Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

41 דקות לפני, אלק נילאש said:

כמו שאמרתי אחרי המשחק, כשאין שחקן שיודע להבקיע שער גם 6-7 מצבים לא מספיקים. זה לא חוסר מזל ולא מקרי. בכוונה התייחסתי לשלישיית הקישור כי כשמדברים על בעיות בהתקפה ישר הולכים לכנפיים ולחלוץ 9 שאמור להגיע כל חלון, אבל זה לא נגמר שם. הבעיה ההתקפית שלנו היא הרבה יותר עמוקה מזה.

אם מגיעים למצבים והכדור לא נכנס זה מצביע על בעיה של איכות ולא של אימון.

משחק שעבר זה גם קרה אבל יוני היה על המגרש והיה מעורב בשני השערים.

בשבועות האחרונים נהיינו סוג של הבדיחה החדשה של הליגה. מענייין איך האנשים בהנהלה מרגישים עכשיו שכולם עושים מהם צחוק.

לא באמת מזיז לי כי בדרכ בשנים האחרונות אנחנו צוחקים אחרונים, אבל מרגיש לי שהעוצמה של זה חריגה עכשיו

לפני1 שעה , Rodrigoal_Goaldberg said:

בשבועות האחרונים נהיינו סוג של הבדיחה החדשה של הליגה. מענייין איך האנשים בהנהלה מרגישים עכשיו שכולם עושים מהם צחוק.

לא באמת מזיז לי כי בדרכ בשנים האחרונות אנחנו צוחקים אחרונים, אבל מרגיש לי שהעוצמה של זה חריגה עכשיו

הם בסך הכל מכפרים על כל הכאפות עם הזין שהם קיבלו ממכבי, הם גם יודעים שיש עוד כאפות בדרך אל דאגה. אומללים ישארו אומללים גם עם רבע שעה של תהילה.

1 hour ago, אקיטה said:

הם בסך הכל מכפרים על כל הכאפות עם הזין שהם קיבלו ממכבי, הם גם יודעים שיש עוד כאפות בדרך אל דאגה. אומללים ישארו אומללים גם עם רבע שעה של תהילה.

צודק לגמרי.

כדאי שזה יקרה צריך לפתוח את הכיס,אם יוני עוזב אנחנו מוכרחים לפחות 4-5 שחקני חיזוק איכותיים. 

לא קראתי את הדיון ב14 העמודים האחרונים אבל דעתי על פאטריק, העונה -

לא שופט אותו מבחינת כדורגל כי אין לו את הכלים המתאימים והסגל הסופי או משהו שמתקרב לזה.

הוא כן מעצבן אותי מבחינת החלטות פרסונליות מסויימות, אם זה מבחינת שחקנים ששחרר/השאיר (ריקן וטבח ולא שכטר וטיבי), או מבחינת בחירת הרכבים/חילופים מסויימים - קרדיט לטבח וריקן, קרדיט לפיבן בקישור ולא לקארצב ושחר ובכלל לא נותן דקות רציניות לצעירים.

מקווה שזה ישתנה. בכל מקרה אם עונה הבאה טבח וריקן עוד כאן זה נוראי.

לפני8 שעות , hen34 said:

צודק לגמרי.

כדאי שזה יקרה צריך לפתוח את הכיס,אנחנו מוכרחים לפחות 4-5 שחקני חיזוק איכותיים. 

חן ,תיקנתי לך

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

חן ,תיקנתי לך

הייתי מציע לחכות מעט אחי.

כנראה למכבי יש דרישות כספיות שהאיטלקים לא מוכנים לשלם,אחרת יוני היה שותק ולא כותב הודעות של דביל באינסטוש

ימים יגידו

לפני5 שעות , hen34 said:

הייתי מציע לחכות מעט אחי.

כנראה למכבי יש דרישות כספיות שהאיטלקים לא מוכנים לשלם,אחרת יוני היה שותק ולא כותב הודעות של דביל באינסטוש

ימים יגידו

התכוונתי שגם בלי שהוא יעזוב צריך ארבעה שחקנים.

