Jump to content

מתווה מכירת הכרטיסים לדרבי

זיפו

Recommended Posts

מכבי תארח את הפועל ת"א ביום שבת (20.3) ועל פי מתווה הממשלה 1,500 מכם יוכלו להיות איתנו בבלומפילד. איך תיקבע הזכאות לרכישה, כיצד תתבצע מכירת הכרטיסים, מי יכול להיכנס לבלומפילד ומה חייב להיות עליכם בכניסה לאצטדיון? כל הפרטים לפניכם/

אומרים שהדרך להשגת המטרה מורכבת מצעדים קטנים. אז כן, אנחנו כבר לא יכולים לחכות עד שנראה את כל אצטדיון בלומפילד צבוע בצהוב-כחול, אבל אחרי שנה בלעדיכם, אפשר להכריז באופן רשמי. סוף סוף אתם כאן. החזרה למגרשים מלווה בהרבה שאלות, ואנחנו כאן כדי לענות על כולן.

מתווה מכירת הכרטיסים מתייחס למשחק הדרבי נגד הפועל תל אביב בלבד. המתווה למשחקי הפלייאוף יפורסם בהמשך ובהתאם להחלטות הממשלה, משרד הבריאות ואישור מנהלת הליגות. המתווה מתייחס לאישור הממשלה להכניס לאצטדיון 1500 צופים. במידה ותתקבל החלטה להגדיל את מכסת הצופים המתווה המעודכן יפורסם.

שימו לב: על פי הוראות משרד הבריאות רק אוהד בעל תו ירוק/תעודת מתחסן/ תעודת מחלים בתוקף יוכל לרכוש כרטיס למשחק. הכרטיס הינו אישי ולא ניתן להעברה! אוהד ללא תו ירוק שירכוש כרטיס, לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

איך תתבצע מכירת הכרטיסים לדרבי?

• הזכות לרכישת כרטיס תחולק בין אוהדים שמחזיקים בניקוד החוץ מתאים (69 ומעלה) ובין חברי FOREVER שעלו בגורל. המכירה תתבצע דרך אתר 'לאן' בלבד. (ניקוד החוץ תוכלו למצוא בגלישה באתר לאן דרך המחשב בלבד. ב'אזור האישי' תחת 'נקודות מועדון')
  • האוהדים הזכאים לרכוש כרטיס למשחק יקבלו מסרון ביום שלישי (16.03) ובו ההודעה על זכאותם לרכוש כרטיס אחד שיהיה על שמם ואינו ניתן להעברה. הרכישה תחל ביום שלישי בשעה 12:00 ותסתיים ביום רביעי בשעה 18:00.
  • במידה והינכם זכאים לרכוש כרטיס, אך אינכם בעלי תו ירוק, הימנעו מרכישת כרטיס. אוהד שיגיע לאצטדיון ללא תו ירוק בתוקף לא יורשה להיכנס לאצטדיון וכספו לא יוחזר!
  • מכירת הכרטיסים תהיה ליציע המזרחי תחתון (שערים 7-8 בלבד). עלות כרטיס: 110₪.

בכניסה לאצטדיון כל אוהד שמחזיק בכרטיס יהיה חייב להציג את המסמכים הבאים:

• כרטיס למשחק
  • תעודת זהות/רישיון/דרכון ותו ירוק התואמים לשם שמופיע על הכרטיס.

שימו לב :

• כל אוהד שזכאי לרכוש כרטיס, והינו בעל תו ירוק, יוכל לרכוש כרטיס אחד בלבד. הכרטיס יהיה על שמו ואינו ניתן להעברה בשום אופן.
  • איך תתבצע רכישת הכרטיסים?על פי תקנות משרד הבריאות יקבעו חלונות זמן להגעה למגרש. על כל כרטיס יופיע חלון זמן שיש לכבדו ולהגיע בזמן המיועד. מי שלא יגיע בחלון הזמן שנקבע לו – כניסתו למגרש תתעכב.
  • הישיבה באצטדיון תהיה על פי מקומות מסומנים ובמרווחים בין האוהדים.

רכישת הכרטיסים תתבצע באתר 'לאן' בלבד ולא תתקיים מכירה פיזית של כרטיסים באיצטדיון או במוקדי המכירה של 'לאן'. אוהד שרכש כרטיס יוכל להציגו דרך המכשיר הסלולרי (מומלץ) או בהדפסה ביתית.

במידה ונתקלתם בבעיה בעת רכישת הכרטיס דרך אתר לאן תוכלו לפנות לשרות הלקוחות באמצעות מספר ה-WhatsApp: 050-3002526 או כתובת המייל: support@leaan.co.il

רכשתי כרטיס, מה אני צריך כדי להיכנס ליציע?

