Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

לפני5 שעות , המכבייה said:

אתה חושב שבשנתיים האחרונות קיבלנו 0 עגול של הצעות על פרץ, יוני וגלזר? אני לא. ועדיין לא הבנתי איך תמנע משחקנים להגיע לסוף חוזה אם לא תלך לקראתם. אני מעדיף 1.5 ביד מובטח על 0 עגול. 

קיבלנו 0 עגול, אבל קיבלנו גם אליפות ואירופה. מעדיף את זה על מכירת שחקנים.

חוץ מזה שאתה יכול לתת לשחקן חוזה עם סעיף שחרור נמוך יחסית ואחרי עונה או שתיים הוא פתאום פורץ (כמו פרץ) ואז הוא עוזב במחיר נמוך ממה שיכלנו להשיג ואתה נתקע בלי מחליף.

כבר הפסדנו על סעיף שחרור בעבר, אין בזה טעם. אם יש הצעה טובה אפשר למכור בלי סעיף שחרור ואז גם יש אפשרות להרוויח יותר.

השרמוטה האוסטרית מתלבט אם לשים את פרץ קשר או בלם, או במילים אחרות הוא מתלבט איפה יש יותר סיכוי שהוא יצליח לפצוע גם אותו

לפני2 שעות , YoniC said:

השרמוטה האוסטרית מתלבט אם לשים את פרץ קשר או בלם, או במילים אחרות הוא מתלבט איפה יש יותר סיכוי שהוא יצליח לפצוע גם אותו

שיתלבט אם לשים אותו בספסל או ביציע. שחרר לנו מהשחקנים כבר.

לפני1 שעה , antonio_margheriti2 said:

חחחחח מה, גם נגד הדייגים האלה הוא עולה עם מערך של 3 בלמים?

הסגנון יותר משנה ממערך, דסה וסאן מנחם יכולים לשחק בחצי שלהם ואז זה 3-5-2

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

קיבלנו 0 עגול, אבל קיבלנו גם אליפות ואירופה. מעדיף את זה על מכירת שחקנים.

חוץ מזה שאתה יכול לתת לשחקן חוזה עם סעיף שחרור נמוך יחסית ואחרי עונה או שתיים הוא פתאום פורץ (כמו פרץ) ואז הוא עוזב במחיר נמוך ממה שיכלנו להשיג ואתה נתקע בלי מחליף.

כבר הפסדנו על סעיף שחרור בעבר, אין בזה טעם. אם יש הצעה טובה אפשר למכור בלי סעיף שחרור ואז גם יש אפשרות להרוויח יותר.

לא קיבלנו 0 עגול של הצעות זה בדיוק העניין. בוודאי שקיבלנו.  אתה צריך לאזן בין קבוצה תחרותית לבין לתת לשחקנים עם שאיפות להתפתח. דיבור על מכביזם הוא חסר ערך אם אדם לא שואף להתקדם. הסיפור של דאבור לא קשור לעניין ובטח לא בסכומים האלה. אבל צריך לייצר במקביל. היינו קבוצה של כסף גדול עד הפייר פליי. לכן שחקנים השתלבו מאוחר יחסית(כי יש לך את ריקן, גולסה, טיבי, שרן ועוד). אבל התהליך הזה אמור להתקצר עם הזמן. מוכשרים באמת לא צריכים לקבל את ההזדמנות בגיל 22, 23. יש מסלול עוקף שנקרא כישרון וחוסר בשמרנות. לא צריך תעודות ביטוח על כל עמדה. לא צריך דוידזאדה כשיש את בלטקסה ולא צריך את טבח כשיש אחרים. בסוף המערכת תסתכרן(ויש לי המון כבוד לכולם). 

ולא, אתה ואני לא הפסדנו שקל. יש בעלים שמשקיע בעונה את מה שכל הפורום הזה ביחד לא יעשה בחמישה גילגולים.  

אם אתם רוצים קצת חדשות "טובות" על פי ערוץ הספורט פרץ יפתח כבלם, למה?

בגלל עומס ועייפות

לצערי לא הייתי פותח איתו בשבת ומשאיר אותו לנוח בבית

לפני8 שעות , המכבייה said:

לא קיבלנו 0 עגול של הצעות זה בדיוק העניין. בוודאי שקיבלנו.  אתה צריך לאזן בין קבוצה תחרותית לבין לתת לשחקנים עם שאיפות להתפתח. דיבור על מכביזם הוא חסר ערך אם אדם לא שואף להתקדם. הסיפור של דאבור לא קשור לעניין ובטח לא בסכומים האלה. אבל צריך לייצר במקביל. היינו קבוצה של כסף גדול עד הפייר פליי. לכן שחקנים השתלבו מאוחר יחסית(כי יש לך את ריקן, גולסה, טיבי, שרן ועוד). אבל התהליך הזה אמור להתקצר עם הזמן. מוכשרים באמת לא צריכים לקבל את ההזדמנות בגיל 22, 23. יש מסלול עוקף שנקרא כישרון וחוסר בשמרנות. לא צריך תעודות ביטוח על כל עמדה. לא צריך דוידזאדה כשיש את בלטקסה ולא צריך את טבח כשיש אחרים. בסוף המערכת תסתכרן(ויש לי המון כבוד לכולם). 

