Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

32 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמועות שדהאן מנסה לשדך את לנון למכבי.

הוא לא מועמד רע מבחינה מקצועית(ויחסית "שם" סבבה לגמרי מבחינת הפרופיל שלו ז"א דמות שיודעים לזהות אותה בעולם הכדורגל והוא לא אלמוני כמו ליטו לדוגמא).

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

דוניס פוטר אחרי תיקו 0 עם בית״ר אם אני לא טועה.

לא טועה

אחד המשחקים המגעילים שראיתי

ביתר רק נפלו וביזבזו זמן

שיחקו אולי 50 דקות

1 hour ago, דרור שווץ said:

לא טועה

אחד המשחקים המגעילים שראיתי

ביתר רק נפלו וביזבזו זמן

שיחקו אולי 50 דקות

ועדיין הגיע לנו פנדל אחרי עבירה ברורה על יונתן כהן. 

לא יאומן כמה פעמים זיינו אותנו בעונה הקודמת (כמו בכל עונה) ואיך שום "מתנה" שאמרו שקיבלנו לא באמת הייתה טעות שיפוט ואיכשהו הקמפיין גניבת דעת של חולי האמוניה הצליח להם חזק ככה שבפלייאוף זיינו אותנו אפילו יותר מהרגיל. 

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

הוא לא מועמד רע מבחינה מקצועית(ויחסית "שם" סבבה לגמרי מבחינת הפרופיל שלו ז"א דמות שיודעים לזהות אותה בעולם הכדורגל והוא לא אלמוני כמו ליטו לדוגמא).

הוא מועמד יוצא מן הכלל לדעתי, בטח בנקודת זמן כזו. קשה לי להאמין שיקרה.

הדבר הכי עצוב בשבילי הוא שאתמול (גר בארה"ב ובשבילי זה עדיין אתמול) במצב של 4-2 היה בי איזשהו מקום שקיווה לחמישי שלהם, בכדי שהזעזוע יהיה יותר עמוק. פשוט הזוי, וכנראה שזה הסימן שהוא צריך ללכת. ללכת, גם בגלל שיש לי עדיין תקווה מהעונה הזאת.

49 דקות לפני, לנצח צהוב said:

הדבר הכי עצוב בשבילי הוא שאתמול (גר בארה"ב ובשבילי זה עדיין אתמול) במצב של 4-2 היה בי איזשהו מקום שקיווה לחמישי שלהם, בכדי שהזעזוע יהיה יותר עמוק. פשוט הזוי, וכנראה שזה הסימן שהוא צריך ללכת. ללכת, גם בגלל שיש לי עדיין תקווה מהעונה הזאת.

לא מסכים כי רק רציתי שלא נתבזה

אבל נגיד בהצלה מהנגיחה של חלאיילה לא הרגשתי באסה- איבדתי משריקת הפנדל+ האדום את ההתייחסות למה שקורה כמו הצוות המקצועי שלנו

ברור שלא רציתי לקבל את החמישי, מי יודע מתי הייתה הפעם האחרונה של זה. ועדיין, אחרי הרביעי, פשוט הנחתי את הרגליים על השולחן בייאוש תהומי, בסוג של סאטלה הכי סאחית שיש, לא מפוקסת, עמומה כזאת, אדישה. כזאת שמקווה למשהו קיצוני שיעורר אותי\אותנו, שתשנה משהו, דווקא מתוך התקווה המכביסטית האינסופית, המנוגדת 180מעלות מאוסמה חלאילה כמשל.

וזה הזוי, אבל כמכבי, עדיין חשבתי על הסיכויים שלנו רק לאליפות השנה. וכמו שכתבתי, דווקא בגלל זה,  אולי קיוויתי שיקרה משהו קיצוני, כי אני חושב רק על אליפות. עדיין. 

5 דקות לפני, לנצח צהוב said:

זה הזוי, אבל כמכבי, עדיין חשבתי על הסיכויים שלנו רק לאליפות השנה. וכמו שכתבתי, דווקא בגלל זה,  אולי קיוויתי שיקרה משהו קיצוני, כי אני חושב רק על אליפות.

מדוייק

פשוט בהזייה מסויימת רציתי גם מהפך וגם כוורת חדשה+ צוות אימון של בונדסליגה 

בפועל לא הצלחתי להכיל את מה שקרה על הדשא ואפילו ריחמתי על פטריק

42 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מדוייק

פשוט בהזייה מסויימת רציתי גם מהפך וגם כוורת חדשה+ צוות אימון של בונדסליגה 

בפועל לא הצלחתי להכיל את מה שקרה על הדשא ואפילו ריחמתי על פטריק

אבל זה קצת פארדוקס, כי אם בסיטואציה הכי הזויה, כשארבע שתיים לנתניה, היה נשרק לנו אותו פנדל והיינו חוזרים אפילו לתיקו, 4-4, אז כביכול הכל "היה בסדר". ואז מה? אפשר להמשיך הלאה כאילו לא קרה כלום? כאילו אפשר להמשיך מפה וסבבה? גם אני מאוד אמביוולנטי, ברור שרק הייתי רוצה את הנקודה הזאת, להמשיך עם ואן לוון. כמו מי שחי בזוגיות נוחה, אבל לא מספקת, ורק מפחד משינויים. מצד שני, אני מבין שה"זוגיות" הזאת נגמרה, היא על האדים האחרונים של אותה התקווה, של אותם ניצחונות רצופים מהעונה שעברה, כמו אותה אקסית שגרמה לנו להרגיש טוב אחרי זוגיות מחורבנת (דוניס), אבל היא לא הדבר האמיתי. לפעמים עדיף לומר, אני לא רוצה לפנטז, בזמן שאני מתפשר, זה לא כנה. עדיף פשוט לחתוך, גם אם זה קשה.

