Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, YNWA said:

אחלה מאמן אבל הגול שקיבלנו הוא גול טקטי

לא יכול להיות שדור פרץ ישמור על פלאניץ׳ בכדור חופשי, זה אמור להיות מאץ׳ אפ של בלם מול בלם

חוץ מזה, שזו טעות הגיונית כשנוצרת ערבוביה, ניהול משחק יוצא מגדר הרגיל 

הטעות הטקטית היא אולי על העמידה שלנו במצבים נייחים, ולא רק היום מן הסתם. דווקא פרץ עם משחק ראש מהטובים אצלנו אם לא ה, ככה שהגיוני שישמור את בוגדאנוביץ' הזה.

הקטע זה שכשהוא אומר שכולם כשירים זה לא כדי לבלבל את היריב טקטית, אלא כי הוא באמת מרוכז במה שיש לו במאה אחוזים. לא מעניין אותו מי כשיר ומי לא, ובטח שלא קורות החיים של שחקנים מסוימים. הוא חושב רק על היש, ולא על האין, ולכן הוא מוציא את המקסימום ממה שיש.

מוציא מים מהסלע.

פרט להגנה ודור פרץ עלינו עם הרכב שני למשחק חוץ בסמי עופר והוא הצליח לא להפסיד את זה, גם כשסיימנו בעשרה שחקנים. מדהים.

10 דקות לפני, חבסוס said:

הטעות הטקטית היא אולי על העמידה שלנו במצבים נייחים, ולא רק היום מן הסתם. דווקא פרץ עם משחק ראש מהטובים אצלנו אם לא ה, ככה שהגיוני שישמור את בוגדאנוביץ' הזה.

ממליץ לך לשחק קצת בפיפא pro club

מאץ׳ אפ בכדור חופשי מול בלם עומד בלם

במיוחד שאין לחיפאים חלוצים פיזיים במיוחד

סך הכל היה ניהול משחק טוב

גררו עולה וכובש לא כי פאטריק קוסם ולא כי הכל הולך לו, אלא בגלל זה:

צטט

מלבד בן חיים, גם המאמן פטריק ואן לוון סיכם: "כל השחקנים שלי מקבלים ממני הזדמנות והם בהחלט עושים את העבודה שלהם. אני לא רואה בעיה בזה שיש חיסורים כי השחקנים האחרים מוכיחים את עצמם. אלו שיחזרו מפציעה צריכים להוכיח את עצמם, כי המחליפים האחרים עושים עבודה טובה".

2 דקות לפני, YNWA said:

ממליץ לך לשחק קצת בפיפא pro club

מאץ׳ אפ בכדור חופשי מול בלם עומד בלם

במיוחד שאין לחיפאים חלוצים פיזיים במיוחד

סך הכל היה ניהול משחק טוב

חחחחחח חבל שאין לואן לוון זמן לפיפא אולי הוא היה לומד מזה 

1 דקה לפני, חבסוס said:

חחחחחח חבל שאין לואן לוון זמן לפיפא אולי הוא היה לומד מזה 

לא נראה לי שהוא לא יודע את זה

תוריד תאף

מהחסרונות הבודדים של פרץ השמירה במצבים נייחים בהגנה.

זוכר מספר מקרים שלוקחים לו כדורים בראש.

וכן הרננדז היה צריך לשמור עליו.

Just now, itanar said:

מהחסרונות הבודדים של פרץ השמירה במצבים נייחים בהגנה.

זוכר מספר מקרים שלוקחים לו כדורים בראש.

וכן הרננדז היה צריך לשמור עליו.

טיבי פספס את הכדור; דור יצר מגע ראשון עם הכדור ולא הצליח להרחיק.

אנחנו פשוט לא טובים במצבים נייחים, התקפית והגנתית.

4 דקות לפני, קמחי said:

זה איזה קביעה מוכרת במצבים נייחים חוץ מפיפ״א-פרו?

