Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

פשוט לא נתפס מה שקורה כאן. שחקן שעושה קוק, שוכב עם קטינות וזבל מוסרי - מוזמן לנבחרת.

שחקן שמנסה לשמור על מקצועיות ומבקש להיות עם הבן זוג שלו כל היום אבל לשלם על חדר בנפרד מכיסו כדי לישון בשקט - לא מוזמן לנבחרת.

נכון שזה מורכב, אבל יכלו להיות יותר רגישים עם זהבי. העדיפו ללכת איתו ראש בראש לשווא. אם הוא היה עם יכולת יותר גבוהה ולא אחרי שיאו, אני בטוח שהיו מתחשבים בו אבל בהתאחדות הכל עקום. בושה. אות קין לנבחרת הארורה הזאת שהזמינה את אצילי ומשאירה איש משפחה מקצוען כמו זהבי בבית. 

נפל לנו כמו מתנה מהשמיים - כמות המוטיבציה שתהיה לו עכשיו כדי להוכיח זה בדיוק מה שהיינו צריכים

שבור את הליגה יא ערן

אם אנחנו לוקחים אליפות השנה וזהבי נותן עונת הדרן יפה ויודיע על פרישה בסוף העונה אני לא בטוח שלא צריך לתת לו להניף ראשון את הצלחת(ביחד עם שרן).

ההתאחדות והנבחרת מביכים יותר מרגע לרגע רק מוכיח כמה הם כלום ושום דבר.. עאלק להוציא חוק... פנו לכנסת כבר? חשבתי שהם עומדים מאחוריי ההחלטות שלהם.

מה קרה פתאום מתקפלים? כל הדרעק הזה שיצא יכל להישאר בדלתיים סגורות כמו בכל אומת כדורגל נורמלית.

הכי מצחיק שיש כאן אנשים שאשכרה רשמו פה ״וואלה פינה לא יפה שהוא נכנס אליה״ בלי לדעת פרטים- הינדוס המציאות על ידי התקשורת קלאסי.

שיעזוב ולא יסתכל אחורה בכלל.

19 דקות לפני, ת"א שלנו said:

פשוט לא נתפס מה שקורה כאן. שחקן שעושה קוק, שוכב עם קטינות וזבל מוסרי - מוזמן לנבחרת.

שחקן שמנסה לשמור על מקצועיות ומבקש להיות עם הבן זוג שלו כל היום אבל לשלם על חדר בנפרד מכיסו כדי לישון בשקט - לא מוזמן לנבחרת.

נכון שזה מורכב, אבל יכלו להיות יותר רגישים עם זהבי. העדיפו ללכת איתו ראש בראש לשווא. אם הוא היה עם יכולת יותר גבוהה ולא אחרי שיאו, אני בטוח שהיו מתחשבים בו אבל בהתאחדות הכל עקום. בושה. אות קין לנבחרת הארורה הזאת שהזמינה את אצילי ומשאירה איש משפחה מקצוען כמו זהבי בבית. 

נפל לנו כמו מתנה מהשמיים - כמות המוטיבציה שתהיה לו עכשיו כדי להוכיח זה בדיוק מה שהיינו צריכים

שבור את הליגה יא ערן

אשכרה הקטע של האבקת בריאות נשכח כאילו זה לגיטימי לספורטאי מקצועני.

בנאדם בן 35 רוצה לישון לבד בחדר איזו דרמה מיותרת.

סיכום הנושא:

חזן ובניון הוכיחו שהערכים גוברים על הכל!

צריך לתת דוגמה לכולם.

לנבחרת יש מעריצים רבים והשחקנים הם דוגמה למופת ולחיקוי.

אז מי שלא מתיישר עם הערכים, לא יהיה בנבחרת.

אלא אם כן, אתה שחקן של הדון, ואז... זה בסדר שזיינת יחד עם חבר 2 קטינות בנות 15 כשאתה נשוי ויש לך ילדה קטנה בבית והתירוץ הכי טוב שלך לזה הוא: הייתי בטוח שהן בנות 16.

כי לזיין 2 בנות 16 יחד עם חבר כשאתה נשוי ויש לך אישה בבית ואתה גם דואג לאבקות... (לשיפור היכולת המינית כמובן) זה אולי לא פלילי... אבל מתיישר בהחלט עם ערכי הנבחרת!

כל מה שצריך, זה להיות בקבוצה של המדינה תחת הנשיא הטוב בהיסטוריה של הנשיאים בעולם שיש רחוב על שמו!

