Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

3 דקות לפני, מרגוליס said:

דעה לא פופולרית 

אני מנוי מ2006/7 רצוף (טוב נו חוץ השנה הראשונה שלי בצבא)

הולך ללא מעט משחקי חוץ אבל בגלל שאני גר בבש כבר 4 שנים אז לרוב אני קונה כרטיס ביום המשחק ולא מראש(אז ניקוד לא נספר ויש לי ניקוד נמוך)

למה במשחק בית, השיטה המוצלחת זה ניקוד חוץ? למה לא לתת ניקוד גם לותק של מנוי בית?

זהו פרקתי ביי

אני לא בטוח שיש להם את הדאטה הזאת אבל זאת שאלה טובה ברמה העקרונית. 

Just now, המכבייה said:

אני לא בטוח שיש להם את הדאטה הזאת אבל זאת שאלה טובה ברמה העקרונית. 

בתור אגרן של כל מה שקשור למכבי אני יכול לשלוח להם תמונות של כל מנוי ומנוי שלי

20 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא שוק ותוכנית כבקשתך. לא הייתי רוצה שמכבי תתנהל ככה. אתה מתאר ניהול קטן ושכונתי שרוצה לעשות מחטפים. מתי ירד פה האסימון כבר? האיכות על הדשא היא האיכות במשרדים. כבר עשור שאנחנו לא שם אחי.  

כל עוד לא חייבו את המועדון להקצות כרטיסים לאוהדי הפועל, אלא ביקשו והיינו יכולים לסרב ומה שיהיה יהיה.

הימנהלת ביקשה, לא דרשה.

יכנסו דריקטריון מחר על הבוקר?

אחלה, עד מחר בבוקר אין כרטיסים - מה יעשו ? כלום.

קשה לי להבין איך אתה מהלל את ההתנהלות הזאת, כאוהד אני מעדיף 500 אוהדי מכבי ולא 500 אוהדי הפועל, כנראה שנה בלי דרבי גרמו לך לשכוח את החבורת זבל הזאת שרה שתהיה שואה להפועל, קללות לשורה, כל מיני תנועות מסריחות.

בסוף ההנהלה מחליטה, זכותי להביע את דעתי ודעת הרבה אוהדי מכבי אני מאמין שנגד ההחלטה הזאת(כל עוד ביקשו ולא דרשו).

14 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא שוק ותוכנית כבקשתך. לא הייתי רוצה שמכבי תתנהל ככה. אתה מתאר ניהול קטן ושכונתי שרוצה לעשות מחטפים. מתי ירד פה האסימון כבר? האיכות על הדשא היא האיכות במשרדים. כבר עשור שאנחנו לא שם אחי.  

אני לא יודע אם זה ניהול קטן ושכונתי לדאוג לקהל שלך אחרי יותר משנה שהוא לא היה במגרשים ועוד במשחק כזה. 

בשורה התחתונה לא חייב להכניס קהל יריב. 

יותר מזה, אני מאמין שמועדונים הרבה יותר גדולים ממכבי היו פועלים ככה. 

מצד שני, לא אני ולא אף אחד אחר פה מספיק בקיא בפרטים כדי לצעוק שזה ביזיון וכאלה (לא שכזה אכפת לי כי גם ככה יש לי כרטיס, אבל סתם מעצבן לראות אוהדי הפועל על חשבון מכבי). אי אפשר לדעת למה מכבי עשו את זה ואם בכלל הייתה להם ברירה.

6 דקות לפני, מרגוליס said:

דעה לא פופולרית 

אני מנוי מ2006/7 רצוף (טוב נו חוץ השנה הראשונה שלי בצבא)

הולך ללא מעט משחקי חוץ אבל בגלל שאני גר בבש כבר 4 שנים אז לרוב אני קונה כרטיס ביום המשחק ולא מראש(אז ניקוד לא נספר ויש לי ניקוד נמוך)

למה במשחק בית, השיטה המוצלחת זה ניקוד חוץ? למה לא לתת ניקוד גם לותק של מנוי בית?

זהו פרקתי ביי

מניח שיש עוד כמה כמוך, אבל מצד שני אין דרך לעקוף את זה. 

כנראה שאף פעם לא תהיה דרך מושלמת לבחור מי יכנס, אבל לדעתי הניקוד זה הרע במיעוטו.

חברי מועדון FOREVER ואוהדים עם ניקוד חוץ מתאים (69 ומעלה) שכבר רכשו כרטיס במכירה מוקדמת לא יוכלו לרכוש כרטיס נוסף ולא יהיה ניתן להחליף כרטיס ליציע אחר.

נו באמת

הארגון בטח יהיה ב11 ובגלל שיש לי ניקוד גבוה אני נדפקתי ב8?

חברי מועדון FOREVER ואוהדים עם ניקוד חוץ מתאים (69 ומעלה) שכבר רכשו כרטיס במכירה מוקדמת לא יוכלו לרכוש כרטיס נוסף ולא יהיה ניתן להחליף כרטיס ליציע אחר

טוב, אז לשער 11 נחכה עוד קצת...

מכירת הכרטיסים תתאפשר לבעלי מנויים מעונת  2019/20. המכירה תיפתח ביום חמישי, 18.03, החל מהשעה 21:30 ותתקיים באתר 'לאן'(לחצו כאן לכניסה לאתר). כל מנוי יוכל לרכוש כרטיס אחד בלבד שיהיה אישי. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת

מכירת הכרטיסים הינה ליציע המזרחי תחתון (שערים 7-8) ולשערים 10-11.  עלות כרטיס: 110₪.

לא ברור לי איך עוברות השנים ואנחנו עדיין עם לאן, איך לא מיצו את הקשר עם החברת כרטיסים הזאת ולא עושים את זה באופן עצמאי כמו הכדורסל? 

וואלה לא אוהב את זה

אני עם 65 נקודות 

אמנם אני לא מה-1500 שהכי מגיע להם כמו שהייתי עד לפני שנתיים

אבל בהחלט חושב שמגיע לי לפני מישהו שרק עשה מנוי לבלומפילד המחודש.