Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

26 דקות לפני, wddani said:

במבט ראשון זה נראה התאבדות מבחינתו ללכת לנבחרת אבל כשחושבים לעומק אז גם הוא מבין שהוא יצליח בחיפה שנה שנתיים ואז ייפול כמו בבאר שבע ואז לאן הוא יילך? לביתר? לעומת זאת בנבחרת גם אם לא יצליח אז בסדר עוד מאמן שלא הצליח

לנבחרת הוא יגיע אז קמפיין אחרי

עדיף לו חיפה, להתחרות על אליפויות ובתקווה לעשות קמפיינים באירופה שאולי יובילו אותו לקבוצות הליגות סבירות

מתי שהוא ירצה הוא יגיע לנבחרת, מקסימום יחכה קמפיין עד שמאמן גנרי יסיים את תפקידו אחרי שהוא סיים מקום 4

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

לנבחרת הוא יגיע אז קמפיין אחרי

עדיף לו חיפה, להתחרות על אליפויות ובתקווה לעשות קמפיינים באירופה שאולי יובילו אותו לקבוצות הליגות סבירות

מתי שהוא ירצה הוא יגיע לנבחרת, מקסימום יחכה קמפיין עד שמאמן גנרי יסיים את תפקידו אחרי שהוא סיים מקום 4

לא בטוח. תראה את אבוקסיס שהיה כבר כמעט סגור ואז התרסק בקבוצות שלו ועכשיו יכול לחלום על הנבחרת

18 דקות לפני, wddani said:

לא בטוח. תראה את אבוקסיס שהיה כבר כמעט סגור ואז התרסק בקבוצות שלו ועכשיו יכול לחלום על הנבחרת

הקירח יכול לחלום על הקבלות של בכר, יש לבכר מרווח גדול של התרסקויות עד שהוא לא יהיה שם לגטימי לנבחרת

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

הקירח יכול לחלום על הקבלות של בכר, יש לבכר מרווח גדול של התרסקויות עד שהוא לא יהיה שם לגטימי לנבחרת

הלו קירח יש רק אחד. 

אני בכלל לא בטוח שבכר מנסה בכלל לעשות קריירה בחו"ל.

היה לו רזומה מספיק טוב בבאר שבע (3 אליפויות וקמפיינים נחמדים) וסוכן שבטוח יכל לסדר לו איזו קבוצה בבלגיה.

נבחרת זה תמיד טוב לרזומה, בטח עם התארים שכבר יש לו זה יכול לתת לו את הקפיצות מדרגה הבאה לאירופה, אדרבה אם יצליח.

לפני4 שעות , הילד בן 30 said:

אני בכלל לא בטוח שבכר מנסה בכלל לעשות קריירה בחו"ל.

היה לו רזומה מספיק טוב בבאר שבע (3 אליפויות וקמפיינים נחמדים) וסוכן שבטוח יכל לסדר לו איזו קבוצה בבלגיה.

מה לדעתך פסגת השאיפות שלו? אליפות עם מכבי חיפה? נו באמת. כל אחד חולם לצאת להיות מקצוען בעולם האמיתי.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

מה לדעתך פסגת השאיפות שלו? אליפות עם מכבי חיפה? נו באמת. כל אחד חולם לצאת להיות מקצוען בעולם האמיתי.

אין לי מושג. עובדתית הוא כבר כנראה יכל להשתדרג.

מבחינת קבוצות מחוץ לישראל האליפות עם חיפה לא מוסיפה הרבה לרזומה. את הסטמפה הוא קיבל כבר על הקדנציה המוצלחת בבאר שבע.

עובדתית הוא המשיך למשרה בחיפה ולא ניסה להשתדרג.

נבחרת זה בהחלט וי לסמן ודווקא פותח אופציות מסוג אחר 

לפני12 שעות , Krishi said:

די בטוח שבכר דאג לעצמו לסעיף בחוזה. מה גם שזאת השנה האחרונה שלו 

ההתאחדות לא תעשה מהלך כזה בלי אישורו של הפטרון.

• 2 weeks later...
  • 3 months later...

בלטקסה, קנדיל שאצלנו לא מקבל דקות, דוידזאדה, קניקובסקי וגלזר זומנו. פרץ בצעירה אחרי כל הבלאגן. 

יותר מדי שחקנים, נקווה שיחזרו בריאים. 

אצל חיפה זומנו מנחם, גולדברג, אבו פאני, חזיזה ודוד. אצילי קיבל פטור כי חיפה ביקשה והנשיא שולט בהתאחדות. 

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בלטקסה, קנדיל שאצלנו לא מקבל דקות, דוידזאדה, קניקובסקי וגלזר זומנו. פרץ בצעירה אחרי כל הבלאגן. 

אצל חיפה זומנו מנחם, גולדברג, אבו פאני, חזיזה ודוד. אצילי קיבל פטור כי חיפה ביקשה והנשיא שולט בהתאחדות. 

מקווה שיצחקי מסר להם שכולם צריכים "למתוח שרירים" ולעוף מהנבחרת המקוללת הזו.

לפני13 שעות , מכביסט לעד said:

יאללה תגמרו לנו את ההגנה לגמרי לקראת הפלייאוף.. זונות.

רק עכשיו גיליתי את פרשת דניאל פרץ, לא הייתי מחובר הימים האחרונים

המטרה של הצעירה זה לא להכשיר שחקנים לנבחרת הבוגרת?

מה זה מעניין ההישגים של הנבחרת הצעירה, תנו לפרץ לשחק מעכשיו

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

רק עכשיו גיליתי את פרשת דניאל פרץ, לא הייתי מחובר הימים האחרונים

המטרה של הצעירה זה לא להכשיר שחקנים לנבחרת הבוגרת?

מה זה מעניין ההישגים של הנבחרת הצעירה, תנו לפרץ לשחק מעכשיו

גם ככה הוא לא היה פותח וזה משחק אימון. הולך עם בניון במצב הזה

אני דווקא הולך עם בלבול. המטרה של הצעירה זה לספק שחקנים לבוגרת. ההישגים שלהם פחות משנים. כל משחק בבוגרת גם אם ידידות שווה יותר מכל משחק תחרותי של הצעירה. אם המאמן הלאומי מזמן אותך שם אתה צריך להיות.המעמד והניסיון שירכוש בבוגרת יותר קריטיים 

1 דקה לפני, Krishi said:

אני דווקא הולך עם בלבול. המטרה של הצעירה זה לספק שחקנים לבוגרת. ההישגים שלהם פחות משנים. כל משחק בבוגרת גם אם ידידות שווה יותר מכל משחק תחרותי של הצעירה. אם המאמן הלאומי מזמן אותך שם אתה צריך להיות.המעמד והניסיון שירכוש בבוגרת יותר קריטיים 

זה נכון בגדול שהצעירה צריכה לספק שחקני לבוגרת, יש מקרים יוצאי דופן.

מילא היה פותח, אבל אם זה יעזור לצעירה לעלות לטורניר גדול הניסיון שיצברו שם השחקנים שווה הרבה יותר מאולי מחצית שיקבל במשחק אימון