Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

14 דקות לפני, YNWA said:

למה זה המתווה הכי הוגן לדעתך

כי עשית היום פורבר?

אז מה המתווה ההוגן לדעתך? אני חושב שהרוב מסכימים שהקדימות צריכה להיות קודם לניקוד חוץ ופוראבר(גם עונה קודמת זה היה המתווה של מכבי למכירת כרטיסים בדרבי חוץ)

5 דקות לפני, Double said:

אז מה המתווה ההוגן לדעתך? אני חושב שהרוב מסכימים שהקדימות צריכה להיות קודם לניקוד חוץ ופוראבר(גם עונה קודמת זה היה המתווה של מכבי למכירת כרטיסים בדרבי חוץ)

למה מישהו ששילם 100 שח על חבר מועדון צריך לקבל עדיפות על בן אדם ש 3-4 שנים נוסע למרבית משחקי החוץ והוציא ים כסף? ברגע שנתנו חצי מהכמות לפוראבר אז זה צמצם מכמות האנשים שנוסעת למשחקי חוץ

4 דקות לפני, Double said:

הניקוד אמור להיות מהגבוה לנמוך 

אם 69 אין מספיק אנשים 

אז 68

ואז 67

עד שנגמר

גם אם לוגיסטית יקח יותר זמן למכור את הכרטיסים וזה מסבך את העניין

לא יתכן שבכסף מישהו יקנה כרטיס שלא מגיע לו

מישהו פה כבר רשם שיש לו ניקוד 68, אם בניקוד 69 לא יהיו מספיק אנשים

לא נראה לך שאותו בחור עם ניקוד 68 הוא זה שאמור להיות אחריהם בתור?

3 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

למה מישהו ששילם 100 שח על חבר מועדון צריך לקבל עדיפות על בן אדם ש 3-4 שנים נוסע למרבית משחקי החוץ והוציא ים כסף? ברגע שנתנו חצי מהכמות לפוראבר אז זה צמצם מכמות האנשים שנוסעת למשחקי חוץ

לא אחי. כשתהיה הקצאה של 5000 כרטיסים אז כל אלה עם ניקוד חוץ גבוה יכנסו בוודאות

2 דקות לפני, YNWA said:

הניקוד אמור להיות מהגבוה לנמוך 

אם 69 אין מספיק אנשים 

אז 68

ואז 67

עד שנגמר

גם אם לוגיסטית יקח יותר זמן למכור את הכרטיסים וזה מסבך את העניין

לא יתכן שבכסף מישהו יקנה כרטיס שלא מגיע לו

מישהו פה כבר רשם שיש לו ניקוד 68, אם בניקוד 69 לא יהיו מספיק אנשים

לא נראה לך שאותו בחור עם ניקוד 68 הוא זה שאמור להיות אחריהם בתור?

אבל אם בדרבי חוץ עונה קודמת כל הניקוד חוץ הצליחו להיכנס ולא היו תלונות כנראה זה המתווה הנכון.

Just now, המכביסט הצהוב said:

למה מישהו ששילם 100 שח על חבר מועדון צריך לקבל עדיפות על בן אדם ש 3-4 שנים נוסע למשחקי חוץ והוציא ים כסף?

תראה אתה יכול לכתוב פה ולנסות לדרדר עוד אנשים לחשוב כמוך ולהסיט נגד מכבי מתוך תסכול. זה לא ישנה את המציאות שצברתי יותר מפי 2 נקודות ממך, אין ספור הזדמנויות, כשרות משחקים שבחרת לוותר עליהם. תזכר בהם, עבור אותם אנשים שהניקוד אמור להציל המשחקים האלו היו חיים מוות, כמו שהדרבי הזה בשבילך. הם יהיו בו ולך אין למי לבוא בטענות חוץ מעצמך..

2 דקות לפני, Double said:

לא אחי. כשתהיה הקצאה של 5000 כרטיסים אז כל אלה עם ניקוד חוץ גבוה יכנסו בוודאות

אבל אם בדרבי חוץ עונה קודמת כל הניקוד חוץ הצליחו להיכנס ולא היו תלונות כנראה זה המתווה הנכון.

