Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בשמינית גביע | עליית שלב אחריי דרמה מותחת, רק תביאו תדרבי!

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, אלמוג מלול said:

גולסה לטעמי השחקן שעושה אותו מקבוצה טובה לקבוצה ברמה טרום אירופאית. יש לו איכויות ספציפיות שאין לשחקנים בליגה שלנו.

גולסה וגם פרץ. קישור מהחזקים שהיו כאן בארץ אם לא ה

1 דקה לפני, קמאנן said:

גולסה וגם פרץ. קישור מהחזקים שהיו כאן בארץ אם לא ה

וכשגם גלזר כשיר.. פףף. זה פשוט אובר קיל.

פאק, זאת מכבי שלא מתביישת להסתכל לאיביץ בעיניים. אנחנו נשפוט אותה רק על התארים שהיא אולי תשיג ואולי לא, אבל אם היא לא תשיג, אנחנו עוד שנה מהיום מאד נתגעגע לזה עם מאמן אחר. 

לא הייתי ממהר להגיד שבכוונה לא מוסרים לבלקמן(וגם על הקטע עם המכות שרק ריקן בא להפריד כנראה האחרים לא שמו לב או משהו כזה).

לגבי המשחק עצמו

מה שדור פרץ וגולסה עושים משחק אחרי משחק זה פשוט מטורף. אני לא זוכר שחקני אמצע כאלה דומיננטים גם התקפית וגם הגנתית (וגם עומדים בכבוד מול החברה באירופה)

לגבי דניאל אני הייתי מאלה שמטילים ספק בו. אבל היום הוא נתן כמה הצלות גדולות והלוואי שהוא רק ימשיך להשתפר

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

אין משחקים רגועים נגד הבני זונות האלה? כל פעם דרמה חדשה. מזל שהם לא בפלייאוף.

דווקא באסה. עם כל הדרמה אנחנו עם 3/3 נגדם (ועוד אחד מהם היה עם דוניס).

נגד חיפה היו באים עם מוטיבציה בפלייאוף 

ומה6 נקודות שהיו נגדם לנו ולחיפה אנחנו ב+3 עליהם.

הפעולה של שכטר עד עכשיו מחרפנת אותי.

ראבק אתה בקושי מסוגל לרוץ מה אתה מנסה לעשות שם? 

זה לא פעם ראשונה שהוא בוחר לא למסור וללכת על בעיטה מביכה, אני מצפה להרבה יותר חכמה משחקן בן 34.

8 דקות לפני, nirdag7 said:

זה לא פעם ראשונה שהוא בוחר לא למסור וללכת על בעיטה מביכה, אני מצפה להרבה יותר חכמה משחקן בן 34.

גם גולסה היה יכול לשים את בלקמן מול שער יחסית ריק בתחילת המחצית השניה.

הפעולה של שכטר מביכה לגמרי היה חייב למסור לבלקמן.

היה צורם לראות שלא מוסרים לו במצבים כאלה.

וואלה בהתחשב בכך שהיו הרבה שחקנים שחוקים והרבה שהיו חסרים מכבי שיחקה טוב, אין תלונות..

מה שכן חבל שהגענו למצב של לחץ בסיום, היינו חייבים להרוג את המשחק הזה עוד קודם

כמו המשחק נגד ק''ש גם במשחק הזה היינו צריכים לגמור את המשחק בחצי הראשון או לפחות בפתיחת החצי השני.

מכבי שיחקה ומשחקת טוב במשחקים האחרונים, נכון זה לא מושלם אבל ביחס לסגל השחקנים הכשיר והלוז המטורף זה מעולה.

החילופים במשחק היו מתבקשים אבל החילוף של בלטקסה בדוידזאדה שלא ברור וגם פגע בקבוצה, למה הוא הוציא את בלטקסה שהיה מצויין לא ברור לי גם אין עליו עומס, אם שאר החילופים אני חי בשלום.

כמה אנחנו עוברים בעונה המטורפת הזאת, חשבתי שהיא תיהיה העונה הכי משעממת ומנותקת אבל ואוו לאן היא מתפתחת.

מה זה הדבר הזה?! הייתי שם את ייני חלוץ! בטוח יעשה שם יותר.
מטורף איך אחרי שפרש מהנבחרת והייתה תחושה שהנעליים שלו הולכות להיות תלויות הוא מציג את הכושר הכי טוב בקריירה ובפער.

לפני4 שעות , nirdag7 said:

פעולה של שחקן בסוף הקריירה, אין לו מקום כאן עונה הבאה.

לפני5 שעות , בראון said:

מרגיש קצת החרמה. גם בעימות מול גל אראל אף אחד לא רץ אליו חוץ מריקן אחרי שתיים שלוש דקות. לא רואה את זה קורה לשחקן אחר

אכן לא מסרו לו כמה פעמים שהיו חייבים ואני מקווה מאוד שאין פה החרמה, אבל תכלס לא נראה לי שזה המצב וגם ראו את זה בפנדל שכולם חגגו איתו אחרי 

בכל מקרה, לכל שונאי בלקמן בפורום - מרגיש שיש חוסר אובייקטיביות כלפיו ולא משנה הוא יעשה יגידו שהוא גרוע.

