Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הפאנטיקס עדיין לא רוצים להגיע ?

ממה שהם אמרו כל עוד המתווה נשאר ככה הם לא יגיעו למשחקים.

בצדק מבחינתם. הם הארגון שמייצג את הקהל והם לוקחים אחריות. 

דרבי בבלומפילד בלי ארגון ובלי שער 11 זה עצוב. ננסה לתת את המקסימום.

18 דקות לפני, duduha said:

@Krishi יש דגל? איפה אתה יושב?

הלכתי על השורה האחרונה שמכרו מעל החור בין 7ל-8 בתקווה שיתנו להכניס את הדגל חח 

8 דקות לפני, The yellow Toms said:

לא רק דגל יהיה גם שלט:

הקומץ של כרישי.jpg

תיזהר בסוף עוד מישהו באמת יעשה את זה חחחח 

מעניין אותי איך זה הולך עם הפנאטיקס.

הם לא הולכים כארגון אבל בתאכלס מן הסתם יש לרובם ניקוד גבוה מספיק בשביל לקבל את הסמס.

8 דקות לפני, Krishi said:

הלכתי על השורה האחרונה שמכרו מעל החור בין 7ל-8 בתקווה שיתנו להכניס את הדגל חח 

תיזהר בסוף עוד מישהו באמת יעשה את זה חחחח 

אז אתה לידי

מכבי מציגה: הדרך המהירה ליציע!

לקראת החזרה של האוהדים למגרשים המועדון נערך כדי למנוע עיכוב בכניסה ליציעים. רכשתם כרטיס למשחק? היכנסו לקישור, הזינו את הפרטים וכנסו ליציע בקלות ובמהירות.

לקראת החזרה של האוהדים למגרשים ולאור ההנחיות החדשות בכניסה לאיצטדיון, מכבי תל אביב משתפת פעולה עם חברת Preciate כדי להביא אתכם ליציע כמה שיותר מהר וללא עיכובים בכניסה.

לפי הסרטון שמכבי פירסמו עשו חלוקה שווה בין פוראבר לבין נקודות של משחקי חוץ, האמת שזה די מגעיל.. שרפו את כל האוהדים שנוסעים כבר שנים למשחקי חוץ בשביל מי ששילם העונה על חברות במועדון (שהוא די חסר ערך), רוצים לתת משהו לפוראבר סבבה תקצו קצת אבל חצי חצי??? לא לעניין.

1 hour ago, עמית ר said:

מעניין אותי איך זה הולך עם הפנאטיקס.

הם לא הולכים כארגון אבל בתאכלס מן הסתם יש לרובם ניקוד גבוה מספיק בשביל לקבל את הסמס.

אין להם. הם קונים כרטיסים ישירות ולא דרך לאן וכו'. יש שם כאלה שלא הפסידו משחק כמה שנים ומבחינת ניקוד יופיע להם אפס. 

8 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

לפי הסרטון שמכבי פירסמו עשו חלוקה שווה בין פוראבר לבין נקודות של משחקי חוץ, האמת שזה די מגעיל.. שרפו את כל האוהדים שנוסעים כבר שנים למשחקי חוץ בשביל מי ששילם העונה על חברות במועדון (שהוא די חסר ערך), רוצים לתת משהו לפוראבר סבבה תקצו קצת אבל חצי חצי??? לא לעניין.

דווקא כי הפוראבר טיפה חסר ערך העונה(240 שקל, אבל ארנק יפה ושימושי כמתנה), זאת היתה תרומה למועדון והבעת אמון בו בשנה קשה כלכלית. אם אתה מצרף גם את הויתור על הזיכוי מעונה שעברה, זה יצא לי 500 שקל(ו500 על הבן) בעונה ללא קהל ועם הכנסות מינימליות מקהל. זה בוודאי אמור לזכות אותי בסיכוי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

דווקא כי הפוראבר טיפה חסר ערך העונה(240 שקל, אבל ארנק יפה ושימושי כמתנה), זאת היתה תרומה למועדון והבעת אמון בו בשנה קשה כלכלית. אם אתה מצרף גם את הויתור על הזיכוי מעונה שעברה, זה יצא לי 500 שקל(ו500 על הבן) בעונה ללא קהל ועם הכנסות מינימליות מקהל. זה בוודאי אמור לזכות אותי בסיכוי. 

