Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

1 דקה לפני, nirnir20 said:

פוראבר יכול לבוא לידי ביטוי במקומות אחרים, נגיד בחירת מושבים מוקדמת למנוי לעונה הבאה, הטבות בחנות, ואפילו קדימות לכרטיסים לפני הקהל הרחב אבל אחרי בעלי ניקוד גבוה.  

לא חושב שזה לעניין שמי ששם היום או אתמול 180 שקל על פורבאר ויש מצב שלא היה במשחק חוץ של מכבי בחיים, יקבל כרטיס לדרבי לפני מישהו עם 60+ נקודות של משחקי חוץ. 

צריך לאזן בין הצרכים. אנשים ישלמו על פוראבר בזכות ההטבות שהוא מביא(הוא גם מקפיץ ניקוד למשחקי החוץ, לא?). לחבר פוראבר יש סיכוי של 1-4 אולי. הוא רק משלם על הסיכוי. והוא כן מקבל הטבות נוספות בשוטף. אם אתה רוצה לתחזק מועדון אוהדים רציני, ככה עושים את זה. ואני בטוח שיש מלא חברי פוראבר עם ניקוד של 60 פלוס שלא עלו. זה מה יש. 

21 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אז בוא נרוקן מתוכן את הפוראבר, נוותר על הכנסה של מיליוני שקלים בשנה(!), נמשיך להסתבך בפייר פליי, נקבל קנסות והרחקה מאירופה ונדאג לזה שהצדק יהיה עד הסוף.

על הזין מכבי, בואו ניהיה אוהדי צדק.

אני משתדל לא לצטט אנשים שאני לא מכיר

אז עזוב 

יכול להיות ש20% הקצאה לפורבר זה דבר סביר והרוע במיעוטו

עקרונית למרות הביקורת, גם אני מסכים שמכבי עושה את כל המאמצים לצאת בסדר עם כולם

וגם משיחות שערכתי בעבר עם גורמים בנושא, ניכר שהם משתדלים לעשות את המקסימום

היה נחמד אם הייתה פרבולה של ניקוד שעל פיו מקבלים כרטיס ולא בשיטת של ניקוד סף ומה שנשאר יאלה בלגן 

אבל בסדר, זה הרוע במיעוטו אני מניח

בענייך הכסף והתארים הכי חשובים בעניי זה קצת אחרת

כנראה שבעידן של הכדורגל הקפיטליסטי צריך ליישר קו

כאן סיימתי להגיב

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הזהרת אותנו לא לקנות כרטיס ובסוף אתה נוסע?

בחיפה בליגה כשיהיה 5000 כרטיסים וכל ניקוד סביר ומטה יקבל..

איך זה הגיוני שנותנים לאנשים ששילמו כסף על כרטיס להיכנס למשחק, גם אני רוצה להיכנס למשחק, למה רק מי ששילם על כרטיס נכנס למשחק. אני כל משחק מגיע לבלומפילד ועומד בחוץ ולא נותנים לי להיכנס רק בגלל שיש כאלה שהכסף שלהם קנה להם כרטיס..... 

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

מקווה שהמיקום של המנויים ישאר אותו דבר.

מעניין איך זה יהיה כי לא בטוח יהיה אפשר להכניס 20 אלף עונה הבאה

זה מה שבאמת מדאיג אותי.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה מה שבאמת מדאיג אותי.

מבחינת המיקומים יהיה מעניין.

מה שכן אם יהיה מותר להכניס רק 20 אלף הרי ברור למי צריך לתת קדימות קודם כל מי שסבל שלוש שנים בנתניה אחרי זה כל השאר.

11 דקות לפני, seanop said:

מבחינת המיקומים יהיה מעניין.

מה שכן אם יהיה מותר להכניס רק 20 אלף הרי ברור למי צריך לתת קדימות קודם כל מי שסבל שלוש שנים בנתניה אחרי זה כל השאר.

20 אלף זה כלל המנויים

אפשר להניח שגם כולם לא יחדשו את המנוי

מקווה מאוד שיהיה שמירה על המקום המקורי בבלומפילד

35 דקות לפני, Krishi said:

איך זה הגיוני שנותנים לאנשים ששילמו כסף על כרטיס להיכנס למשחק, גם אני רוצה להיכנס למשחק, למה רק מי ששילם על כרטיס נכנס למשחק. אני כל משחק מגיע לבלומפילד ועומד בחוץ ולא נותנים לי להיכנס רק בגלל שיש כאלה שהכסף שלהם קנה להם כרטיס..... 

