Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה אתה מדבר בלשון רבים? אתה האהבל היחיד כאן.

מדבר על אופי לוזרי וליקוקים לחיפה ומצץ לב״ש ולבכר פה במשך 4 שנים. 

זדיין אתה מהפורום אם אני מפריע לך. גם ככה אתה לא תורם שום דבר חוץ מחלומות הזויים. 

אם אתה לא מודע לכך שאצל חצי מהפורום אתה חסום בהודעות אז אתה כנראה באמת טמבל ומסכן. הרסת כל נושא שני עם הבכיינות והתבוסתנות המאוסה שלך. על כל שמועה וחצי כתבה בספורט וואו על רכש לקבוצה אחרת יללת כאן עם אלף הודעות ביום כמו ילדה שלקחו לה את הסוכריה. לך תמצא תחביבים ימאוס חסר חיים

3 דקות לפני, snufkin said:

אם אתה לא מודע לכך שאצל חצי מהפורום אתה חסום בהודעות אז אתה כנראה באמת טמבל ומסכן. הרסת כל נושא שני עם הבכיינות והתבוסתנות המאוסה שלך. על כל שמועה וחצי כתבה בספורט וואו על רכש לקבוצה אחרת יללת כאן עם אלף הודעות ביום כמו ילדה שלקחו לה את הסוכריה. לך תמצא תחביבים ימאוס חסר חיים

אה עשית סקר? 

איך אתה מדבר על להרוס נושאים כשאתה רק מחפש לריב בכל נושא כמו ילד משועמם? 

תחסום אותי ותפסיק להחריב נושאים רק כי אתה ילד מטומטם. 

53 דקות לפני, יונתן said:

הפסימיים בפורום - "שנתיים לא מציגים אף משחק טוב"

בפועל - שנה שעברה זוכים בגביע, מגיעים ל32 אירופית ונלחמים על האליפות עד הרגע האחרון פחות או יותר

אני איתך. המצב לא טוב, אבל הרבה יותר טוב ממה שמציגים פה, כנראה שהתרגלו לטוב מדי

גם בעונת איביץ לאנשים היו פה תלונות... היום הם מבינים

אבל

למה

כאלו

רווחים?!

אוהב אותך יא זבל תחזור כבר

51 דקות לפני, דקסטר said:

אבל

למה

כאלו

רווחים?!

אוהב אותך יא זבל תחזור כבר

סעמק איזה געגועים לשבת איתך ב11 ולהתערב איתך שמנצחים 

אפילו קיבלת הודעה בלי רווחים 

:wubyellow3:

מבלי להתייחס ברצינות לפחות לחצי מהכתבות המביכות שיוצאות ללא הפסקה ומטרתן אפילו לא לזרוע רעל בקרב אוהדי מכבי אלא רק כי סופסוף יש להם את האפשרות לייצר קליקים וכניסות על חשבונכם מבלי אפילו צורך להתאמץ לפרסם ידיעות אותנטיות ונכונות. 

אתם יכולים להמשיך לזיין את המוח ולקחת את הדברים יותר בפרופורציות, רק תגידו מראש שאתם טומנים את הראש בחול זה יהיה הרבה יותר נכון.

למכבי יש בעיה חמורה והיא לא רק בעמדת המאמן. אין סמכות ניהולית - מקצועית כמו בעבר.

מזל שהיה לנו את ג׳ורדי ומנספורד בשביל שנוכל לדעת להבדיל בין טוב לרע.

איפה ״המנהיגים הוותיקים״ ? מלבד שרן ייני הפכו לשחקנים מתוסכלים שמסריחים את הדשא כאשר משחקים וכאשר לא הם גם משתמשים בתקשורת כדי להעביר מסרים. 

המועדון בכאוס פנימי כי הוא מתנהל ב 180 מעלות מאיך שהוא התנהל ב 7-8 שנים האחרונות.

מי שלא רואה את זה עיוור.

מי שצריך כתבות סרק בתקשורת בשביל אולי להבין זו בעיה שלו.

אבל הכל טוב, קחו את זה בפרופורציות.

מותר למכבי לספוג שלישיות ורביעיות, לשחק כדורגל שמנותק מהמציאות ושייך לתקופות חשוכות ולבייש את עצמה.

חברים, לא מתאים היציאות האלו אחד על השני. מה אנחנו הפורום של סכנין? לכולנו אותה המטרה וזה די ילדותי הקללות האלו שרצות פה.

אפשר להסכים שמכבי לא מושלמת כרגע, לא ניהולית ולא מקצועית. אתם חייבים להבין שכל עוד מיץ' כאן אנחנו נהיה בסדר. התפקיד שלנו הוא לעודד נטו ומקצועית אני סמוך ובטוח שמיץ' רואה הכל ונשתפר כבר בעתיד הקרוב.

