Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בחוץ | ניצחון ענק במשחק קשה וסופסוף - מיציע האוהדים!

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו בפסגה, המהפך הושלם. אנחנו במקום הראשון והלחץ חוזר לשלשנים מהכרמל. אבל אם מישהו חושב שהעבודה הקשה מאחורינו הוא לא מבין כלום, המאני טיים מגיע עכשיו ולא רק שאסור להוריד את הרגל אלא צריך לעלות הילוך ולהציג את המשחק הטוב ביותר שלנו בכל אחד מהמשחקים עד סוף העונה, היום זאת קריית שמונה קבוצת ליגה טובה באצטדיון קשה שחייבת את הנקודות בשביל להגיע לפלייאוף העליון. משוכה קשה מאוד.

פטריק כבר רגיל לחיסורים אבל הפעם זה מרגיש מוגזם, ג'ראלדס וסבוריט בחוץ, גלזר גם. על יוני ופשיץ' אני כבר לא מדבר ובהרכב כזה המשימה הופכת אפילו לעוד יותר קשה.

שופט: סביר- (עוד שיפוט חלש מאוד, על צהובים צריך להעמיד אותו לדין מההתחלה זה היה מוטה אבל מאז האדום פיצץ אותנו בצהובים בלי סיבה. לא חושב שטעה באף החלטה גדולה, היו 2 גבוליות גם אם הלכו איתנו זה זניח)

שחקנים: טננבאום ירד מעולה לכדור של לוסיו, חוצמזה לא היה צריך לעבוד באמת. ההגנה בעוד משחק טוב וזה בלי שני מגנים, דוידזדה שחקן מוגבל למכבי, לא היה רע באופן מיוחד היום. טיבי עוד משחק הצגה של איתן, הרשים מאוד גם אם הייתה לו טעות. הרננדז היו לו כמה החלטות פחות טובות אבל בסה"כ בעוד משחק טוב, תקפו אותנו הרבה והוא היה שם. קנדיל היה מעולה בחלק ההתקפי, כמה הרמות מדהימות. בהגנה היה מעט פחות מרוכז אבל בסדר בסה"כ. הקישור ממשיך לרצוח כל דבר שבא, שרן היו לו גם היום כמה טעויות אבל זה לא מוריד מהמשחק הנפלא שלו, בשני הצדדים של המשחק. אולי בתקופה המרשימה בקריירה שלו. פרץ חלאס, מציג כדורגל מעל הרמה של הליגה, רוצח כל דבר במרכז, יוצא קדימה כמו מטורף וגם מסיים בסוף עם השער החשוב (והיפה) במשחק, מאוהב. גולסה הרגיש לי שקצת חסר לו הגרוש ללירה היום, חלילה לא אומר שהיה רע אבל היום היה טיפונת לא מכוון וזה השפיע בפעולות המכריעות. ביטון בסה"כ משחק בסדר שלו, הכניס כמה כדורים גדולים, לא מכר בהגנה. עדיין מרגיש לי לא מחויב/קשור הגנתית ולעיתים חולמני. חוזז משחק פעיל של מתן שקיבל החלטות טובות רק בחצי מהפעמים, רשם כמה פעולות מעולות אבל בסופו של דבר סיים עם שער רק בפנדל (שסחט באומנות). שכטר לא משחק גדול של איתי שהיה לא מספיק מסוכן היום, החטיא גול בטוח אחד לפחות ונראה עייף לקראת הסוף. 

פיקנטריה:

- הקהל חוזר!