ברגע שהם מקבלים ניקוד חוץ כפול למשחק אני יצאתי וזעמתי ואתם התעוררתם באיחור :/

מי שמגן על הפורבר זה מי שיש לו פורבר, ויכול להרשות לעצמו לעשות פורבר 

וזה כנראה מעיד על כמה שהאנשים מנותקים :/

לא תראה מישהו שאין לו פורבר מגן על הפורבר 

ולרוב הקהל בעתיד לא יהיה פורבר, הרבה עשו שנה ראשונה בחינם ובשביל לקבל מקומות טובים

אם בשביל מקומות טובים זה בסדר ולא הייתה התנגדות מצד הקהל (אני מהבודדים), אז עכשיו זה מאוחר מדי 

מכבי מועדון כלכלי קשה לבוא בטענות

27 דקות לפני, YNWA said:

ברגע שהם מקבלים ניקוד חוץ כפול למשחק אני יצאתי וזעמתי ואתם התעוררתם באיחור :/

מי שמגן על הפורבר זה מי שיש לו פורבר, ויכול להרשות לעצמו לעשות פורבר 

וזה כנראה מעיד על כמה שהאנשים מנותקים :/

לא תראה מישהו שאין לו פורבר מגן על הפורבר 

ולרוב הקהל בעתיד לא יהיה פורבר, הרבה עשו שנה ראשונה בחינם ובשביל לקבל מקומות טובים

אם בשביל מקומות טובים זה בסדר ולא הייתה התנגדות מצד הקהל (אני מהבודדים), אז עכשיו זה מאוחר מדי 

מכבי מועדון כלכלי קשה לבוא בטענות

הפוראבר החינמי לא מעניק לך כלום. הוא חסר משמעות. 

1 hour ago, Krishi said:

קבוצה של כסף מסריחה

לפני1 שעה , YNWA said:

אני משתדל לא לצטט אנשים שאני לא מכיר

אז עזוב 

יכול להיות ש20% הקצאה לפורבר זה דבר סביר והרוע במיעוטו

עקרונית למרות הביקורת, גם אני מסכים שמכבי עושה את כל המאמצים לצאת בסדר עם כולם

וגם משיחות שערכתי בעבר עם גורמים בנושא, ניכר שהם משתדלים לעשות את המקסימום

היה נחמד אם הייתה פרבולה של ניקוד שעל פיו מקבלים כרטיס ולא בשיטת של ניקוד סף ומה שנשאר יאלה בלגן 

אבל בסדר, זה הרוע במיעוטו אני מניח

בענייך הכסף והתארים הכי חשובים בעניי זה קצת אחרת

כנראה שבעידן של הכדורגל הקפיטליסטי צריך ליישר קו

כאן סיימתי להגיב

אם אתה אומר ש20% לפוראבר זה סביר אז כמעט ואין בינינו ויכוח.

אחד יגיד 20% אחד יגיד 30% אחד יגיד 50% ואחד 70%.

אני אגב כן הייתי חושב שצריך לתת נגיד 30% לפוראבר שזה הרבה יותר קרוב אלייך מאשר למתווה.

פשוט להגיד "עדיף שמישהו שהלך למשחק חוץ אחד בשלוש שנים האחרונות יקבל לפני פוראבר" לא נכון בעיני. צריך לתת גם למי שתומך במועדון ומאפשר לו להתקיים כלכלית טוב יותר.

לגבי הקפיטליסטיות - לא יודע אם קפיטליסטיות או מודרניזציה, או אולי גם וגם אבל כמובן שהכדורגל עבר שינוי מטורף ממה שהיה לפני 30 שנה. אם מכבי כמועדון רוצים להסתכל קדימה ולהשתתף באירופה וכו' הם מחוייבים לחוקים שלא היו מחוייבים בעבר. אני מבין אותך וזה כן מרגיש שהכסף נכנס ויכול לגרום טיפה לרגש לברוח אבל זה ככה בכל העולם בכל מקום ולא קשור למכבי ספציפית.

1 hour ago, המכבייה said:

הפוראבר החינמי לא מעניק לך כלום. הוא חסר משמעות. 

התכוונתי דרך כרטיס אשראי 

חג פסח שמח איש יקר כן ירבו כמוך

Just now, ג'ורדי said:

ידוע איך מקבלים את הקופון אם יש לי את האשראי עדיין?

היית אמור לקבל סמס בדצמבר. 

תנסה לעשות חיפוש בסמסים תחפש forever

חברת היכלי הספורט, שמפעילה את האצטדיונים והאולמות בתל אביב, שלחה היום (שלישי) מכתב התראה לפני תביעה להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגות. הסיבה: בחברה טוענים כי האמן משה פרץ שכר את האצטדיון להופעה במוצאי שבת הקרובה, כאשר בזמנו תאריך הדרבי התל אביבי בין מכבי להפועל לא נקבע על ידי המנהלת.

כאשר הודיעה המנהלת ביום שני שהמשחק יתקיים במוצ"ש, לא ניתן היה לשנות את מועד ההופעה של פרץ. רמזי גבאי, יו"ר חברת היכלי הספורט, שוחח עם המנהלת וזו הפנתה אותו להתאחדות לכדורגל. אורן חסון, יו"ר ההתאחדות, אמר לגבאי שהוא נעתר לבקשתו של ווילי רוטנשטיינר, מאמן נבחרת ישראל, לסיים את הליגה הסדירה בשבת, כדי שהשחקנים יגיעו למחנה האימונים של הנבחרת.

בתוך כך, נציגיו של משה פרץ מאיימים בתביעת נזיקין עצומה אם יבוטל המופע שלו לטובת קיום הדרבי. אם וכאשר תתקבל תביעה כזו, בכוונת היכלי הספורט להתגונן בתביעה צד ג' כנגד המנהלת וההתאחדות. גם בהתאחדות וגם במנהלת טוענים שהם לא מכירים מכתב כזה ולא קיבלו דבר. מעבר לכך בהתאחדות סירבו להגיב לידיעה