Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בשמינית גביע | עליית שלב אחריי דרמה מותחת, רק תביאו תדרבי!

Sawyer

Recommended Posts

הריצה בליגה היא אולי ההשג הכי מרשים של מכבי בשנים האחרונות, או לפחות עתיד להיות כזה אם לא נשמוט את זה בין הידיים אבל היום למרות שאנחנו באותו לוז צפוף אנחנו באופרה אחרת לגמרי, משחק גביע מול הפועל חיפה שסיימה את העונה וזה כל מה שנשאר לה. פטריק מגיע עם חיסורים רבים ומרכיב באומנות את השחקנים לפי המשבצות הנותרות, על טיבי גולסה ופרץ הוא לא מוותר בהרכב באף סיטואציה, נקווה שלא נשלם על זה בעתיד.

שופט: טוב+ (נכון, היה צריך להיות צהוב שני לוהבה, ויד בשער הראשון שלהם ועוד כמה טעויות קטנות אבל במשחק סופר סופר קשה לשפיטה לקח לפחות 5 החלטות קשות מאוד ומדויקות ללא ואר - כל הכבוד. תצוגת שיפוט יוצאת דופן לישראל גם אם היא הייתה רחוקה ממושלמת)

שחקנים: טננבאום יש לו אחריות בשער הראשון, בוודאי. מלבד זאת משחק הירואי עם 2 הצלות יוצאות דופן אחת על הבאזר. מדהים ילד! בלטקסה הפתיע לטובה עם משחק סולידי יחסית, הגן חזק והצטרף בסדר. טיבי למעט כמה חצאי טעויות שלט והראה נוכחות כרגיל. הרנדדז בלם נפלא, כמעט תמיד ראשון בראש ואפילו מנווט לא רע, לא היה חף מטעויות היום. קנדיל משחק מעולה של קנדיל עם אינספור פעולות טובות בהתקפה, שרף את הקו, הצטרף ואפילו תרם את הסטופים בהגנה. הקישור לא מפסיק לרצוחחחחח, שרן מה קורה לבחור הזה? דורס בהגנה, מייצר ומרעיד משקופים בהתקפה, שלא יגמר קפיטן. פרץ מטורף שיש לו כוח להמשיך לקחת את שחקן המשחק עם משחקי כדורגל לא קשורים לליגה הזאת פעמיים בשבוע, גולסה היחיד שמנסה לתת פייט לפרץ בקרב עם עוד משחק סופר דינמי עם דריבלים מרהיבים ובלי סוף תנועה. אפילו ההתקפה שלנו תפקדה לא רע היום, טבח רשם הופעה טובה עם בישול נהדר, פנדל טוב וכמה פעולות מרשימות בעיקר בהתקפה. אלמוג יותר מעורב מלאחרונה ורשם כמה פעולות טובות אבל יותר.. לא. בלקמן פףףףף בלקמן.. אחלה פנדל חייב לנו לפחות 3 שערים על היום, כמה שנים הוא לוקח לי כל משחק.

פיקנטריה:

- סופגים שני שערים

- אין סוף הקפצות (קנדיל), דריבלים (גולסה, פרץ) מרהיבים.

- הדרמה בסיום + חגיגות בן בסט + ראיון בן בסט

- הראיון של סילבס (ואוו)

היה לנו היום הכל, סערת רגשות מטורפת ומשתוללת עם כל מה שאפשר לבקש במשחק כדורגל (למי שאוהב כדורגל ולא את מכבי), בסהכ שיחקנו מעולה ברוב הדקות וגם בהרכב הזה הצלחנו לעלות שלב ולעשות את המוטל עלינו אבל המשחק רק נגמר והראש שלי כבר במשחק הבא, יום שבת הדרבי, לעיני קהל. משחק אחרון שיקבע מי תכנס מובילה לפלייאוף, דרבי שהוא על כל הקופה במשחק שאסור להפסיד. מחשבות על שחקנים שלא קיבלו מנוחה רק מלחיצות אותי אז בואו נתרכז בכן לשמוח מהעפלה והמשחק המטורף היום ונתחיל להתכונן להפעיל את הגרון שלנו כי ביום שבת זה סופסוף קורה, באופן מסודר ובכמות מכובד (ואפילו בבלומפילד).

שבת, 21:00, בלומפילד. נפגש שם!

סך הכל משחק גביע טיפוסי.

אני מקווה שואן לוון הבין סוף סוף שהמגן השמאלי המחליף שלנו זה בלטקסה ולא דודזאדה. 

לא יאומן איך עומק מטורף יש לנו, לא משנה מי עולה אנחנו מציגים שליטה כמעט מוחלטת, לחץ מטורף, כל שחקן יודע מה לעשות ולא משנה מי משחק לצדו התיאום עדיין קיים. 

היה מעודד לראות את סאבוריט בסגל מה שאומר שהוא כנראה יהיה כשיר לדרבי. 

