Jump to content

לקראת קרית שמונה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

טוב אז אחרי חשיבה נוספת צד שמאל שלהם הוא הצד החלש עם אמיר בן שמעון. שם את חוזז שם והוא כבר יעשה את העבודה/פנדל שלו.

טננבאום

סבוריט טיבי הרננדס קנדיל

פרץ שרן גולסה

ביטון בלקמן חוזז

אגב, הגביע ביום שלישי ואחריו דרבי כנראה בשבת. אז סביר להניח שנראה שוב הרכב הזוי לגביע בערך כזה:

טננבאום

זאדה בלטקסה טיבי קנדיל/גראלדש

פיבן קארצב ריקן

טבח שכטר אלמוג

אני חושב שעל הגבעה ממול האצטדיון יהיה יותר אוהדים מאשר ביציעים.

תמונה שתהיה כדמותה של משרד הבריאות בתקופת הקורונה- ניתוק מוחלט.

יש לי הרגשה שפטריק יפתח עם אלמוג וביטון בכנפיים.

החיסרון בז'ראלדש משמעותי אבל קנדיל הביא משחק טוב נגד הפועל חיפה שפתח אני סומך עליו  

32 דקות לפני, yehonatan6597 said:

יש כרטיס , השאלה האם באמת תהיה אכיפה על השעות כניסה כי רשום על הכרטיס 16:45 

מצטרף לשאלה.

מניח שתהיה אכיפה זה כל הקטע במתווה הזה, בטח לא הייתי מנסה אותם כבר על המשחק הראשון מבלי לדעת איך זה באמת יתקיים

26 דקות לפני, Krishi said:

מניח שתהיה אכיפה זה כל הקטע במתווה הזה, בטח לא הייתי מנסה אותם כבר על המשחק הראשון מבלי לדעת איך זה באמת יתקיים

אני לא רוצה לתת פה מידע מוטעה אבל אני בספק אם הם באמת יאכפו משהו

יש כמובן המון בעיות עם המתווה ובעיקר הטמטום של להכניס 1500 לאצטדיון של 30000. ברור שהיה עדיף יותר אבל במקרה הזה עוד ניחא, אני אומר לעצמי זה פיילוט וכבר מדובר על זה שעוד שבוע-שבוע וחצי יאשרו כמות רצינית יותר. אולי זה באמת צעד הכרחי של רק להניע את הגלגלים להחזיר לאט לאט את העובדים והתחזוקה ושבוע הבא לתת גז.

אבל אם נדרשים להגיע יותר מ3 שעות לפני תחילת המשחק זה ביזיון ברמה אחרת. תפתחו עוד קרוסלות, סדרנים, יציעים זה לא מעניין אותי איך אבל המקסימום שאני יכול לקבל זה שעה וחצי לפני. למה שמישהו ישב 3 שעות לבד ביציע בקריית שמונה? זה הכי דפוק ששמעתי בחיים. ואם היה יורד גשם? מישהו צריך לשבת שלוש שעות עם מטריה כמו מסכן רק כדי לראות משחק באצטדיון המעפן הזה? אם זה יהיה במתווה באופן קבוע חייבים לעשות רעש.

On 12.3.2021 at 00:25, קובי השועל said:

טוב אז אחרי חשיבה נוספת צד שמאל שלהם הוא הצד החלש עם אמיר בן שמעון. שם את חוזז שם והוא כבר יעשה את העבודה/פנדל שלו.

טננבאום

סבוריט טיבי הרננדס קנדיל

פרץ שרן גולסה

ביטון בלקמן חוזז

אגב, הגביע ביום שלישי ואחריו דרבי כנראה בשבת. אז סביר להניח שנראה שוב הרכב הזוי לגביע בערך כזה:

טננבאום

זאדה בלטקסה טיבי קנדיל/גראלדש

פיבן קארצב ריקן

טבח שכטר אלמוג

הדרבי לא יהיה בשבת, יש הופעה של משה פרץ בבלומפילד

בכל מדינה מתוקנת יש לו״ז חודש קדימה ורק אצלנו לפאקינג דרבי, שבוע לפני, ואין עדיין יום ושעה.

סביר מאוד שזה יהיה בשני אבל ראבק תתכננו מילימטר קדימה

חלילה, לא בא לבאס את אף אחד מאבירי הגליל שמצפינים למשחק-

אכן מעמד מרגש, אחלה פיקנטריה לנכדים ושווה רזומה בקורות חיים....

אבל פער כזה בין מיתוג המוצר לבין מימושו בפועל, לא נראה מאז מכסחת הערווה של קובי סוויסה...

יש לי חבר שומר שבת, ששקל להעביר אותה אצל חבר (שהוא לא סובל) רק כדי לצעוד א-לה פיני גרשון אל המונומנטל דה-קרייתשמונה.

