Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

4 דקות לפני, Sawyer said:

יש לי יוזרים פיקטיביים עם יותר ניקוד.

זה מדהים לראות איך מגיעים לדרבי פתאום כולם מתעוררים והכי מגיע להם וכל דבר שלא מביא להם כרטיס הוא בושה.

ברגע שמכבי דאגה לאוהדים עם ניקוד של 100+ (אוהדים אמיתיים שמגיעים לרוב מוחלט של המשחקים) ונתנה עוד איזה טווח ביטחון לאוהדי 70-100 (באים רוב הזמן אבל לא נוסעים לקש ומפספסים אם יש להם משהו אחר) היא לחלוטין עשתה את שלה. 

יש לי חברים עם 50-69 נקודות. אני יודע לכמה משחקים הם הגיעו, הם לא יכולים לבוא בדרישות וגם אתם לא - את האוהדים שמגיע להם מכבי סידרה כבר ב1500 - החובה שלה הסתיימה. 

לא יודע איך יחולקו הכרטיסים אבל אתם יכולים לבוא בטענות רק לעצמכם על זה שלא הגעתכם לחצי מהמשחקי חוץ בשנים האחרונות אם ככ חשוב לכם הדרבי.

מסכים, אבל עדיין לא הייתי מזלזל באוהדי ה55-70 נקודות. רוב החברים שלי מחזיקים במספר הזה והם מלווים את הקבוצה בכל כך הרבה מקומות בארץ ובחול שזה די לא מגיע להם לא להגיע לדרבי כזה.

13 דקות לפני, Sawyer said:

זה 10% וגם החוק.

החוק אומר 10% במשחקים של 5000+ 

לא חושב שמכבי היו נחמדים אלא ידעו שפועל ינקטו בכל אמצעי והיו מספיק חכמים להמנע מבלאגן משפטי מיותר.

לפי מה שרשום בכתבה המנהלת לא חייבה את הקבוצות למכור לקהל החוץ גם אם המתווה היה משתנה ל-5000 אוהדים ספציפית במחזור הזה. 

בגלל שנותנים לאוהדי הפועל 500 כרטיסים וכבר מכרנו 1500 אז ישארו למכבי למכור עוד 3000 כרטיסים. מעניין מה מכבי יחליטו לגבי הפוראבר. הגרלה או כל הקודם זוכה

3 דקות לפני, lior30 said:

מה הסיכוי לזכות ברכטיס אם ארשם לפורבאר?

(לא לכעוס, לא היה מנוי שנתיים, לא הייתי כאן).

זאת שאלה טובה. אם יתנו לפוראבר 1500 כרטיסים אז מכבי יכולים לעשות הגרלה שם הסיכוי במקרה הטוב הוא 1 ל-2. או מכירה כל הקודם זוכה שזה עדיף למהירים

1 דקה לפני, קובי השועל said:

מסכים, אבל עדיין לא הייתי מזלזל באוהדי ה55-70 נקודות. רוב החברים שלי מחזיקים במספר הזה והם מלווים את הקבוצה בכל כך הרבה מקומות בארץ ובחול שזה די לא מגיע להם לא להגיע לדרבי כזה.

גם אצלי זה מרכיב בעיקר חברים שלפני 5 שנים היו מגיעים לכל משחק והיום יש להם ילדים/עבודה תובענית והם מגיעים משחק חוץ כן משחק חוץ לא.

כשהם לא קיבלו כרטיסים לדרבי ב1500 רובם אפילו לא ביקשו או שאלו אם יש סיכוי משהו לעזור, הבינו את המקום שלהם.

ברור שכשיש עוד כרטיסים זה יהיה נחמד עם גם 50-70 יקבלו, יסגור עוד פינה של אנשים ראויים. אבל זה לא נותן להם את הזכות לדרוש/לצרוח שאם הם לא מקבלים זה מחדל. זה מה שמעצבן אותי.

2 דקות לפני, Double said:

בגלל שנותנים לאוהדי הפועל 500 כרטיסים וכבר מכרנו 1500 אז ישארו למכבי למכור עוד 3000 כרטיסים. מעניין מה מכבי יחליטו לגבי הפוראבר. הגרלה או כל הקודם זוכה

זאת שאלה טובה. אם יתנו לפוראבר 1500 כרטיסים אז מכבי יכולים לעשות הגרלה שם הסיכוי במקרה הטוב הוא 1 ל-2. או מכירה כל הקודם זוכה שזה עדיף למהירים

מה הייתי עושה במקומי?

נלווה לזה גם תחושה לא נעימה של לקחת למישהו כרטיס אבל..

Just now, lior30 said:

מה הייתי עושה במקומי?

היית בחו"ל לא? אתה משלם את אותו סכום על הפוראבר, אין סיבה שלא תקנה.

