Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

42 דקות לפני, Keano said:

וואו.. צריך לנצח שתי נבחרות שסיימו מקום שני בנוקאאוט של משחק יחיד, כשסביר להניח שאלה נבחרות דרג 1-2 ולא כמו שהיה בליגת האומות. 

סיכוי אפסי הייתי אומר. 

וזה עוד לפני דנמרק, סקוטלנד ואוסטריה בחוץ.

33 דקות לפני, Dalembert said:

Screenshot_20210905-084840__01.thumb.jpg.5745228fd6cc386683c8a3ad15481e93.jpg

:wubyellow3:

למישהו פה לא ברור שזה היה זימון של הנשיא ואצילי לא מתאים לשיטה של הנבחרת? כל הקרקס הכשרה שלו זה נטו בשביל הנשיא.

6 דקות לפני, הנדון said:

וזה עוד לפני דנמרק, סקוטלנד ואוסטריה בחוץ.

רק תיקו ביניהם בנוסף ל2 משחקים ללא הפסד נגדם בחוץ (או הפסד וניצחון) ישאיר סיכוי לסיים 2.

לפני2 שעות , הנדון said:

למישהו פה לא ברור שזה היה זימון של הנשיא ואצילי לא מתאים לשיטה של הנבחרת? כל הקרקס הכשרה שלו זה נטו בשביל הנשיא.

ברור

- זה היה משחק מוזר. גם במצב של 3:0 - האוסטרים היו הרבה יותר טובים, ובניגוד למה שאוהבים פה לומר - זה רחוק מלהיות רק ההגנה. באופן שמזכיר את מכבי (למרבה הצער), הקישור של הנבחרת פשוט לא הצליח להחזיק כדור, ובוודאי לא להפעיל לחץ יעיל בחצי המגרש של האוסטרים, ואז יש איום בלתי פוסק על ההגנה ובסוף מישהו טועה. זה נראה שהכדור נמצא 20 מ' מהשער של מרציאנו יותר זמן מאשר הוא נמצא במרכז המגרש. דברים השתנו קצת כשגלזר נכנס, ואז עוד יותר כשהאוסטרים הפסיקו לשחק מסודר, אבל בתכלס זו הייתה עקיצה.

- למעט השער של דאבור (שהבקיע שער אופייני), כל השערים של שתי הנבחרות היו בצבע.

- אני שמחתי דווקא לראות את חזיזה מתחבק עם זהבי, למשל. במדי תכלת דברים מקבלים קצת פרופורציות. חזיזה הוא יריב מקומי, לא אויב מעבר לגבול.

- וממש שמחתי על ההופעה הקצרה של דוידזאדה. לעלות בשיא הלחץ, אחרי הופעה טובה של סאן מנחם, בזמן שהוא מגן מחליף בשוטף...  הכל היה מוכן לאיזה פיאסקו באגף שמאל. אבל לא. ממש להפך. כל הכבוד לו.

באמת שאפו לדויזאדה. 

בכללי, עם כל הטינופים פה עליו, הוא אחלה מגן שמאלי לרוטציה, ותמיד נותן הכל בלי לעקם מבע פנים. אוהב שחקנים כמוהו. 

לפני7 שעות , ravid said:

ראינו איזו הגנה מסננת היתה לנו כששיחקנו עם 2 בלמים. כשאין לך 2 בלמים ראויים אין לך ברירה אלא לעבות את החלק האחורי כדי לעזור להם.

לא חושב שהמערך עבד בכלל. זה היה משחק מוזר שאם נגמר 3-1 לאוסטריה במחצית אף אחד לא מרים גבה. זה לא היה דומה ל 5-0 ההוא שבו באמת הנבחרת היתה רמה מעל היריבה. יש לו התקפה היסטורית וזה מה שמציל אותו. 