מה אתה מבלבל? מה זה כל הניקוד חוץ

אתה מתכוון מי שהיה בכל המשחקים ויש לו ניקוד מלא

הבא בתור צריך להיות מי שהיה בניקוד מלא פחות משחק אחד, ואחר כך מי שהיה בכל המשחקים פחות 2, וכך הלאה

לא אמור להיות שייך לפורבר בשום דרך שהיא

יש פה מישהו עם ניקוד 68, לא נראה לך שמגיע לו כרטיס לפני מי שעשה פורבר? תתייחס נקודתית ואל תנסה לסובב אותי

אני לא בחור טיפש

ואני בכלל אין לי נקודות אבל אם עושים צדק אז עד הסוף

שורה תחתונה תמיד יהיו תלונות ותמיד יהיו אוהדים שיתבאסו. 

תסתכלו על קבוצות אחרות שעושות הגרלה או כל הקודם זוכה, זה בטח לא עדיף. מכבי אף פעם לא תצליח לרצות את כולם, אבל יאמר לזכותם שהם מנסים לעשות את המקסימום.

1 דקה לפני, YNWA said:

יש פה מישהו עם ניקוד 68, לא נראה לך שמגיע לו כרטיס לפני מי שעשה פורבר? תתייחס נקודתית ואל תנסה לסובב אותי

אני לא בחור טיפש

ואני בכלל אין לי נקודות אבל אם עושים צדק אז עד הסוף

ספציפית בדרבי הזה כשיש כמות מועטה של 1500 כרטיסים אז זה המתווה יכול להיות לא הוגן כלפי ניקוד חוץ אני מסכים איתך.

אבל אני מתכוון למתווה שיהיה החל מהפלייאוף עם 5000 כרטיסים בו כולם עם ניקוד חוץ גבוה יכנסו אז לא יהיה תלונות

Just now, מכביסט לעד said:

שורה תחתונה תמיד יהיו תלונות ותמיד יהיו אוהדים שיתבאסו. 

תסתכלו על קבוצות אחרות שעושות הגרלה או כל הקודם זוכה, זה בטח לא עדיף. מכבי אף פעם לא תצליח לרצות את כולם, אבל יאמר לזכותם שהם מנסים לעשות את המקסימום.

מסכים

9 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

חבר, אם היית ברוב משחקי החוץ - אתה זכאי לכרטיס לדרבי.

אם לא היית ברוב המשחקים, לגיטימי שמכבי תתעדף אוהדים שתמכו במועדון כספית.

5 דקות לפני, YNWA said:

מה אתה מבלבל? מה זה כל הניקוד חוץ

אתה מתכוון מי שהיה בכל המשחקים ויש לו ניקוד מלא

הבא בתור צריך להיות מי שהיה בניקוד מלא פחות משחק אחד, ואחר כך מי שהיה בכל המשחקים פחות 2, וכך הלאה

לא אמור להיות שייך לפורבר בשום דרך שהיא

אני מסכים איתך, עד השלב שמגיעים לנקודה של אוהדים שהיו בפחות מחצי מהמשחק חוץ. אם היית פחות מחצי בעיני סופר לגיטימי שמכבי תתעדף את זה אחרת.

בכל אופן ברגע שיפתחו את זה ל5000 והלוואי שזה יקרה כבר בדרבי הויכוח הזה הופך לוויכוח סרק כי גם ככה כל מי שיש לו ניקוד סביר יזכה בכרטיס.

15 דקות לפני, Sawyer said:

תראה אתה יכול לכתוב פה ולנסות לדרדר עוד אנשים לחשוב כמוך ולהסיט נגד מכבי מתוך תסכול. זה לא ישנה את המציאות שצברתי יותר מפי 2 נקודות ממך, אין ספור הזדמנויות, כשרות משחקים שבחרת לוותר עליהם. תזכר בהם, עבור אותם אנשים שהניקוד אמור להציל המשחקים האלו היו חיים מוות, כמו שהדרבי הזה בשבילך. הם יהיו בו ולך אין למי לבוא בטענות חוץ מעצמך..

