Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

לפני2 שעות , אורלנדו בלוף said:

המקלדת של רז אמיר עובדת שעות נוספות.

את האמת שלמרות שהוא כותב מהלב, הכתבות שלו מביכות, ממש מזכירות כתבות של עיתונאי ראש קטן ממקום אחר בארץ

On 19.10.2021 at 08:54, Krishi said:

די נו חבר'ה אתם עושים יותר מדי דרמה מכולה הפסד אחד לנתניה. 

בשדרה הניהולית שלנו הצלחנו להגיע להישגים כבירים, גם אם לא תמיד לקחנו אליפות תמיד היינו שם, לא משנה כמה נראה לכם שהמצב עכשיו גרוע הוא:

א. לא באמת כזה גרוע, בטח ביחס לתקופות השחורות שלנו. 

ב. זה רק מצב נתון שבהחלט יכול להשתנות כי הוכחנו מספיק פעמים בעשור האחרון שאנחנו מסוגלים לזה. 

אז לא צריך לייחל לשום ספיגת שער חמישי וגם לא צריך להיכנס לאדישות או איזו מרה שחורה. לקחת הכל בפרופורציות והכל יהיה בסדר. 

אם אתה כזה אופטימי (באמת מעריך את זה) - בהנחה ופטריק נשאר, מה המקום שאנחנו נסיים בסוף העונה?

צטט

נושא נוסף שעולה לא מעט בתקופה האחרונה ובקיץ קצת הוחבא על ידי התקשורת וגם על ידי המועדון עצמו, הם היחסים הלא טובים בין המאמן לחלק גדול מהשחקנים. הם מעידים על התנהלות מול אדם קשה מאוד, ואחד מהם סיפר לחבריו: "הוא לא מכבד, הוא לא מדבר יפה, הוא מתעלם משחקנים שרוצים לדבר איתו. הוא לא מתנהל בצורה הגיונית. זה נחמד וזה סיסמאות יפות להגיד שאין הבדל בין שחקן בן 19 לבין שחקן בן 34. אבל אם השחקן הבכיר שלך רוצה לדבר איתך ואתה מתעלם ממנו, יש לך בעיה. אנחנו לא שחקני נוער. אי אפשר להתייחס אלינו ככאלה". 

מביך אם זה הומצא על ידו.

יותר מביך אם זה נאמר על ידי טל בן חיים.

ועכשיו ברצינות, אני כמו כולם רוצה שהוא ילך אבל מודע לכך שזו לא החלטה פשוטה.

גם אם "וויתרנו" על הליגה אני מאמין שהמערכת רוצה להמשיך את ההצלחה באירופה.

זעזוע עכשיו ולך תדע איך אנחנו מסיימים את העונה הזאת שהיא באמת הזמנות חד פעמית, יכול להיות שזה גם היה השיקול בשנה שעברה ודוניס אכן פוטר מיד אחרי הקמפיין באירופית אאל"ט.

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זעזוע עכשיו ולך תדע איך אנחנו מסיימים את העונה הזאת שהיא באמת הזמנות חד פעמית, יכול להיות שזה גם היה השיקול בשנה שעברה ודוניס אכן פוטר מיד אחרי הקמפיין באירופית אאל"ט.

פוטר אחרי בית''ר 

אחרי שנגמר הקמפיין עם הניצחון הגדול על הטורקים

ניצחנו את הפועל חיפה 4-3

ועוד שתי תוצאות תיקו 2-2 נתניה ו0-0 בית''ר וכל זה הרגיש לי שהיה ב4 ימים

באשכרה כל יומיים משחק איזה עונה הזויה

1 hour ago, הילד בן 30 said:

זה גם מה שאמרו שנה שעברה לא?

אז נקבל כסף ואז שוב קיץ צולע שהכל יתחיל מאוחר?

55 דקות לפני, itan17 said:

ניצחון שישאיר אותו עד סוף העונה כנראה.

