Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זכותם לסרב לתת לו חדר לבד, אבל חובתם לשמור את זה בניהם ולא לפרסם. חזן ובניון 2 פחי אשפה מהסוג הנמוך ביותר.

ושחזן יספוג את האש על זה שלא זימן אותו? למה לו? מבין את חזן שפרסם אם זאת אכן הסיבה כי חזן חושב על התחת של עצמו, בטח כשמדברים ברקע על פרישה מהנבחרת שזה היה מעלה סימני שאלה.

דרך אגב: באופן לא מפתיע שמענו כנראה חצי סיפור אם זהבי אכן הציע לממן מכיסו וסורב זאת בושה

3 דקות לפני, yellowgunner said:

ושחזן יספוג את האש על זה שלא זימן אותו? למה לו? עשה בשכל חזן שפרסם אם זאת אכן הסיבה, בטח כשמדברים ברקע על פרישה מהנבחרת שזה היה מעלה סימני שאלה.

את השכונה של בניון אני זוכר כשהיה שחקן, אבל מחזן " הסולידי והרגיש" ציפיתי להתנהגות הפוכה מזו, גילה את פרצופו השכונתי האמיתי, זבל פרות.

נו רואים שזה משחקי אגו של בניון וחזן. ברגע שהנבחרת הפסיקה להיות מנוהלת על ידי זרים חזרנו לקומבינות. אשכרה הציע לשלם על חדר לבד ונימק את הסיבה ועדיין שמו עליו זין.

אבל הטמבלים האובר אובייקטיבים פה חייבים להתווכח…

12 דקות לפני, liron1006 said:

יוסי זה בשבילך, שתבין על מה אנחנו מלינים כאן.

אם זה על זה אז אני בדעתך.

אבל בוא, לממן כסף בשביל להיות לבד בחדר? למה לבדל אותך ולהחריג את עצמך מהשאר? זה אני לא מקבל אחי. עם כל האהבה אליו.

לא משנה מי השחקן זה לא מתאים לדעתי, לא בקבוצה שמשחקת במסגרת אירופית בטח לא בנבחרת.

12 דקות לפני, liron1006 said:

אבל בוא, לממן כסף בשביל להיות לבד בחדר? למה לבדל אותך ולהחריג את עצמך מהשאר? זה אני לא מקבל אחי. עם כל האהבה אליו.

לא משנה מי השחקן זה לא מתאים לדעתי, לא בקבוצה שמשחקת במסגרת אירופית בטח לא בנבחרת.

15 דקות לפני, liron1006 said:

3 דקות לפני, yosi_1985 said:

הוא רוצה לשלם מכיסו, מה הבעיה?!

ומה זהה לממממממממממההההההה להחרייגגגגג את עצמךךךך מהשאר?!!!?!

הוא רוצה לישון מוקדם, יש לו שעות שינה מסודרות, הוא רוצה לקום מוקדם, הוא לא יכול לישון עם ישראלי פרזיט שיעשה לו רעש בחדר, יקום מתי שהוא רוצה.

זה מקצוען!!!!!

הוא לא רוצה לישון עם אנשים מסיבה מקצועית נטו! לא אגו ולא כלום!

אם זאת הסיבה לכך שהוא לא הוזמן אז אני לא מבין למה כולם פה מתייחסים לזה בתור הדלפה נוראית של חזן ובניון?

הרי זאת ההחלטה שהוא קיבל לאור הנהלים של הנבחרת, כלומר הוא עומד מאחוריה ב-100%. לא רואה מה יש להחביא כאן מצד שני הצדדים.

ובנוגע לערן - הוא המקצוען הכי גדול שיש בכדורגל הישראלי, אז אני מניח שהבקשה הזאת היא משהו שבאמת חשוב לו בהכנה למשחק

בשורה התחתונה - שמח שהוא לא בנבחרת, שמח שיבלבלו על זה את המוח עכשיו כמה ימים, אשמח אם זה גם יטריף אותו עוד יותר לקראת המשחק בסמי עופר.

לרוב כשהוא עצבני יוצאים ממנו דברים טובים עבורנו.

29 דקות לפני, Double said:

יצרו את המשבר הזה בשביל שלא ידברו על זימונו השערורייתי של הפדופיל לנבחרת

אם זה ישמש כתירוץ לפרישה מהנבחרת אז מה טוב.

עזבו נו עוד שניה הוא פורש מה הקטע לשנות פתאום נהלים. יש פה כוכב הכי מקצוען שיש ששנים מקבל חדר. מישהו יכול להגיד שהוא לא מאמין לערן שהוא מקצוען וזה חשוב לו?

בניון הזה אין לו כבוד בשיט. מניח שרצה שידברו על זה וילכלכו על ערן ויעזבו אותו בשקט בנוושא אצילי

פשוט לא נתפס מה שקורה כאן. שחקן שעושה קוק, שוכב עם קטינות וזבל מוסרי - מוזמן לנבחרת.

שחקן שמנסה לשמור על מקצועיות ומבקש להיות עם הבן זוג שלו כל היום אבל לשלם על חדר בנפרד מכיסו כדי לישון בשקט - לא מוזמן לנבחרת.

נכון שזה מורכב, אבל יכלו להיות יותר רגישים עם זהבי. העדיפו ללכת איתו ראש בראש לשווא. אם הוא היה עם יכולת יותר גבוהה ולא אחרי שיאו, אני בטוח שהיו מתחשבים בו אבל בהתאחדות הכל עקום. בושה. אות קין לנבחרת הארורה הזאת שהזמינה את אצילי ומשאירה איש משפחה מקצוען כמו זהבי בבית. 

נפל לנו כמו מתנה מהשמיים - כמות המוטיבציה שתהיה לו עכשיו כדי להוכיח זה בדיוק מה שהיינו צריכים

שבור את הליגה יא ערן

בקיצור צריך שמישהו ירשום את זה - יוסי בניון הוא חתיכת בן זונה גדול!

הלוואי שהם יחטפו 5 באלבניה או איפה שהם לא משחקים עכשיו

לגיטימי לרצות חדר לבד על אף מה שזה משדר 

לגיטימי לדרוש שישנו בזוגות

לא לגיטימי לעשות מזה סימפוזיון ולא לגשר ולנפות על עניין טכני לוגיסטי, זה כל כך מביך ומצטרף לארון הבושה שנקרא נבחרת ישראל. 

בהתחלה חשבתי שזהבי קצת מגזים וחצוף עם הדרישה שלו

אבל אחרי שקראתי שבניון וחזן פועלים לזה שיהיה חוק בהתאחדות ששחקן מעל 60 הפועול יוכל לישון לבד אני אומר שבניון וחזן ובכלל כל מי שמנהל שם את הנבחרת כאלה פארטיה.

אז למה כל הסיפור הזה? למה להוציא אותו לתקשורת אם מראש אתם מאמינים ששחקן ותיק צריך לישון לבד? למה לעשות באלגן ? איזה אדיוט הבניון הזה