הכניסה לאיצטדיון תתאפשר רק לאחר הצגת אמצעי זיהוי (תעודת זהות, רישיון או דרכון), תו ירוק וכרטיס למשחק. הכרטיס הינו אישי ואינו ניתן להעברה בשום אופן.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2021/03/מתווה-מכירת-הכרטיסים-לדרבי/

Just now, Simba said:

איפה בלאן רשום כמה ניקוד יש ?

פרטים אישיים

נקודות מועדון קאשבק

שימו לב שיש זיהוי פנים ברישום ובכניסה לאצטדיון ככה שאי אפשר להעביר כרטיסים

6 דקות לפני, itan17 said:

מישהו הבין אם אני לא מממש את הזכות, האם זה נשמר לי למשחק הבא

לא רואה טעם לא לממש, עד המשחק בית הבא יגדילו את הכמות אני מניח. וגם... זה פאקינג דרבי למה שלא תרצה לבוא???

1 דקה לפני, margolis said:

אם רק ביום ראשון התוקף של התעודת מתחסן  שלי מתחיל , יתנו להיכנס? 

לא

5 דקות לפני, itan17 said:

מישהו הבין אם אני לא מממש את הזכות, האם זה נשמר לי למשחק הבא

מתווה מכירת הכרטיסים מתייחס למשחק הדרבי נגד הפועל תל אביב בלבד. המתווה למשחקי הפלייאוף יפורסם בהמשך ובהתאם להחלטות הממשלה, משרד הבריאות ואישור מנהלת הליגות. המתווה מתייחס לאישור הממשלה להכניס לאצטדיון 1500 צופים. במידה ותתקבל החלטה להגדיל את מכסת הצופים המתווה המעודכן יפורסם.

Just now, margolis said:

אם רק ביום ראשון התוקף של התעודת מתחסן  שלי מתחיל , יתנו להיכנס? 

לא אחי, סורי

בעיני זה לא נכון להעדיף מישהו עם פוראבר על פני מישהו שיש לו ניקוד חוץ, ככה משהו שרק עשה פוראבר השנה (לא יודע כמה כאלה יש אם בכלל), או שנה שעברה מועדף על מישהו שהולך למשחקי חוץ. 

5 דקות לפני, Double said:

המתווה הכי הוגן לפלייאוף כשיגדילו ל-5000 צופים. 2500 לניקוד חוץ ו-2500 לפוראבר

לדעתי מכבי לא יגעו בניקוד בפלייאוף, כלומר לא רואה מצב שיגידו שמישהו עם ניקוד שהיה בדרבי לא יהיה במשחק הראשון או בכל משחק אחרי, אלא רק ישחקו עם הפוראבר.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

בעיני זה לא נכון להעדיף מישהו עם פוראבר על פני מישהו שיש לו ניקוד חוץ, ככה משהו שרק עשה פוראבר השנה (לא יודע כמה כאלה יש אם בכלל), או שנה שעברה מועדף על מישהו שהולך למשחקי חוץ. 

לדעתי מכבי לא יגעו בניקוד בפלייאוף, כלומר לא רואה מצב שיגידו שמישהו עם ניקוד שהיה בדרבי לא יהיה במשחק הראשון או בכל משחק אחרי, אלא רק ישחקו עם הפוראבר.

מכבי צריכה להוציא מנויים לפליאוף, הכי הוגן זה לתת עדיפות ל-

ניקוד חוץ

מנויים עם פוראבר

מנויים ללא פוראבר

חברי מועדון פוראבר ללא מנוי

2 דקות לפני, זיפו said:

מישהו קיבל SMS אחרי הרכישה לגבי האפליקציה של הזיהוי פנים והכניסה מהירה כמו שאמרו בסרטון?

עדיין לא

אני חידשתי את הפוראבר (למרות שלא מכרו מנויים) כמחווה למועדון ותמיכה קטנה ברגעים קשים כשקיימת אי בהירות וההכנסות נפגעות.

אני לא נוסע ליותר מידי משחקי חוץ, אבל הייתי בכמה בשנה שעברה ועדיין כתוב לי רק 5 נקודות קאשבק. משהו ממש הזוי שם.

בכל מקרה אני לא קיבלתי מסרון, אז אין דרבי :-(

14 דקות לפני, זיפו said:

ניקוד חוץ

מנויים עם פוראבר

מנויים ללא פוראבר

יש עם זה בעיה.

תחשוב שמי שעשה מנוי ראשון בעונה שעברה ופוראבר, זכאי לפי השיטה שלך לקדימות על פני מנויים של כמה שנים טובות.

18 דקות לפני, זיפו said:

ניקוד חוץ

מנויים עם פוראבר

מנויים שלוש שנים בנתניה

מנויים ללא פוראבר

תיקנתי לך