Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

היית בשתי המשחקים, למשחק מול דנמרק אין משמעות כל כך לדעתי זה נבחרת ברמה אחרת לגמרי.

אתמול היינו חייבים לנצח בשביל סיכוי להעפיל, במיוחד בבית נגד נבחרת לא פחות מבולבלת משלנו.

לשים את נאתכו בקישור של 2 זה לגמור הבן אדם, גם ככה הוא חצי מת והקהל עייף ממנו.

לדעתי דור פרץ ומנור היחידים שהראו יכולת אירופאית .

לא יודע מה קרה לזהבי, אולי זה רצון להוכיח, אולי זה עייפות אבל זה היה מאוד מביך אתמול, הוא הגזים לגמרי אתמול.

* עפרי ארד הפתיע לטובה, הזין הקטן יודע לקרוא את המשחק יפה. 

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

פרסומים מהבוקר על הארכת חוזה לפרץ עם סעיף שחרור. מניח שזה יותר תקווה של מכבי מאשר משהו שיקרה, אבל הלוואי.

זה המקור לדיווחים:

לפני15 שעות , אורלנדו בלוף said:

אין מצב שיצא גבר ויאריך בשנה עם סעיף שחרור רק כדי שלא נישאר בלי כלום?

כבר היו מקרים כאלה.

שטויות. הוא כנראה מנסה למצות את האופציות בחו"ל, ואם לא יצליח יסגור כאן חוזה יפה (שמגיע לו) עם סעיף יציאה, שזה לגיטימי לחלוטין מצדו, בעיה של מכבי שמחכים עם שחקנים לסוף החוזה לפני שמתחילים שיחות עם שחקנים

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

אלחמיד שוחרר מהנבחרת בגלל פציעה. יש סיכוי שהוא יחמיץ את המשחק נגדנו או שאלונה תתן לו מהקסמים? 

היום פורסם שיהיה כשיר למשחק נגדינו ולמה את טיבי כן לסכן, מרגיז.

8 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

היום פורסם שיהיה כשיר למשחק נגדינו ולמה את טיבי כן לסכן, מרגיז.

כוסאמא של כולם

מכבי חייבת לבקש מנוחה לדור פרץ וטיבי, אין סיבה שמול מולדובה לא ישחקו נטע לביא וחבשי או משהו כזה.

גמרו לנו כבר חצי קבוצה, ובשביל מה, חלאס.

21 דקות לפני, Saar said:

מכבי חייבת לבקש מנוחה לדור פרץ וטיבי, אין סיבה שמול מולדובה לא ישחקו נטע לביא וחבשי או משהו כזה.

גמרו לנו כבר חצי קבוצה, ובשביל מה, חלאס.

אין סיבה שמול מולדובה לא יעלו כ-ל המחליפים.

אם המחליפים לא יכולים לנצח את מולדובה, אין להם מקום בסגל.

17 דקות לפני, המכבייה said:

כל השחקנים הפוטינציאלים צריכים סעיפי שיחרור. זה הוגן לכולם וגם מבטיח תמורה כלשהיא למכבי. 

סעיף שחרור זה בעייתי, כי הקבוצה מאבדת את היכולת להתגמש מול השחקן.

תאר לך שלדור פרץ ודן גלזר יש סעיף של 2 וחצי מיליון יורו ואז באמצע העונה מישהו שם לך את הכסף, אתה תהיה מחויב לשחרר אותם ואתה תקוע להמשך העונה.

פשוט אסור להגיע לחצי השנה האחרונה של חוזה של שחקן שאתה לא רוצה לשחרר ללא תמורה, זה א-ב של ניהול קבוצה.

אם שחקן כבר ממש ממש רוצה לעזוב ולהתקדם סעיף שחרור זה קלף מיקוח לגיטימי כדי למשוך עוד קצת זמן, אבל אסור להתפרע עם זה.

8 דקות לפני, Saar said:

תאר לך שלדור פרץ ודן גלזר יש סעיף של 2 וחצי מיליון יורו ואז באמצע העונה מישהו שם לך את הכסף, אתה תהיה מחויב לשחרר אותם ואתה תקוע להמשך העונה.

פשוט אסור להגיע לחצי השנה האחרונה של חוזה של שחקן שאתה לא רוצה לשחרר ללא תמורה, זה א-ב של ניהול קבוצה.

אם שחקן כבר ממש ממש רוצה לעזוב ולהתקדם סעיף שחרור זה קלף מיקוח לגיטימי כדי למשוך עוד קצת זמן, אבל אסור להתפרע עם זה.