יצא שלא הגעתי לנושא הזה מאפריל.

אז התחלתי עכשיו לקרוא מלב המאבק האליפות, דרך איבוד הליגה המוצדק מבחינה אובייקטיבית, חזרה לקמפיין גביע הרואי ותחילת העונה עכשיו.

איזו קריסה בדעות של הפורום לגבי ואן לואוון במשך תקופה שבעצם לא הזדמן לו בכלל לבטא את האימון.

כלומר מצמד משחקי גביע אגדיים-מיתולוגיים, דרך פגרה ושניים וחצי משחקי חוץ רשמיים בשלבים המוקדמות נתנו פה דרור ולגיטימציה לחטוף עליו סיבוב, לנבוח עליו באגרסיביות.

וכל זה בלי שעדיין הושלמה ההכנה וטרם נכנסנו לכושר משחק.

זוכר כל בוקר להגיד תודה שלא האוהדים מנהלים את מכבי.

אחרת כל קיץ היה פה גלקטיקוס.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בינתיים פטריק משוויץ בחופשה. את המגדל מהאבנים באינסטגרם הוא בנה יותר טוב מאת הסגל.

אין לי אינסטגרם, אבל אם אין בתמונה שום היבט שלילי, אז מה הקטע לטפטף רעל כזה?

סתם לנפח עליו עוד קיטונות מיותרים.

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אין לי אינסטגרם, אבל אם אין בתמונה שום היבט שלילי, אז מה הקטע לטפטף רעל כזה?

סתם לנפח עליו עוד קיטונות מיותרים.

קצת צחוק לא הרג אף אחד. תנסה, זה בריא.

21 דקות לפני, ששון הצהוב said:

יצא שלא הגעתי לנושא הזה מאפריל.

אז התחלתי עכשיו לקרוא מלב המאבק האליפות, דרך איבוד הליגה המוצדק מבחינה אובייקטיבית, חזרה לקמפיין גביע הרואי ותחילת העונה עכשיו.

איזו קריסה בדעות של הפורום לגבי ואן לואוון במשך תקופה שבעצם לא הזדמן לו בכלל לבטא את האימון.

כלומר מצמד משחקי גביע אגדיים-מיתולוגיים, דרך פגרה ושניים וחצי משחקי חוץ רשמיים בשלבים המוקדמות נתנו פה דרור ולגיטימציה לחטוף עליו סיבוב, לנבוח עליו באגרסיביות.

וכל זה בלי שעדיין הושלמה ההכנה וטרם נכנסנו לכושר משחק.

זוכר כל בוקר להגיד תודה שלא האוהדים מנהלים את מכבי.

אחרת כל קיץ היה פה גלקטיקוס.

הודעה טובה ששון. אתקצר לך מה אני חושב- הרוויח את החוזה בכבוד ויושר(שחטאר לא יוצא לי מהראש). הוא נשפט מחדש על עונה חדשה כמו כל קולגה שלו שטוב כמעט כמו המשחק האחרון שלו. הוא איש מערכת שלא יצא נגדה וזה ברור ומובן אבל קשה לי להבין מה החזון המקצועי כרגע מלבד לגרור רגל תוך כדי ניסיון להגיע לבתים. אני חושב שמכבי היתה צריכה להיות הרבה יותר מוכנה מבחינת סגל עבור עונה שלמה ומתישה שממתינה לנו. פטריק עובד במועדון הכי מתוקשר ולחוץ בארץ. בלהיות מאמן הבוגרים שלה אתה הכי חשוף והכי בודד במגדל. זה בא עם הג'וב. 