בקיצור מקום 3 בליגה ושמינית גמר קונפרנס סביר להניח

אוהב איך אנשים פה קובעים אחרי ניצחון או הפסד את החלטות לאורך כל העונה

אתה חושב שאם יהיו 4 הפסדים רצופים בליגה הוא ישאר? אני לא בטוח

מה שכן הניצחון הזה סביר להניח נותן לו עוד קצת זמן אצלנו

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

אוהב איך אנשים פה קובעים אחרי ניצחון או הפסד את החלטות לאורך כל העונה

אתה חושב שאם יהיו 4 הפסדים רצופים בליגה הוא ישאר? אני לא בטוח

מה שכן הניצחון הזה סביר להניח נותן לו עוד קצת זמן אצלנו

לא יהיו 4 הפסדים רצופים.

ימשיך להיות דשדוש שקט כזה של 2 ניצחונות, תיקו והפסד.

הלוואי שהניצחון הזה יחבר את העסק באמת, זה הדבר שאני הכי רוצה, אבל לטעמי ואן לוון לא הולך להשתנות משמעותית אז 0:1 יקר ואפור היה עדיף על חגיגה.

מקווה מאוד שאני טועה ויצאנו לדרך חדשה, כי סגל טוב בהחלט יש.

אני חושב שהוא יפוטר במהלך החודש הקרוב וזאת בעיקר פונקציה של למצוא מחליף. אבל לא אתבאס אם אדע שבכלל מחפשים את האדם שימנה את המאמן הבא..

לדעתי גם אם היינו מפסידים היום לא היו מפטרים אותו היום, מקווה שמחפשים מחליף נורמלי ולא שיחזרו על הטעות מהעונה שעברה. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שהוא יפוטר במהלך החודש הקרוב וזאת בעיקר פונקציה של למצוא מחליף. אבל לא אתבאס אם אדע שבכלל מחפשים את האדם שימנה את המאמן הבא..

לטעמי זה התפקיד הראשון שצריך לאייש כרגע.

גם אנחנו צריכים לזכור שאסור למועדון להפוך לכזה שרואה לטווח הקצר, אבל כן חשוב שתהיה היררכיה ודמויות בסדר גודל שהמועדון הורגל אליו. 

אפשר למצוא לברק יצחקי עוד המון תפקידים, צריך ספורט דיירקטור לפני הכל.

26 דקות לפני, MTA For Ever said:

לטעמי זה התפקיד הראשון שצריך לאייש כרגע.

גם אנחנו צריכים לזכור שאסור למועדון להפוך לכזה שרואה לטווח הקצר, אבל כן חשוב שתהיה היררכיה ודמויות בסדר גודל שהמועדון הורגל אליו. 

אפשר למצוא לברק יצחקי עוד המון תפקידים, צריך ספורט דיירקטור לפני הכל.

אם ימונה מנהל מקצועי, לדעתי זה יגיע כנראה ביחד עם מינוי של מאמן, ולא במהלך דו שלבי. כל מנהל מקצועי שמכבד את עצמו יקח/יקבל סמכויות שנמצאות עכשיו אצל ואן לובן. זה קונפליקט שלא ניתן יהיה להימנע ממנו אלא אם כן המנהל המקצועי המסתורי הזה יביא איתו מאמן (מסתורי לא פחות).

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם ימונה מנהל מקצועי, לדעתי זה יגיע כנראה ביחד עם מינוי של מאמן, ולא במהלך דו שלבי. כל מנהל מקצועי שמכבד את עצמו יקח/יקבל סמכויות שנמצאות עכשיו אצל ואן לובן. זה קונפליקט שלא ניתן יהיה להימנע ממנו אלא אם כן המנהל המקצועי המסתורי הזה יביא איתו מאמן (מסתורי לא פחות).

פטריק לא יישאר במכבי לדעתי, זה רק עניין של זמן. לקחת עכשיו מנהל מקצועי שיצטרך בעיקר ללמוד את הליגה כמה חודשים ולעשות הכנות לעונה הבאה. בעיקר מאחורי הקלעים לעונה הזו. ברגע שינחת כאן כזה (אם בכלל) המאמן יצטרך להתיישר עד לסיום העונה או לשים את המפתחות.

האפשרות שינחת כאן מנהל מקצועי פלוס מאמן באמצע העונה לא נשמע סביר וגם לא אחראי.

אנחנו צריכים מנהל מקצועי, אבל יותר מזה (לדעתי) אנחנו צריכים מנהל. איזה מרטין ביין, שיתחיל לחשוב מה עושים לקראת השנה הבאה. אין מניעה להביא מנהל כרגע, אם מוצאים את האדם הנכון