Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

לפני3 שעות , עמית ר said:

מעבר למה שענו לך, אתה גם יכול להדפיס שחור לבן. לא חייב צבע

אני יודע , אבל אז זה מבזבז את הדיו השחור במדפסת וזה מלא דיו , לא משהו בקטנה.

לא מבין למה הם עושים את זה.

אוהדי בני יהודה לא יורשו להגיע למשחק בטרנר

בני יהודה תתמודד מחר (שבת, 19:15) מול הפועל באר שבע במשחק האחרון של העונה הסדירה בליגת העל באצטדיון טוטו טרנר, ובעוד היא תנסה לאסוף עוד נקודה אחת לפחות לפני הפלייאוף התחתון, המארחת תילחם על מקומה בפלייאוף העליון. לקראת המשחק החשוב, בני יהודה הודיעה כי אוהדיה לא יוכלו להיכנס לטרנר, למרות בקשותיה כלפי הנהלת האדומים.

"למרות בקשות חוזרות ונושנות מצדנו ומצד מנהלת הליגות, הנהלת הפועל באר שבע החליטה שלא להעביר לרשותנו כרטיסים לקראת המשחק באצטדיון טרנר", נכתב בהודעה של בני יהודה. "חשוב להדגיש שעל פי מתווה חזרת הקהל החדש, קבוצה ביתית אינה מחויבת להעביר כרטיסים לקבוצה האורחת, אבל כן קיווינו שנוכל לקבל אחוז מסוים מכמות הכרטיסים הכללית, לצערנו זה לא קרה".

בניגוד לצעד של הפועל ב"ש, מכבי תל אביב לדוגמה כן הקצתה 10% מכמות הכרטיסים המותרת למכירה לקראת הדרבי מול הפועל ת"א, ש-500 מאוהדיה יוכלו להגיע לבלומפילד, למרות שהצהובים לא מחויבים לכך. עם או בלי קשר, יש לציין גם כי בין שני המועדון אין אהבה גדולה בלשון המעטה, בעיקר לאור התפטרותו של יוסי אבוקסיס מב"ש וחזרתו לבני יהודה במהלך טעון שלווה בחילופי האשמות משני הצדדים בחודש ינואר האחרון. מעבר למשמעות הספורטיבית הגדולה שיש בהתמודדות בטרנר, גם האווירה מסביב מוסיפה להתחמם, עם ההודעה הזו של בני יהודה.

ספורט 5:

בב"ש הוסיפו: "רק אתמול בערב התקבל האישור הרשמי מטעם מנהלת הליגות לכדורגל באשר להכנסת 5000 אוהדים. הקצאת כרטיסים לקהל אורחת ביציע הצפוני הייתה למעשה גורמת לכך שרוב היציע יינתן לקבוצת החוץ בשל הפרדת הכיסאות והחציצה הנדרשת, מה שהיה מותיר לטובת האוהדים שלנו רק 3000 כרטיסים מתוך ה-5000 המאושרים למשחק".

חשוב לציין כי הפועל באר שבע היא לא היחידה שלא מקצה כרטיסים ליריבתה. גם אוהדי מכבי נתניה לא יורשו להיכנס לסמי עופר למפגש עם מכבי חיפה בשבת. הירוקים טוענים כי ההחלטה נבעה בשל סיבות בירוקטיות עם מערכת זיהוי הפנים.

כמובן כולם עם תירוצים, למה מכבי הייתה צריכה לצאת "גדולה" ולתת להם, לא מובן, אם היה אפשר להכניס עוד 500 צהובים ולתרץ את זה אז היינו חייבים לעשות את זה.

בבקשה, לא היינו חייבים לתת לאוהדי הפועל 500 כרטיסים - סתם עשינו מחוה לרצון הטוב.
וואלה מעדיף שיהיו 4500 אוהדים ולא עוד 500 של הפועל, מילא האלה משער 2 - סבבה, אבל אשכרה אולטראס הפועל יקבלו את הכרטיסים במקום אוהדי מכבי.

