Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

עד לפני שלושה חודשים כשפטריק ואן לוואן נחת במכבי, היו לדור פרץ 14 שערים בכל הקריירה הבוגרת (החשבתי את הנבחרת הצעירה) בכל המסגרות ובכל המדים השונים.

במשחק הראשון של ואן לוואן נפסל לדור פרץ שער ניצחון הרואי חוקי על קריית שמונה, ובנוסף נפסל לו שער יתרון חוץ מיתולוגי חוקי על שחטאר. מלבדם הוא כבש בפרק זמן זעום זה כ- 8 שערים, כלומר מעל ממחצית ממה שכבש בכל שנותיו כבוגר.

לכך יש להוסיף את בישול החירום אמש במולדובה וכמובן את שער הניצחון האגדי בסיבאספור מוקדם יותר העונה.

באמת טירוף.

שוב חוזר:

2020-2014                 14 שערים

דצמבר 20'-מרץ 21'     8 שערים.

אם כבר הסיבה המרכזית שהוא קפטן ופותח בהרכב והסיבה היחידה שכל מי שרוצה לבקר אותו ואת ההצבה ההזויה שלו בהרכב דורך על ביצים זה בגלל שהוא לא יהודי. עכשיו הוא גם מציף את זה כקריאת אזהרה למי שיעז להגיד שהקפטן עירום.

לפני8 שעות , elbanana said:

אם כבר הסיבה המרכזית שהוא קפטן ופותח בהרכב והסיבה היחידה שכל מי שרוצה לבקר אותו ואת ההצבה ההזויה שלו בהרכב דורך על ביצים זה בגלל שהוא לא יהודי. עכשיו הוא גם מציף את זה כקריאת אזהרה למי שיעז להגיד שהקפטן עירום.

אני לא בטוח שמעניין את רוטשיינר הגוי איזה עדה נאתכו

אלא אם כן הוא מקבל הנחיות מלמעלה אבל אני לא מאמין

לפעמים מאמנים רואים דברים מלמעלה שאנחנו לא רואים(כמו עם הרבה שחקנים שאנחנו במכבי לא חושבים שמתאימים להרכב והמאמן כן) או שהם פשוט דבילים רציניים

בפרטיזן יש לנאתכו 17 שערים בפחות משנתיים. בנבחרת- 11 שנים, בערך כפול משחקים, 3 שערים. 

יאללה בוא תתבכיין לנו עוד קצת י'נוכרי

לפני4 שעות , ravid said:

בפרטיזן יש לנאתכו 17 שערים בפחות משנתיים. בנבחרת- 11 שנים, בערך כפול משחקים, 3 שערים. 

יאללה בוא תתבכיין לנו עוד קצת י'נוכרי

מתוכם 18 בפנדלים.

לפני14 שעות , maccabi-king said:

אני לא בטוח שמעניין את רוטשיינר הגוי איזה עדה נאתכו

אלא אם כן הוא מקבל הנחיות מלמעלה אבל אני לא מאמין

לפעמים מאמנים רואים דברים מלמעלה שאנחנו לא רואים(כמו עם הרבה שחקנים שאנחנו במכבי לא חושבים שמתאימים להרכב והמאמן כן) או שהם פשוט דבילים רציניים

נאתכו לא מונה לקפטן ע"י רוטשטיינר. אאל"ט הוא מונה כשאלון חזן היה מאמן זמני עוד מלפני שהוא והרצוג הגיעו, זאת נדוניה שהם קיבלו.

בדר"כ כשכולם רואים משהו לאורך תקופה והמאמן "לא רואה" עד שזה מגיע כבר לרמת גיחוך, יש חשד סביר שיש עוד משתנים שלא קשורים ביכולת מקצועית.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 2 months later...