Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, thunderbolt said:

מוקדם מדי? היה צריך לפטר אותו כבר אחרי אלוף האלופים.

אני לא חושב שהוא היה צריך להמשיך בכלל, ככה גם חשבתי כשהאריכו לו את החוזה בזמנו.

בסוף עונה שעברה כשלדור נגמר הכוח הוא לא הצליח לעשות כלום.

זה המחיר שמשלמים על זה שהבעלים לא יודע כדורגל.

2 דקות לפני, zeudemort said:

אני לא חושב שהוא היה צריך להמשיך בכלל, ככה גם חשבתי כשהאריכו לו את החוזה בזמנו.

בסוף עונה שעברה כשלדור נגמר הכוח הוא לא הצליח לעשות כלום.

זה המחיר שמשלמים על זה שהבעלים לא יודע כדורגל.

גם שחר לא יודע כדורגל.

מכל הבעלים שהיו בכדורגל בעשור האחרון,רק טביב אשכרה ידע כדורגל בעצמו+עין משוגעת לשחקנים בשוק החופשי ובליגות הנמוכות.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

גם שחר לא יודע כדורגל.

מכל הבעלים שהיו בכדורגל בעשור האחרון,רק טביב אשכרה ידע כדורגל בעצמו+עין משוגעת לשחקנים בשוק החופשי ובליגות הנמוכות.

שחר יודע כדורגל כמו אוהד.

מיטש לא יודע ברמה הבסיסית אפילו

2 דקות לפני, duss21 said:

כאילו החליפו אותו בבן אדם אחר. הזיה שזה אותו איש שאימן אותנו עונה שעברה.

הוא חירבן לנו את האליפות בפלייאוף

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

הוא לא השתנה הרבה, היה עקשן גם עונה שעברה

זה ממש לא נכון. להפך, היה מאוד גמיש עונה שעברה. השתמש בכל הסגל שהיה לו, מכל הרכב הוציא את המקסימום, ושחקנו עם הרכבים גרועים במשחקים מסוימים בגלל פציעות. 

2 דקות לפני, zeudemort said:

שחר יודע כדורגל כמו אוהד.

מיטש לא יודע ברמה הבסיסית אפילו

די נו מה זה מדע טילים?

מיטש פה כמה זמן? 13 שנה?

השטות הזאת של לא יודע כדורגל לא רלוונטית

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

די נו מה זה מדע טילים?

מיטש פה כמה זמן? 13 שנה?

השטות הזאת של לא יודע כדורגל לא רלוונטית

אני אומר את זה כי יש לי תחושה שמיטש מהכמה משחקים האלה לא יבין בעצמו שזה לא זה, הוא יחכה שאיש מקצוע במכבי יגיד לו את זה ומה לעשות שהאיש מקצוע שהכי קרוב למיטש במכבי זה פטריק?

לא רוצה לגזור את דינו בפורום, אני עדיין מאמין ביכולת שלו. אבל צריך להפסיק עם הקונספציה ההזויה הזאת של לא להעסיק מאמנים ישראלים טובים.

בכר היה פנוי בקיץ שעבר ובמקום ללכת עליו בכל הכוח עשינו הכל כדי להפוך את חיפה לאימתנית. אין שום יתרון במאמן זר והסטטיסטיקה מוכיחה את זה. פשוט חרא של קבלת החלטות. 

לא מוקדם, דווקה הרבה פה הבינו שזה לא זה כבר בעונה שעברה. 

עשה רצף טוב  בליגה עם קבוצה שהייתה צמאה לשינוי אח"כ פלייאוף על הפנים ועכשיו זה. 

2 דקות לפני, duss21 said:

זה ממש לא נכון. להפך, היה מאוד גמיש עונה שעברה. השתמש בכל הסגל שהיה לו, מכל הרכב הוציא את המקסימום, ושחקנו עם הרכבים גרועים במשחקים מסוימים בגלל פציעות. 

אתה שוכח מה היה. 

בפלייאוף ריקן היה זוועה ממש כמו במשחקים האחרונים (עאלק בגלל הפציעה) וישב לו בספסל שחקן שמכבי מתאבדים כדי שהוא יחתום היום (ביטון), אבל הוא המשיך לתת לריקן לחרבן על המגרש.

