Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

אגב, ג’ק אנגלידיס, נציג הבעלים של מיץ’ גולדהאר, יגיע היום (שני) לישראל מקפריסין שם שהה באחרונה. הביקור שלו בישראל היה מתוכנן מראש אך נדחה במספר פעמים בגלל המוות של אימו וענייני הכניסה לארץ בעקבות נושאי הקורונה השונים. אנגלידיס ימריא עם הקבוצה לפינלנד ובמועדון מיהרו להבהיר כי הגעתו תוכננה מראש ואינה קשורה למצבה המקצועי של מכבי. 

https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1,3,65100/395138.html?ref=hp

5 דקות לפני, liron981s said:

אגב, ג’ק אנגלידיס, נציג הבעלים של מיץ’ גולדהאר, יגיע היום (שני) לישראל מקפריסין שם שהה באחרונה. הביקור שלו בישראל היה מתוכנן מראש אך נדחה במספר פעמים בגלל המוות של אימו וענייני הכניסה לארץ בעקבות נושאי הקורונה השונים. אנגלידיס ימריא עם הקבוצה לפינלנד ובמועדון מיהרו להבהיר כי הגעתו תוכננה מראש ואינה קשורה למצבה המקצועי של מכבי. 

אל תצפו ליותר מדי מההגעה שלו... 

1 hour ago, duss21 said:

איביץ' התראיין ואמר בבירור שהוא לא רוצה לאמן פה. זה די ברור.

התראיין? איפה? מה אמר?

58 דקות לפני, liron981s said:

חבל שזה לא קשור לפטריק, אבל כבר טוב שיהיה פה מבוגר אחראי.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התראיין? איפה? מה אמר?

חבל שזה לא קשור לפטריק, אבל כבר טוב שיהיה פה מבוגר אחראי.

אולי המבוגר האחראי יבין מה קורה כאן.

ההודעה בוואלה נראית כאילו הוכתבה ע"י מכבי.

להגיד שההגעה של אנגלידיס לא קשורה למצב הקבוצה או לפטריק זה כבר לא לחשוב שאנחנו מפגרים אלא גם להגיד לנו שאנחנו מפגרים.

אנגלידיס ינחת בצהריים וימיו של פטריק ספורים, לדעתי הוא לא יאמן  מול אשדוד אבל לא רוצים זעזוע לפני המשחק באירופאית.

48 דקות לפני, ebibo said:

להגיד שההגעה של אנגלידיס לא קשורה למצב הקבוצה או לפטריק זה כבר לא לחשוב שאנחנו מפגרים אלא גם להגיד לנו שאנחנו מפגרים.

אנגלידיס ינחת בצהריים וימיו של פטריק ספורים, לדעתי הוא לא יאמן  מול אשדוד אבל לא רוצים זעזוע לפני המשחק באירופאית.

יגיע עד פרברי חנוכה

לפני1 שעה , ebibo said:

יאמן נגד אשדוד 

3 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

אני מצטער אבל כשהוא יעוף העונה תהיה כבר גמורה. ככל שתשלימו עם זה יותר מהר תחסכו לעצמכם כאב מיותר בהמשך.

העונה גמורה כבר עכשיו.

3 הפסדים בשלב זה של העונה זה די done deal סטטיסטית.

7 דקות לפני, קמאנן said:

העונה גמורה כבר עכשיו.

3 הפסדים בשלב זה של העונה זה די done deal סטטיסטית.

מסכים איתך וטכנית זה אפילו לא סותר מה שכתבתי.

14 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

אני מצטער אבל כשהוא יעוף העונה תהיה כבר גמורה. ככל שתשלימו עם זה יותר מהר תחסכו לעצמכם כאב מיותר בהמשך.

נכון לצערי

מחכים שוב שכולם יברחו ורק אז יתעוררו

חבל

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מוזר לי איך המשחק הזה נגד נתניה הכניס לי כ''כ הרבה באסה

גם לי, נראה לי זאת השלמה סופית שזרקו את העונה לפח בטח שמי שמתחזה למאמן עדיין פה.

2 ניצחונות באירופה נגד קבוצה שנחותה מאיתנו על הנייר ויש פוטנציאל רציני לשמינית גמר במפעל אירופאי תוך כדי מאבקים על היכנסות לפליאוף העליון בליגה. 

לדעתי הוא היה צריך להיות בבית כבר מזמן עם כל הכבוד לג'נטלמניות ולזה שהוא במועדון הרבה שנים, הרי זה היה ברור כשמש שאיתו אין לנו סיכוי, ואני מאוכזב מההנהלה שלא הבחינו את זה מוקדם יותר, ובכל זאת עוד לא מאוחר מדי אנחנו סה"כ מחזור 7 אם יביאו מאמן טוב ומהר למרות הבעיות בסגל אין לי ספק שאפשר לחזור ולהתחרות על האליפות, אני מאוד מקווה שלפחות בדקו בשבועות האחרונים מחליפים פוטנציאלים לפאטריק.

אישית, אני מרגיש שזו תחושה של תסכול מצטבר. כל שבוע אנחנו נראים חרא, גם כשמנצחים. כל שבוע כולם רואים את אותו הדבר, אין מאחורי מה להתחבא. הקבוצה לא מאומנת. והתסכול גדול מאד כי אנחנו לא צריכים לקבל תבוסה כזו ברמת הסגל שלנו, לא כאן, לא בסכנין וגם לא ההפסד (החד צדדי) לב"ש.

הסגל שלנו אולי לא מזהיר, אבל לפחות טופ 2 בליגה, והכדורגל שלנו לא טופ 10.

24 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי דעתי הוא יפוטר אחרי ניצחון לא משכנע כמו דוניס

דוניס פוטר אחרי תיקו 0 עם בית״ר אם אני לא טועה.