Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

14 דקות לפני, galacticos said:

מה הניקוד שיהיה נחוץ להפעם להערכתכם?

מעריך שישמרו 2500 כרטיסים לפוראבר ו2500 לניקוד. אז בסביבות ה-35 נקודות

500 אוהדי הפועל בדרבי בשבת

ההחלטה הזו התקבלה חרף העובדה שעקב מורכבות הנושא תוך מגבלת לוחות הזמנים, המנהלת הנחתה את הקבוצות כי במחזור הקרוב, הקבוצה המארחת תוכל להחליט בנושא לפי שיקול דעתה. משמע – הצהובים היו יכולים למכור את כל 5,000 הכרטיסים לאוהדי מכבי תל אביב בלבד – אך החליטו להיות הוגנים וכן לאפשר כניסה של אוהדי הפועל תל אביב למשחק. בשל כך, יועברו 500 כרטיסים למכירה לאוהדים האדומים. 

במכבי ת”א העדיפו להיות הוגנים ולהימנע מבלאגן מיותר סביב המשחק שגם היה יכול לגרור התקהלות של הקהל היריב. 

אוהדים אמיתיים - ארגון ב8ה

אוהדים חצי כוח + ארגון ב11

חחחחח

לא יודע מה גורם לכם לחשוב שזה יהיה לפי ניקוד.

2 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

ההחלטה הזו התקבלה חרף העובדה שעקב מורכבות הנושא תוך מגבלת לוחות הזמנים, המנהלת הנחתה את הקבוצות כי במחזור הקרוב, הקבוצה המארחת תוכל להחליט בנושא לפי שיקול דעתה. משמע – הצהובים היו יכולים למכור את כל 5,000 הכרטיסים לאוהדי מכבי תל אביב בלבד – אך החליטו להיות הוגנים וכן לאפשר כניסה של אוהדי הפועל תל אביב למשחק. בשל כך, יועברו 500 כרטיסים למכירה לאוהדים האדומים. 

במכבי ת”א העדיפו להיות הוגנים ולהימנע מבלאגן מיותר סביב המשחק שגם היה יכול לגרור התקהלות של הקהל היריב. 

תמיד ג'נטלמנים. גם את הגמלים פינקנו בכל שער 4-5

1 דקה לפני, Double said:

תמיד ג'נטלמנים. גם את הגמלים פינקנו בכל שער 4-5

כן נמאס מזה 

אם זה היה הדדי אז סבבה, אבל ברור לכולנו מה היה קורה אם זה היה הפוך והפועל היו מארחים... 

3 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח

לפחות זה יהיה מאוזן מבחינת עידוד. האוהדים הטובים לא יפסיקו לעודד מ8 והפנאטיקס כבר יטריפו את אלה שב11. 

אבל אם לא ניקוד אז איך לדעתך יקבעו מי נכנס? 

5 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

מעצבן מאוד. לא מבין את מכבי.

5 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחח

אז איך?

Just now, itanar said:

אני חושב שצריך לתת כרטיסים להפועל, אבל 500 זה יותר מדי.

זה 10% וגם החוק.

החוק אומר 10% במשחקים של 5000+ 

לא חושב שמכבי היו נחמדים אלא ידעו שפועל ינקטו בכל אמצעי והיו מספיק חכמים להמנע מבלאגן משפטי מיותר.

Just now, שובב said:

בדיוק, הזמן לחוץ... 

איך זה יילך? נקבל סמסים?

גם ככה יום שישי זה יום קצר ולחוץ מה הבעיה לפרסם עכשיו בערב שאנשים בבית ויכולים להתעסק?

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אז הדיבור הוא ש55 נקודות יספיקו?

בוודאות. בטרנר חודש לפני שהקורונה פרצה היה מספיק 48 נקודות(1600 כרטיסים)

18 דקות לפני, dadiT said:

תגידו מי שעשה פוראבר שנה שעברה זה חודש לו אוטומטית השנה?

כן, אם לא כתבת להם מייל לא לעשות זאת ואם זה נעשה באשראי(שהוא לא הכרטיס שהם הנפיקו). 

2 דקות לפני, seanop said:

אם ניקוד של 30 ומעלה לא מקבל כרטיס זה ביזיון

יש לי יוזרים פיקטיביים עם יותר ניקוד.

זה מדהים לראות איך מגיעים לדרבי פתאום כולם מתעוררים והכי מגיע להם וכל דבר שלא מביא להם כרטיס הוא בושה.

ברגע שמכבי דאגה לאוהדים עם ניקוד של 100+ (אוהדים אמיתיים שמגיעים לרוב מוחלט של המשחקים) ונתנה עוד איזה טווח ביטחון לאוהדי 70-100 (באים רוב הזמן אבל לא נוסעים לקש ומפספסים אם יש להם משהו אחר) היא לחלוטין עשתה את שלה. 

יש לי חברים עם 50-69 נקודות. אני יודע לכמה משחקים הם הגיעו, הם לא יכולים לבוא בדרישות וגם אתם לא - את האוהדים שמגיע להם מכבי סידרה כבר ב1500 - החובה שלה הסתיימה. 

לא יודע איך יחולקו הכרטיסים אבל אתם יכולים לבוא בטענות רק לעצמכם על זה שלא הגעתכם לחצי מהמשחקי חוץ בשנים האחרונות אם ככ חשוב לכם הדרבי.

מה הסיכוי לזכות ברכטיס אם ארשם לפורבאר?

(לא לכעוס, לא היה מנוי שנתיים, לא הייתי כאן).

4 דקות לפני, Sawyer said:

יש לי יוזרים פיקטיביים עם יותר ניקוד.

זה מדהים לראות איך מגיעים לדרבי פתאום כולם מתעוררים והכי מגיע להם וכל דבר שלא מביא להם כרטיס הוא בושה.

ברגע שמכבי דאגה לאוהדים עם ניקוד של 100+ (אוהדים אמיתיים שמגיעים לרוב מוחלט של המשחקים) ונתנה עוד איזה טווח ביטחון לאוהדי 70-100 (באים רוב הזמן אבל לא נוסעים לקש ומפספסים אם יש להם משהו אחר) היא לחלוטין עשתה את שלה. 

יש לי חברים עם 50-69 נקודות. אני יודע לכמה משחקים הם הגיעו, הם לא יכולים לבוא בדרישות וגם אתם לא - את האוהדים שמגיע להם מכבי סידרה כבר ב1500 - החובה שלה הסתיימה. 

לא יודע איך יחולקו הכרטיסים אבל אתם יכולים לבוא בטענות רק לעצמכם על זה שלא הגעתכם לחצי מהמשחקי חוץ בשנים האחרונות אם ככ חשוב לכם הדרבי.

סוייר תאמין לי שאתה מכיר אותי יותר משאתה יודע אז עדיף לך לערוך את ההודעה עם כל הגיבובי שטויות שאתה רושם

יוזר פיקטיבי עלק