Jump to content

נבחרת - מוקדמות מונדיאל 22

דקסטר

Recommended Posts

נדב יעקבי ואורי אוזן כל המשחק ממשיכים בקמפיין הישן של החלשת הליגה והקבוצות עוד

חובה שכל השחקנים שיודעים לשרוך שרוכים יעזבו את הליגה לחו"ל חובה, תראו איך אלי דסה השתפר 

טמבלים 

חצי מההפסד הזה על הראש של רוטרשטיינר:

1.) נאתכו- אין לו שום מקום במשחק מול נבחרת עדיפה, כשצריך שחקן שיודע ללחוץ ברמה טובה, יודע לשחרר את המשחק מהר ולקדם אותו

2.) אתה לא יכול לשחק עם 3 בלמים כשיש לך בקושי 2 טובים ובטח שזו נבחרת והתיאום לא גבוה.

3.) כבר בהזדמנות של דנמרק לפני הגול ראו טעות טקטית שלו כשההגנה של ישראל משחקת יחסית גבוה- הדנים ראו את זה והתחילו לשלוח כדורים למהירות של ברייטווית אל מול האיטיות של טיבי, למה לא לצמצם להם שטחים?

4.) למה לא לפתוח עם עבדה ומנור בצדדים וערן בחוד? תוסיף אספקט של מהירות במקום לסרס את מנור ולשחק עם מונאס

5.) פותח עם קישור כזה ועוד מוריד את דור פרץ להיות בלם במקום לפתוח עם שלשיה דינמית ולוחצת של לביא, דור פרץ וגולסה שיכולה לאיים עם תנועה לעומק ולנצל את התנועה האלוהית של ערן במקום לנסות לתקוף עם הגבהות צפויות מהצדדים אל מול הגנה של 2 מגדולרים.

זה מייאש, כי לפרקים יכלנו להשוות וההבדל בין 1-0 ל2-0 מול נבחרת כזו הוא עצום. היינו יכולים להוציא יותר מ2-0 וזה מתסכל לראות טעויות כאלו. געגועיי למאמנים שהופכים את הקבוצה שלהם לטובה יותר, שמחביאים את הבעיות של הקבוצה שלהם ומוציאים את החלקים הטובים; ראה ערך מכבי באירופה במשחקים הגדולים (שחטיור חוץ מכבי במשחק טקטי מדהים, הקמפיין עם סוזה, יוקאנוביץ במוקדמות).

לא יודע כמה נוציא עם המאמן המקובע הזה, מסכים עם ההודעה של @Emmanuel לגמרי. עשה כל טעות אפשרית במשחק הזה. נקווה למשהו יותר נורמלי מול סקוטלנד אבל אני בספק.

מעבר לכל זה, פרץ פשוט אדיר. אין לי מספיק מילים כדי לשבח להלל לפאר ולרומם את מה שהאיש הזה עושה על המגרש. לא משנה לו מול מי הוא משחק וכמה הוא משחק, שחקנים בטופ של אירופה, הוא נלחם מול כולם ומנצח, אגזים ואומר - הישראלי הכי טוב נכון להיום. עם כל הרצון שלי שיישאר במכבי לנצח נצחים הוא חייב לצאת לאירופה ולממש את כל הפוטנציאל הזה שלו להגיע לרמות הכי גבוהות. 

6 דקות לפני, Krishi said:

לא יודע כמה נוציא עם המאמן המקובע הזה, מסכים עם ההודעה של @Emmanuel לגמרי. עשה כל טעות אפשרית במשחק הזה. נקווה למשהו יותר נורמלי מול סקוטלנד אבל אני בספק.

מעבר לכל זה, פרץ פשוט אדיר. אין לי מספיק מילים כדי לשבח להלל לפאר ולרומם את מה שהאיש הזה עושה על המגרש. לא משנה לו מול מי הוא משחק וכמה הוא משחק, שחקנים בטופ של אירופה, הוא נלחם מול כולם ומנצח, אגזים ואומר - הישראלי הכי טוב נכון להיום. עם כל הרצון שלי שיישאר במכבי לנצח נצחים הוא חייב לצאת לאירופה ולממש את כל הפוטנציאל הזה שלו להגיע לרמות הכי גבוהות. 

פרץ רמה אחרת, הרגע הזה שהלך גוף אל גוף מול אחד השחקנים שלהם והדני זה שסיים על הרצפה זה משהו שלא ראיתי משחקן ישראלי, וואו.

אחת הסיבות שהפכתי לשונא נבחרת ישראל זה שבקבוע בכל קמפיין שחקן חשוב של מכבי נפצע להרבה זמן.

אני כל כך מתעב את הנבחרת הזאת 

לפרץ, גלזר או יוני לא תיהיה קאריירה משמעותית באירופה לדעתי. אבל אני מאחל להם שאני טועה. 

אני מקווה שהידיעה על גולסה היא מוקדמת ומופרזת. יהיה הפלייאוף הכי קשה שחווינו, אני מקווה שלא יהיה קצר. 

מאמן כל כך חלש, עושה אינספור טעויות שכל אחד שקצת ראה כדורגל מבין.

סעמק עם הנבחרת הזו, מילא הייתה שווה משהו אבל גם זה לא ועכשיו עם גולסה זה מדכא ביותר.

לפני7 שעות , המכבייה said:

לפרץ, גלזר או יוני לא תיהיה קאריירה משמעותית באירופה לדעתי. אבל אני מאחל להם שאני טועה. 

אני מקווה שהידיעה על גולסה היא מוקדמת ומופרזת. יהיה הפלייאוף הכי קשה שחווינו, אני מקווה שלא יהיה קצר. 

את יוני אני באמת לא רואה מצליח יותר מידי, הוא לא תורם למשחק השוטף ואם הוא לא ימציא את עצמו מחדש כ-9 או משהו אני לא רואה אותו מצליח

פרץ אין סיבה שלא יצליח אם יצא בקיץ לקבוצה טובה, יש לו הכל

On 22.3.2021 at 17:11, Mentel said:

לא מקבל את זה,

חלומו של כל שחקן כדורגל הוא לשחק בנבחרת הלאומית, גם בשביל זה השחקנים מפגינים את היכולות הגבוהות בקבוצות שלהם.

לשמוח ולתמוך בנבחרת ובמקביל לא לרצות שישחקו 11 השחקנים הטובים ביותר - וואלה מוזר.

ועכשיו?