Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

27 דקות לפני, Dr. Caligari said:

איזה סגל מספיק חזק החלון נסגר עוד שלושה ימים 

סגל חזק ומאוזן כנראה כבר לא יהיה

אבל גם שנה שעברה לא היה סגל מאוזן ובכל זאת נראינו טיפה כקבוצה כי היה שחקן אחד שלא רק אדיר ביכולות המשחק אלא גם בלהדריך אחרים והיה כמו מאמן על הדשא

וואלה (לא צריך מקורבים בשביל זה) כולנו ראינו את זה על המגרש

51 דקות לפני, הצבר said:

אני חושב שהוא האבן שמוטטה את כל מה שג'ורדי ( בגיבוי מיץ בנה כאן ) לא יכול להיות שמישהו מתוך המערכת יחתור וידליף נגד המאמן 

אתה יכול לפרט או מעדיף שלא?

1 hour ago, הצבר said:

פטריק הוא אחת הסיבות ש"נעלמתי" מהפורום בשנה האחרונה, מי שמכיר אותי יודע שקשה לי לכתוב נגד מכבי

אני תמיד הייתי אופטימי ותמכתי במערכת אבל פטריק היה אצלי קו אדום מההתחלה. 

אני לצערי הייתי נגדו מהיום הראשון ( יש פה בפורום כמה וכמה אנשים מהמשרד שלא הבינו למה אני מקלל כשהקבוצה מוציאה נקודות ). 

אני חושב שהוא האבן שמוטטה את כל מה שג'ורדי ( בגיבוי מיץ בנה כאן ) לא יכול להיות שמישהו מתוך המערכת יחתור וידליף נגד המאמן והאיש הזה גם יקבל פרס בסוף 
למיטב ידיעתי גם יצחקי היה שותף ( ברמה כזאת או אחרת לעוול ) ולכן גם הוא שרוף אצלי בנוסף להתנהגות שלו כשהיה שחקן/בליין. 

אנשים פה יוצאים על רמת ניהול המשחק / דרך ניהול המשחק אבל המצב הרבה יותר חמור

את הדברים שאני יודע השחקנים יודעים טוב ממני בהרבה והם לא אוהבים אותו ( בלשון המעטה ) 

אתה מתאר פה משהו ששווה לכאורה "ללכת לשרוף פחים בק"ש" עליו.

איך גולדהאר נפל ליצחקי ופיטר הזבאללה האלה. 

4 דקות לפני, הצבר said:

אחי זה בכלל לא נושא (באנגלית נשמע יותר טוב ) 
דוניס הוא לא הנושא לא אם הוא טוב לא אם הוא רע. הבעיה היא שמישהו מתוך המערכת חתר תחתיו ואז במקום לקבל שפיץ מהנעל קיבל על זה פרס. 
אין דבר שפוגע במערכת יותר מדברים כאלה. אני נוטה להניח שמיץ פשוט לא מכיר את הנושא לעומק אם כי לדעתי היה עליו לדעת זה התפקיד שלו
( יצחקי היה שותף בכיר למנוי של דוניס, אבל יש אומרים ( ופה אני מדגיש כי זאת שמועה בלבד ) שהוא גם היה שותף למהלך המקדים. ) 
ג'ורדי ויצחקי זה יום ולילה, ג'ורדי ב"עצלנות" שלו היה הדמות הכי חזקה בכדורגל הישראלי במשך כמה שנים, הוא ראה מלא משחקים, הוא אומנם ישב בבתי קפה אבל ישב שם עם חצי מעולם הכדורגל הישראל שעלה אליו לרגל. ג'ורדי תמיד היה "בעצלנות" בטלפון ולא היה שחקן ישראלי חצי בכיר אפילו שלא זכה לשיחה עם ג'ורדי מידי פעם "סתם לשאול לשלומו" 

מי שלא הבין אז את החשיבות של ג'ורדי מערכת ( אני יודע שאתה מבין אפילו יותר ממני) לא יכול להבין היום כמה זה חסר למערכת. 

בוא רק נגיד שאם העצלנות של ג'ורדי הייתה פה לא היו גונבים לנו כל כך בקלות שחקנים והם גם לא היו עוזבים פה בחינם ( לדעתי האישית גם אצילי ומיכה היו נשארים בסופו של דבר ) 

אבל גו'רדי בטופ של הכדורגל היום ואנחנו רק יכולים להתברך בזיכרונות 

אבל לא היה ניתן להמשיך עם דוניס בלי קשר אם חתרו או לא. אי אפשר לרמות את השחקנים. דווקא גאה בהם על זה. לא היתה אדישות, אנשים לא התקדמו והשתפרו. התייחסתי יותר לג'ורדי הכדורגלן. הוא היה בדיוק מה שאנחנו צריכים אבל אי אפשר להחזיק פה כאלה לאורך זמן.  

8 דקות לפני, nirnir20 said:

אתה מתאר פה משהו ששווה לכאורה "ללכת לשרוף פחים בק"ש" עליו.