בקיצור עלינו שלב בצדק, הקוואדרופל בדרך. 

יאללה עכשיו לזיין את הפועל!!!

פרץ מטורף, כל שבוע נותן כמה פעולות שגורמות לי לתפוס את הראש, הוא לא בלבל לליגה שלנו, הלוואי שנצליח בדרך נס להשאיר אותו פה עוד קצת, אבל תכלס הוא לא שייך לפה.

טננבאום מעל כולם העלה אותנו שלב לבד בערך. 

לא אוהב להתעסק בשלילי כי זה ניצחון 12 שלנו ברצף חוץ מהמשחקים באירופה, אבל יש המון מה לשפר. 

האיכות שלנו בהתקפה ביזיונית, מגיעים לעשרות מצבים ולא מצליחים לכבוש, זה כואב בעיניים.

שכטר מבחינתי לקצה הרוטציה ביציע, גועל נפש שלא מסר, ועוד שחרר את הבעיטת קקי הזאת שבקושי הגיעה לשער, מעלה את גררו לפניו 1000 פעם, ואם גררו לא מסוגל להגיע בזמן לאימון שיעלו חלוץ מהנוער.

הייתי מנסה להריץ את בלטקסה לפני דוידזאדה ברוטציה עד סוף העונה, יש עוד מצב שייצא ממנו מגן מעולה בסוף, ובכל מקרה הוא עדיף עליו גם היום, דוידזאדה היה פשוט נוראי בכלום דקות ששיחק.

סה"כ הופעה טובה של מכבי עד החילופים הרעים של וואן לייבן, סולח לו כי שוב, ניצחון 200 רצוף וכל זה.

יאללה לזיין את הפועל וכו'.

פאק פאק חמסה חמסה שום בצל... זאת המכבי הכי טובה שהיתה בשנים האחרונות. אנחנו מגעילים כי אנחנו נשפוט את זה רק בפריזמה של תארים אבל האיכות? רק עולה. מגירודי הנצחונות הדחוקים של פטריק בהתחלה ועד הזרימה שיש היום? זה פער שאין לתאר. מכבי היתה וינטאג' היום לגמרי. היא היתה רשלנית בלהפוך את זה למוחץ ודניאל שהוא הלב היה נפלא כשהיה צריך אבל מעבר לזה? היום היה רף גבוה שנחצה כל הזמן בשבועיים האחרונים. מכבי אבסולוטית. בכל הרכב ומול כל יריבה. אני ממש נהנתי מאיתנו היום. הביטחון זורם לכולם, אנחנו עם מטרה לכבוש מהשניה הראשונה, אנחנו דומיננטים מאד, אנחנו הקבוצה במגרש שהיריב צריך למצוא לו פתרונות. ואנחנו לא עושים את זה רק דרך לא לספוג, ההפך. אנחנו לא מפסיקים לנסות לכבוש. פאק פאק שום בצל חמסה חמסה. 

חבל שגולסה שיחק משחק מלא.

דוידזאדה לא יודע להגן וחוטפים גולים על הראש שלו.

אנחנו פחות איכותיים בחלק הקדמי, יאללה פשיץ ויונתן נחתם מספיק.

קנדיל אחלה מגן מחליף (בעיקר התקפית).

טיבי היה פחות טוב היום.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התגעגעתי לזה. מצפה שבסיכום אחרי הדרבי גם הסיקור קהל יחזור.

אם אין ארגון אין טעם, אנחנו כלום בלעדיהם ויכולים רק לעשות נזק.

6 דקות לפני, המכבייה said:

פאק פאק חמסה חמסה שום בצל... זאת המכבי הכי טובה שהיתה בשנים האחרונות. אנחנו מגעילים כי אנחנו נשפוט את זה רק בפריזמה של תארים אבל האיכות? רק עולה. מגירודי הנצחונות הדחוקים של פטריק בהתחלה ועד הזרימה שיש היום? זה פער שאין לתאר. מכבי היתה וינטאג' היום לגמרי. היא היתה רשלנית בלהפוך את זה למוחץ ודניאל שהוא הלב היה נפלא כשהיה צריך אבל מעבר לזה? היום היה רף גבוה שנחצה כל הזמן בשבועיים האחרונים. מכבי אבסולוטית. בכל הרכב ומול כל יריבה. אני ממש נהנתי מאיתנו היום. הביטחון זורם לכולם, אנחנו עם מטרה לכבוש מהשניה הראשונה, אנחנו דומיננטים מאד, אנחנו הקבוצה במגרש שהיריב צריך למצוא לו פתרונות. ואנחנו לא עושים את זה רק דרך לא לספוג, ההפך. אנחנו לא מפסיקים לנסות לכבוש. פאק פאק שום בצל חמסה חמסה. 

לגמרי, כל פעולה נעשית בקלילות, מצבים זורמים, לחץ מתואם וזה עוד בלי חצי הרכב. 