אפשר לעשות שהסעיף שחרור חל רק בקיץ, הרבה קבוצות עושות ככה

11 דקות לפני, Saar said:

אתה צריך ששחקנים ימשיכו להאמין בעצמם ושהשאיפות שלהם ימשיכו להיות גבוהות. לא תמיד הם ירצו לסנדל את עצמם והם יכולים פשוט להגיע לסוף חוזה ואתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה. אתה צריך אותם ומכבי לא מחרימה את מסורבי החוזה שלה ובצדק. ואני לא בטוח שתקבל על גלזר היום 2.5. אתה לא יכול להנות מהם כשהם בפיק ואז להתחזר בסכום מכירה. אף אחת לא תשלם 4 על שחקן ישראלי בן 25, 26. תעגן את העניין רק לחלון של הקיץ, תחתים על חוזה ותן סעיף שיחרור שמרצה את כולם. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אתה צריך ששחקנים ימשיכו להאמין בעצמם ושהשאיפות שלהם ימשיכו להיות גבוהות. לא תמיד הם ירצו לסנדל את עצמם והם יכולים פשוט להגיע לסוף חוזה ואתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה. אתה צריך אותם ומכבי לא מחרימה את מסורבי החוזה שלה ובצדק. ואני לא בטוח שתקבל על גלזר היום 2.5. אתה לא יכול להנות מהם כשהם בפיק ואז להתחזר בסכום מכירה. אף אחת לא תשלם 4 על שחקן ישראלי בן 25, 26. תעגן את העניין רק לחלון של הקיץ, תחתים על חוזה ותן סעיף שיחרור שמרצה את כולם. 

מיותר להסתבך עם זה, מכבי ידועה בכך שלא עומדת בפני השחקנים שלה במידה ומגיעה הצעה הוגנת, אז בשביל מה לקבוע את המחיר שנה מראש אם אתה בכל מקרה בא לקראת השחקן? דבר על זה כשיש הצעה על השולחן.

המשמעות של סעיף יציאה היא שהשליטה אצל השחקן באופן כמעט מלא(במידה ויש הצעה שמפעילה אותו), אם זה רק בקיץ אין לזה הרבה ערך מבחינת השחקן ואני בספק שדור פרץ למשל, שנמצא בפוזיציה מעולה מבחינתו יסכים לנעול את עצמו לשנה נוספת או כל שחקן אחר שרוצה לעזוב.

4 דקות לפני, Saar said:

מיותר להסתבך עם זה, מכבי ידועה בכך שלא עומדת בפני השחקנים שלה במידה ומגיעה הצעה הוגנת, אז בשביל מה לקבוע את המחיר שנה מראש אם אתה בכל מקרה בא לקראת השחקן? דבר על זה כשיש הצעה על השולחן.

המשמעות של סעיף יציאה היא שהשליטה אצל השחקן באופן כמעט מלא(במידה ויש הצעה שמפעילה אותו), אם זה רק בקיץ אין לזה הרבה ערך מבחינת השחקן ואני בספק שדור פרץ למשל, שנמצא בפוזיציה מעולה מבחינתו יסכים לנעול את עצמו לשנה נוספת או כל שחקן אחר שרוצה לעזוב.

אתה חושב שבשנתיים האחרונות קיבלנו 0 עגול של הצעות על פרץ, יוני וגלזר? אני לא. ועדיין לא הבנתי איך תמנע משחקנים להגיע לסוף חוזה אם לא תלך לקראתם. אני מעדיף 1.5 ביד מובטח על 0 עגול. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה חושב שבשנתיים האחרונות קיבלנו 0 עגול של הצעות על פרץ, יוני וגלזר? אני לא. ועדיין לא הבנתי איך תמנע משחקנים להגיע לסוף חוזה אם לא תלך לקראתם. אני מעדיף 1.5 ביד מובטח על 0 עגול. 

אני גם לא מאמין שלא קיבלנו.

יותר כסף, מעמד משופר, יש איך.

אני לא נגד סעיף יציאה, פשוט צריך להיזהר עם זה אצל שחקני מפתח.

3 דקות לפני, Saar said:

אני גם לא מאמין שלא קיבלנו.

יותר כסף, מעמד משופר, יש איך.

אני לא נגד סעיף יציאה, פשוט צריך להיזהר עם זה אצל שחקני מפתח.

מסכים. זה בעיקר גם פונקציה של גיל.