איך גולדהאר נפל ליצחקי ופיטר הזבאללה האלה. 

זה דיי ברור מאיפה מיטש קיבל דיווחים על דוניס, השאלה כאן היא אחרת- זה לא תפקידם לדווח כשהדברים לא עובדים? מיטש דורש לדעת. עדיף לשקר לו? הוא לא דביל, כידוע. 

3 דקות לפני, הצבר said:

דוניס הוא לא הנושא לא אם הוא טוב לא אם הוא רע. הבעיה היא שמישהו מתוך המערכת חתר תחתיו ואז במקום לקבל שפיץ מהנעל קיבל על זה פרס. 
אין דבר שפוגע במערכת יותר מדברים כאלה. אני נוטה להניח שמיץ פשוט לא מכיר את הנושא לעומק אם כי לדעתי היה עליו לדעת זה התפקיד שלו
( יצחקי היה שותף בכיר למנוי של דוניס, אבל יש אומרים ( ופה אני מדגיש כי זאת שמועה בלבד ) שהוא גם היה שותף למהלך המקדים. ) 
ג'ורדי ויצחקי זה יום ולילה, ג'ורדי ב"עצלנות" שלו היה הדמות הכי חזקה בכדורגל הישראלי במשך כמה שנים, הוא ראה מלא משחקים, הוא אומנם ישב בבתי קפה אבל ישב שם עם חצי מעולם הכדורגל הישראל שעלה אליו לרגל. ג'ורדי תמיד היה "בעצלנות" בטלפון ולא היה שחקן ישראלי חצי בכיר אפילו שלא זכה לשיחה עם ג'ורדי מידי פעם "סתם לשאול לשלומו" 

מי שלא הבין אז את החשיבות של ג'ורדי מערכת ( אני יודע שאתה מבין אפילו יותר ממני) לא יכול להבין היום כמה זה חסר למערכת. 

בוא רק נגיד שאם העצלנות של ג'ורדי הייתה פה לא היו גונבים לנו כל כך בקלות שחקנים והם גם לא היו עוזבים פה בחינם ( לדעתי האישית גם אצילי ומיכה היו נשארים בסופו של דבר ) 

אם הדברים שאתה אומר על פטריק וברק נכונים(מקווה שלא ואין לי מקורות מידע מיוחדים אז אני משתדל להיות מאוד מסוייג בנושא) אז המילה "בעייתי" תהיה הנחה מאוד גדולה לשניהם.

אם נקביל את העונש על מעשים המתוארים כאן לרמת עבירה ביטחונית כנראה שיהיה אפשר להתייחס לזה כמשהו שהוא לא רחוק מבגידה(Treason) בחומרת העבירה רק שמיטש ומכבי היא הצד שבגדו בו במקום המדינה.

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם הדברים שאתה אומר על פטריק וברק נכונים(מקווה שלא ואין לי מקורות מידע מיוחדים אז אני משתדל להיות מאוד מסוייג בנושא) אז המילה "בעייתי" תהיה הנחה מאוד גדולה לשניהם.

אם נקביל את העונש על מעשים המתוארים כאן לרמת עבירה ביטחונית כנראה שיהיה אפשר להתייחס לזה כמשהו שהוא לא רחוק מבגידה(Treason) בחומרת העבירה רק שמיטש ומכבי היא הצד שבגדו בו במקום המדינה.

למה? מיטש דורש דיווח, מה אתה מצפה שיקרה? איך מיטש אמור לדעת מה מצב הקבוצה ולמה היא לא מתרוממת? טלפטיה? 

מה זה חתרו מתחתיו?? מה הם בדיוק ביצעו? ומה עם הוכחות או טיפה לפחות להביא איזה דברים שיראו שיש משהו בטענות האלו מעבר לראיון של מאמן מפוטר.. 

ומי לא היה בעד לפטר אותו?? 

8 דקות לפני, המכבייה said:

זה דיי ברור מאיפה מיטש קיבל דיווחים על דוניס, השאלה כאן היא אחרת- זה לא תפקידם לדווח כשהדברים לא עובדים? מיטש דורש לדעת. עדיף לשקר לו? הוא לא דביל, כידוע. 

גם אני לא הבנתי על מה הטררם, מה זה "חתר תחתיו"? הרי דיברו על זה שפטריק יהיה יותר מעורב בבוגרים כי ככה מיטש רצה וזה היה תפקידו, לבחון את ההתנהלות ולדווח למיטש. 

