Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

32 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

הם הנבחרת היחידה בבית שהבקיעה לדנמרק…

אז זה אומר שהם ריאל מדריד? לכל תקן יש סטיית תקן ודנמרק הייתה צריכה לקבל גול מתישהו. לקבל שני שערים מאיי פארו, מדינת איים פיצית עם אוכלוסייה של 48 אלף איש (בחייאת בהופעות של אמנים בפארק הירקון יש יותר אנשים) ונבחרת של נגרים כזאת זה מביך מאוד ומראה איזו הגנה חלשה יש לנו.

13 דקות לפני, Saar said:

יש נבחרת טובה אבל היא נבחרת של אינדיבידואלים, כל שחקן חושב איך הוא נותן את הגול ומכניס לקלטת, היום זה בולט והתחלתי לראות במחצית השניה. 

ככה זה שחקנים שהסוכן שלהם עשה להם את הקריירה.

גועל נפש של התנהגות שלהם

הרגיש לי שגם מכבי הייתה ככה בתחילת השנה

חבל שהם לא חוטפים בראש על ההתנהגות הזאת

זה משעשע הכתבה הזאת כי ישר אחרי ההפסד לאוסטריה ראיתי כתבה שחיפה בשיחות על הארכת חוזה לבכר חחח גם הם מבינים שהנבחרת הולכת לחטוף אותו מהם. 

1 hour ago, turgi said:

קשה לי להאמין שהוא עד כדי כך מטומטם

גם אם ולא יצליח, הוא עדיין ייחשב המאמן מספר אחת בישראל כיום. כל הדלתות שלו יהיו פתוחות בארץ ויפתחו לו אפשרויות חדשות בחול.

מה יש לו לחפש בחיפה עוד עונה? עוד אליפות? עוד קמפיין אירופי? האתגר של הנבחרת הוא האתגר הכי גדול במחזותינו למאמנים כאן.

לפני9 שעות , קובי השועל said:

גם אם ולא יצליח, הוא עדיין ייחשב המאמן מספר אחת בישראל כיום. כל הדלתות שלו יהיו פתוחות בארץ ויפתחו לו אפשרויות חדשות בחול.

מה יש לו לחפש בחיפה עוד עונה? עוד אליפות? עוד קמפיין אירופי? האתגר של הנבחרת הוא האתגר הכי גדול במחזותינו למאמנים כאן.

בנבחרת אי אפשר להצליח עם בסיס השחקנים שיש פה

החליפו כבר עשרות מאמנים, ישראלים וזרים, מנהלים מקצועיים, זה לא קשור למאמן

עדיין למאמן ישראלי הנבחרת נחשבת לקצפת של המאמנים, אני לא רואה מאמן ישראלי מעדיף באופן מובהק קבוצה ישראלית על פני נבחרת.

בטח שעוד זהבי עדיין סוחב וסלומון אמור לעשות קפיצת מדרגה, ומקסימום מה יקרה לא יביא אותנו לשום מקום כמו ב 30 שנה האחרונות, אבל אם כן, כל מאמן ישראלי יחשב כגדול מכולם.

בגדול היחיד שעוד נחשב לישראלי ראוי הוא בכר.

בסופו של קמפיין, נראה לי סביר בהחלט שמקום 3 זה המקסימום שהנבחרת הזאת מסוגלת להגיע.

אף אחד לא יכול לטעון שאנחנו ברמה של סקוטלנד ובטח שלא קרוב לרמה של דנמרק.

לפני2 שעות , liron1006 said:

עדיין למאמן ישראלי הנבחרת נחשבת לקצפת של המאמנים, אני לא רואה מאמן ישראלי מעדיף באופן מובהק קבוצה ישראלית על פני נבחרת.

בטח שעוד זהבי עדיין סוחב וסלומון אמור לעשות קפיצת מדרגה, ומקסימום מה יקרה לא יביא אותנו לשום מקום כמו ב 30 שנה האחרונות, אבל אם כן, כל מאמן ישראלי יחשב כגדול מכולם.

בגדול היחיד שעוד נחשב לישראלי ראוי הוא בכר.

הנבחרת שלנו היא בית קברות למאמנים. לא מאמין שבכר ילך לשם.

לפני1 שעה , Lahav8 said:

בסופו של קמפיין, נראה לי סביר בהחלט שמקום 3 זה המקסימום שהנבחרת הזאת מסוגלת להגיע.

אף אחד לא יכול לטעון שאנחנו ברמה של סקוטלנד ובטח שלא קרוב לרמה של דנמרק.

60 שנה מסיימים מקום 3-4 ועדיין חושבים שאנחנו ברמה של לעלות 

38 דקות לפני, הנדון said:

60 שנה מסיימים מקום 3-4 ועדיין חושבים שאנחנו ברמה של לעלות 

הבעיה היא רק אצל אנשים שחושבים שאנחנו ברמה של דרג 2 באירופה, כאלה משמאמינים להייפ של תקשורת שמפמפמת במוח לפני כל קמפיין איך "הפעם יש סיכוי אמיתי לעלות".

אלה אותם אנשים שתמיד יגידו שמאמן הנבחרת X נכשל, מבלי להתייחס לעובדה שהשחקנים שלנו תמיד היו ברמה נמוכה יחסית לאירופה.  

21 דקות לפני, Lahav8 said:

הבעיה היא רק אצל אנשים שחושבים שאנחנו ברמה של דרג 2 באירופה, כאלה משמאמינים להייפ של תקשורת שמפמפמת במוח לפני כל קמפיין איך "הפעם יש סיכוי אמיתי לעלות".

אלה אותם אנשים שתמיד יגידו שמאמן הנבחרת X נכשל, מבלי להתייחס לעובדה שהשחקנים שלנו תמיד היו ברמה נמוכה יחסית לאירופה.  

זה לא שזה בלתי אפשרי להיות ברמה של דרג 2 ואפילו 1, צריך פשוט להשקיע בפיתוח שחקנים, מאמנים, מתקנים. תכנית מסודרת ואחרי 7-10 שנים לבדוק אם יש התקדמות.

אבל פה אין סבלנות לכלום, רוצים להחליף מאמן אחרי כל קמפיין כאילו שזה יעזור, כבר מעדיף את היציבות עם ווילי, שיטה ברורה והתנהלות יחסית מקצועית שיש כרגע לעומת מה שהיה בעבר.

במבט ראשון זה נראה התאבדות מבחינתו ללכת לנבחרת אבל כשחושבים לעומק אז גם הוא מבין שהוא יצליח בחיפה שנה שנתיים ואז ייפול כמו בבאר שבע ואז לאן הוא יילך? לביתר? לעומת זאת בנבחרת גם אם לא יצליח אז בסדר עוד מאמן שלא הצליח