לא יודע... זה הדבר הראשון שעלה לי לראש כשהגול הזה נכנס 

שחבל שלא שמר עליו בלם

אולי טיבי היה לוקח את זה (שמר על מנחם)

פלאניץ׳ השחקן הכי פיזי אצלם 

בריצה קדימה הייתה ערבוביה שדפקה את כל ההגנה 

לא נורא... מקוה שאתה לא מנסה לסתלבט כי אני הגבתי ברצינות 

4 דקות לפני, YNWA said:

לא יודע... זה הדבר הראשון שעלה לי לראש כשהגול הזה נכנס 

שחבל שלא שמר עליו בלם

אולי טיבי היה לוקח את זה (שמר על מנחם)

פלאניץ׳ השחקן הכי פיזי אצלם 

בריצה קדימה הייתה ערבוביה שדפקה את כל ההגנה 

לא נורא... מקוה שאתה לא מנסה לסתלבט כי אני הגבתי ברצינות 

ממש לא, אני פשוט אף פעם לא שמעתי על קביעה כזו.

אני לא חושב שיש לפלאניץ יתרון פיזי או בניתור מול פרץ. בכללי אנחנו לא אמורים להגיע לבידוד שחקן מול שחקן כשאנחנו עם יתרון מספרי בהגנה, בטח ששומרים אזורית.

גבר על. הפתיחה עם ייני וריקן בקישור היתה החלטנ שגויה, החילופים הביאו את השינוי עד האדום של בלקמן הטיפש. חבל שלא הספיק להוציא אותו. 

18 דקות לפני, קמחי said:

ממש לא, אני פשוט אף פעם לא שמעתי על קביעה כזו.

אני לא חושב שיש לפלאניץ יתרון פיזי או בניתור מול פרץ. בכללי אנחנו לא אמורים להגיע לבידוד שחקן מול שחקן כשאנחנו עם יתרון מספרי בהגנה, בטח ששומרים אזורית.

תלוי מי החלוץ ותלוי מי הבלם

זה חד משמעית הנוגח הכי טוב שלהם, בלם 1.91, רוקאביצה שחיף, אם זה היה פשיץ׳, ניחא

בדקתי סתם מתוך סקרנות גם טיבי וגם פרץ 1.85 כך שאולי זה לא ממש משמעותי

אבל בכל מקרה אין לנו אף שחקן שמתקרב לגובה הזה ולקראת המשחק הבא חד משמעית צריך למצוא פיתרון ליתרון הנקודתי הזה שיש להם עלנו... אולי פשיץ׳

אוהב את פטריק מאוד.

ההגנה במצבים נייחים זה בעיה עוד מתחילת העונה עם דוניס, אני מאמין שאם הלוז לא היה צפוף והיה זמן לעבוד על זה באימונים היינו משפרים את זה.

10 דקות לפני, JustMac said:

לצערי הפסיד את המשחק החילופים של גלזר וקנדיל לא במקום בדיוק בזמן שמכבי שלטו אם היו נשארים היה פה עוד גול לפחות

לא. הוא הפסיד את הניצחון בגלל קבלת החלטה איומה מצד בלקמן. הכל היה ספוט און גם בחצי הראשון בו החמצנו שני סיטרים בטוחים בעוד "הרקדנים" של חיפה לא גרמו לדניאל להתכופף בכלל. 

25 דקות לפני, JustMac said:

לצערי הפסיד את המשחק החילופים של גלזר וקנדיל לא במקום בדיוק בזמן שמכבי שלטו אם היו נשארים היה פה עוד גול לפחות

קנדיל נכנס מעולה במקום שגראלדש שהיה בינוני.

גלזר היה סביר - אבל לא מאשים אותו. הוא היה צריך לסגור 3 שחקנים באמצע כל הזמן מאז האדום. יש בחילוף שלו הרבה מין הפסיכולוגיה, כל פעם שהוא נכנס הם מתחילים לשלשל

לפני10 שעות , YNWA said:

תלוי מי החלוץ ותלוי מי הבלם

זה חד משמעית הנוגח הכי טוב שלהם, בלם 1.91, רוקאביצה שחיף, אם זה היה פשיץ׳, ניחא

בדקתי סתם מתוך סקרנות גם טיבי וגם פרץ 1.85 כך שאולי זה לא ממש משמעותי

אבל בכל מקרה אין לנו אף שחקן שמתקרב לגובה הזה ולקראת המשחק הבא חד משמעית צריך למצוא פיתרון ליתרון הנקודתי הזה שיש להם עלנו... אולי פשיץ׳

פלאניץ׳ שחקן מעולה ומוסיף להם המון פיזיות בהגנה, הוא כנראה השחקן הכי פיזי בליגה.

