Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

Just now, itan17 said:

כי בפטריק יש יהירות, בהם לא

דוניס בא מאוחר ועם כל השנאה שהייתה כלפיו ההתקפה נראתה טוב,פשוט הוא שכח שיש בכדורגל גם הגנה.

שוטא פתחנו טוב איתו, אחרי עשרה מחזורים משהו התדרדר שם,לא יודע להסביר.

עם פטריק? שנה שהוא מאמן אותנו וזה נראה שאף שחקן לא יודע מה הוא עושה.

4 דקות לפני, Avogadro said:

שמועות שהתפטר

מישהו יכול לאשר את הבשורה המשמחת?

צטט

בינתיים, עסקים כרגיל: ואן לוון העביר את האימון

מאמן מכבי ת"א החל להכין את שחקניו להלסינקי בחמישי: "זה משחק מאוד חשוב למועדון ואולי גם לעתיד של פטריק. מי יודע, בינתיים שקט פה מכיוון קנדה"

38 דקות לפני, YNWA said:

הבעיה עם גררו שהוא עושה דריבל או נתקע בפינה ויוצאים אליו 2-3 שחקנים הוא מנסה להעביר אותם במקום להבין שעכשיו בעקבות זה שיצאו עליו 3 שחקנים נוצר מצב שבהכרח יש שני שחקנים פנויים

לא מבין למה הוא לא מוסר במצבים האלה, לא מרים את הראש, קבלת החלטות של ילד.

השני שחקנים החופשיים כביכול לא באזור שלו בכלל, אין פה שיטת משחק נורמלית. בשיטת משחק נורמלית הוא היה מקבל הרבה יותר עזרה, יותר כדורים לעומק. את הבסיס של לעשות משולש באגף מכבי לא עושה אפילו אז מה אתם רוצים שהוא יעשה מול 2-3 שחקנים בסיטואציה כזאת אם לא בכוח? גם קוואס סובל מזה והוא דריביליסט אש, מה שכן גררו לא מאבד כדורים מסוכנים.

34 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

דוניס בא מאוחר ועם כל השנאה שהייתה כלפיו ההתקפה נראתה טוב,פשוט הוא שכח שיש בכדורגל גם הגנה.

שוטא פתחנו טוב איתו, אחרי עשרה מחזורים משהו התדרדר שם,לא יודע להסביר.

עם פטריק? שנה שהוא מאמן אותנו וזה נראה שאף שחקן לא יודע מה הוא עושה.

די נו

הוא עשה פה רצף לא נתפס עונה שעברה, לקח קבוצה מפורקת והחזיר אותה בענק למאבק האליפות

6 דקות לפני, itan17 said:

די נו

הוא עשה פה רצף לא נתפס עונה שעברה, לקח קבוצה מפורקת והחזיר אותה בענק למאבק האליפות

גם ג׳ורדי בזמנו עשה רצף יפה. בשני המקרים זה לא בגלל יכולות אימון, זה אפקט שמגיע מהפיטורים של המאמן הקודם.

מה שפטריק עשה זה להישען על מה שאיביץ׳ השאיר בתוספת המון מזל ויכולת אדירה של גולסה ופרץ. ברגע שגולסה נפצע נגמר הסיפור שלנו. 

12 דקות לפני, itan17 said:

די נו

שנה שעברה לא דיברתי מילה,לטוב ולרע.

השנה זה קבוצה שלו מתחילת הקיץ,ולא זכור לי משחק אחד טוב.

אחרי מה שאנחנו רואים ממנו העונה, ההסבר המתבקש בעיניי ליכולת הטובה באמצע עונה שעברה זה שהוא זכה לשחק עם שלישיית הקישור מהטובות שהיו פה אי פעם. 

1 hour ago, itan17 said:

כי בפטריק יש יהירות, בהם לא

הם לפחות היו מאמנים אמיתיים עם כבוד למקצוע.

פטריק גם לא מאמן וגם עושה רושם שאין לו כבוד למקצוע.

לפני9 שעות , erantheking21 said:

גררו נראה בדיוק כמו גררו של תחילת השנה, שכונתי, אגוסיאסט שחושב שהוא מינימום רונאלדו ולא מתאמץ בשיט(נראה כאילו הוא מוכר) וגם לא עזר להגנה

גררו תרם הרבה יותר מקוואס

אם לא הלחץ שהוא עשה שם על השחקן ברחבה (טיפה אחרי הפנדל) היינו מקבלים את החמישי ומשם..

