Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

מכניס את פיבן לקישור, שם את שרן בקישור, מכניס את ריקן, מביא את שמיר בהשאלה, גולסה פצוע, קארצב עזב.

העיקר - לא לתת דקות לעידו שחר.

אגב דברים דומים אני יכול לכתוב על חנציס כנראה.

אין ראיה מרחבית ואין מעוף.

מעבר לכך שאין לי שום ספק שמבחינת כישורים, במצב הנוכחי, שחר וחנצ'יס לא היו מזיקים יותר מטב"ח, ריקן ושאר הגנריים.

השחקנים האלו היו מכניסים קצת ניצוץ למשחק שלנו, רעב. זה מסוג הדברים שמחברים את הקהל עוד יותר. פתאום האנרגיות משתנות סביב הקבוצה.

אולי זה כי הוא לא מאמן, אולי זה כי אין אוטוריטה ניהולית רצינית וזה אולי כי הוא פחדן. וגם יכול להיות שהכל ביחד. 

1 דקה לפני, Brandon Roy said:

אין ראיה מרחבית ואין מעוף.

מעבר לכך שאין לי שום ספק שמבחינת כישורים, במצב הנוכחי, שחר וחנצ'יס לא היו מזיקים יותר מטב"ח, ריקן ושאר הגנריים.

השחקנים האלו היו מכניסים קצת ניצוץ למשחק שלנו, רעב. זה מסוג הדברים שמחברים את הקהל עוד יותר. פתאום האנרגיות משתנות סביב הקבוצה.

אולי זה כי הוא לא מאמן, אולי זה כי אין אוטוריטה ניהולית רצינית וזה אולי כי הוא פחדן. וגם יכול להיות שהכל ביחד. 

לדעתי פשוט אין לו ביטחון ביכולת האימון שלו

לא ציפיתי שישר שחר וחנציס יקבלו הרכב אבל היה חייב להכניס אותם ל-20 דקות כדי שינסו להוכיח שמגיע להם, בטח מול יריבות ברמה כזו.

זה מה שאיביץ' עשה עם גלזר ויוני ואפילו דוניס עם גררו בתחילת עונה שעברה.

1 hour ago, וזה ברשת said:

מכניס את פיבן לקישור, שם את שרן בקישור, מכניס את ריקן, מביא את שמיר בהשאלה, גולסה פצוע, קארצב עזב.

העיקר - לא לתת דקות לעידו שחר.

אגב דברים דומים אני יכול לכתוב על חנציס כנראה.

חנצ׳יס זה לא פחות הזוי כי גם אם נניח שהוא חסר ניסיון וזה יתבטא בהרבה איבודים ובטעויות בהגנה (לא חושב שזה המצב, אבל נגיד) זה עדיין לא פחות טוב מבן חיים וחוזז שעושים את זה בכל משחק רק שהם שחקנים גמורים והוא שחקן שיכול להתקדם (והרבה).

הורג אותי שבכר יכל לפתוח אתמול עם ג׳אבר או איך שלא קוראים לקשר הצעיר שלהם נגד קבוצה הרבה יותר טובה מזאת שפגשנו ודוניס יכל לפתוח עם גררו במשחק נגד קארבח למרות החוסר ניסיון, אבל אדון פטריק לא יכול להכניס את שחר וחנצ׳יס לכמה דקות נגד נגרים.

מוקדם להלל ולחגוג

עשה תעבודה לרוב היום, לנצח את חיפלה עם משחק טוב, הרבה עבודה יש

משחק שכולם היו בטוחים שנפסיד, להפסיד לגמלים יחזיר אותנו אחורה הרבה עבודה לפנינו

3 דקות לפני, kikoman said:

מוקדם להלל ולחגוג

עשה תעבודה לרוב היום, לנצח את חיפלה עם משחק טוב, הרבה עבודה יש

משחק שכולם היו בטוחים שנפסיד, להפסיד לגמלים יחזיר אותנו אחורה הרבה עבודה לפנינו

אכן

הוא צריך להימדד לאורך זמן..

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אכן

הוא צריך להימדד לאורך זמן..

הוא ייזכר בעיניי תמיד כמי שששורף את הפירות שגידל עבור כמה דמויות קרטונים שיצאו לפנסיה כבר בעונה שעברה

כשכל הקבוצה עם ניצוץ ותשוקה, מגיע קרדיט למאמן. נראה שלשם שינוי הגיעו מוכנים. אם ניראה ככה גם נגד קבוצות קטנות יותר, יש עוד סיכוי להחזיר את הצלחת הביתה.

הטענה היחידה שיש לי אחרי היום זה המצבים הנייחים.

מה יהיה? אמנם השער הראשון היה מכדור חופשי אבל זה לגמרי טעות של שוער ולא הברקה של התקפה.

זה כאילו ברור מאליו שאין סיכוי שנראה מצב מסכן שער מקרן.. 

קמחי,

עם כל הכבוד

אנחנו אחרי 3 מחזורים. עלינו לבתים כפי שציפו וניצחנו את חיפה. נראה שהספינה מתייצבת, בוא נגיד שאם ניקח אליפות השנה, הקבוצה תרוץ ויפרצו 2-3 שחקנים שגדלו במועדון.. אתה תזכור אותו בחיבה רבה.

6 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

קמחי,

עם כל הכבוד

אנחנו אחרי 3 מחזורים. עלינו לבתים כפי שציפו וניצחנו את חיפה. נראה שהספינה מתייצבת, בוא נגיד שאם ניקח אליפות השנה, הקבוצה תרוץ ויפרצו 2-3 שחקנים שגדלו במועדון.. אתה תזכור אותו בחיבה רבה.