לפני1 שעה , לנצח צהוב said:

אבל זה קצת פארדוקס, כי אם בסיטואציה הכי הזויה, כשארבע שתיים לנתניה, היה נשרק לנו אותו פנדל והיינו חוזרים אפילו לתיקו, 4-4, אז כביכול הכל "היה בסדר". ואז מה? אפשר להמשיך הלאה כאילו לא קרה כלום? כאילו אפשר להמשיך מפה וסבבה? גם אני מאוד אמביוולנטי, ברור שרק הייתי רוצה את הנקודה הזאת, להמשיך עם ואן לוון. כמו מי שחי בזוגיות נוחה, אבל לא מספקת, ורק מפחד משינויים. מצד שני, אני מבין שה"זוגיות" הזאת נגמרה, היא על האדים האחרונים של אותה התקווה, של אותם ניצחונות רצופים מהעונה שעברה, כמו אותה אקסית שגרמה לנו להרגיש טוב אחרי זוגיות מחורבנת (דוניס), אבל היא לא הדבר האמיתי. לפעמים עדיף לומר, אני לא רוצה לפנטז, בזמן שאני מתפשר, זה לא כנה. עדיף פשוט לחתוך, גם אם זה קשה.

ברור שפרדוקס למרות שמבחינתי באותו רגע גם במקרה של ניצחון ועוד לפני ה2-2 מתחילת המחצית השנייה הבזיונית הייתה הרגשה של זה הקש שיטה סופית את הכף לפיטורי פטריק,

רוצה להאמין שמיטש לא צריך זעזוע כדי לתקן- אפשר לתקן גם כשרואים שהכל זוועה למרות ניצחון

די נו חבר'ה אתם עושים יותר מדי דרמה מכולה הפסד אחד לנתניה. 

בשדרה הניהולית שלנו הצלחנו להגיע להישגים כבירים, גם אם לא תמיד לקחנו אליפות תמיד היינו שם, לא משנה כמה נראה לכם שהמצב עכשיו גרוע הוא:

א. לא באמת כזה גרוע, בטח ביחס לתקופות השחורות שלנו. 

ב. זה רק מצב נתון שבהחלט יכול להשתנות כי הוכחנו מספיק פעמים בעשור האחרון שאנחנו מסוגלים לזה. 

אז לא צריך לייחל לשום ספיגת שער חמישי וגם לא צריך להיכנס לאדישות או איזו מרה שחורה. לקחת הכל בפרופורציות והכל יהיה בסדר. 

6 דקות לפני, Krishi said:

די נו חבר'ה אתם עושים יותר מדי דרמה מכולה הפסד אחד לנתניה. 

בשדרה הניהולית שלנו הצלחנו להגיע להישגים כבירים, גם אם לא תמיד לקחנו אליפות תמיד היינו שם, לא משנה כמה נראה לכם שהמצב עכשיו גרוע הוא:

א. לא באמת כזה גרוע, בטח ביחס לתקופות השחורות שלנו. 

ב. זה רק מצב נתון שבהחלט יכול להשתנות כי הוכחנו מספיק פעמים בעשור האחרון שאנחנו מסוגלים לזה. 

אז לא צריך לייחל לשום ספיגת שער חמישי וגם לא צריך להיכנס לאדישות או איזו מרה שחורה. לקחת הכל בפרופורציות והכל יהיה בסדר. 

כולה הפסד לנתניה? די נו קרישי חטפנו רביעייה מנתניה. זה ממש לא עוד הפסד.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כולה הפסד לנתניה? די נו קרישי חטפנו רביעייה מנתניה. זה ממש לא עוד הפסד.

כן זה כן. בסך הכל עוד יום בהיסטוריה. קרה שהפסדנו בעבר לקבוצות פחות טובות. התחושות פה כאילו מינימום ירדנו ליגה. 

אני לא מבין למה להמשיך ולהכניס לפה עוד רעל ודיכאון. 

קרישי, אני מתפלא עליך

כולה? זה היה כולה מה שהיה בשבת?

זה היה התפרקות טוטאלית, זה היה חוסר תגובה מוחלטת של מאמן, מחצית שניה החל מדקה 50 זה היה נראה באוויר שאנחנו הולכים לחטוף גול, נתניה עשתה ככל העולה על רוחה(לעומת המחצית הראשונה שאנחנו היינו טובים בהרבה) והגיעה למצבים קלים והמאמן שלך? ממשיך לא להגיב ונותן לזה לזרום, זה ממש לא לא כולה

זה חוסר התאמות למשחק, זה מאמן שיודע לעלות עם שיטה אחת וכל מאמן עם קצת יותר מ2 וחצי של שיטות יודע בקלות לנטרל את השיטות שלו והוא לא יודע להגיב כי אין לו ידע

ואן לויבן לא צריך לאמן, שילך לעשות קורסים 4-5 שנים של אימון ואז שיחזור לאמן.