1 hour ago, המכבייה said:

הודעה טובה ששון. אתקצר לך מה אני חושב- הרוויח את החוזה בכבוד ויושר(שחטאר לא יוצא לי מהראש). הוא נשפט מחדש על עונה חדשה כמו כל קולגה שלו שטוב כמעט כמו המשחק האחרון שלו. הוא איש מערכת שלא יצא נגדה וזה ברור ומובן אבל קשה לי להבין מה החזון המקצועי כרגע מלבד לגרור רגל תוך כדי ניסיון להגיע לבתים. אני חושב שמכבי היתה צריכה להיות הרבה יותר מוכנה מבחינת סגל עבור עונה שלמה ומתישה שממתינה לנו. פטריק עובד במועדון הכי מתוקשר ולחוץ בארץ. בלהיות מאמן הבוגרים שלה אתה הכי חשוף והכי בודד במגדל. זה בא עם הג'וב. 

מקבל,

מקצועית לא הועמדה לבנתיים קבוצה משכנעת.

אין בזה ספק.

אני יותר מתכוון לאופן שבו מועברת הביקורת, והיא קורית פה הרבה לא ממקום נקי.

בקיצור:

ביקורת עניינית- מבורך.

להרעיל בלי צורה - לא.

ולגבי התקשורת, אני חושב שהוא לא משתף פעולה כי הוא נכווה.

הוא לא לוקח אחריות, פשוט כשהממשק שלך בתקשורת הוא עם גופים כמו פשחצקי, תומר לוי ומיני מקקים מטונפים אז אתה מעדיף להישמר.

אנחנו חיים בתרבות שלהביע חולשה נתפס כשלילי.

הוא יעיד "שיחקנו לא טוב" אז תהיה כותרת "ואן לואוון מפגין סימני ייאוש"".

הוא יגיד "לא שלטנו במשחק העונה" אז תהיה כותרת "ואן לואוון מודה שחיפה עדיפה" וכו'.

7 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מקבל,

מקצועית לא הועמדה לבנתיים קבוצה משכנעת.

אין בזה ספק.

אני יותר מתכוון לאופן שבו מועברת הביקורת, והיא קורית פה הרבה לא ממקום נקי.

בקיצור:

ביקורת עניינית- מבורך.

להרעיל בלי צורה - לא.

ולגבי התקשורת, אני חושב שהוא לא משתף פעולה כי הוא נכווה.

הוא לא לוקח אחריות, פשוט כשהממשק שלך בתקשורת הוא עם גופים כמו פשחצקי, תומר לוי ומיני מקקים מטונפים אז אתה מעדיף להישמר.

אנחנו חיים בתרבות שלהביע חולשה נתפס כשלילי.

הוא יעיד "שיחקנו לא טוב" אז תהיה כותרת "ואן לואוון מפגין סימני ייאוש"".

הוא יגיד "לא שלטנו במשחק העונה" אז תהיה כותרת "ואן לואוון מודה שחיפה עדיפה" וכו'.

מסכים לגמרי. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

מסכים לגמרי. 

האמת שדווקא היום בצהרי יום שבת נאמר לי ע"י אחד ממנהלי מכבי בעבר שבשנתיים האחרונות שלו בעבודה כשמיץ' הגיע הוא פשוט התחיל לסבול והתפטר. טען שהעבודה עם הזרים היא לא משפחתית כמו שהיתה בעבר ושיש בזה טעם מר גם בהצלחות.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

האמת שדווקא היום בצהרי יום שבת נאמר לי ע"י אחד ממנהלי מכבי בעבר שבשנתיים האחרונות שלו בעבודה כשמיץ' הגיע הוא פשוט התחיל לסבול והתפטר. טען שהעבודה עם הזרים היא לא משפחתית כמו שהיתה בעבר ושיש בזה טעם מר גם בהצלחות.

שם שמוכר לציבור או מנהל לא-כל-כך בכיר?.

והאמת?,לא רוצה משפחתיות במכבי(ראינו לאן זה הוביל אותנו היסטורית).

לפני4 שעות , קובי השועל said:

אין כמו שנ"צ בשבת בצהריים

לפני5 שעות , קובי השועל said:

זכותו של עובד להרגיש ניכור ולעזוב, לא כל בן אדם מתאים לכל מקום עבודה- אני רק לא בטוח שזה בהכרח מעיד על האווירה במועדון.

