדורגל הישראלי. 

אין איזה תביעת דיבה נגד הערוץ הרקוב הזה? יעקב שחר מנהל פה את העניינים ומפעיל כתבים ונראה שאין פה שום עניין להסתיר את זה... הזיה שאנחנו שותקים 

2 דקות לפני, itanar said:

הם מבינים שהקהל של הנבחרת שהגיע אתמול רובו המוחלט זה לא אוהדי מכבי?

אחי גם במשחק שלהם נגד הפועל ירושלים אלה היו אוהדי מכבי ששרו בוז לאצילי

בוקר שאחרי המשחק - כותרות ראשיות בכל האתרים שמאשימות את אוהדי מכבי שפוגעים בנבחרת, ציטוטים משחקנים שאוהדי מכבי מקנאים בפדופיל.

חסר להם רק כותרת "ערן זהבי, מקנא?"

חזיזה: "הבוז? בטוח שחלק אוהדי מכבי ת"א מקנאים באצילי לפעמים"  (ספורט5)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח האיש האחרון אבל האחרון שאני יקנא בו אי פעם בחיי זה המטונף הזה

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

רואה עוד ועוד ציטוטים של שחקנים (גם מחיפה וגם כאלה שלא) בעד אצילי ונגד הקהל, ציטוטים נגד זהבי וניר ביטון, ציטוטים של אלון חזן שקורא לקהל להתבגר, בניון השרמיט גם הוא מזיין את השכל.

כל זה מצטרף לזה שהנשיא צריך לאשר את מאמן הנבחרת ולזה שמשחררים שחקנים של חיפה סתם ככה.

לא מבין איך אפשר לתמוך בגועל נפש כזה. זה הפנים של כל מה שרע בכדורגל הישראלי. 

תן להם להגיד שהנבחרת והמדינה מעל הכל, מדינה מושחתת עם נבחרת שבדיוק מראה את הפרצוף של המדינה.

קוראים להעיף אותי מפה, אומרים לי אנטישמי כי אמרתי מדינה זבל, בראבו יא פטריוטים, תהפכו אותי לעוכר ישראל רק כי קשה לי לשרוד בישראל הנוכחית שהפכה להיות מגרש משחקים של פוליטיקאים. 

אני אוהב את המדינה שלי, מה לעשות שהיא לא מחזירה לי אהבה? התסכול והקושי מדבר מפי אבל מה מדבר משלכם יחבורה של אוכלי נבלות? אתם חתומים על מגילת העצמאות שאתם מוכנים לרמוס ככה בנאדם בשם המדינה?

11 דקות לפני, סי הצהובה said:

בספורט 5 פורסם ששוחררו, מאמינה שזה נכון 

פורסם ששוחררו ובאותה כתבה פורסם שקניקובסקי (היה פסיכי אתמול דרך אגב) יטוס לפני החג כי לא לחלל אותו. מקווה שזה לא נכון בטח אחרי שהוא עבד אתמול על טורבו 90 דקות.