ולא, אתה ואני לא הפסדנו שקל. יש בעלים שמשקיע בעונה את מה שכל הפורום הזה ביחד לא יעשה בחמישה גילגולים.  

קודם כל זה תלוי בעמדה. אתה לא יכול למכור שחקן שאתה יודע שאין כשרון על העמדה הזאת.

אנחנו לא מפסיקים לייצר ולא אמרתי שאני נגד מכירה שחקנים. אני נגד סעיף שחרור כי זה דבר לא טוב למועדון. עדיף להשאיר למועדון את הזכות להחליט את הסכום שהם רוצים על

השחקן ולא לקבוע אותו שנים קודם.

מוכשרים לא צריכים לקבל את ההזדמנות בגיל 22, 23? אני מאמין שאם שחקן מספיק טוב לדעתם של פטריק וברק הוא יכנס לסגל עוד לפני לסגל. כמו עם אלמוג וקארצב בזמנו.

לא הבנתי מה הקשר לבעלים. הוא נמצא פה למרות שהוא יודע על ההפסדים האלה. זה חלק מלהיות בעלים ובגלל זה צריך להודות לו כל יום. 

אני בטוח שבעלים כמו גולדהאר מעדיף לתת קמפיין כמו האחרון באירופה מאשר למכור עוד שחקן במיליון וחצי.

גם מכבי וגם פרץ צריכים לבקש בשבילו מנוחה היום, המשחק הזה לא גזירת גורל, מצד שני אם הוא נפצע אין לנו מה להגיע לפלייאוף.

אפשר גם להתחשב כמו שעושות נבחרות שכן עושות חשבון לקבוצות מהן מגיעים השחקנים שלהן, כמו מולדובה אגב ששיחררה את השחקן "הכי טוב" שלה כי זה לא מתאים לקבוצה שלו; זה לא המשחק האחרון אליו נשלחים שחקנים שלנו, יש למכבי קלפי מיקוח.

לא הגיוני שישחק הערב.

2 דקות לפני, Saar said:

גם מכבי וגם פרץ צריכים לבקש בשבילו מנוחה היום, המשחק הזה לא גזירת גורל, מצד שני אם הוא נפצע אין לנו מה להגיע לפלייאוף.

אפשר גם להתחשב כמו שעושות נבחרות שכן עושות חשבון לקבוצות מהן מגיעים השחקנים שלהן, כמו מולדובה אגב ששיחררה את השחקן "הכי טוב" שלה כי זה לא מתאים לקבוצה שלו; זה לא המשחק האחרון אליו נשלחים שחקנים שלנו, יש למכבי קלפי מיקוח.

לא הגיוני שישחק הערב.

פרץ יותר מידי ילד טוב, הוא צריך להתלונן על עייפות ולבקש לנוח.

24 דקות לפני, Saar said:

לא הגיוני שישחק הערב.

הבעיה שמכבי תמיד חייבים להיות ג'נטלמנים, אז יש יותר סיכוי שגולסה יחזור לשחק העונה מאשר שהם יעשו את זה.

לא יכול לראות אותו משקיע 120 אחוז, נכנס לתאקלים ומסכן את עצמו ובמקביל 3 בלמים שעומדים בין חלוץ של סקוטלנד לשער ומטר מהכדור לא מצליחים לשים רגל כדי לחסום גול קל.

3 דקות לפני, דקסטר said:

מי שחושב שטיבי ופרץ לא פותחים היום הוא תמים מאוד

יותר מזה, אני לא אתפלא אם גם קנדיל יפתח כי המאמן של דסה בכה שאין לו מנוחה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

יותר מזה, אני לא אתפלא אם גם קנדיל יפתח כי המאמן של דסה בכה שאין לו מנוחה.

בול

מכבי היו צריכים לדרוש לא טיבי ולא פרץ ולא קנדיל

גם ככה כבר שלחו לנו נציג פצוע

מכבי חייבים לדרוש.

יותר מדי ג'נטלמנים.

מכבי צריכים להבהיר להם שאו שטיבי ופרץ מקבלים מנוחה במשחק הזה או שלא שולחים שחקנים לקמפיין הבא.

לפני6 שעות , דקסטר said:

מי שחושב שטיבי ופרץ לא פותחים היום הוא תמים מאוד

כאמור.. משחק שלישי בהרכב בשבעה ימים