אגב, זה לא יהיה בסדר קלאסי מה שכתבתי. אני באמת מאמין שמיץ' רואה הכל וגם הוא כמונו מאוכזב. ההבדל בינינו לבינו שהוא ידע לקחת את ההחלטה הנכונה כנראה.

לפני9 שעות , Krishi said:

לעצמי? אני מאמין תמיד. 

יש לנו סגל מצוין ויש לנו בעלים שמאוד אוהב הישגים ותארים ולא מהסס לבצע שינויים כשצריך ובסה"כ אני מאמין שיהיה בסדר. ותאמין לי שהמצב והתוצאות האחרונות וההפסדים מבאסים אותי לא פחות ואולי אף יותר מכל אחד אחר פה. אבל יש לי גם ראיה קצת יותר נרחבת כנראה וכן גם תחושות אופטימיות שאולי אני ניחן בהם יותר מאחרים ככה שאני לא רואה שום צורך וגם לא שום תועלת מלהכנס לדיכאון כאילו קרס עלינו העולם ובטח לא לפזר את הרעל הזה פה בפורום כאילו אנחנו קבוצה קטנה חסרת הישגים שכל מה שהיא מכירה זה כשלונות ברמה שאנשים פה מגיבים כבר בציניות כאילו הם רגילים לזה שזה בכלל הזוי בעיניי. יש מצב נתון, נתמודד איתו, נלמד אותו, נתגבר עליו והמשיך הלאה לעבר התארים שאנחנו רגילים לקחת. 

איפה פיזרו רעל שאנחנו קבוצה קטנה? ההפך אנחנו קבוצה עם סגל מעולה שלא ממצא 70 אחוז מהפוטנציאל שלה בגלל ואן לויבן, הכל קשור ומתחיל באימון, שאין לך מאמן אתה לא יכול לעשות קסמים, ברור שיש לנו בעלים מספר 1 ואהוב, אבל כל יום שואן לויבן כאן זה נזק, אני גם מאמין שגולדהאר ירצה ויראה לנכון הוא יפעל, השאלה היא כמה פער נהיה ממקום 1 למשל, אני רוצה לקחת אליפות חביבי, גם גוורדיולה לא יביא פה אליפות אם הפער יהיה בלתי ניתן לסגירה כבר בהתחלה.

לפני6 שעות , יונתן said:

הפסימיים בפורום - "שנתיים לא מציגים אף משחק טוב"

בפועל - שנה שעברה זוכים בגביע, מגיעים ל32 אירופית ונלחמים על האליפות עד הרגע האחרון פחות או יותר

אני איתך. המצב לא טוב, אבל הרבה יותר טוב ממה שמציגים פה, כנראה שהתרגלו לטוב מדי

גם בעונת איביץ לאנשים היו פה תלונות... היום הם מבינים

המצב היום לא טוב וזה בלשון המעטה. לקחת את שנה שעברה ולקשר אותה לשנה הנוכחית זה חיבור ורצף לא נכון. יש פה בעיות עמוקות שקשורות במאמן ובשחרור מסיבי של שחקנים דומיננטים מחדר ההלבשה לאורך השנתיים האחרונות וגולת הכותרת זה ניהול לקוי עם שליפות מהמותן וללא תכנון מסודר. בקיצור, אני אדם אופטימי אבל יש משהו מסוכן באופטימים ללא תקנה. כדאי להתעורר. אנחנו בדרך לצלילה.

1 hour ago, קובי השועל said:

חברים, לא מתאים היציאות האלו אחד על השני. מה אנחנו הפורום של סכנין? לכולנו אותה המטרה וזה די ילדותי הקללות האלו שרצות פה.

התכוונת בית"ר?

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

המצב היום לא טוב וזה בלשון המעטה. לקחת את שנה שעברה ולקשר אותה לשנה הנוכחית זה חיבור ורצף לא נכון. יש פה בעיות עמוקות שקשורות במאמן ובשחרור מסיבי של שחקנים דומיננטים מחדר ההלבשה לאורך השנתיים האחרונות וגולת הכותרת זה ניהול לקוי עם שליפות מהמותן וללא תכנון מסודר. בקיצור, אני אדם אופטימי אבל יש משהו מסוכן באופטימים ללא תקנה. כדאי להתעורר. אנחנו בדרך לצלילה.

המהירות שבה לשחקנים נמאס מהמאמן שלהם, פעמיים תוך שנה, קצת מדאיגה. חסרה לי מאד מנהיגות בקבוצה. 

לפני6 שעות , MTA For Ever said:

מבלי להתייחס ברצינות לפחות לחצי מהכתבות המביכות שיוצאות ללא הפסקה ומטרתן אפילו לא לזרוע רעל בקרב אוהדי מכבי אלא רק כי סופסוף יש להם את האפשרות לייצר קליקים וכניסות על חשבונכם מבלי אפילו צורך להתאמץ לפרסם ידיעות אותנטיות ונכונות. 