לפני3 שעות , Zizou said:

לא חושב שהמערך עבד בכלל. זה היה משחק מוזר שאם נגמר 3-1 לאוסטריה במחצית אף אחד לא מרים גבה. זה לא היה דומה ל 5-0 ההוא שבו באמת הנבחרת היתה רמה מעל היריבה. יש לו התקפה היסטורית וזה מה שמציל אותו. 

מצחיק להגיד על משחק של 5-2 שהמערך לא עבד,

אוסטריה היו יותר טובים בחלק מהמחצית הראשונה, אבל הרגנו אותם במתפרצות.

ב5-0 ב-99 אוסטריה היתה נבחרת מפורקת שקיבלה 9 מספרד, אין מה להשוות לנבחרת הזאת שלהם שכמעט עברה את איטליה בשמינית גמר היורו.

לפני4 שעות , ביג ליבובסקי said:

באמת שאפו לדויזאדה. 

בכללי, עם כל הטינופים פה עליו, הוא אחלה מגן שמאלי לרוטציה, ותמיד נותן הכל בלי לעקם מבע פנים. אוהב שחקנים כמוהו. 

היה מצוין אתמול בדקות ששיחק ממש אבל

תאמת שעם העזרה הדלה שסבוריט מקבל באגף לעומת העזרה שסלומון נתן לו ולמנחם במשחק אפשר להבין איך סבוריט והוא פחות טובים במכבי, אבל קניקובסקי יעזור להם ונראה לדעתי השנה שיפור באגף שמאל

54 דקות לפני, erantheking21 said:

היה מצוין אתמול בדקות ששיחק ממש אבל

תאמת שעם העזרה הדלה שסבוריט מקבל באגף לעומת העזרה שסלומון נתן לו ולמנחם במשחק אפשר להבין איך סבוריט והוא פחות טובים במכבי, אבל קניקובסקי יעזור להם ונראה לדעתי השנה שיפור באגף שמאל

קניקובסקי באגף שמאל? סביר להניח שזה לא יקרה 

הוא ישחק באמצע או באגף ימין

36 דקות לפני, matis said:

קניקובסקי באגף שמאל? סביר להניח שזה לא יקרה 

הוא ישחק באמצע או באגף ימין

זה גם מה שאני חשבתי, אבל לפי מה שרואים הוא יכול לשחק גם בשמאל וגם העמדה הטבעית של קוואס היא ימין והוא יכול לשחק גם בשמאל

תרתי משמע.?? תראה הרבה שינוים בין קוואס, ביטון וקניקובסקי בעמדות האגף והאמצע

הכי חזק שלנו כרגע

גלזר שמיר ביטון

חלאילה פריצה קניקובסקי

כשגולסה יחזור וקוואס יכנס לכושר קניקובסקי יהיה חייב לשחק בשמאל.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

הכי חזק שלנו כרגע

גלזר שמיר ביטון

חלאילה פריצה קניקובסקי

חמאה מדי

13 דקות לפני, קובי השועל said:

הכי חזק שלנו כרגע

גלזר שמיר ביטון

חלאילה פריצה קניקובסקי

איך לעזאזל חלאיילה באגף זה חזק?

4 דקות לפני, erantheking21 said:

חמאה מדי

למה? התרגלנו לקישור האפור של פטריק, אבל שמיר וגלזר אמורים להספיק לליגה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

איך לעזאזל חלאיילה באגף זה חזק?

למה? התרגלנו לקישור האפור של פטריק, אבל שמיר וגלזר אמורים להספיק לליגה.

קודם כל זה לא הכי מדויק, בדיעבד זה באמת אמור, אבל כנראה שאנחנו טיפה נוטים לזלזל בליגה הזאת, ראינו את זה גם מול סכנין עם שלישית גרזן של סכנין מזכירה את הימים של איביץ' שהיינו אונסים את הליגה, אז הם עשו לנו את זה.

לצערי הרב אני מאוד מפחד לעוד משחקים כאלה, הקבוצות הקטנות התחזקו ואנחנו "טיפה" נחלשנו, הפערים לא כמו שהיו.

