Jump to content

לקראת הדרבי

דקסטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

חייבים לנצח כי חיפה תנצח קל את נתניה 3 0

כן אה? "יום במשרד. אצילי עם צמד,עוואד עם שער בכורה והמכונה של בכר מגיע לשיא בזמן הכי נכון."

3 דקות לפני, zion8 said:

כן אה? "יום במשרד. אצילי עם צמד,עוואד עם שער בכורה והמכונה של בכר מגיע לשיא בזמן הכי נכון."

המשבר שלהם היה קצר יחסית למה שעברנו בתחילת העונה עם דוניס.

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

מישהו יודע מה מצב הפצועים העדכני? 

פשיץ?ג׳ראלדש?יוני? מישהו מהם אמור להיות בסגל?

אולי ג'ראלדש

לפני1 שעה , zion8 said:

חולק עליך. רוקאביצה חוזר מחר ובגדול.  אצילי יסתפק באחד.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

המשבר שלהם היה קצר יחסית למה שעברנו בתחילת העונה עם דוניס.

מה שהיה לנו עם דוניס בליגה זה חורבן לא משבר

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שמכבי נתנו להם זה כי בדרבי חוץ עונה קודמת הפועל הביאו לנו 7,500 כרטיסים. לא רוצים להרגיז אותם שינקמו בנו

חחחח הביאו לנו...

הם זקוקים לכסף ברמה של אין מצב בגלל אגו להשאיר מושב ריק.

נחמדים אלינו הם לא

שיזדיינו לא מגיע להם כלום

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפנאטיקס הודיעו שהם נכנסים למי שזה לא היה ברור

אחרי יותר משנה, צובעים מחדש את שער 11 והעיר תל אביב 

אתמול בערב התקבלה סופית ההחלטה לאפשר כניסה של 5,000 אוהדים ליציע כבר בשבת הקרובה. 
קןדם כל נגיד שזו ממש לא החלטה אידאלית מבחינתנו. אנחנו מאמינים שאפשר וצריך לאפשר ליותר אוהדים להיכנס. נמשיך לפעול כמו שפעלנו בשבועות האחרונים כדי לדאוג שזה יקרה במהרה, בתקווה שעוד העונה נחגוג במספרים משמעותיים יותר.

ובכל זאת, אחרי חשיבה עמוקה הבנו שבשלב הזה זו כמות שהיא סבירה, ואנחנו מאמינים שבתנאים האלה אנחנו חייבים לחזור ליציע ולתמוך בקבוצה כמו שצריך משער 11, עם צבע תופים ובלאגן.

אז ביום שבת נחזור הביתה כדי להביא את הדרבי ולהגיע מוכנים לפלייאוף שבו נעשה הכל כדי לשמור על מה ששלנו.

הגיע הזמן אומרת אמי!!!

(מהפייסבוק של הארגון)

דניאל המלך

סבוריט טיבי הרננדס ג'ראלדש

פרץ               שרן

טבח           גולסה             ביטון

פשיץ'

הולך עם כולם בהרכב, גם ככה יש פגרה ארוכה אחרי הדרבי לנוח. נקווה שנחזור ממנה ללא פצועים + חזרה של עדן ויוני.

מי שמגיע יכול בבקשה לבוא בצהוב? משגע אותי שבמשחק מול הפועל חיפה כל הקהל לבוש בשחור חוץ מארבעה אוהדים שבאו עם חולצות בצהוב.

Just now, robertod said:

מי שמגיע יכול בבקשה לבוא בצהוב? משגע אותי שבמשחק מול הפועל חיפה כל הקהל לבוש בשחור חוץ מארבעה אוהדים שבא עם חולצות בצהוב.

זה כי לא מכרו לקהל שלנו באופן רשמי

לכל מי שמגיע לדרבי 

בבקשה שכל אחד ייקח איתו 2-3 גדלים , ויפרוש אותם ב-2 כסאות סביבו, ולהיות במרחק של 4 כסאות לפחות זה מזה, כך ש4500 אוהדים ייראו כמו 8-9 אלף . 

- לגבי המשחק, חייבים לפתוח חזק ולהתנפל עליהם, לא לתת להם לצבור ביטחון, לפתוח כמו ב-20 הדק' הראשוןנות מול אשדוד, בליץ!!

57 דקות לפני, robertod said:

מי שמגיע יכול בבקשה לבוא בצהוב? משגע אותי שבמשחק מול הפועל חיפה כל הקהל לבוש בשחור חוץ מארבעה אוהדים שבאו עם חולצות בצהוב.

חשבנו שאנחנו הולכים לשבת ביציעים של הפועל חיפה, אני אפילו מחקתי את האפליקציה של מכבי שחס וחלילה לא יקפוץ לי פוש הרכב שאני מציג תו ירוק למאבטח.

מי שבא עם צהוב היה אמיץ מאוד והיה עלול להישאר בחוץ.

1 hour ago, robertod said:

משגע אותך שבמשחק שפורסם שאסור לקהל של מכבי להגיע בכלל ואוהד צהוב שיתפס יזרק מהאיצטדיון אנשים עשו את הדבר המשוגע והמטורף של לבוא בצבעים נייטרליים? חחחחחחח