אתם יכולים להמשיך לזיין את המוח ולקחת את הדברים יותר בפרופורציות, רק תגידו מראש שאתם טומנים את הראש בחול זה יהיה הרבה יותר נכון.

למכבי יש בעיה חמורה והיא לא רק בעמדת המאמן. אין סמכות ניהולית - מקצועית כמו בעבר.

מזל שהיה לנו את ג׳ורדי ומנספורד בשביל שנוכל לדעת להבדיל בין טוב לרע.

איפה ״המנהיגים הוותיקים״ ? מלבד שרן ייני הפכו לשחקנים מתוסכלים שמסריחים את הדשא כאשר משחקים וכאשר לא הם גם משתמשים בתקשורת כדי להעביר מסרים. 

המועדון בכאוס פנימי כי הוא מתנהל ב 180 מעלות מאיך שהוא התנהל ב 7-8 שנים האחרונות.

מי שלא רואה את זה עיוור.

מי שצריך כתבות סרק בתקשורת בשביל אולי להבין זו בעיה שלו.

אבל הכל טוב, קחו את זה בפרופורציות.

מותר למכבי לספוג שלישיות ורביעיות, לשחק כדורגל שמנותק מהמציאות ושייך לתקופות חשוכות ולבייש את עצמה.

:wubyellow3:

לפני7 שעות , המכבייה said:

המהירות שבה לשחקנים נמאס מהמאמן שלהם, פעמיים תוך שנה, קצת מדאיגה. חסרה לי מאד מנהיגות בקבוצה. 

מנטליות ישראלית במיטבה. ״הוא לא נותן לי לפתוח אז אדליף לכמה עיתונאים בעילום שם לכלוכים עליו מחדר ההלבשה״. מספיק לראות מי הגיע לפני שנתיים כשכל ההדלפות האלה התחילו, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין מי זה…

לפני8 שעות , המכבייה said:

שחקנים טובים רוצים מאמנים טובים. אחרת הם מרגישים שהם לא מממצים את היכולות שלהם ומתקשים להצליח ולהתקדם. אני מבין אותם. התסכול לגיטימי. מסכים שזה קשור מאוד גם במנהיגות בקבוצה וכמובן בדמויות ניהוליות חזקות שחסרות כרגע.

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

שחקנים טובים רוצים מאמנים טובים. אחרת הם מרגישים שהם לא מממצים את היכולות שלהם ומתקשים להצליח ולהתקדם. אני מבין אותם. התסכול לגיטימי. מסכים שזה קשור מאוד גם במנהיגות בקבוצה וכמובן בדמויות ניהוליות חזקות שחסרות כרגע.

מצד שני, אם מאמן לא יקבל גיבוי מהבוסים שלו, גם פרגי יכול היה להיות טרף קל. פטריק לא צריך להישאר, אבל אני בטוח ששחקנים עיקמו פרצוף גם עם פאקו ואחרים אבל היה את ג'ורדי כדי לפרוק, להרגיע וגם לתת להם להבין את המצב ההירככי. למה אנחנו בעצם צריכים את ג'ק כבייביסיטר, למה אין כאן אדם שזה בעצם תפקידו ביום יום? זה בכל זאת עסק שמגלגל עשרות מיליונים בשנה...

לפני2 שעות , המכבייה said:

מצד שני, אם מאמן לא יקבל גיבוי מהבוסים שלו, גם פרגי יכול היה להיות טרף קל. פטריק לא צריך להישאר, אבל אני בטוח ששחקנים עיקמו פרצוף גם עם פאקו ואחרים אבל היה את ג'ורדי כדי לפרוק, להרגיע וגם לתת להם להבין את המצב ההירככי. למה אנחנו בעצם צריכים את ג'ק כבייביסיטר, למה אין כאן אדם שזה בעצם תפקידו ביום יום? זה בכל זאת עסק שמגלגל עשרות מיליונים בשנה...

אבל כשאחרים אומרים את זה אתה אומר שזה מה שהוחלט בקנדה ואתה בסדר עם זה.

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל כשאחרים אומרים את זה אתה אומר שזה מה שהוחלט בקנדה ואתה בסדר עם זה.

תמיד טענתי שהכל מתחיל ונגמר בקנדה. בגלל שהעסק הוא יותר פינלנטרופי, אז אני פשוט מקבל את מה שיש(ויש המון וזה חשוב לזכור תמיד) ולכן גם הביקורת שלי בהתאם. זה מיטש לטוב ולרע. אנחנו מדממים כרגע כמו שלא דיממנו עשור. 

לפני15 שעות , המכבייה said:

בול מה שחשבתי, הוצאת לי את המילים מהפה, לדעתי המאמן לא מתאים לנו, אבל השחקנים גם מדאיגים אותי מאוד.