Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

ככל שאני רוצה לחשוב שזה יקרה, נדמה לי שמכבי קצת בבעיה כרגע - נניח והוא מפוטר עכשיו. מי יאמן את הקבוצה?

זה יהיה הזוי אם מועדון כמו מכבי אין לו כבר מועמדים כחלק מתוכנית פיטורי פטריק לאור שרשרת של משחקים גרועים העונה.

Just now, DanMTA said:

זה יהיה הזוי אם מועדון כמו מכבי אין לו כבר מועמדים כחלק מתוכנית פיטורי פטריק לאור שרשרת של משחקים גרועים העונה.

למרבה הצער, אני לא יודע מי הבן אדם במכבי, אם יש כזה, שמנהל רשימה כזו.

הדבר הכי גרוע שיכל לקרות זה שהקבוצה כביכול הייתה במאזן אדיר איתו בעונה שעברה (בפועל היה אפשר לראות כבר במחזורים האחרונים שהוא לא מאמן)

עכשיו זה ברור שאין לו יכולת לאמן את מכבי או כל מועדון בעצם, הוא לא מאמן ואצבע מאשימה הייתי מפנה כלפי אחרים במועדון שקיבלו החלטות שגויות. 

יאללה מיץ' תשלח את פטריק לאיחוד מרגש עם בובספוג בהולנד

2 דקות לפני, DanMTA said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.זה טוב.

אם למכבי אין מועמדים אז אנחנו לא יותר טובים מהפועל חיפה במקצוענות ובהתנהלות כמועדון כדורגל. זה אומר שחזרנו שנות אור אחורה כי אם אתה מתנהל בלי אסטרטגיה למקרה א, ב, ג וכו.. אז בשביל מה אתה מנהל? את מה אתה מנהל? או איפה למדת ניהול.

קיצור זה יהיה הזוי אלא אם כן גולדהאר נתן את מבטחו באנשים הלא נכונים כולל בהנהלה, שגם אותם הייתי מעיף אם הכישלון של המאמן יחשוף כישלון בהתנהלות.

איזה עונה חרא כלבים.

13 דקות לפני, סלבה said:

הוא נראה כמו אחד שיודע שהוא עומד להיפרד מכוסות חמות של מאפייה במחירים מופרכים.

נראה כמו מישהו שינסה להחזיק בציפורניים העיקר לא להתפטר (לא רק הוא)

1 דקה לפני, dushko said:

ברק יצחקי יפספס גם שיחה נכנסת מפפ כי יש לו שמן של צ׳יפס על האצבעות. זו ההרגשה שלי לצערי.

יצחקי  בדיוק יירד להטעין את הטלפון שלו. 

15 דקות לפני, סלבה said:

הוא נראה כמו אחד שיודע שהוא עומד להיפרד מכוסות חמות של מאפייה במחירים מופרכים.

חרטא

עם הפיצויים שיקבל על השנתיים יוכל להקים לו כזה בהולנד אין על קפה חם כשקר

19 דקות לפני, DanMTA said:

יש את המועמד הגנרי בשנתיים האחרונות- קאצבייה

חברים, הכתובת היתה על הקיר כבר מתחילת השנה...ואן לויבן קיבל את הצ'אנס שלו בגלל העונה הקודמת, יש יאמרו בצדק, יש כמוני יאמרו שלא היה צריך לקבל אותו בכלל והיה רק פלסטר שהיה חייב להיות מוחלף(כל אחד ודעתו כן? זה לא ויכוח שאני נכנס אליו ) אבל איך אמרו על דוניס פה? זה היה נורא ! נורא ביותר!

מכבי ת"א מתחילת השנה לא משחקת כדורגל, היא מבלפת, לצד 2-3 שחקנים איכותיים שהגיעו לפה יש פה הרבה כשלון, בעיקר מרכז ההגנה הרך שלנו והחוסר תיאום בו ועבודה לא נכונה בצורה בלתי אומנת. לואן לויבן היה מזל שהוא קיבל הגרלות סופר קלות באירופה וסופר קלות גם במפעל האירופי עצמו, הגרלה טיפה יותר קשה וגם משם היינו עפים, אין לנו קבוצה למקום 4-5, מרכז ההגנה חלש, עייף ומעבר לשיא בחלקו , הדברים האלה נראו כבר בהתחלה ולא תוקנו ,אחרי אלוף האלופים ראו שהרננדס לא רוצה להוית פה, למה לא נתנו לו ללכת ? זה בדיוק הדברים האלה שמשגעים אותי, אמרו שאין פה שחקנים, גולדהאר נתן לואן לויבן כל מה שהוא רוצה, מה עכשיו? זהו נגמר הצ'אנסים, לך הביתה, הבעיה שמאמן שיחליף אותו אולי יגיע לפה עוד שבועים-שלוש

ראיתי עכשיו את הראיון איתו וכמעט ריחמתי עליו. אבל אז נזכרתי שאמא שלו זונה ושמתחילת העונה הוא מזיין לנו את השכל כאילו נולדנו אתמול. אני קולט שחטפנו העונה שביעייה במצטבר מפאקינג סכנין ונתניה. 

עוד מהתיקו נגד בני יהודה ראו שהוא לא מאמן. נתנו לו להמשיך והיה רצף רצחני (למרות לא מעט משחקים לא טובים עם המון מזל) ואז הגיע פלייאוף ביזיוני. אם ג׳ורדי היה מנהל מקצועי הוא לא היה נותן לו להמשיך גם העונה. הוא לא פחד לעשות את זה למאמן שהביא טרבל, הוא לא היה מפחד לעשות את זה גם לפטריק. חבל שיצחקי פחד. 

אלוהים איך הסגל הזה תפור על איביץ' יש לו גם את ביטון שהוא ממש רצה, פריצה שהוא הביא לווטפורד, עדיין יש את גולסה וגלזר וחוליית ההגנה שהייתה לו באליפות הראשונה + יותר כלים בהתקפה.

5 דקות לפני, הנדון said:

נראה כמו מישהו שינסה להחזיק בציפורניים העיקר לא להתפטר (לא רק הוא)

האמת לא חושב שמאמנים אמורים להתפטר(יותר נכון לא חושב שכדאי להם).

ההנהלה אמורה לקחת את ההחלטה הזאת, ואני מקווה שהם יידעו לעשות אותה.

Just now, cristiano said:

האמת לא חושב שמאמנים אמורים להתפטר(יותר נכון לא חושב שכדאי להם).

ההנהלה אמורה לקחת את ההחלטה הזאת, ואני מקווה שהם יידעו לעשות אותה.

מאמן שלא מצליח למצוא פתרונות צריך להיות מספיק הוגן בשביל להגיד את זה.