קצת נראלי שלא הכי מתאים העניין של לקנות בכסף מקום בהגרלה למשחק הכי נחשק, על חשבון כאלה שנוסעים לכל חור והוציאו הרבה יותר מ240 שקל. 

ואני אומר את זה בתור אחד שוויתר על הפיצוי למנוי, ואין לי מספיק נקודות לכרטיס לדרבי. 

אגב, הוויתור על הפיצוי על המנוי נותן משהו ? 

לפני3 שעות , Double said:

המתווה הכי הוגן לפלייאוף כשיגדילו ל-5000 צופים. 2500 לניקוד חוץ ו-2500 לפוראבר

למה זה המתווה הכי הוגן לדעתך

כי עשית היום פורבר?

16 דקות לפני, המכבייה said:

תאמין לי שהוצאתי יותר מ 1000 שח על משחקי חוץ ועדיין יש לי רק 68 נקודות ולא 69 כמו שמכבי פירסמו וזה רק בגלל שנתנו חצי מהכמות לפוראבר

2 דקות לפני, nirnir20 said:

קצת נראלי שלא הכי מתאים העניין של לקנות בכסף מקום בהגרלה למשחק הכי נחשק, על חשבון כאלה שנוסעים לכל חור והוציאו הרבה יותר מ240 שקל. 

ואני אומר את זה בתור אחד שוויתר על הפיצוי למנוי, ואין לי מספיק נקודות לכרטיס לדרבי. 

אגב, הוויתור על הפיצוי על המנוי נותן משהו ? 

היי, אני גם לא אומר שצריך לזכות אותי על 40 שנה של משחקי חוץ ו30 שנות מנוי(:

אני אומר שלהתחשב בניקוד פלוס הפוראבר זה הגיוני. כסף הוא גם סוג של מדד. לא תיתן לפוראבר, רוקנת אותו מתוכן.

הוויתור לא נותן כלום, לפחות לא רשמית. אני לא זכיתי אם משתמע אחרת. 

1 דקה לפני, המכביסט הצהוב said:

תאמין לי שהוצאתי יותר מ 1000 שח על משחקי חוץ ועדיין יש לי רק 68 נקודות ולא 69 כמו שמכבי פירסמו וזה רק בגלל שנתנו חצי מהכמות לפוראבר

מבאס אחי. 

Just now, itan17 said:

רק השם של זה שכתוב על המנוי יכול להיכנס?

אם יש לנו מנוי אחד על שם מישהו אחר

מכבי פירסמו שרק מי שקיבל סמס יכול להכנס בעצמו

34 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

אנשים יבכו בכל סיטואציה, לא משנה מה. אלו החיים.

1 דקה לפני, itan17 said:

רק השם של זה שכתוב על המנוי יכול להיכנס?

אם יש לנו מנוי אחד על שם מישהו אחר

תעשה שיוך בעלים.

מי שבאמת נסע אחרי מכבי לכל חור והיה בכל משחקי החוץ כן מקבל כרטיס. ואפילו אם פספס כמה עדיין יקבל. ובצדק.

אבל מי שלא היה בכל המשחקים חוץ לגיטימי שמכבי יתעדפו לפניו אוהדים שהחליטו לתמוך בקופות המועדון בתקופה סופר קריטית שהמועדון זקוק לתמיכה הכספית.

בכל אופן אני מקווה שמשרד הבריאות יאשר מינימום 5000 ואז באמת יוכלו להכניס יותר ולא יהיו בעיות אבל לדעתי המתווה סופר מוצדק והייתי מחלק בדיוק ככה.

9 דקות לפני, YNWA said:

למה זה המתווה הכי הוגן לדעתך

כי עשית היום פורבר?

זה לא קשור אחי. אם יש 2500 לפי נקודות של משחקי חוץ זה כבר מוריד את הסף למספר נקודות מאוד נמוך. אם מישהו לא נמצא בין 2500 המקומות הראשונים אין לו שום זכות לכרטיס לדרבי לפני כאלה שתומכים במועדון כלכלית.

במקרה של 1500 שרק 750 לניקוד חוץ זה יותר קריטי ואכן 69 נקודות זה לא מעט אבל אם במקום 750 יתנו ל2500 זה באמת יהיה הרבה מעבר למצופה.