Jump to content

מכבי - הפועל חיפה | גביע! הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

ברור לכם שהמראיינת בחיים לא תגיד לסילבס שאשכרה כל ההחלטות נכונות ב100% כן? 

והיא בטח לא תגיד לו שהגול שלהם מקרן הגיע ממהלך ששחקן שלהם נגע ביד. 

היא רוצה להוציא כותרות ורעל, והצליח לה לא רע האמת.

חמוד ממש בן בסט מעריכה אותו על זה אבל באמת שכל העניין שעושים מהדברים האלה מיותר לדעתי. זה נהיה מוגזם. 

רק במקרים ממש מיוחדים זה צריך לקרות.. אם עכשיו נשחק מול ערן באירופה והוא יכבוש הייתי מצפה ממנו לזה, אבל רק משהו ברמה הזאת. גם ריקן ושכטר מול בית"ר היה מיותר. 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

ריקן בית"רי

שכטר סתם זונת קהל

זונת קהל של בית"ר, הוא חגג גם נגד הפועל וגם נגד חיפה (כבש נגדם בבית"ר, נדמה לי בתקופה שהוא עדיין היה מושאל בבית"ר)

האמת הייתי קצת נבוך בשבילו כשהוא נאם את ההתנצלות הזאת כי באמת שלא חושב שיש אוהד מכבי אחד אפילו שזה הזיז לו כהוא זה....

7 דקות לפני, YoniC said:

זונת קהל של בית"ר, הוא חגג גם נגד הפועל וגם נגד חיפה (כבש נגדם בבית"ר, נדמה לי בתקופה שהוא עדיין היה מושאל בבית"ר)

כנראה יודע איפה יהיה עונה הבאה

27 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דווקא התנצל בן בסט בראיון בפני האוהדים שלנו שחגג

אני אוהב שחוגגים. תגיד שלום לקהל ותמחא לו כפיים בהתחלה ובסוף אבל אם אתה שם גול מולנו תחגוג כמו שאני מצפה מכל שחקן שלנו ששם גול מול קבוצה ששיחק בה בעבר.

זה כל הכיף החגיגות האלה.

ואני יכול להבין את האמוציות.  לשים גול דקה 90 שמשווה בגביע אחרי ששוער לקח לך גול שניה לפני והמשחק נראה גמור בגיל כזה שאין כבר יותר מידי הזדמנויות. בכיף.

36 דקות לפני, DanMTA said:

חח רדיו חיפה:

תוציא את דור פרץ ממכבי ת״א והיא קבוצת פלייאוף עליון לא יותר. רק דור פרץ מעל הליגה. נחמני הדפקט.

שכחו ששיחקנו היום בלי 5-6 שחקני הרכב.

שכחו שניצחנו אותם בלי פרץ

13 דקות לפני, robertod said:

אני אוהב שחוגגים. תגיד שלום לקהל ותמחא לו כפיים בהתחלה ובסוף אבל אם אתה שם גול מולנו תחגוג כמו שאני מצפה מכל שחקן שלנו ששם גול מול קבוצה ששיחק בה בעבר.

זה כל הכיף החגיגות האלה.

ואני יכול להבין את האמוציות.  לשים גול דקה 90 שמשווה בגביע אחרי ששוער לקח לך גול שניה לפני והמשחק נראה גמור בגיל כזה שאין כבר יותר מידי הזדמנויות. בכיף.

שישים גול ויקפוץ על הגדר בהתרסה מצידי, ושבתגובה נקלל אותו בכל הכוח. 

זה כל הכיף בכדורגל, האמוציות האלה. 

לא כל שחקן שעבר בקבוצה שנה שנתיים לא יכול לחגוג מולה, מגעיל בעיניי כל העניין הזה. 

לא מבין את הלא לחגוג הזה, באמת כמו שאמרו פה זה צריך להיות שמור למקרים הזויים, שחקן כמו טוטי שהיה מבקיע נגד רומא אני מבין, דור מיכה אם יבקיע נגד מכבי אחרי ששיחק 20 שנה במועדון כמעט - אני מבין - אבל זה צריך להיות שמור למקרים כאלו, שהשחקן מרגיש שהוא כבש נגד הבית שלו, יסלחו לי יהונתן כהן שלא חגג מול בני יהודה ושכטר וריקן וגם ההתנצלות של בן בסט, כולה היית פה בשנתיים לא מוצלחות, גם אם התייחסו אלייך מדהים זה רק ספורט, לך תחגוג בטירוף גול דקה 93 זה בסדר ואחרי המשחק תבוא ותלחץ ידיים לכולם זה יראה הרבה יותר שאתה ספורטאי מאשר העמידה במקום עם ההרמת יד הזאת, מחרפן אותי.

On 16.3.2021 at 22:44, סלבה said:

שטויות, הורדת חולצה היא צהוב אחרי גול, לפני גול, בהכנה לבעיטה חופשית ובהוצאת חוץ, אין לה קשר לשער.

אתה יכול לרשום שטויות. במציאות הוא לא קיבל צהוב, תראה באתר של ההתאחדות בעמוד המשחק כאן - https://www.football.org.il/national-cup-game/?game_id=721470 

וכאן https://www.football.org.il/players/player/?player_id=7208

1 hour ago, שמש צהובה said:

אתה יכול לרשום שטויות. במציאות הוא לא קיבל צהוב, תראה באתר של ההתאחדות בעמוד המשחק כאן - https://www.football.org.il/national-cup-game/?game_id=721470 

וכאן https://www.football.org.il/players/player/?player_id=7208

הוא היה צריך לקבל צהוב. אסור לשחקן להוריד חולצה במהלך המשחק.

כנראה שכח או ריחם עליו.