Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכביסטית15 said:

איך אני בודקת מה הניקוד שלי? ניסיתי דרך המשתמש בלאן אבל לא ראיתי איפה כתוב 

פרטים אישיים - נקודות מועדון קשבק

3 דקות לפני, זיפו said:

אני לא חושב שתהיה מכירה/הגרלה אלא למכירה למנויים עד גמר המלאי.

המשחק קרוב מאוד, לא חושב שמכבי תתעסק מי קנה ומי לא ואז תפתח בהדרגה לפי ניקוד. זה סתם סרט.

תהיו מוכנים, יכול מאוד להיות שיפתחו את המכירה היום/מחר על הבוקר ותוך דקות ספורות ייגמר.

אני בכל מקרה אנסה לקנות עוד כרטיס, לא ממש בא לי לשבת ב8... מעדיף ב11.

חבל שרשום בכרטיס את השם ושאי אפשר להעביר לאחרים :(

שיודיעו כבר איך ימכרו את זה. סתם משאירים אותנו בלחץ

3 דקות לפני, Double said:

שיודיעו כבר איך ימכרו את זה. סתם משאירים אותנו בלחץ

לפני רק אמרת לאנשים כמה ניקוד מספיק בוודאות פתאום אתה מחכה שיודיעו?

כתבתי לך את זה אלף פעם אתה בא בכוונות טובות אבל חוסר המושג והקפיצה למסקנות שלך לא פעם פוגעת באינטרס המשותף. אז חלאס כבר.

8 דקות לפני, זיפו said:

אני לא חושב שתהיה מכירה/הגרלה אלא למכירה למנויים עד גמר המלאי.

המשחק קרוב מאוד, לא חושב שמכבי תתעסק מי קנה ומי לא ואז תפתח בהדרגה לפי ניקוד. זה סתם סרט.

תהיו מוכנים, יכול מאוד להיות שיפתחו את המכירה היום/מחר על הבוקר ותוך דקות ספורות ייגמר.

אני בכל מקרה אנסה לקנות עוד כרטיס, לא ממש בא לי לשבת ב8... מעדיף ב11.

חבל שרשום בכרטיס את השם ושאי אפשר להעביר לאחרים :(

מאמין שבמכבי היו מוכנים לתרחיש הזה וכבר חשבו על איך לסדר את זה אם יגדילו כמות. 

זה גם מסביר את ההמתנה עם ההודעה עכשיו.

51 דקות לפני, פנחס שוף said:

זהו חזרת מסין?

אהבתי את הסיפורים על הסטודנטיות הסיניות

בצער רב.

17 דקות לפני, המכבייה said:

סוייר צודק, שחררו. 

שורה תחתונה אין שום תקנה כרגע שחייבה את מכבי להעביר אפילו כרטיס אחד להפועל ועדיין יצאנו יותר נחמדים מהאפיפיור. 

היינו מוכרים את כל הכרטיסים היום ועד שהדירקטוריון הזה היה מתכנס לא היה נשאר להפועל שום כרטיס ושיזדיינו להם בשקט שם. 

Just now, Krishi said:

שורה תחתונה אין שום תקנה כרגע שחייבה את מכבי להעביר אפילו כרטיס אחד להפועל ועדיין יצאנו יותר נחמדים מהאפיפיור. 

היינו מוכרים את כל הכרטיסים היום ועד שהדירקטוריון הזה היה מתכנס לא היה נשאר להפועל שום כרטיס ושיזדיינו להם בשקט שם. 

בדיוק, המינהלת ביקשו מהקבוצות ולא דרשו ולכן גם לא רואה איך מכבי הייתה נקנסת או משהו.

היינו צריכים להגיד לא, למכור כרטיסים במכירה למנויים אפילו ושזדיינו הפועל, מה אנחנו צריכים עכשיו לשמוע 500 מזדיינים ששרים אדום עולה ושתהיה שואה למכבי....

29 דקות לפני, זיפו said:

אז מחר היינו נותנים להם 500 כרטיסים, אם אפשר לעצבן קצת את הפועל, למה לא?

ד"א, כרגע גם חיפה יכולה להחליט שהיא לא תכניס אוהדי מכבי בפליאוף ומי אמר שלא יאשרו להם? 
היה עדיף שהסירוב הזה היה בא מאיתנו והמנהלת הייתה מכנסת את הוועדה הזאת והיו מחלטים כן או לא.

שרון תמם היא לא שוטרת ולא בוס. היא מנהלת את הסיטואציה לפי נתונים. הפאניקה מוגזמת, יש עוד שישה גמרים ביתים, לא פחות חשובים. המלחמה להיות במשחק רק התחילה. 

לא מבין את מכבי בקטע הזה, הכינו אתכם שיש סיכוי טוב שיאשרו כניסת 5000 אוהדים לדרבי.

היה לכם זמן להתכונן להגדלה ואני גם מאמין שעשו סוג של הכנה מסויימת. אבל עם כל הכבוד, המתווה היה צריך לצאת ברגע הראשון שאישרו את זה בממשלה. למה לחכות לדקה ה90? כדי לתת אופציה לאוהדים הזויים לשבת על העכבר ולקנות כרטיס לפני אוהדים עם ניקוד הרבה יותר גבוה?

14 דקות לפני, זיפו said:

בדיוק, המינהלת ביקשו מהקבוצות ולא דרשו ולכן גם לא רואה איך מכבי הייתה נקנסת או משהו.

היינו צריכים להגיד לא, למכור כרטיסים במכירה למנויים אפילו ושזדיינו הפועל, מה אנחנו צריכים עכשיו לשמוע 500 מזדיינים ששרים אדום עולה ושתהיה שואה למכבי....

זה לא שוק ותוכנית כבקשתך. לא הייתי רוצה שמכבי תתנהל ככה. אתה מתאר ניהול קטן ושכונתי שרוצה לעשות מחטפים. מתי ירד פה האסימון כבר? האיכות על הדשא היא האיכות במשרדים. כבר עשור שאנחנו לא שם אחי.  

דעה לא פופולרית 

אני מנוי מ2006/7 רצוף (טוב נו חוץ השנה הראשונה שלי בצבא)

הולך ללא מעט משחקי חוץ אבל בגלל שאני גר בבש כבר 4 שנים אז לרוב אני קונה כרטיס ביום המשחק ולא מראש(אז ניקוד לא נספר ויש לי ניקוד נמוך)

למה במשחק בית, השיטה המוצלחת זה ניקוד חוץ? למה לא לתת ניקוד גם לותק של מנוי בית?

זהו פרקתי ביי