40 דקות לפני, tkui said:

סגל חזק ומאוזן כנראה כבר לא יהיה

אבל גם שנה שעברה לא היה סגל מאוזן ובכל זאת נראינו טיפה כקבוצה כי היה שחקן אחד שלא רק אדיר ביכולות המשחק אלא גם בלהדריך אחרים והיה כמו מאמן על הדשא

וואלה (לא צריך מקורבים בשביל זה) כולנו ראינו את זה על המגרש

מסכים לגמרי אבל לך נמצא עכשיו דור פרץ 

אולי טננבאום יכול טיפה להרגיע (OUT)  את ההגנה למרות היכולת הנהדרת של פרץ 

נ. ב. אני כתבתי כאן כמה פרץ אדיר וממש מתנהל על המגרש כמו מאמן אפילו בקבוצה החדשה שלו אז לגבי זה אני מסכים 

34 דקות לפני, הצבר said:

פה אני מצדיק את פטריק דווקא, אם האימונים לא ברמה מספיק גבוהה ואין משמעת חובתו לדווח על זה למיטש, זה חלק מהתפקיד שלו.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין, אם פטריק התערב לדוניס כדי לקבל את המשרה שלו זה בסדר מבחינתכם? בחייאת…

איך הבנת שהוא התערב לו?

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין, אם פטריק התערב לדוניס כדי לקבל את המשרה שלו זה בסדר מבחינתכם? בחייאת…

הוא קבע לו את ההרכב? את האימונים? מה אתה מצפה משרון, ברק או פטריק לענות למיטש? זה בן אדם שרוצה דוחות ושיקוף מצב. וכשרע, זה בוודאי דרישה אינטנסיבית יותר. 

6 דקות לפני, Keano said:

איך הבנת שהוא התערב לו?

1 דקה לפני, המכבייה said:

הוא קבע לו את ההרכב? את האימונים? מה אתה מצפה משרון, ברק או פטריק לענות למיטש? זה בן אדם שרוצה דוחות ושיקוף מצב. וכשרע, זה בוודאי דרישה אינטנסיבית יותר. 

ככה דוניס והצבר טוענים. 

לא יודע. אישית מהיום שהוא שפטריק מונה משהו היה נראה לי מסריח. לא הגיוני לבקש דיווח על מאמן מבן אדם שרוצה להחליף אותו…

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ככה דוניס והצבר טוענים. 

לא יודע. אישית מהיום שהוא שפטריק מונה משהו היה נראה לי מסריח. לא הגיוני לבקש דיווח על מאמן מבן אדם שרוצה להחליף אותו…

מיטש החליט שזה הגיוני, סומך עליו שהוא ידע מה השאיפות של פטריק.

הבעיה פה היא אחרת, ממה שדווח (אם זה נכון בכלל) יצחקי היה בקשר עם דוניס לפני המינוי ולא פטריק, לא יכול להיות שמנהל מקצועי לא יהיה מעורב במינוי של המאמן.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ככה דוניס והצבר טוענים. 

תכלס אני לא כל כך מבין למה זה השתלם לפטריק לעבור לג'וב שבו הכיסא שלך בסכנה אחרי כמה תוצאות לא טובות(כל מאמן) מהמקום הנוח והבטוח שהוא היה בו. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

תכלס אני לא כל כך מבין למה זה השתלם לפטריק לעבור לג'וב שבו הכיסא שלך בסכנה אחרי כמה תוצאות טובות(כל מאמן) מהמקום הנוח והבטוח שהוא היה בו. 

תאכלס.. אולי השידרוג בשכר רציני?

אם ואן לייבן היה קצת פחות שוויצר, הוא לפחות היה מביא עוזר מאמן עם ניסיון באימון בוגרים שיעזור לו.. ואם היתה לו ממש יושרה מקצועית, אולי אפילו היה מרים טלפון למיץ' היום ומבקש לחזור לנוער

11 דקות לפני, המכבייה said:

תכלס אני לא כל כך מבין למה זה השתלם לפטריק לעבור לג'וב שבו הכיסא שלך בסכנה אחרי כמה תוצאות טובות(כל מאמן) מהמקום הנוח והבטוח שהוא היה בו. 

כנראה מהסיבה שג׳ורדי רצה. נמאס לו לנהל מחלקות נוער, רצה להתקדם ולהוכיח שהוא יכול לאמן. מניח שגם השכר שיחק פה תפקיד, בטח אם היה מצליח אצלנו. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כנראה מהסיבה שג׳ורדי רצה. נמאס לו לנהל מחלקות נוער, רצה להתקדם ולהוכיח שהוא יכול לאמן. מניח שגם השכר שיחק פה תפקיד, בטח אם היה מצליח אצלנו. 

הוא הרוויח יפה כאחראי מחלקת הנוער. לא זוכר סכום מדוייק, אבל כמו מטץאמן בליגת העל. כנראה האתגר...

16 דקות לפני, המכבייה said:

הוא אמר באיזה ראיון שהוא מיצה עבודה עם נוער ורוצה לאתגר את עצמו בבוגרים 

12 דקות לפני, snufkin said:

תאכלס.. אולי השידרוג בשכר רציני?

אם ואן לייבן היה קצת פחות שוויצר, הוא לפחות היה מביא עוזר מאמן עם ניסיון באימון בוגרים שיעזור לו.. ואם היתה לו ממש יושרה מקצועית, אולי אפילו היה מרים טלפון למיץ' היום ומבקש לחזור לנוער

יש לו עוזר זר שחתם בקיץ, אם אני לא טועה.