Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

אני חושב שהוא הצליח שנה שעברה כי העתיק את התוכניות משחק של איביץ', אבל אחרי שאיבד את השחקנים שהתאימו לתכנית משחק הזאת אין לו מושג יותר מה לעשות.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל אמרתי לכם

חחחח אח שלי כולם ידעו שאנחנו הולכים לעונה קשה. כתבנו את זה אלף פעם, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין מה הסגל שווה וזה כנראה 5-2 אחרי החיזוק. אז לא "אמרת לנו", רק לא הצלחת להפנים את המצב ולהנמיך ציפיות

לא יודע איך אכלנו שוב את הבלוף הזה של מאמן מחליף שמצליח לייצב את הקבוצה

כמה נורות נדלקו לפני שבוע שבועיים עם ההחלטות שלו, עכשיו קיבלנו את זה לפנים

Just now, snufkin said:

חחחח אח שלי כולם ידעו שאנחנו הולכים לעונה קשה. כתבנו את זה אלף פעם, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין מה הסגל שווה וזה כנראה 5-2 אחרי החיזוק. אז לא "אמרת לנו", רק לא הצלחת להפנים את המצב ולהנמיך ציפיות

דיברתי על פטריק נטו. 

Just now, thunderbolt said:

אני חושב שהוא הצליח שנה שעברה כי העתיק את התוכניות משחק של איביץ', אבל אחרי שאיבד את השחקנים שהתאימו לתכנית משחק הזאת אין לו מושג יותר מה לעשות.

מה הצליח; איזה הצליח? חירבן בפלייאוף ופתח עם פאקיג ניק בלקמן. די עם השקר הזה.

4 דקות לפני, thunderbolt said:

בול.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

טלפון הלילה לאיביץ.

מעיף את יצחקי להיות מנהל מקצועי של הנוער או משהו כזה ונותן לאיביץ ת כל הסמכות המקצועית

מה? למה? מה עשה רע הנוער.

לא חושב שיש לו תפקיד במכבי של היום. אולי דובר אוהדים

2 דקות לפני, מרגוליס said:

מה? למה? מה עשה רע הנוער.

לא חושב שיש לו תפקיד במכבי של היום. אולי דובר אוהדים

הבן אדם שמצליח בדרך פלא לחרבן על כל שחקן רכש מה שכל אוהד ממוצע איכשהו רצה, ולדעתי נמצא ראשון ברשימה של צריכים ללכת, יהיה דובר האוהדים. חד משמעית.

13 דקות לפני, thunderbolt said:

אם היה רבע מצליח בפלייאוף היינו אלופים 

ניצלנו בנס עונה שעברה לפחות 3,4 משחקים שנתנו גול ניצחון דקה 90 ומעלה.(אלוהים היה איתנו חזק חזק)

להשים יותר מגול אחד במשחק שהוא המאמן זה על גבול הבלתי אפשרי. 

מאמן כל כך חלש, רואים שאין יסודות של אימון בקבוצה.

מה שמטריף אותי זה שהוא מקובע ופחדן, לא מחליף שיטה, שחקנים ולא מעיז קצת.

הביתה דחוף.

1 דקה לפני, אני חלש אתם חזק said:

אם היה רבע מצליח בפלייאוף היינו אלופים 

ניצלנו בנס עונה שעברה לפחות 3,4 משחקים שנתנו גול ניצחון דקה 90 ומעלה.(אלוהים היה איתנו חזק חזק)

להשים יותר יכול אחד במשחק שהוא המאמן זה על גבול הבלתי אפשרי. 

תכלס אם חושבים על זה, אם לא הסחיטת פנדל ההיא של חוזז מול ק''ש בדקה 98, היינו מתגלגלים לפער הרבה יותר גדול מחיפה.

העונה הקודמת לא רלוונטית, פטריק עשה יופי של עבודה והחזיר אותנו למאבק כמעט עד הרגע האחרון ממה שהיה נראה אוטוטו גמור. את הקיבעון היה אפשר לראות שנה שעברה אבל זה גם מה שהיה נכון לעשות בסיטואציה הכל כך שבירה שהייתה.

הבעיה שהשנה הוא לא השתחרר מזה, אשכרה ריקן קיבל הכי הרבה דקות בקישור נראה לי, ייני לידו, זה הדבר הכי רך שראיתי ממכבי בעשור האחרון. אז התחלת באירופה עם המוכר והטוב כביכול שמכיר את השיטה, מה עם להכניס אחרים גם? מה עם לנצל איכויות שיש לך בסגל במקום לאלתר עם אותם 2-3 שחקנים "מנוסים" שהם פשוט שחקן חסר על המגרש?

התקווה היחידה שלי זה שהתקף החילופים עד דקה 60 שהיה לו, אולי, רק אולי, זה סימן שהוא הבין שהשחקנים "המנוסים" שהוא כל כך סומך עליהם שווים במקרה הטוב מאוד מאבק על אירופה.

10 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

העיקר הוא הוציא את חוזז בדקה 30, איזה תותח יאללה

החילוף הזה בתוספת ההפסד לדעתי יעשה לו הרבה נזק בחדר ההלבשה ומכאן זה כבר לא יכול להתרומם.

45 דקות לפני, דרור שווץ said:

בהתחשב בעובדה שמקום שני ושלישי מוביל לאותו מקום ומתחת למקום שלישי באמת לא נגיע 

אפשר להתחיל לחשוב על העונה הבאה 

מי מבטיח לך?

יש כאן מישהו שרואה אותנו חוזרים מהפגרה עם המאמן הזה ופתאום נראים כמו קבוצה גדולה?

מניח שלא. אז למה לחכות? ברור לכולנו שזה עניין של זמן עד שהוא יזדיין מפה, אז למה לא לקצר תהליכים, לנצל את הפגרה ואולי להציל משהו מהעונה המסריחה הזאת?

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

נכון ליום שני,11:00,בתאריך 29 לאוגוסט 2021,הציפיות שלי מהעונה הן התקווה שעידו שחר,פרץ וכל מי שאפשר מהפרוספקטים יתקדם מקצועית.

עם מאמן כזה יקרה בדיוק ההפך.