Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

12 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מסכים. 

הרמת רגל היא עבירה בכל מקום במגרש של כל צד המגרש. בנוסף לא אמרתי שהרמת הרגל בפני עצמה היא סיבה לעבירה - אלא שהיא פגעה בסופו של דבר בראש הבלם. על כן - עבירה ברורה. 

זה גם לא משנה אם הוא התכוון לשחק מסוכן או לא, משנה מה קרה בסוף.

שער לא חוקי שהיה צריך להיפסל. 

לא יכולה להיות הרמת רגל אם הכדור בצד של התוקף (החל משלב ההגבהה).

ככה לפחות קראתי בחוקה בפעם האחרונה שאני זוכר- זה לא קרה הבוקר ואני לא יודע בתכיפות שינויים שדורשים משופטים להתעדכן.

אם אני לא טועה אין בחוקה בכלל התייחסות לפעולה הספציפית של הרמת רגל, אלא זה נכלל תחת המטריה של "משחק מסוכן".

מכיוון והניסיון של התוקף היתה לבעוט את הכדור אז המשחק פה הוא לא מסוכן.

וכן הכוונה בהחלט משחקת פה תפקיד.

כפי שאומרים "הלך על הכדור".

כאן בפירוש יש משמעות לכוונה.

אם זה לא נקבע על-ידי תוקף מגן אז אם ככה אפשר לקבוע שזה פנדל שכן ארד נגח לו ברגל...

אפשר לטעון שארד ביצע משחק מסוכן כשקפץ עם הראש בפראות לכיוון הרגל של דייקס.

או בקיצור:

למה שדייקס ייענש מזה שארד תחב לשם את הקוקו חייל משוחרר שלו?

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

ככה לפחות קראתי בחוקה בפעם האחרונה שאני זוכר- זה לא קרה הבוקר ואני לא יודע בתכיפות שינויים שדורשים משופטים להתעדכן.

אם אני לא טועה אין בחוקה בכלל התייחסות לפעולה הספציפית של הרמת רגל, אלא זה נכלל תחת המטריה של "משחק מסוכן".

אם זה לא נקבע על-ידי תוקף מגן אז אם ככה אפשר לקבוע שזה פנדל שכן ארד נגח לו ברגל...

או בקיצור:

אני לא חושב שיש קשר להתקפה או להנגה.

הוא פשוט לא הרים את הרגל גבוה, זה ארד שירד עם הראש.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

או בקיצור:

מה זאת אומרת לא יכול להיות? ברור שיכול להיות. 

אנשים פה קצת מתבלבלים נראה לי

ברגע שיש הרמת רגל גבוה, שבסוף עוד פוגעת בראש של שחקן היריב - זה עבירה. וזה לא משנה בכלל אם הוא הגיע לכדור לפני או לא. זה גם לא משנה אם התכוון לזה או לא. זה עבירה. תקרא לזה חוסר מזל אם תרצה מצד התוקף - זאת עדיין עבירה. 

7 דקות לפני, Krishi said:

מה זאת אומרת לא יכול להיות? ברור שיכול להיות. 

אנשים פה קצת מתבלבלים נראה לי

ברגע שיש הרמת רגל גבוה, שבסוף עוד פוגעת בראש של שחקן היריב - זה עבירה. וזה לא משנה בכלל אם הוא הגיע לכדור לפני או לא. זה גם לא משנה אם התכוון לזה או לא. זה עבירה. תקרא לזה חוסר מזל אם תרצה מצד התוקף - זאת עדיין עבירה. 

אבל אין כאן הרמת רגל גבוה, זה ארד ירד אל הכדור ואיחר, והוא יותר פוגע בו.

מאוס הקטע שכל בלם שלא סוגר כמו שצריך מנסה לכפות על טעות שלו דרך הצגה כזאת, הוא גם עושה את זה בליגה לא מעט.

אין פה בכלל דילמה מבחינתי, שער חוקי לגמרי.

1 דקה לפני, Elirandani said:

אבל אין כאן הרמת רגל גבוה, זה ארד ירד אל הכדור ואיחר, והוא יותר פוגע בו.

מאוס הקטע שכל בלם שלא סוגר כמו שצריך מנסה לכפות על טעות שלו דרך הצגה כזאת, הוא גם עושה את זה בליגה לא מעט.

אין פה בכלל דילמה מבחינתי, שער חוקי לגמרי.