- "שעות כניסה" הזויות, 16:45/17:45

- פירוטכניקה מחוץ לאצטדיון

- דריבלים של גולסה/הקפצות/השחלות

- 2-0 שאולי והביתה

ואוו איזה יום מרגש ומדהים זה היה, נסיעה חלקה לקריית שמונה, חזרה ליציעים, לפגוש שוב את החברים, לראות את הקבוצה שלנו מולנו ולא מול המרקע/ביציע העיתונאים אלא בקהל עם החברים ובתור אוהד(!) - אין דרך לספר כמה אושר הביא לי היום הזה, ככה היה גם במחצית הראשונה המדהימה. היו כמה דקות פחות טובות במחצית השניה אבל בסה"כ גאווה עצומה מהקבוצה אחרי עוד משחק נפלא, אחרי המשך הרצף הבלתי יאמן הזה והגדלת הפער בפסגה עם לחץ על חיפה. איזה כיף. אין לי מילים רק קצת לבאס ולהזכיר, שלישי גמר גביע מול הפועל חיפה ומיד לאחר מכן דרבי. לצלוח את שתי הקרבות האדירים האלו ונצא לפגרה עם החיוך הגדול ביותר שאפשר להעלות על הפנים.

אוהב אותך מכבי, נתראה שוב בקרוב. :wubyellow3:

קנדיל עם מהלך חסר אחריות וטיפשי ברמות בעבירה של הספק אדום, בשביל מה לעזאזל ללכת ככה בחלק הזה של המגרש??? תמיד יש לו איזה קטע טיפשי אחד בכל משחק.

חוזז, אם הוא רוצה לעלות שלב ביכולת הוא חייב להבקיע שערים - במיוחד בהזדמנות שהייתה לו היום.

גולסה לא היה מרוכז היום בחלק ההתקפי, ככה גם שחקני ההתקפה.

יאללה לדרבי !!

3 דקות לפני, duss21 said:

משחק נחמד לאילון אלמוג

אמת, חבל שזה בערך הכי הרבה שאפשר להגיד עליו העונה וזה פחות מחצי שעה ביכולת סבירה ביותר עם איום סביר על השער ו2 מהלכים טובים נוספים. באסה.

כצפוי לא הייתה אכיפה של השעות כניסה , כיף ומרגש להיות ביציע אחרי שנה אבל עדיין בלי הארגון בפנים זה לא עובד. 

מחצית ראשונה סבבה מחצית שנייה על הפנים שורה תחתונה סימון וי במשחק שהוא מוקש בדרך כלל. 

ייני נתן משחק גדול היום , גולסה ופרץ חייבים לקבל מנוחה בגביע אין מה לעשות הפלייאוף יותר חשוב. 

קנדיל עם מהלך קלאסי של אובר אגרסיביות, היה צריך להסתיים כנראה באדום.

פנדל מוזר, רק זווית אחת הראתה כנראה את המהלך בשלמותו. קשה לי להגיד מה היה במכלול.

ולעניין, משחק טוב של הרכב טלאים. ואן לייבן מחולל פלאים.

1. ניצחון מהיציע :wubyellow3:

2. דור פרץ אין מילים

3. אין לי מושג מי יכול לעלות בגביע בשלישי אבל למרות שיש כבר 6 חסרים די בטוחים, לדעתי גולסה ודור חייבים לנוח, חייבים.

4. כמה נהי קראתי עכשיו בטוויטר, תענוג.

4. סוייר הוא המלך.

אגב, מהמגרש ראו את היד של אלו דוחפת בכוונה את חוזז, ברור שהוא הוסיף אבל ממש לא משהו שהואר צריך להתערב אם השופט היה ככ קרוב וראה בדיוק כמונו. 

כאלו בכיינים אוף.

פטריק עלה עם דביטון באמצע מול חיפה ומאז גנז את הרעיון(היה נכון להשתמש בו דווקא היום מול 10 של קש). הוא קיבל ירושה לא טובה של הרגלים רעים. אבל הוא פאקינג רק משתפר. אנחנו טובים יותר מאשר לפני חודש וחצי. הציפיות שלי כאוהד הם כבר אחרות. אני לא בא למשחק חפירות, אני מתבאס שעוד לא הבקענו. מתרחש פה דבר מול העיניים. היתרון המובנה שלנו בא לידי ביטוי דווקא שם. לא רק בגודל הסגל, באיכותו. כולם חיים, כולם עובדים. ובמין תבנית כזאת שגורמת לנו להיות טובים מהשאר, בכל משחק נתון. 