לא תשכנע אותי שזה הוגן לתת לבן אדם שלא היה באף משחק חוץ בשנים האחרונות אבל יש לו אפשרות לשלם 240 שח על חבר מועדון כרטיס לדרבי לפני אוהד שהיה ב 75% ממשחקי חוץ בשנים האחרונות.

240 כפול 8000 זה כמעט שני מיליון. כן, זה הרבה כסף, כן מגיע להם סיכוי, אם לא תיתן להם סיכוי, אתה מייתר את כל המהות של זה. אנשים עושים פוראבר גם בגלל הזכויות שזה מעניק. זה היה ידוע מראש ואין ממש טעם להתמרמר על זה עכשיו. 

7 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

לגיטימי שמכבי תתעדף אוהדים שתמכו במועדון כספית.

ממש לא לגיטימי 

אם הייתי במשחק חוץ אחד

מגיע לי כרטיס לפני מי שלא היה בשום משחק חוץ

אם רוצים צדק, אז צדק עד הסוף

2 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

לא תשכנע אותי שזה הוגן לתת לבן אדם שלא היה באף משחק חוץ בשנים האחרונות אבל יש לו אפשרות לשלם 240 שח על חבר מועדון כרטיס לדרבי לפני אוהד שהיה ב X משחקי חוץ.

למזלי אין שום משמעות לאם אני אצליח לשכנע אותך ולדעה שלך בכללי. אתה פשוט ננעלת כי אתה רואה את עצמך הקורבן אבל אם כל האנשים מסביבך אומרים לך שאתה טועה ושתשחרר וכולם מסבירים שאם היה לך מספיק קריטי היית במספיק משחקים כדי לקבל כרטיס.

בכל מקרה ממליץ לך בחום לשחרר ולהתקדם בחיים בתקווה שכבר מהמשחק הבא ההקצאה תיהיה גדולה בהרבה ואז גם אוהדים חצי כוח כמוך יהנו מהכרטיסים מובטחים למשחקים כי הם אמנם חצי כוח אבל עדיף על כלום.

שחרר אח, נתראה בחיפה.

5 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

לא תשכנע אותי שזה הוגן לתת לבן אדם שלא היה באף משחק חוץ בשנים האחרונות אבל יש לו אפשרות לשלם 240 שח על חבר מועדון כרטיס לדרבי לפני אוהד שהיה ב X משחקי חוץ.

זה לא מדוייק כי גם בפוראבר זאת הגרלה של אולי 1 ל4. אתה משלם כסף על הסיכוי. בשיטת הניקוד זה הרבה יותר תלוי בך. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

למזלי אין שום משמעות לאם אני אצליח לשכנע אותך ולדעה שלך בכללי. אתה פשוט ננעלת כי אתה רואה את עצמך הקורבן אבל אם כל האנשים מסביבך אומרים לך שאתה טועה ושתשחרר וכולם מסבירים שאם היה לך מספיק קריטי היית במספיק משחקים כדי לקבל כרטיס.

בכל מקרה ממליץ לך בחום לשחרר ולהתקדם בחיים בתקווה שכבר מהמשחק הבא ההקצאה תיהיה גדולה בהרבה ואז גם אוהדים חצי כוח כמוך יהנו מהכרטיסים מובטחים למשחקים כי הם אמנם חצי כוח אבל עדיף על כלום.

שחרר אח, נתראה בחיפה.

ברור אחי הכל טוב, אני בהסתכלות שלי פחות מתחבר ללקנות דברים כאלה בכסף, כלומר לקנות זכאות לכרטיס בגלל ששילמתי על חבר מועדון.

התסכול שלי מן הסתם הוא בגלל שיש לי 68 נקודות וכנראה שזאת כן כמות מכובדת כי עובדה שרק ל 750 אוהדים יש יותר ממני

1 דקה לפני, המכביסט הצהוב said:

אפשר להתווכח עד מחר, אבל אם לא תבין את המהות אתה תמשיך להיות ראש בקיר.

כולנו מכירים את הסיפור הכלכלי עם מכבי, כולנו מכירים את צמד המילים פייר-פליי וכולנו סובלים כבר 100 חלונות ברציפות בלי ששילמנו על שחקן.