אני לא אחד שממהר לחרוץ גורלות

למרות זאת, אני אגיד מהכבד והלב -אני לא סובל אותו והוא מאמן רע מאוד בעיניי

אשמח מאוד שיצליח כדי לאכול את המרמור עם כמה כובעים ומלח בצד

עדיין ניצחון אחד לא אומר כלום, עם סגל כזה במשחק נתון כל מאמן יכול לנצח את חיפה. 

ניהול הסגל עדיין בעייתי ששחר וחנציס לא מקבלים דקות אבל כן אהבתי שגררו קיבל משחק אחד מחוץ לסגל אחרי שהיה חלש. 

Just now, Keano said:

עדיין ניצחון אחד לא אומר כלום, עם סגל כזה במשחק נתון כל מאמן יכול לנצח את חיפה. 

ניהול הסגל עדיין בעייתי ששחר וחנציס לא מקבלים דקות אבל כן אהבתי שגררו קיבל משחק אחד מחוץ לסגל אחרי שהיה חלש. 

זה מדהים, אין בעיה, תעשה לגררו סדרת חינוך, הכל טוב הוא צעיר מוכשר שצריך להשתפר וללמוד עוד.

אבל תן למי שבאמת צריך את ההזדמנות.

ספציפית במשחק הזה הבנתי את ההגיון, אבל כבר לפני חודש עידו שחר היה צריך לקבל הרבה יותר דקות, להכניס אותו לקצב, להרוויח עוד שחקן בקישור הכל כך לא מתפקד שלנו (גם היום). להרוויח עוד שחקן אגף במקום טב"ח.

לא יודע.

Just now, אקיטה said:

זה מדהים, אין בעיה, תעשה לגררו סדרת חינוך, הכל טוב הוא צעיר מוכשר שצריך להשתפר וללמוד עוד.

אבל תן למי שבאמת צריך את ההזדמנות.

ספציפית במשחק הזה הבנתי את ההגיון, אבל כבר לפני חודש עידו שחר היה צריך לקבל הרבה יותר דקות, להכניס אותו לקצב, להרוויח עוד שחקן בקישור הכל כך לא מתפקד שלנו (גם היום). להרוויח עוד שחקן אגף במקום טב"ח.

לא יודע.

זה בערך מה שאמרתי. 

לצערי הוא מחק את שחר, חנציס בכלל לא באופק לשחק, עכשיו כשהסגל מלא אפשר לקחת את הסיכון, במקרה שלא יהיו טובים ישר יש שחקנים טובים שיקחו את המקום. 

מצב בעייתי כי ברור לכולם שהוא לא מאמן והוא לא מראה סימנים של השתפרות אבל אחרי שני הנצחונות האחרונים והעליה לאירופה בכללי (במזל גדול) נצטרך להכנס לבור משמעותי בשביל שהוא יפוטר. 

5 דקות לפני, R24 said:

מצב בעייתי כי ברור לכולם שהוא לא מאמן והוא לא מראה סימנים של השתפרות אבל אחרי שני הנצחונות האחרונים והעליה לאירופה בכללי (במזל גדול) נצטרך להכנס לבור משמעותי בשביל שהוא יפוטר. 

באמת בעיה, בעיקר אם ניקח אליפות.

אז לא יהיה סיכוי שהוא יפוטר.

10 דקות לפני, Keano said:

זה בערך מה שאמרתי. 

לצערי הוא מחק את שחר, חנציס בכלל לא באופק לשחק, עכשיו כשהסגל מלא אפשר לקחת את הסיכון, במקרה שלא יהיו טובים ישר יש שחקנים טובים שיקחו את המקום. 

כן רק הסכמתי עם התגובה והוספתי את התסכול שלי מזה

1 דקה לפני, Ronaldo De Lima said:

אותו ההרכב כמו היום, סבוריט במקום דויזאדה, גולסה במקום שרן, ושפשוט לא יפריע לקבוצה לרוץ.

חלום, אבל יש לו חלק היום לפחות מנטלית

13 דקות לפני, R24 said:

אתה אוהד מכבי?! אם כן, איך זה בעייתי??????

27 דקות לפני, קמחי said:

אני לא אחד שממהר לחרוץ גורלות

למרות זאת, אני אגיד מהכבד והלב -אני לא סובל אותו והוא מאמן רע מאוד בעיניי

אשמח מאוד שיצליח כדי לאכול את המרמור עם כמה כובעים ומלח בצד

בימים האחרונים שמעתי שהוא וברק כמעט הניחו את המפתחות בעקבות חוסר התקשורת מקנדה. המקור הוא יחסית אמין, אבל לך תדע. אומר כך- מה שקורה עם עידו שחר וגם עם חנצ'יס, מאד חורה לי. זה לא ימחק בקלות. ואני גם יודע שחיפה פשוט שילשלה היום בחצי השני, משהו שם גם לא מחווט עד הסוף אבל זאת הבעיה שלהם. אני על הגדר. לא רוצה בור עמוק שיגרום לפיטוריו, אבל מצפה ממנו לעיניניות. ההרכב היום היה מרענן וחדשני במושגים שלו. הדיון על דביטון נגמר ביום. כן, לא צריך להחביא אותו כמו שבכר לא מחביא את שרי. אולי ההבדל בין החיבור של הקבוצות זה הפזמ של חיפה עם השחקנים המשמעותיים שלה? אולי. היא קבוצה מאד איכותית. מכבי היתה אמיצה היום. זה כנראה יזקף גם לזכותו.