Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

Just now, חומץ בלסמי said:

אני מעדיף שיגיע מנהל מקצועי ומאמן שהוא לא איביץ' מאשר רק מאמן שהוא כן איביץ'.

לא חושב שיגיע מנהל מקצועי מהרגע להרגע. לדעתי יגיע מאמן בלי קשר. אופתע אם זה יהיה איביץ׳.

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני מעדיף שיגיעו מנהל מקצועי ומאמן שהוא לא איביץ' מאשר רק מאמן שהוא כן איביץ'.

תביא את איביץ׳ האח וסגרת פינה

אני לא מבין מה אתם רוצים האשם היחידי פה בביזיון הזה הוא מיץ גולדהאר הבנאדם יושב בקנדה ולא רואה שהקבוצה פח? לא מחוברת אין שיטה ולא אתפלא אם הם בכלל מתאמנים יש מצב באימונים הם משחקים שש בש.

נגד הפועל ירושלים כבר אמרתי להעיף אותו אם שם לא ראו מיליון נורות אדומות אז אין לי מה להגיד.

מה הם חושבים יש הוקוס פוקוס בכדורגל?!

בקיצור העיקר שהזבל הזה סוף סוף הולך הביתה הגנב דעת המושתן הזה.

הבעיה של פטריק היא הרבה יותר שורשית מסתם מאמן חלש לדעתי.

היום היו כמה דברים שפשוט זועקים חוסר הבנה בסיסי בניהול משחק וניהול קבוצה.

1. אי הכנסת בלם לאחר אדום - הגול הזה אך ורק עליו, כל האצטדיון ראה שצריך בלם ע״ח שחקן אחר, נתן לפיבן להתחמם יותר מ10 דקות. גלזר לא בלם והגול הזה עליו (לא תקף את השחקן עם הכדור).

2. קיבעון במערך - דווקא הכרטיס האדום הביא הזדמנות לשנות משהו בסגנון ולנסות לשחק מהאמצע ולא מהכנפיים….יכל לשחק עם 5 בהגנה, שלישיית אמצע וחלוץ. לנסות משהו קצת שונה.

3. עידו שחר - הדבר שהכי הרגיז אותי בתוך הביזיון הזה, מתחילת השנה הוא לא סומך עליו להחזיק את האמצע. הוא כבר החזיר אותו לספסל ותכנן להכניס רק את חלאיילה, ודווקא אחרי שקיבלנו את השני החליט להכניס את עידו.

היה נראה שהוא פשוט רוצה לחסל את הילד, הכניס אותו להיות השחקן היחיד באמצע (גלזר וגולסה יצאו) ולהתמודד לבד עם מה ששניהם לא הצליחו כל המשחק.

פשוט הזויה!

הטענה היחידה שיש לי אל מיץ' היא ההשארה של ואן לוון, זו היתה ההתנהלות של שחר בשנים השחורות שלהם - איזה בנאדו חסר ניסיון שלקח קבוצה מפורקת ועם מעט מוטיבציה הצליח למזער נזקים קיבל חוזה לעוד עונה כי לא נעים לשלוח הביתה מאמן שהציל לך את העונה.

היה ברור לכל מי שיש לו עיניים בראש שמואן לוון לא ייצא חיר

1 דקה לפני, duss21 said:

בלי קשר לואן לוון, מקווה שזו היתה הפעם האחרונה שאנחנו ממנים מנהל ללא כל נסיון באימון למאמן. ניסינו פעמיים ושילמנו על זה בגדול.

גם זה בגלל שאין פה מנהל מקצועי. אף אחד כזה לא היה שם את הקריירה שלו אצל מאמן ג'וניור.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

גם זה בגלל שאין פה מנהל מקצועי. אף אחד כזה לא היה שם את הקריירה שלו אצל מאמן ג'וניור.

בסוף גם המינוי של ג'ורדי למאמן וגם של ואן ליוון - שניהם מינויים של מיטש.

3 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

איביץ' הסתדר יופי בלי מנהל מקצועי, שיפסיקו לחפף עם מאמנים ויבנו את הסגל בזמן והכל יהיה טוב גם בלי מנהל מקצועי

זה לא עובד ככה. מעבר לזה שלא בונים מועדון בצורה כזאת, לא כל שנה יהיה לך איביץ שיסתיר את כל החרא, ואז כל החרא יצוף.

אגב, איביץ' עזב בגלל כל הבעיות שצפות עכשיו.

4 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

איביץ' הסתדר יופי בלי מנהל מקצועי, שיפסיקו לחפף עם מאמנים ויבנו את הסגל בזמן והכל יהיה טוב גם בלי מנהל מקצועי

וזו אחת הסיבות שאנחנו איפה שאנחנו עכשיו.

27 דקות לפני, MTA For Ever said:

תביא את איביץ׳ האח וסגרת פינה

הקטע שההצלחה המדהימה של איביץ' גרמה למערכת להכנס לאיזו מן שאננות, ולא לדבוק בקו ובצורת ההיררכיה הניהולית שמיץ' בעצמו התווה בתחילת הדרך. איביץ' כרגע יהיה פלסטר, אולי אפילו פלסטר מוצלח מאוד שיסגור את הפצע, אבל גם פלסטר נודע לאבד מכוחו, וברגע שאיביץ' לא יהיה כאן שוב, נכנס לאותה הסיטואציה שבה אנו מצויים כרגע. ולכן, מנהל מקצוע בעל מוניטין ורזומה לטווח הארוך זו צריכה להיות העדיפות הראשונה שלנו, ואם "על הדרך" אפשר להחזיר את איביץ', אז מה טוב..

25 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

הוא הסתדר בלי מנהל מקצועי כי הוא איביץ. מספיק לי היה לשמוע את דסה מספר איך הוא לחץ עליו לחדש את החוזה. הוא מילא את התפקיד הזה דה פקטו בין אם זה היה מוגדר או לא.