המועדון חייב היה לדאוג להגדלת ההכנסות בכל דרך. עשו המון צעדים, בין היתר הפינגווין, FILA, שת"פים כאלה ואחרים, החזרה לבלומפילד והמון דברים נוספים. אחד מהם זה הפוראבר. אם לא יהיה ערך לפוראבר מכבי תפסיד נתח הכנסה די משמעותי שיפגע מאוד במועדון.

אני לא ארחיק לכת ואגיד שבלי הפוראבר אין מכבי ואין תקציב אבל ברור לך שבשביל שמכבי תוכל להמשיך להחזיק את הסגל הכי יקר, את הצוותים הכי יקרים, להמשיך לשלוט בליגה, להמשיך את ההצלחות באירופה ולהמשיך לבנות את עצמה כמועדון דרג שלישי (?) באירופה צריכה בין היתר את ההכנסה של פוראבר. אחרת נמשיך ונסתבך בפייר פליי או שנצטרך לקצץ תקציבים.

עם כל האהבה, משחקי החוץ לא מכניסים שקל למכבי. הם כן נותנים תמיכה וזה הכי חשוב בעולם ובצדק מכבי מתעדפת את מי שהולך למעל חצי ממשחקי החוץ. אבל בסוף הכל כלכלי ולכן צריך לדעת לשלב.

אז אתה יכול להגיד שיתנו 1000 לניקוד חוץ ולא 750 אבל זה לא משנה כי אז יבוא מישהו עם ניקוד 57 ויגיד למה זה 58. אין לזה סוף.

Just now, המכביסט הצהוב said:

ברור אחי הכל טוב, אני בהסתכלות שלי פחות מתחבר ללקנות דברים כאלה בכסף, כלומר לקנות זכאות לכרטיס בגלל ששילמתי על חבר מועדון.

התסכול שלי מן הסתם הוא בגלל שיש לי 68 נקודות שזה הכי מנחוס שיכול להיות כי נתנו כרטיס ל- 69 , ו ה 68 שלי זאת כן כמות מכובדת ועובדה שרק ל 750 אוהדים יש יותר ממני

התסכול שלך - מובן. אתה בהחלט נאחס.

אפשר להסתכל על זה כ"קונים את הכניסה בכסף" אבל זה הסתכלו מאוד שטחית. הכסף הזה הוא מה שמאפשר למכבי לגלגל את הכספים ולשמור על תזרים כספים נכון.

7 דקות לפני, YNWA said:

ממש לא לגיטימי 

אם הייתי במשחק חוץ אחד

מגיע לי כרטיס לפני מי שלא היה בשום משחק חוץ

אם רוצים צדק, אז צדק עד הסוף

אז בוא נרוקן מתוכן את הפוראבר, נוותר על הכנסה של מיליוני שקלים בשנה(!), נמשיך להסתבך בפייר פליי, נקבל קנסות והרחקה מאירופה ונדאג לזה שהצדק יהיה עד הסוף.

על הזין מכבי, בואו ניהיה אוהדי צדק.

53 דקות לפני, המכבייה said:

היי, אני גם לא אומר שצריך לזכות אותי על 40 שנה של משחקי חוץ ו30 שנות מנוי(:

אני אומר שלהתחשב בניקוד פלוס הפוראבר זה הגיוני. כסף הוא גם סוג של מדד. לא תיתן לפוראבר, רוקנת אותו מתוכן.

הוויתור לא נותן כלום, לפחות לא רשמית. אני לא זכיתי אם משתמע אחרת. 

פוראבר יכול לבוא לידי ביטוי במקומות אחרים, נגיד בחירת מושבים מוקדמת למנוי לעונה הבאה, הטבות בחנות, ואפילו קדימות לכרטיסים לפני הקהל הרחב אבל אחרי בעלי ניקוד גבוה.  

לא חושב שזה לעניין שמי ששם היום או אתמול 180 שקל על פורבאר ויש מצב שלא היה במשחק חוץ של מכבי בחיים, יקבל כרטיס לדרבי לפני מישהו עם 60+ נקודות של משחקי חוץ.