לא יודע אם זורם לו דם בגוף  ולא יודע אם הוא טוב, אני כן יודע שמיטש מאוהב במהלך. 

מחצית ראשונה טובה, אבל עם ניצול מצבים מזעזע. הגענו לרחבה שלהם בקלות, אבל שכטר שהיה ביום רע וחוזז ( לדעתי טוב יותר באגף ימין) החמיצו המון.

מחצית שנייה במקום לגמור את הסיפור נראנו לא טוב בכלל, אבל ידענו להימנע משטויות בהגנה וזה גם משהו. 

חייב לציין לטובה את אלמוג שלראשונה העונה נכנס למשחק ובמקום להחליש אותנו מראה ניצוצות כולל בעיה יפה שהשוער הבן זונה של ק"ש לקח לו.

אני מקווה שזאת הייתה הקדמה לשיפור שלו ולשחזור היכולת מהעונה שעברה. הוא חשוב לנו מאוד ויש לו הזדמנות להוכיח כבר בשלישי כי כנראה הוא יפתח ואחר כך גם דרבי שהוא כנראה יבקיע (שמישהי תאהב אותי כמו שהוא אוהב להבקיע בדרבים).

אוי איך בא לי שחיפה יאבדו נקודות מחר בגלל שופט

1 hour ago, דקסטר said:

1. ניצחון מהיציע :wubyellow3:

2. דור פרץ אין מילים

3. אין לי מושג מי יכול לעלות בגביע בשלישי אבל למרות שיש כבר 6 חסרים די בטוחים, לדעתי גולסה ודור חייבים לנוח, חייבים.

4. כמה נהי קראתי עכשיו בטוויטר, תענוג.

4. סוייר הוא המלך.

תתקצר לי רגע את החסרים?

1. יוני

2. פשיץ' (לא תם הבידוד?)

3. קארצב

4. גלזר

5. סאבוריט

6. מישהו מוצהב?

איך אתה רואה את הקישור ללא גלזר, קארצב, גולסה ופרץ?

ייני, ריקן וביטון?

פיבן?

**דעה לא פופולארית:

אחרי שהשמצתי ובזתי לגביע, אני מרגיש שיש הזדמנות לסופר סיקסטופל היסטורי של כל התארים ומרגיש לי נכון להתחייב למפעל הגביע.

בלי דניאל פרץ בשער וכל מיני דמיונות.

יסקלו אותי פה, וזו לא זחיחות אבל אנחנו במצב טוב בליגה, אם אני צריך רגע לאוורר 3-2 אז לא מיום שלישי שזה נוקאאוט בלתי הפיך, אלא מהדרבי.

מה גם שאחרי הדרבי זה זמן נבחרת ואולי יאפשר קצת אוויר.

שמישהו יביא לי אבנים, סקילה בדרך.

לא שאני אוהב את זה אבל לפחות גולסה ופרץ בחוץ, לא בטוח לגבי המגנים וזה כבר הרכב נורא בפני עצמו. 

קיצר צפו לפחד מוות.

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

תתקצר לי רגע את החסרים?

1. יוני

2. פשיץ' (לא תם הבידוד?)

3. קארצב

4. גלזר

5. סאבוריט

6. מישהו מוצהב?

ייני, ריקן וביטון?

פיבן?

**דעה לא פופולארית:

אחרי שהשמצתי ובזתי לגביע, אני מרגיש שיש הזדמנות לסופר סיקסטופל היסטורי של כל התארים ומרגיש לי נכון להתחייב למפעל הגביע.

בלי דניאל פרץ בשער וכל מיני דמיונות.

יסקלו אותי פה, וזו לא זחיחות אבל אנחנו במצב טוב בליגה, אם אני צריך רגע לאוורר 3-2 אז לא מיום שלישי שזה נוקאאוט בלתי הפיך, אלא מהדרבי.

איפה עוד 2 תארים?