"לוואן לוון יותר כוח על ההנהלה מליצחקי"

איך היו היחסים שלך עם פטריק ואן לוון?
"אני והוא ראינו כדורגל בצורה שונה, לא הסכמנו על האופן שבו צריך לשחק. אני הגעתי באיחור ולא עשיתי את הקדם עונה. במקרה כזה, לדעתי, המנהל המקצועי צריך להיענות לבקשות מקצועיות של המאמן, ולא המאמן צריך להיענות לבקשות של המנהל הטכני. אם אני רוצה שחקן בחלון העברות שהוא בסגנון מסוים, ופטריק חשב שצריך שחקן בסגנון אחר, אז זה מעיד על תפיסת כדורגל שונה ביני לבינו".

"כמאמן אני מאוד אהבתי שליטה בכדור, והוא לא האמין בזה. לא הסכמנו גם בחלון העברות. רציתי לחזק את הקבוצה בינואר, ופטריק לא הסכים איתי. קיוויתי לצרף 3 שחקנים כדי להוסיף איכות, וכל פעם הוא מצא תירוצים כדי שנעשה מה שהוא רוצה, ולא מה שאני רציתי".

ברק יצחקי הוא המנהל המקצועי של מכבי ת"א עכשיו, הוא זה שאמור להכריע על העתיד של ואן לוון
"ממה שאני מכיר, לפטריק ואן לוון היה יותר כוח מברק יצחקי אצל ההנהלה. ההנהלה נתנה לפטריק את הכוח הזה והוא מאוד משפיע עליהם. לדעתי באופן כללי, צריך לתת יותר זמן למאמן מאשר מספר מחזורים. עבודה של מאמן זה תהליך שדורש סבלנות".

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=384388

ריאיון של דוניס (הריאיון המלא בקישור)

לפני20 שעות , מכביסט לעד said:

בשביל לייעץ למיטש צריך להיות ג׳ורדי? צריך להיות קצת אמיץ ולהגדיל ראש. 

ואם ליצחקי אין שום סמכויות, אז מי מקבל החלטות? הרי שרון תמם לא מבינה כדורגל, על מנכ״ל זר ויתרו וגם על מאמן מקצועי. הבעלים עסוק וגם ככה לא מבין יותר מדי בכדורגל ולעוזר שלו יש בעיות בבית. מי אמור לקבל החלטות אם ככה? 

לשאלתך למה עניתי ככה

"לוואן לוון יותר כוח על ההנהלה מליצחקי" - ספורט 5 (sport5.co.il)

לגבי הרכש שדוניס לא קיבל ומנעו ממנו אותו, לגבי זה שהגיע שחקן שהוא כנראה לא רצה(מאמין שהוא מתכוון להרננדס) 

אני מאמין שדוניס יכל לקחת פה תואר, פשוט השחקנים שהוא רצה הוא לא באמת קיבל

איך היו היחסים שלך עם פטריק ואן לוון?
"אני והוא ראינו כדורגל בצורה שונה, לא הסכמנו על האופן שבו צריך לשחק. אני הגעתי באיחור ולא עשיתי את הקדם עונה. במקרה כזה, לדעתי, המנהל המקצועי צריך להיענות לבקשות מקצועיות של המאמן, ולא המאמן צריך להיענות לבקשות של המנהל הטכני. אם אני רוצה שחקן בחלון העברות שהוא בסגנון מסוים, ופטריק חשב שצריך שחקן בסגנון אחר, אז זה מעיד על תפיסת כדורגל שונה ביני לבינו".

"כמאמן אני מאוד אהבתי שליטה בכדור, והוא לא האמין בזה. לא הסכמנו גם בחלון העברות. רציתי לחזק את הקבוצה בינואר, ופטריק לא הסכים איתי. קיוויתי לצרף 3 שחקנים כדי להוסיף איכות, וכל פעם הוא מצא תירוצים כדי שנעשה מה שהוא רוצה, ולא מה שאני רציתי".

לפני12 שעות , Krishi said:

זה ממש לא נכון. לא יודע מה ראית אבל גררו רץ נלחם החזיק בכדור דחף שחקנים חילץ עשה מלא פעולות פיסיות והגנתיות, כל מאבק פיסי הוא ניטרל שם שחקנים כאילו הם היו ילדים בנוער ברמה שאפילו אני הופתעתי. 

לגמרי לא מובן לי

באשכרה היה השחקן הכי טוב שלנו במחצית השנייה ודווקא עליו נופלים..