לסיכום, את הזיין הזה מכניסים באהבה והוא מתאים לערכים שאיתם צריך ליישר קו אבל את זה שרוצה שיתנו לו חדר כדי להתכונן טוב יותר למשחק, כמו שנתת לו עד עכשיו בשנים האחרונות ואף הציע לשלם על זה מכיסו... זה כבר מחוץ לסט הערכים!

8 דקות לפני, Wade said:

הכי מצחיק שיש כאן אנשים שאשכרה רשמו פה ״וואלה פינה לא יפה שהוא נכנס אליה״ בלי לדעת פרטים- הינדוס המציאות על ידי התקשורת קלאסי.

שיעזוב ולא יסתכל אחורה בכלל.

בדיוק, הכי מעצבנים. חכו רגע לתגובה של זהבי ואז תחליטו באיזה צד אתם.

לא מובן לי הקטע של חדרים משותפים. גיבוש? חיסכון כספי? איזה קשקושים. 

איך אפשר לנוח כמו שצריך לילה לפני משחק חשוב שאתה תקוע עם נחירות של השותף לחדר, כאילו זה חדר אכסניה בטיול שנתי של כיתה י״א. 

מעניין, השחקנים של מכבי ישנים במלון לילה לפני משחק. זה בחדרים משותפים או נפרדים?

מה שעצוב באמת בכל הסיפור כאן זה איך הזימון של אצילי נדחק הצדה.

הרי מה הטענות של כל אלו שמגינים על אצילי ומיכה? העובדה שהמין עם הקטינות חוקי בגלל הגיל שלהן.

נו יאללה, קיבלתם. נשים את הפן המוסרי בצד, בואו נניח שאנחנו מדברים אך ורק מקצועית נטו.

אז אם אנחנו מדברים מקצועית נטו, ברור לכולם כולל כולם שהשחקנים האלו לכאורה עשו קוק.

איך מבחינה מקצועית מתעלמים מזה?

אני שם את העניין התקשורתי בצד, כי הרי כביכול לא היו הוכחות לעניין הקוק ואי אפשר להיתפס על זה.

אבל בניון וחזן כגורם מקצועי שמבינים טוב מאוד באיזו אבקה מדובר לכאורה לא צריכים אישור מהמשטרה ותיק פלילי. וזה שהם מתעלמים מזה זה מה שדוחה כאן באמת. לא הסיפור עם זהבי.

10 דקות לפני, רן יעקובי said:

הבנזונה הכי גדול זה בניון, המדליף המסריח הזה.

כזה שחקן מסריח הוא(אישיותית) וגם כמנהל מקצועי אותה סרחון עולה.

להקיא.

מסכים אבל גם חזן לא חף.

זה היה צריך להיגמר כך: זהבי יקר, אם זה מה שיגרום לך להיות טוב יותר במשחק, קח חדר לבד, זה פרט טכני ולא חשוב"

עלובי החיים!

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

איך אין לי כוח לפסטיבל הזה עכשיו... הדבר האחרון שהיינו צריכים.

הפוך גוטה. ערן זהבי חי על סיטואציות כאלה. שור וסדין אדום.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מסכים אבל גם חזן לא חף.

זה היה צריך להיגמר כך: זהבי יקר, אם זה מה שיגרום לך להיות טוב יותר במשחק, קח חדר לבד, זה פרט טכני ולא חשוב"

עלובי החיים!

אפשר גם להגיד "לא" אבל להשאיר את זה ביניהם ולא להוציא את זה ככה לבחוץ.

באמת מעורר בחילה כמה אנטי יש לי אליהם פשוט גועל נפש.

8 דקות לפני, Dorian said:

מה שעצוב באמת בכל הסיפור כאן זה איך הזימון של אצילי נדחק הצדה.

הרי מה הטענות של כל אלו שמגינים על אצילי ומיכה? העובדה שהמין עם הקטינות חוקי בגלל הגיל שלהן.

נו יאללה, קיבלתם. נשים את הפן המוסרי בצד, בואו נניח שאנחנו מדברים אך ורק מקצועית נטו.

אז אם אנחנו מדברים מקצועית נטו, ברור לכולם כולל כולם שהשחקנים האלו לכאורה עשו קוק.

איך מבחינה מקצועית מתעלמים מזה?

אני שם את העניין התקשורתי בצד, כי הרי כביכול לא היו הוכחות לעניין הקוק ואי אפשר להיתפס על זה.

אבל בניון וחזן כגורם מקצועי שמבינים טוב מאוד באיזו אבקה מדובר לכאורה לא צריכים אישור מהמשטרה ותיק פלילי. וזה שהם מתעלמים מזה זה מה שדוחה כאן באמת. לא הסיפור עם זהבי.

מרגיש לי שהיום הכל היה מתוכנן , להדליף במסיבת עיתונאים כדי להסית את האש.