אם כבר קוואדרופל. 

Just now, Krishi said:

איפה עוד 2 תארים?

אם כבר קוואדרופל. 

זה לא היה ברור?

מתייחס לטופ 32 כדאבל.

אלו כל ההישגים האפשריים שלנו כרגע- לצאת למשחק חוץ באוקראינה בסוף פברואר (ולהיראות שם טוב).

בהנחה שלא בנית על זכייה בצ'מפיונס (או באירופית) אז "זכייה" בכרטיס והעפלה ממנו לנוקאאוט זה בגדר תארים.

אכביר ואומר שגם בליגת הועידה השתתפות בשלב הבתים היא בגדר הישג (אפילו אם הוא אנחנו זכאים לו אוטומטית).

זה כמובן לא תחליף לאליפות בליגה, אבל בשיח נטו על תארים (זתומרת: אלוף האלופים, גביע הטוטו וכו'...) אז הקמפיין האירופי בהחלט מוכר בגדר תואר.

5 דקות לפני, Sawyer said:

שמישהו יביא לי אבנים, סקילה בדרך.

לא שאני אוהב את זה אבל לפחות גולסה ופרץ בחוץ, לא בטוח לגבי המגנים וזה כבר הרכב נורא בפני עצמו. 

קיצר צפו לפחד מוות.

אני יודע שכואב בעיניים לקרוא כזה דבר על דרבי, אבל כך יצא.

המשחק הבא של תחילת הפלייאוף הוא אחרי פגרת הנבחרות ולא רלוונטי לשיח על רוטציה.

וכרגע זה רק הדרבי, אגב הוא גם לא חורץ לגבי הפועל, זה לא משחק על פלייאוף או להבטיח ירידה.

בעבר מכרנו את הדרך המקצועית בשם התשוקה לדרבי, היום אם אני שוקל על המאזניים:

1- העפלה לרבע ותיקו בדרבי.

2- כניסה להארכה (בסכנת הפסד) וניצחון בדרבי.

אני הולך על 1.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

זה לא היה ברור?

מתייחס לטופ 32 כדאבל.

אלו כל ההישגים האפשריים שלנו כרגע- לצאת למשחק חוץ באוקראינה בסוף פברואר (ולהיראות שם טוב).

בהנחה שלא בנית על זכייה בצ'מפיונס (או באירופית) אז "זכייה" בכרטיס והעפלה ממנו לנוקאאוט זה בגדר תארים.

אכביר ואומר שגם בליגת הועידה השתתפות בשלב הבתים היא בגדר הישג (אפילו אם הוא אנחנו זכאים לו אוטומטית).

זה כמובן לא תחליף לאליפות בליגה, אבל בשיח נטו על תארים (זתומרת: אלוף האלופים, גביע הטוטו וכו'...) אז הקמפיין האירופי בהחלט מוכר בגדר תואר.

יאללה זורם איתך, תביאו את הסיקסטופל!!!

השתגעתם מנוחה בדרבי? חובה להכשיר את אנריק, אנדרה, גלזר/קארצב ופשיץ' כדי לקרב את הכלבים לירידת ליגה מרגשת.

דניאל

זאדה בלטקסה הרננדס קנדיל

פיבן              שרן

טבח             ריקן             גררו

בלקמן

לפני5 שעות , ששון הצהוב said:

תתקצר לי רגע את החסרים?

1. יוני

2. פשיץ' (לא תם הבידוד?)

3. קארצב

4. גלזר

5. סאבוריט

6. מישהו מוצהב?

ייני, ריקן וביטון?

פיבן?

מניח כמו אתמול מינוס טבח 

כן, פיבן ריקן וביטון אין הרבה ברירה. מצידי שיתן לקשר מהנוער

זה נראה שיש בעיה לא קטנה של עייפות בקבוצה, מחצית שנייה לא שיחקנו בכלל. בשלישי בגביע חייבים לתת לחלק מהשחקנים לנוח, גם אם זה יעלה בגביע.