פשיץ׳ עליו בנייחים יכול להיות צימוד טוב שאולי יצליח לשים לו גוף.

1 hour ago, המכבייה said:

לא. הוא הפסיד את הניצחון בגלל קבלת החלטה איומה מצד בלקמן. הכל היה ספוט און גם בחצי הראשון בו החמצנו שני סיטרים בטוחים בעוד "הרקדנים" של חיפה לא גרמו לדניאל להתכופף בכלל. 

תכנית וניהול משחק מופתיים. לא פחות. כשהיו לו את כל התירוצים לא להוות בכלל תחרות, הוא שם את הקבוצה במצב שאנחנו עם החלטות נכונות לוקחים ניצחון מטורף. חוסר מזל, יכולת, שיפוט קצת עויין, כל אלה גרמו לזה שזה לא קרה. פטריק? לא רק שפעם שנייה הוא מעמיד, עם כלים מוגבלים  מאוד, קבוצה שההתקפה הכי טובה בליגה לא מצליחה להגיע להזדמנות אחת מולה, אלא שגם החילופים שלו משנים את המשחק. אלו שני ההבדלים הגדולים בינו לבין בכר - (א) בכר זרק את כל הכלים בתחילת המשחק, כשהגיע האדום והוא היה צריך מישהו שיסיים את המשחק פשוט לא היה לו ו(ב) אצל פטריק כל שחקני הסגל הם חלק מהותי בקבוצה בעוד שאצל בכר חוץ מ-12-13 שחקנים כל השאר לא נספרים. ואז, כשאתה צריך את ההכרעה במשחק עונה עם רגליים טריות אתה מכניס את עוואד ווילדסחוט ולא מצליח לייצר מצב אחד נורמאלי מול קבוצה ב-10 שחקנים ששיחקה 10 משחקים בחודש.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

תכנית וניהול משחק מופתיים. לא פחות. כשהיו לו את כל התירוצים לא להוות בכלל תחרות, הוא שם את הקבוצה במצב שאנחנו עם החלטות נכונות לוקחים ניצחון מטורף. חוסר מזל, יכולת, שיפוט קצת עויין, כל אלה גרמו לזה שזה לא קרה. פטריק? לא רק שפעם שנייה הוא מעמיד, עם כלים מוגבלים  מאוד, קבוצה שההתקפה הכי טובה בליגה לא מצליחה להגיע להזדמנות אחת מולה, אלא שגם החילופים שלו משנים את המשחק. אלו שני ההבדלים הגדולים בינו לבין בכר - (א) בכר זרק את כל הכלים בתחילת המשחק, כשהגיע האדום והוא היה צריך מישהו שיסיים את המשחק פשוט לא היה לו ו(ב) אצל פטריק כל שחקני הסגל הם חלק מהותי בקבוצה בעוד שאצל בכר חוץ מ-12-13 שחקנים כל השאר לא נספרים. ואז, כשאתה צריך את ההכרעה במשחק עונה עם רגליים טריות אתה מכניס את עוואד ווילדסחוט ולא מצליח לייצר מצב אחד נורמאלי מול קבוצה ב-10 שחקנים ששיחקה 10 משחקים בחודש.

אתמול בכר הפתיע אותי מאוד, הוא הלך על ההרכב של הקהל ולא על ההרכב הנכון, זה נכון שאנחנו כותשים את הליגה מהקישור כבר בערך עשור, אבל אתמול בהרכב שעלינו איתו לא היו גולסה וגלזר, אלא ריקן וייני, רק לפני כמה ימים בכר יכל לראות את הקישור הגרוע של ב״ש מצליח להחזיק מולנו את האמצע והוא במקום לפגוע בנו איפה שאנחנו הכי פגיעים ויתר על המרכז וזרק עוד ועוד כלים התקפיים למערכה.