1 דקה לפני, lior30 said:

מה הייתי עושה במקומי?

תעשה. זה בכל מקרה יתן לך סיכוי גם בפלייאוף. 

2 דקות לפני, lior30 said:

מה הייתי עושה במקומי?

לא יודע. כתבת גם שלא היה לך מנוי אז אולי בהגרלה הם לא יכניסו אותך לא הייתי לוקח סיכון.

1 דקה לפני, lior30 said:

מה הסיכוי לזכות ברכטיס אם ארשם לפורבאר?

(לא לכעוס, לא היה מנוי שנתיים, לא הייתי כאן).

זהו חזרת מסין?

אהבתי את הסיפורים על הסטודנטיות הסיניות

18 דקות לפני, Double said:

בוודאות. בטרנר חודש לפני שהקורונה פרצה היה מספיק 48 נקודות(1600 כרטיסים)

כן זכור לי,הייתי בטוח שיש לי באיזור ה60 פלוס.

כנראה לפעמים קניתי דרך חברים ולא דרל המשתמש שלי.

משגעת אותי העובדה שיש 20k מנויים משנה שעברה + 3,000 בעלי מיני מנויים שלא זכו לממש את הכרטיסים שקנו- ועד שמאשרים כניסה ל 5,000 אוהדים נותנים לקומוניסטים האלה 500 כרטיס. 

מילא אם הם היו בפלייאוף ואז אני יכול להבין את החנפנות כדי לקבל מהם כרטיסים במשחק הבא אבל מה הסיבה לעשות דבר כזה עכשיו??

מקווה מאוד שזה לא נכון

6 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

משגעת אותי העובדה שיש 20k מנויים משנה שעברה + 3,000 בעלי מיני מנויים שלא זכו לממש את הכרטיסים שקנו- ועד שמאשרים כניסה ל 5,000 אוהדים נותנים לקומוניסטים האלה 500 כרטיס. 

מילא אם הם היו בפלייאוף ואז אני יכול להבין את החנפנות כדי לקבל מהם כרטיסים במשחק הבא אבל מה הסיבה לעשות דבר כזה עכשיו??

מקווה מאוד שזה לא נכון

לסיבה הזאת קוראים חוק

2 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

לסיבה הזאת קוראים חוק

אבל מכבי לא מחוייבת להעביר להם כלום

זה פשוט משגע אותי, הפועל לא היו מעבירים לנו אפילו לא אחד. 

למה אנחנו צריכים לצאת טוב מולם? כשיש לנו אלפי אוהדים שמחכים להיות ביציע כבר שנה. 

אם אין חוק אתם צודקים. פשוט קראתי איפשהו שברגע שיעלו את כמות הצופים יהיה חייב לתת גם לחוץ.

אם אין את החוק הזה מכבי לא צריכה להעביר להם אפילו כרטיס אחד 

Just now, Krishi said:

אבל מכבי לא מחוייבת להעביר להם כלום

זה פשוט משגע אותי, הפועל לא היו מעבירים לנו אפילו לא אחד. 

למה אנחנו צריכים לצאת טוב מולם? כשיש לנו אלפי אוהדים שמחכים להיות ביציע כבר שנה. 

כנראה זה הנורמות של ניהול אירופאי אם נרצה או לא

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

סטטיסטיקת עבר של הודעות ממכבי

הגיוני אולי בגלל השעה, ושרק לא מזמן הייתה הודעה רשמית,

אבל מאמין שינסו לא לחכות ליום לפני המשחק בשביל לעדכן

אני לא חושב שתהיה מכירה/הגרלה אלא למכירה למנויים עד גמר המלאי.

המשחק קרוב מאוד, לא חושב שמכבי תתעסק מי קנה ומי לא ואז תפתח בהדרגה לפי ניקוד. זה סתם סרט.

תהיו מוכנים, יכול מאוד להיות שיפתחו את המכירה היום/מחר על הבוקר ותוך דקות ספורות ייגמר.

אני בכל מקרה אנסה לקנות עוד כרטיס, לא ממש בא לי לשבת ב8... מעדיף ב11.

חבל שרשום בכרטיס את השם ושאי אפשר להעביר לאחרים :(

3 דקות לפני, המכבייה said:

סוייר צודק, שחררו. 

אז מחר היינו נותנים להם 500 כרטיסים, אם אפשר לעצבן קצת את הפועל, למה לא?

ד"א, כרגע גם חיפה יכולה להחליט שהיא לא תכניס אוהדי מכבי בפליאוף ומי אמר שלא יאשרו להם? 
היה עדיף שהסירוב הזה היה בא מאיתנו והמנהלת הייתה מכנסת את הוועדה הזאת והיו מחלטים כן או לא.