נכון הוא לא פריצה, אבל הוא נותן הכל בשביל הקבוצה כשהוא על המגרש כולל דברים כמו לרוץ אל הקוון ולהעיף את שחקני הפועל חיפה משם שהם מפעילים עליו לחץ לפנדל , הוא לא עושה פוזות כשהוא לא משחק, לא תופס מקום של זר, ואם תהיו אובייקטיבים תראו שהוא גם משחק בסדר גמור ועושה את העבודה שלו (גרם לפנדל הראשון, היה מעורב בשער השני והבקיע פנדל) חוץ ממהלך אחד שהרס מתפרצת (והוא לא היחיד לצערי)

בקיצר - לא מבין מה יש "לשנוא" שחקן של מכבי שנותן הכל על המגרש, אני אישית שמח שיש לנו שחקן כמוהו לרוטציה בדיוק למשחקים כמו היום 

לפני7 שעות , המכבייה said:

פאק פאק חמסה חמסה שום בצל... זאת המכבי הכי טובה שהיתה בשנים האחרונות. אנחנו מגעילים כי אנחנו נשפוט את זה רק בפריזמה של תארים אבל האיכות? רק עולה. 

לגמרי. עונה משוגעת בכל החזיתות ואמרתי את זה גם בפער 6-8. כמובן שבסוף לטווח ארוך זוכרים רק את התארים ובוא נקווה שאנחנו נסיים עם עוד 2 כאלה העונה , אבל העונה הזאת מיוחדת מאוד ויש לנו קבוצה עוצמתית שאפשר רק להיות גאים בה.

-מכבי משחקת טוב, מהר, יפה ולוחץ.

-החולשה של מכבי או אחת החולשות הבודדות - הגנה במצבים נייחים. לא רק היום אגב.

-דבר שחוזר על עצמו זה אי פרגון בהתקפה. פשוט תמסרו רוחב ושחקן יגלגל פנימה, למה זה כל כך קשה? גם לגולסה הייתה אפשרות לעשות את זה היום. זה מוציא אותי מהכלים.

-מרגע שדור פרץ יצא, מכבי הפסיקה לשחק. זה מובן באיזה שהוא מקום.

-מעדיף את בלטקסה על דוידזאדה.

13 דקות לפני, וזה ברשת said:

-מכבי משחקת טוב, מהר, יפה ולוחץ.

-החולשה של מכבי או אחת החולשות הבודדות - הגנה במצבים נייחים. לא רק היום אגב.

-דבר שחוזר על עצמו זה אי פרגון בהתקפה. פשוט תמסרו רוחב ושחקן יגלגל פנימה, למה זה כל כך קשה? גם לגולסה הייתה אפשרות לעשות את זה היום. זה מוציא אותי מהכלים.

-מרגע שדור פרץ יצא, מכבי הפסיקה לשחק. זה מובן באיזה שהוא מקום.

-מעדיף את בלטקסה על דוידזאדה.

חולשה חזקה גם בעמדת החלוץ

לפני1 שעה , יונתן said:

אכן לא מסרו לו כמה פעמים שהיו חייבים ואני מקווה מאוד שאין פה החרמה, אבל תכלס לא נראה לי שזה המצב וגם ראו את זה בפנדל שכולם חגגו איתו אחרי 

בכל מקרה, לכל שונאי בלקמן בפורום - מרגיש שיש חוסר אובייקטיביות כלפיו ולא משנה הוא יעשה יגידו שהוא גרוע.

נכון הוא לא פריצה, אבל הוא נותן הכל בשביל הקבוצה כשהוא על המגרש כולל דברים כמו לרוץ אל הקוון ולהעיף את שחקני הפועל חיפה משם שהם מפעילים עליו לחץ לפנדל , הוא לא עושה פוזות כשהוא לא משחק, לא תופס מקום של זר, ואם תהיו אובייקטיבים תראו שהוא גם משחק בסדר גמור ועושה את העבודה שלו (גרם לפנדל הראשון, היה מעורב בשער השני והבקיע פנדל) חוץ ממהלך אחד שהרס מתפרצת (והוא לא היחיד לצערי)

בקיצר - לא מבין מה יש "לשנוא" שחקן של מכבי שנותן הכל על המגרש, אני אישית שמח שיש לנו שחקן כמוהו לרוטציה בדיוק למשחקים כמו היום 

עזוב, חבל לך על הזמן. נסיון נחמד אבל זה לא יעזור.

במצב רגיל של הסגל, שכטר ובלקמן לא צריכים לראות יותר שנייה על המגרש.

על הראשון אומרים נכס בחדר הלבשה, יש לנו מספיק נכסים בחדר הלבשה, גם בהנהלה שחקנים שהיו נכסים, בשורה התחתונה כרגע הבנאדם חד וחלק לא מסוגל לגמור 1 על 1 פשוט. לא הוא ולא בלקמן.

הראשונים שצריכים לומר להם תודה אין חוזה לדש.