Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

אני לא מבין איך מי שניהל את האקדמיה פה במשך 5-6 שנים לא מוצא לנכון אפילו לשלב ל-20 דקות איזה צעיר שצמח מהפרויקט שלו, חבל שאין מישהו בתוך המערכת שלא שואל אותו מה עשית שם 6 שנים?

לפני3 שעות , erantheking21 said:

וידיגל היה טיפוס שהנחיתו פה בגלל כל מיני מלחמות אגו, הוא לא היה אישיות בעיתית

הוא בטוח לא היה מאמן כדורגל. ואני זוכר את הראיונות איתו, הוא היה הזוי. 

14 דקות לפני, מנש שער 11 said:

גם השחקנים יגידו לך שוידיגל הוא הכי גרוע שאימן אותנו.

הבעיה העיקרית של פטריק היא שהוא אחד מאנשי המקצוע הכי מקובעים שהיו פה. הוא יכול להצליח לאמן קבוצה שתתאים בדיוק, אחד לאחד, לפילוסופיה שלו. מכבי הזו רחוקה מכך, הוא פשוט לא מסוגל לבצע את ההתאמות.

17 דקות לפני, אלק נילאש said:

הבעיה העיקרית של פטריק היא שהוא אחד מאנשי המקצוע הכי מקובעים שהיו פה. הוא יכול להצליח לאמן קבוצה שתתאים בדיוק, אחד לאחד, לפילוסופיה שלו. מכבי הזו רחוקה מכך, הוא פשוט לא מסוגל לבצע את ההתאמות.

כמה גרוע הוא מ1 עד 10 שבפעם האחרונה שרוני לוי ניצח אותנו היתה ב2008...

20 דקות לפני, אלק נילאש said:

אולי אם הוא ילך במסע אל העבר הוא ימצא לעצמו קבוצה כזאת

34 דקות לפני, מנש שער 11 said:

הוא היה אישיות הזויה , אבל לא בן אדם רע, הוא הונחת פה בקטע של קרבות אגו מאחורי הקלעים זה ברור שג'ורדי לא בחר אותו

אני כאוהד הייתי שמח לראות מאמן אחר, אבל כשאני קורא את מה שכותב לצורך העניין ה״כתב״ רז אמיר, אני מריח בעיה הרבה הרבה יותר עמוקה. אם כתב שמסקר את הקבוצה בלעדית פותח עם סימני גרשיים לציטוט! משם ׳גורם׳ במכבי תל אביב, ולמעשה כלללללל הכתבה היא מה שבתוך הגרשיים, כולל הפרשנות!! אז אני מבין באמת שמחרבנים עלינו וזה רע מאוד. אסור לנו לתת לזה לקרות.

זה ממש עלינו לתמוך בשחקנים ולהעביר את השיט הזה מהשנתיים האחרונות הלאה.

1 דקה לפני, dushko said:

אני כאוהד הייתי שמח לראות מאמן אחר, אבל כשאני קורא את מה שכותב לצורך העניין ה״כתב״ רז אמיר, אני מריח בעיה הרבה הרבה יותר עמוקה. אם כתב שמסקר את הקבוצה בלעדית פותח עם סימני גרשיים לציטוט! משם ׳גורם׳ במכבי תל אביב, ולמעשה כלללללל הכתבה היא מה שבתוך הגרשיים, כולל הפרשנות!! אז אני מבין באמת שמחרבנים עלינו וזה רע מאוד. אסור לנו לתת לזה לקרות.

זה ממש עלינו לתמוך בשחקנים ולהעביר את השיט הזה מהשנתיים האחרונות הלאה.

נראה לי שכולנו יודעים מי זה אותו גורם…

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי שכולנו יודעים מי זה אותו גורם…

נראה לי שיש הרבה זו האמת. כל אתר מרשה לעצמו לצטט את ׳מכבי׳ עם ניסוחים בצבע על כל נושא שבעולם, אז או שכולם מדברים או שמנסים לעשות עלינו סיבוב, והקהל יהיה חייב להיות מאוחד עכשיו כדי שיבינו במכבי שזה לא יכול לקרות. לשחקנים צריך לתת ביטחון, כי יכולה להיות פה קבוצה חיה.

הוא פשוט היה קפוא במשחק הזה ולא פעם ראשונה, לא הגיב לשום דבר שהתרחש על הדשא בנוסף חילופים גרועים. אמן שיעוף מהר לפני שיהיה מאוחר מידי לפחות לא דפק לנו את המאזן נגד הכימיקלים.

איזה עצבים.

שנה שלמה אין אימון, למה בדיוק מחכים?

אתמול הגענו לשמש תפאורה לשיפוט ההזוי ולנפילות של באר שבע, מתי זה קרה לנו?

מחכים לנס? לא יגיע.

לפני3 שעות , Dbolsa said:

כמה גרוע הוא מ1 עד 10 שבפעם האחרונה שרוני לוי ניצח אותנו היתה ב2008...

זה חסר משמעות כל הנצחונות הפרטיים האלה. אין בזה כלום. בכר עוד לא ניצח את פטריק, מה זה אומר? כלום. 

מכבי של פטריק לא יודעת ליזום.

הוא מבטל את מרכז המגרש באופן בדיוני לחלוטין עם השיטה נסוגה של 2 קשרי אחוריים.

היה חייב לבצע התאמות מול ההרכב של הגמלים. הפציעה של מיכה רק תרמה להם וחיזקה אותם במקום שבו אנחנו מופקרים באופן שיטתי ע״י המאמן. 

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

איזה פילוסופיה בדיוק יש לו? יותר כמו רעיון מאוד מאוד בסיסי שהוא צייר לעצמו בראש ואין לו מושג איך פעם אחר פעם זה לא מצליח, זה לא יכול להצליח בשום קבוצה.