7 דקות לפני, Keano said:

לגמרי, כל פעולה נעשית בקלילות, מצבים זורמים, לחץ מתואם וזה עוד בלי חצי הרכב. 

אני קצת לא מאמין למה שאני רואה. אני כבר לא יודע מה ההרכב הראשון שלנו. ואנחנו עומק כל הזמן. לא תמיד זה מצליח אבל אנחנו עומק. כל הזמן. הסטייט אוף מיינד של הקבוצה הזאת בזמן הזה של העונה הוא פשוט מהמם. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מדברים על 5 אלף לא? אולי עם מספרים כאלה הם יכנסו

אז יהיה סעיף קהל, הלוואי.

אני מאוד לא נהנה לכתוב את זה אבל אנחנו באמת כלום בעידוד בלי הארגון..

1 דקה לפני, Sawyer said:

אז יהיה סעיף קהל, הלוואי.

אני מאוד לא נהנה לכתוב את זה אבל אנחנו באמת כלום בעידוד בלי הארגון..

אין ספק

Just now, המכבייה said:

חבל שלא יהיו עוד שני דרבים חיפאיים חבר. 

על הנייר כן, אבל בשלושת המשחקים נגדם הייתי על סף התקף לב ואני חושב שבשביל הבריאות של כולנו אולי עדיף שהם לא שם. 

אני גם לא חושב שאם הם היו עולים היה את אותו בלאגן כמו פעם שעברה. הצדדים למדו את הלקח (אני מאמין).

מכבי שלנו ממש טובה.

מקווה שהיום ראינו את משחקם האחרון של דוידזאדה ובלקמן בקבוצה.

פשיץ היום חוגג רביעייה 

42 דקות לפני, Krishi said:

היה מעודד לראות את סאבוריט בסגל מה שאומר שהוא כנראה יהיה כשיר לדרבי. 

לא מזמן קנדיל היה על הספסל למרות שלא היה ממש כשיר אז אני עוד לא הייתי חוגג את החזרה שלו (מתפלל אבל)

כיף ענק לראות את הלחץ של מכבי בחלקים גדולים של המשחק

הכמעט-ים וזה שפה גולסה הולך בכל הכוח במקום לתת ימינה לטל או בלקמן שלא מסר במצב אחר ושם שכטר לא נותן שמאלה לבלקמן ביאסו ממש בעיקר בגלל סיום המשחק, כנראה אם היה נגמר 3-1 פחות הייתי מתאכזב. חייבים להשתפר עוד קצת בקטע הזה ובתקווה שיוני ופשיץ' יחזרו במהרה.

סהכ עוד משחק שאני מרגיש גאווה אדירה מהמועדון העצום הזה

רק תביאו את הדרבי.

מכבי היום עד השער השלישי נתנה הופעה אירופית לכל דבר. לא יודע איך יש להם אוויר לשחק ככה.

טיבי היום ביום קצת פחות טוב, בלטקסה טוב מדוידזאדה, אבל עדיין חייב לעבוד על הריכוז ולתרום יותר בהתקפה (זכור לי שאמרו שהוא מגן ממש התקפי), קנדיל היה עם כמה חילוצים אדירים ופריצות קדימה לצד קבלת החלטות ואיבודים שגרמו לי להשתגע.

אני מאוהב בייני יותר ויותר. אני לא יודע איך בגיל 34 הוא הפך פתאום לגרזן רוצח. הוא חייב להבקיע העונה. פנדל הבא תתנו לו לבעוט. 

על פרץ נגמרו כבר המילים. עם כמה שידעתי שהוא טוב, בפריצה שהוא נתן במחצית הראשונה תפסתי את הראש. זה המהלך הכי לא דור פרץ שיש. מפלצת. 

גולסה היה חייב לסיים עם גול. כל כך מגיע לו, כמה הוא נלחם, כמה הוא כישרוני, איזה מזל שהוא נשאר בארץ כי הוא לגמרי לא שייך. אני עייף רק מלראות אותו.

לצד המאכזב, לא נעים לי לומר, אבל אני ממש שונא את בלקמן. סליחה. הבן אדם מוציא אותי מאיזון. סעמק איתו. גם שכטר יצא קטן שלא מסר לו.

עוד לצד המאכזב זה המצבים הנייחים. לא יכול להיות שאנחנו סופגים ככה פעמיים מקרן בכזאת קלות. חייבים לעבוד על זה המון בפגרה. 

גם הקרנות בהתקפה ממשיכות להראות רע וגם בזה צריך להשתפר. חבל על המצבים האלה. 

באופן כללי, חייבים לעבוד על ניצול מצבים כי זה משחק של 6-2.

מפחיד לחשוב איך נראה עם סבוריט, ג'ראדלש, גלזר, יוני ופשיץ'. הלוואי ונזכה לראות את מכבי עם סגל מלא.

יאללה תנו לי את כפר שלם בשלב הבא באמא שלכם