וזה אחרי שאנשים נסעו באמצע השבוע להתחיל את שביל ישראל ולהצטייד בכרטיס מהפיצוצייה השכונתית.

אני חושב על זה שב- 16:45 מצפים מאדם להתייצב בכפור ולהתייבש (או שמא להתרטב) ואז להתייאש יותר מ- 3 שעות לשריקת הפתיחה.

מזל שהמונומנטל לא מספיק גבוה כדי גם להתאבד.

כל זה בזמן שחמי שגר בעמק החולה שהזיקה שלו לכדורגל היא בערך כמו הזיקה של מנהלי המשבר לאוהדי הספורט, כלומר אפס זיקה.

והוא בכלל עלול למצוא את הקומביין שלו עם שני התאילנדים על סוללת השחומית מחוץ לאיצטדיון ובמשקפת צפרים פשוטה להבדיל בין עדן קארצב לדניאל פרץ.

וסוף דבר- שהפיאסקו כולו מתקיים לא באיצטדיון כלל, אלא על פני מרעה בקר.

לפני1 שעה , boys77 said:

בכל מדינה מתוקנת יש לו״ז חודש קדימה ורק אצלנו לפאקינג דרבי, שבוע לפני, ואין עדיין יום ושעה.

לפי מה שכתבו פה יש הופעה בבלומפילד בשבת ובחמישי שאחרי יש כבר משחק נבחרת אז דווקא נשמע לי יותר הגיוני שהוא יהיה ביום ראשון

38 דקות לפני, ששון הצהוב said:

חלילה, לא בא לבאס את אף אחד מאבירי הגליל שמצפינים למשחק-

אכן מעמד מרגש, אחלה פיקנטריה לנכדים ושווה רזומה בקורות חיים....

אבל פער כזה בין מיתוג המוצר לבין מימושו בפועל, לא נראה מאז מכסחת הערווה של קובי סוויסה...

יש לי חבר שומר שבת, ששקל להעביר אותה אצל חבר (שהוא לא סובל) רק כדי לצעוד א-לה פיני גרשון אל המונומנטל דה-קרייתשמונה.

וזה אחרי שאנשים נסעו באמצע השבוע להתחיל את שביל ישראל ולהצטייד בכרטיס מהפיצוצייה השכונתית.

אני חושב על זה שב- 16:45 מצפים מאדם להתייצב בכפור ולהתייבש (או שמא להתרטב) ואז להתייאש יותר מ- 3 שעות לשריקת הפתיחה.

מזל שהמונומנטל לא מספיק גבוה כדי גם להתאבד.

כל זה בזמן שחמי שגר בעמק החולה שהזיקה שלו לכדורגל היא בערך כמו הזיקה של מנהלי המשבר לאוהדי הספורט, כלומר אפס זיקה.

והוא בכלל עלול למצוא את הקומביין שלו עם שני התאילנדים על סוללת השחומית מחוץ לאיצטדיון ובמשקפת צפרים פשוטה להבדיל בין עדן קארצב לדניאל פרץ.

וסוף דבר- שהפיאסקו כולו מתקיים לא באיצטדיון כלל, אלא על פני מרעה בקר.

אתה לא יכול לבאס את מי שנוסע היום. כל התירוצים האלה לא מעניינים

לפני3 שעות , boys77 said:

דווקא שיפור ענק בנושא הזה בשנים האחרונות.

יודעים הרבה קדימה.

פשוט ספציפית את המועדים של המחזור האחרון של העונה הסדירה אף פעם לא תדע מראש.

16 דקות לפני, פשוט צהוב said:

דווקא שיפור ענק בנושא הזה בשנים האחרונות.

יודעים הרבה קדימה.

פשוט ספציפית את המועדים של המחזור האחרון של העונה הסדירה אף פעם לא תדע מראש.

אני לא מבין מה הבעיה לקבוע מעכשיו את כל המשחקים באותו יום ובאותה השעה בהתחשב בזה שלשם שינוי במחזור האחרון של העונה הסדירה לא תהיה שום בעיית איצטדיונים מאחר וכל המשחקים נערכים באיצטדיונים שונים. 

צר לי אבל ששון צודק

הנסיעה היום היא פיקנטריה בלבד, זה משחק ללא הקהל של מכבי והוא גם לא יוכל לבוא לידי ביטוי, מי שנוסע זה נטו כי השתגע מגעגוע לא כי הוא לוחם האימפריה בצהוב

תוסיפו את הפיאסקו של שעת המשחק שעדיין לא ברור מה יהיה עם זה, את האצטדיון והמגרש ומעל הכל את ההגבלה ההזויה שמנותקת מכל הגיון.. מי שנוסע היום סתם נותן יד להמשך החלם במדינה הזאת.. באסה שזה המציאות שלנו וזה מה שנכפה עלינו בגלל האהבה לקבוצה