אני פחות מסכים, אמנם הוא הוריד קצת את הראש אבל לא לרמה של גובה מותן, הסקוטי שם בבעיטת קראטה עם הרגל קדימה. לא רק משחק מסוכן גם בסוף פגע בו. 

שער לא חוקי. 

רוטנשטיינר אכזבה עצומה במשחק הזה. אני חושב שהוא והאוסטרים עשו עבודה מצויינת בנבחרת אבל רק עצם הפיספוס הנוראי שלו עם עבדה שחייב להיות באנקר בצד ימין של הנבחרת לצד סולומון בשמאל זה עילא לפיטורין. כישרון-על כמו סולומון שכמעט תמיד הוא השחקן הכי מוכשר על המגרש (בשתי הנבחרות) שנוגע בכדור אולי פעם ב5 דק' וגם זה באיזורים שרחוקים מהשער, זה כישלון עצום שלו. מ-מאמן ברמה גבוהה אני מצפה שכל משחק ההתקפה של הנבחרת יהיה מבוסס על שחקן כמו מנור.

בערך מהדקה הראשונה של המחצית השנייה השער שלהם היה באוויר והוא פשוט סירב להגיב. תכניס את עבדה, תכניס את קינדה, תכניס שחקנים שיודעים להחזיק כדור ולשחק לעומק, בפועל עם החילופים והגישה שלו במחצית השנייה ירדנו על הברכיים והתחננו שהסקוטים יכבשו. במקום להכניס טכניקה לנבחרת הוא התעקש שהחלק האחורי הלחוץ והמוגבל שלנו יקח את מלאכת הנעת הכדור. זה הוביל לרגעים שאשכרה תפסתי את הראש מרוב מבוכה על המוגבלות שלנו. הבלמים והקשרים האחוריים שלנו לא מסוגלים להשתחרר אפילו מלחץ של מתנ"ס. לא להאמין איזה שחקנים אפורים הכדורגל הישראלי הצמיח בעמדות האלה.

1 דקה לפני, itan17 said:

בכר חייב ללכת כבר לנבחרת ולעזוב אותנו בשקט

מדמיין אותו "מפתיע" את נבחרת אנגליה עם 3 בלמים וכבר אנחנו נהיה בפיגור 3-0 אחרי 15 דקות רק בשביל הפוזה שהוא ישחק אותה פפ

58 דקות לפני, פנחס שוף said:

מדמיין אותו "מפתיע" את נבחרת אנגליה עם 3 בלמים וכבר אנחנו נהיה בפיגור 3-0 אחרי 15 דקות רק בשביל הפוזה שהוא ישחק אותה פפ

אבל אז הוא יראה איזה מאמן מגוון הוא ויחליף מערך נחזור ל-3-2  רק כדי לחטוף עוד שלישייה אחר כך

סולומון (לא משחק בעמדה שלו), רפאלוב, עבדה ויונתן כהן והדופק קטינות כגיבוי, והמאמן הזה מתעקש בכח לשחק 3 בלמים למרות שזאת החולשה שלנו.

עכשיו מילא היה מנסה 4-3-3/4-2-3-1 ולא היה עובד טוב סבבה אבל הוא לא ניסה את זה, אפילו לא במשחקי ידידות, לגמרי תואם פטריק בקטע הזה.

10 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הגיע הזמן פשוט להביא מאמן נורמלי מחו''ל בעל שם? איזה אונאי אמרי כזה. די בטוח שלהתאחדות יש מספיק כסף בשביל זה.

מאמנים בלבל של אונאי אמרי ומעלה בחיים לא יגיעו.

אבל אפשר בהחלט לכוון לאיזה איבן יובאנוביץ' כזה/פליט מהליגה הסינית/יפנית שישב שנה בבית וכל מיני כאלו.

52 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הגיע הזמן פשוט להביא מאמן נורמלי מחו''ל בעל שם? איזה אונאי אמרי כזה. די בטוח שלהתאחדות יש מספיק כסף בשביל זה.

לא הגיע הזמן לסגור את הנבחרת מחוסר עניין לציבור?

לפני2 שעות , thunderbolt said:

לא ריאלי

אבל יש כמה מאמני נבחרות אירופאים מנוסים, חלק מאמנים נבחרות באפריקה כבר שנים בהצלחה, אחד כזה יכול אולי להוציא קצת יותר למרות שווילי גם עושה עבודה טובה.

‏נבחרת ישראל: עידן נחמיאס שוחרר מסגל הנבחרת, חאתם עבד אלחמיד צורף לקראת המשחק מול מולדובה בשלישי

מזדיינים.