מה אפשר להגיד כבר?
להלל התנהלות הזאת - מצטער, מכבי טעתה ואני מבין את הרצון להיות בסדר עם כולם אבל מצטער, עם הפועל לא צריכים להיות בסדר.
הם הולכים להילחם מחר על נקודה וישמעו טוב מאוד את ה500 אוהדים שלהם ובטח יכנסו להם אביזרי עידוד.
הפנאטיקס? אין לדעת אם הם יבואו, גם אם כן, יהיה בעיה של קצב שירה גם אם יהיו תופים כי 11 לא יהיה מלא וב8-7 בקושי ישמעו ובאמת עדיף היה שלא היה אוהדי הפועל.

כל אלה שאמרו שחייבים לתת 10 אחוז ואם לא המנהלת תכנס דריקטריון וכל השטויות האלה, הינה בבקשה - לא קרה.

לצאת טוב עם הפועל? למען הרצון הטוב?

לא היה פה שום בעיה משפטית כמו שאמרו פה.

44 דקות לפני, idan12 said:

אז יושבי 7-8 אנחנו מתכננים גוש מרגש או לא רואים בעיניים וקופצים ל11?

לדעתי זה יהיה בעייתי כי זה מקומות מסומנים, אבל אם נקים גוש צמוד ל11 יכול להיות שזה יהיה אפשרי.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי זה יהיה בעייתי כי זה מקומות מסומנים, אבל אם נקים גוש צמוד ל11 יכול להיות שזה יהיה אפשרי.

חבר אוהד הפועל שהיה במשחק שלהם מול סכנין אמר שלא באמת מתייחסים לסימון

12 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אישור מחלים מקורונה מקופת החולים שלי זה מספיק בשביל להיכנס ?

על פי הוראות משרד הבריאות רק אוהד בעל תו ירוק/תעודת מתחסן/ תעודת מחלים בתוקף יוכל לרכוש כרטיס למשחק. הכרטיס הינו אישי ולא ניתן להעברה! אוהד ללא תו ירוק שירכוש כרטיס, לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

8 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

אישור מחלים מקורונה מקופת החולים שלי זה מספיק בשביל להיכנס ?

כן. תעודת החלמה או תעודת חיסון מספיק

2 דקות לפני, idan12 said:

מישהו קיבל אישור אחרי שהוא שם את הפרטים שלו? תז דרכון ירוק וסלפי 

כן , קיבלתי סמס. 

מישהו הבין איך זה עובד ומה זה נתן לי בעצם? 

Just now, nirnir20 said:

כן , קיבלתי סמס. 

מישהו הבין איך זה עובד ומה זה נתן לי בעצם? 

זה מזהה אותך בכניסה או שקר כלשהו, נמאס לי להתעסק בזה, כלום לא מגיע.

גם ככה אני רוצה לצאת כבר עכשיו למגרש אז נסדר את זה מוקדם 

4 דקות לפני, idan12 said:

זה מזהה אותך בכניסה או שקר כלשהו, נמאס לי להתעסק בזה, כלום לא מגיע.

גם ככה אני רוצה לצאת כבר עכשיו למגרש אז נסדר את זה מוקדם 

עכשיו אני רואה שאמורים לקבל בכלל קישור אחרי שקונים כרטיס, אני עשיתי את זה פשוט מהאתר של מכבי בלי קישור לכרטיס מסוים, בגלל זה לא הסתדר לי. 

לא קיבלתי קישור לדבר הזה עם הכרטיסים במייל. 

לא יודע לגבי 11, אבל 7-8 בוודאות מסומן , יש מצב שיקפידו על זה גם ב11 בגלל הקורונה .

מדהים השפל שהתקשורת יורדת ברמת הליקוק לנשיא ולצוענייה. איך לעזאזל אין כאן כותרות תקיפות נגדם? ועוד איזה תירוצים עלובים, לא היה לנו זמן, אין יציע. נו באמת.

11 דקות לפני, פדרו said:

הכניסה המהירה הזאת זה גם ב11? כתוב רק על 7-8

הגיוני מאוד שכן, זה כתוב על 7-8 כי הכתבה פורסמו לפני המתווה של ה 5000

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא מצליח לעלות שם תמונות. זאת הדרך היחידה להיכנס?

כנס מהדפדפן זה לא עובד מהאפליקציה, אבל זה לא חובה בכל מקרה.