הלאה, אחרי שריקן נפצע את מי הוא שם בעמדת ה10? את פאקינג עדן קארצב. לא הלך לו נגד ב״ש בבית ולא נגד חיפה, אבל הוא המשיך להתעקש עליו למרות שהיה לו את ביטון על הספסל והיה ברור שאנחנו צריכים יצירתיות.

במחזור האחרון סוף סוף דן ביטון בעמדה שלו - צמד. שלושה ימים אחר כך גמר גביע נגד הפועל המפחידה והוא עולה עם שלישיית קישור של גלזר, ייני ופרץ. פלא שנראינו כל כך גרוע עד החילופים…

בקיצור הכתובת הייתה על הקיר. טעות שהאריכו לו חוזה וחבל שאין מי שיזרוק אותו.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לא רוצה לגזור את דינו בפורום, אני עדיין מאמין ביכולת שלו. אבל צריך להפסיק עם הקונספציה ההזויה הזאת של לא להעסיק מאמנים ישראלים טובים.

בכר היה פנוי בקיץ שעבר ובמקום ללכת עליו בכל הכוח עשינו הכל כדי להפוך את חיפה לאימתנית. אין שום יתרון במאמן זר והסטטיסטיקה מוכיחה את זה. פשוט חרא של קבלת החלטות. 

אני יכול להעיד על עצמי שבזמן אמת מתי שהיה ידוע שאיביץ' יעזוב ובכר היה חופשי הוא האיש שרציתי רק ולו מבחינה אסטרטגית של לתקוע את חיפה עם אדון בלבול+בכר אחלה מאמן בכללי.

מזכיר קצת את ג'ורדי שירד לקווים אחרי שוטה ונראינו טוב, בסוף זה לא היה זה, גם אז הסגל לא היה משהו משהו.

מספיק כדי להגיע לבתים לא להבקיע 5 משחקים ולסיים 2 בליגה כזה.

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני יכול להעיד על עצמי שבזמן אמת מתי שהיה ידוע שאיביץ' יעזוב ובכר היה חופשי הוא האיש שרציתי רק ולו מבחינה אסטרטגית של לתקוע את חיפה עם אדון בלבול+בכר אחלה מאמן בכללי.

בכר מאמן של רכש נוצץ והרבה, וכל עונה. מכבי לא מועדון כזה

19 דקות לפני, duss21 said:

כאילו החליפו אותו בבן אדם אחר. הזיה שזה אותו איש שאימן אותנו עונה שעברה.

האיש זרע משהו לא טוב במכבי, זה חלחל וחלחל והשנה רואים את התוצאות

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה שוכח מה היה. 

בפלייאוף ריקן היה זוועה ממש כמו במשחקים האחרונים (עאלק בגלל הפציעה) וישב לו בספסל שחקן שמכבי מתאבדים כדי שהוא יחתום היום (ביטון), אבל הוא המשיך לתת לריקן לחרבן על המגרש.

הלאה, אחרי שריקן נפצע את מי הוא שם בעמדת ה10? את פאקינג עדן קארצב. לא הלך לו נגד ב״ש בבית ולא נגד חיפה, אבל הוא המשיך להתעקש עליו למרות שהיה לו את ביטון על הספסל והיה ברור שאנחנו צריכים יצירתיות.

במחזור האחרון סוף סוף דן ביטון בעמדה שלו - צמד. שלושה ימים אחר כך גמר גביע נגד הפועל המפחידה והוא עולה עם שלישיית קישור של גלזר, ייני ופרץ. פלא שנראינו כל כך גרוע עד החילופים…

בקיצור הכתובת הייתה על הקיר. טעות שהאריכו לו חוזה וחבל שאין מי שיזרוק אותו.

הקטע של קארצב במקום ביטון היה מוזר, אבל זהו. חוץ מזה לא היה שום דבר דרמטי שהוא עשה שונה בפלייאוף. 

מוזמן ללכת אחורה בנושא ולראות מי שכח מה היה.

איך מיץ׳ נתן לו להמשיך באמת לא ברור לי

כי למרות הגביע גם בעונה שעברה היו סביב פטריק המון סימני שאלה בעקבות משחקים שהוא ניהל מזעזע.

מה עד כדי כך מיץ׳ מנותק מהמועדון