אני התרשמתי בעשור האחרון לטובה מהזרים- הדיבור הוא שהם לוקחים בפרופורציה ושניגשים לכל הסיפור הזה של ספורט קצת יותר בספורטיביות,

מספיק לבחון את האישיות של ג'ורדי כדי לגלות שהביא איתו דרכי נעם למועדון, בלי קשר למקצועיות.

ואם זה אומר שחלק מהגינונים החברתיים שלהם הם יותר "מרוחקים" אז אני לא רואה בזה כזו בעיה.

צריך נושא נפרד כדי להרחיב על תופעת הסחבקיות בישראל.

זה מתחיל כבר אצל שולה הגננת כשכל האמהות כבר מתחילות "לבחוש" לה בנתיב המקצועי.

אפשר לאהוב או לא לאהוב- אבל להיות מודע שלהתערבבות הזו בין אישי למקצועי אין אח ורע בעולם כמו שזה בישראל.

בקיצור- הניכור שחווה אותו אדם שעזב מעידה בעיקר על האופי הישראלי מאשר על ואן לואוון.

לפני6 שעות , ששון הצהוב said:

זכותו של עובד להרגיש ניכור ולעזוב, לא כל בן אדם מתאים לכל מקום עבודה- אני רק לא בטוח שזה בהכרח מעיד על האווירה במועדון.

אני התרשמתי בעשור האחרון לטובה מהזרים- הדיבור הוא שהם לוקחים בפרופורציה ושניגשים לכל הסיפור הזה של ספורט קצת יותר בספורטיביות,

מספיק לבחון את האישיות של ג'ורדי כדי לגלות שהביא איתו דרכי נעם למועדון, בלי קשר למקצועיות.

ואם זה אומר שחלק מהגינונים החברתיים שלהם הם יותר "מרוחקים" אז אני לא רואה בזה כזו בעיה.

צריך נושא נפרד כדי להרחיב על תופעת הסחבקיות בישראל.

זה מתחיל כבר אצל שולה הגננת כשכל האמהות כבר מתחילות "לבחוש" לה בנתיב המקצועי.

אפשר לאהוב או לא לאהוב- אבל להיות מודע שלהתערבבות הזו בין אישי למקצועי אין אח ורע בעולם כמו שזה בישראל.

בקיצור- הניכור שחווה אותו אדם שעזב מעידה בעיקר על האופי הישראלי מאשר על ואן לואוון.

אין לי מושג מי העוזב, ומה הייתה מערכת היחסים הספציפית שלו, אבל אתה טועה. לנהל אנשים זה לא לנהל מכונות. אף אחד לא אוהב לעבוד עם בוס מחורבן, אפילו אם הוא מקצועי בטירוף. זה נכון בתור קופאי בסופר, פועל ייצור, מתכנת בסטרט אפ וגם אצל בעל תפקיד במועדון כדורגל. זה לא סתם עניין של "איך אני מרגיש", אלא משהו שממש פוגע בתפוקה האישית ובתפוקה של הצוות/חברה שבה האיש עובד. מנהלים טובים הם כמעט תמיד בני אדם טובים ברמה האישית.

המובילים המקצועיים האחרונים מכבי - איביץ' וואן לייבן -שניהם ככל הנראה לא טיפוסים קלים במיוחד (ואכן, הם לחלוטין לא הסתדרו אחד עם השני). בניגוד לבעלי מקצוע קודמים לרבות קרויף עצמו שהיה איש מקצועי, אבל ידע להתנהל באופן נכון מול כל המערכת. אין לי שום מושג מה טיב מערכות היחסים בהנהלה ובמעטפת של המועדון, אולי הכל אחלה, אבל לאור מה שכבר שמענו, זה לא מופרך שיש שם בעיה.

לא זכור לי שאיביץ׳ לא ידע איך להתנהל עם שחקנים. הוא היה קשוח, אבל כולם אהבו אותו ואפשר לראות את זה לפי החגיגה בגול של שכטר בדרבי ולפי הפוסטים של השחקנים אחרי שעזב.