וסה"כ באמת זה הכל תלוי בפטריק , אם הוא ידע לצוות אותם נכון וללא כיסי אוויר אנחנו נהיה טובים

המשחק האחרון מול סכנין זה היה נוראי האונס שקיבלנו, היה המון אוויר בקישור ובין גלזר להגנה...עדין אני היתי רוצה עוד שחקן פיזי מחליף לקארצב רק לליגה, אפילו להחזיר מושאל כזה אם יש אחד כזה ברמה.

32 דקות לפני, erantheking21 said:

קודם כל זה לא הכי מדויק, בדיעבד זה באמת אמור, אבל כנראה שאנחנו טיפה נוטים לזלזל בליגה הזאת, ראינו את זה גם מול סכנין עם שלישית גרזן של סכנין מזכירה את הימים של איביץ' שהיינו אונסים את הליגה, אז הם עשו לנו את זה.

לצערי הרב אני מאוד מפחד לעוד משחקים כאלה, הקבוצות הקטנות התחזקו ואנחנו "טיפה" נחלשנו, הפערים לא כמו שהיו.

וסה"כ באמת זה הכל תלוי בפטריק , אם הוא ידע לצוות אותם נכון וללא כיסי אוויר אנחנו נהיה טובים

המשחק האחרון מול סכנין זה היה נוראי האונס שקיבלנו, היה המון אוויר בקישור ובין גלזר להגנה...עדין אני היתי רוצה עוד שחקן פיזי מחליף לקארצב רק לליגה, אפילו להחזיר מושאל כזה אם יש אחד כזה ברמה.

נו אבל במשחק האחרון נגד סכנין פתחת עם שלישייה הגנתית ובכל זאת זה לא עבד. 

מאמין ששמיר יתן יותר מייני ובטוח שביטון יתן יותר מריקן.

וואלק, אין לי מושג מה ההרכב האופטימלי שלנו מלבד סאבוריט(אפילו בקשר לג'ראלדס קנדיל אני לא בטוח), כנראה נחמיאס, גלזר, וכנראה גבי קניקובסקי ופריצה. שום מושג. גם לפטריק אין...

46 דקות לפני, המכבייה said:

וואלק, אין לי מושג מה ההרכב האופטימלי שלנו מלבד סאבוריט(אפילו בקשר לג'ראלדס קנדיל אני לא בטוח), כנראה נחמיאס, גלזר, וכנראה גבי קניקובסקי ופריצה. שום מושג. גם לפטריק אין...

כשכולם כשירים? תלוי יריבה אבל לרוב מסתמן שבחזון זה - פרץ, הרננדס, נחמיאס, ג'ראלדש, סבוריט, גלזר, גולסה, ביטון, קוואס, גבי, סטיפה.

אבל באמת שאני לא אופתע אם גם כשכולם יהיו כשירים טבח, חוזז וריקן ימשיכו לפתוח.

1 hour ago, Naor23 said:

כשכולם כשירים? תלוי יריבה אבל לרוב מסתמן שבחזון זה - פרץ, הרננדס, נחמיאס, ג'ראלדש, סבוריט, גלזר, גולסה, ביטון, קוואס, גבי, סטיפה.

אבל באמת שאני לא אופתע אם גם כשכולם יהיו כשירים טבח, חוזז וריקן ימשיכו לפתוח.

זה כנראה נכון על הנייר ועדיין רב הנסתר על הגלוי. אין לי שום מושג מה באמת נקבל מרוב השמות שציינת. 

דניאל

נחמיאס, הרננדז, ייני

סבוריט, גלזר, קניקובסקי, ג'ראלדש

ביטון

פריצה 2.0, גררו

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

נו אבל במשחק האחרון נגד סכנין פתחת עם שלישייה הגנתית ובכל זאת זה לא עבד. 

מאמין ששמיר יתן יותר מייני ובטוח שביטון יתן יותר מריקן.

יותר העניין של החלוקת התפקידים וההצבת השחקנים טוב ע"י פטריק לדעתי זה יהיה משמעותי.