Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

לפני2 שעות , erantheking21 said:

אפשר להוסיף שגררו נראה בדיוק כמו גררו של תחילת השנה, שכונתי, אגוסיאסט שחושב שהוא מינימום רונאלדו ולא מתאמץ בשיט(נראה כאילו הוא מוכר) וגם לא עזר להגנה

זה ממש לא נכון. לא יודע מה ראית אבל גררו רץ נלחם החזיק בכדור דחף שחקנים חילץ עשה מלא פעולות פיסיות והגנתיות, כל מאבק פיסי הוא ניטרל שם שחקנים כאילו הם היו ילדים בנוער ברמה שאפילו אני הופתעתי. 

15 דקות לפני, Krishi said:

זה ממש לא נכון. לא יודע מה ראית אבל גררו רץ נלחם החזיק בכדור דחף שחקנים חילץ עשה מלא פעולות פיסיות והגנתיות, כל מאבק פיסי הוא ניטרל שם שחקנים כאילו הם היו ילדים בנוער ברמה שאפילו אני הופתעתי. 

בסוף היה מהלך שהיו עליו איזה 5 שחקנים משהו מוגזם

לא מבין למה הוא עוד כאן, כי הוא לא ישתנה.

הוא לא יתרגל דברים אחרים, הוא פשוט חסר מושג, כולל הצוות שהביא שלא מייעצים לו כלום, בשביל מה צריך עוזרי מאמן? בשביל לשים קונסים במגרש? מביך.

הוא עדיין פה? למה הם מחכים? שמה עוד יקרה? 

רק אם יש לו בחוזה פיצויים מטורפים כמו ששמעתי במקרה של קומאן בברצלונה יכול להסביר את זה שהוא לא עלה כבר על מטוס... 

לפני11 שעות , hen34 said:

גבר עם שכר כמו של יצחקי גם אתה היית מתחבא...

אנשים רוצים להתפרנס.

יצחקי יכול רק לנסות לייעץ בהעדר מנכ"ל ספורטיבי, מנספורד זאת אבידה גדולה בדיוק כמו לאבד את פרץ ויוני.

בול

יצחקי זה לא מנספורד או ג'ורדי שיכולים לדפוק למיץ' על השולחן ולומר לו שהם רוצים א' ב' וג'.

פטריק עושה העונה את כל הטעויות האפשריות. התעקש על הרננדז אחרי שהוא בכלל לא רצה להיות פה, מייבש את חנצ'יס ואת שחר שהם דור העתיד, ויתר על פארפה שלדעתי טוב מגררו.

אנחנו קודם כל צריכים מנהל מקצועי חדש ברמת ג'ורדי או מנספורד ורק אח"כ מאמן שידע מה לעשות עם השחקנים

אלא אם יפתיעו עם חזרה של איביץ' שהוא עשה את כל התפקידים במקביל.

15 דקות לפני, Adir12 said:

בול

יצחקי זה לא מנספורד או ג'ורדי שיכולים לדפוק למיץ' על השולחן ולומר לו שהם רוצים א' ב' וג'.

פטריק עושה העונה את כל הטעויות האפשריות. התעקש על הרננדז אחרי שהוא בכלל לא רצה להיות פה, מייבש את חנצ'יס ואת שחר שהם דור העתיד, ויתר על פארפה שלדעתי טוב מגררו.

אנחנו קודם כל צריכים מנהל מקצועי חדש ברמת ג'ורדי או מנספורד ורק אח"כ מאמן שידע מה לעשות עם השחקנים

אלא אם יפתיעו עם חזרה של איביץ' שהוא עשה את כל התפקידים במקביל.

לא שמעתי את יצחקי מדבר העונה אולי פעם אחת ביום מרוכז אבל חלק מהתפקיד שלו זה גם לצאת בראיונות לתקשורת בתקופות כאלו לא להתחבא ולשלוח לשם את פטריק לבד הוא אומנם האשם העיקרי אבל ממש לא היחיד. מעניין אם היינו בתקופה טובה יצחקי גם היה נעלם. 

1 hour ago, הנדון said:

לא שמעתי את יצחקי מדבר העונה אולי פעם אחת ביום מרוכז אבל חלק מהתפקיד שלו זה גם לצאת בראיונות לתקשורת בתקופות כאלו לא להתחבא ולשלוח לשם את פטריק לבד הוא אומנם האשם העיקרי אבל ממש לא היחיד. מעניין אם היינו בתקופה טובה יצחקי גם היה נעלם. 

זה הכי מפריע לי

לא היה מנהל מקצועי אחד או מנכל אחד במכבי מאז שמיץ' הגיע שלא שמענו אותו מדבר בתקשורת אם זה בראיונות או אם זה במסיבת עיתונאים

בתחילת העונה יצחקי היה צריך לשבת ליד פטריק במסיבת עיתונאים ולענות על שאלות כמו שעשו מנספורד וג'ורדי

בכלל, מאז שהוא מונה לתפקיד הוא לא הוציא מילה אחת

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

טוב אני מבין שגם את המשחק נגד אשדוד הוא יאמן. מאכזב אם זה יהיה ככה.

יהיה פה עד דצמבר לפחות.

לפני2 שעות , ebibo said:

מתי יש אימון? בדר"כ זה לפני האימון עושים פגישה עם המאמן אומרים לו שגולדאהר נותן לו בעיטה בטיז ויוצאת הודעה, ההכל תלוי מתי האימון

ממה שאני זוכר זה אף פעם לא היה ביום שאחרי המשחק, בדרכ 3-4 ימים אחרי ובגלל שיש טיסה השבוע לא רואה אותו הולך הביתה עכשיו

לפני7 שעות , ת"א שלנו said:

למה הודעה תוקפת? לא זלזלתי. אני מעריך כל עובד במכבי. כולל מי שאחראי על הלוגיסטיקה. שאלתי ברצינות מה הישגיו במחלקת הנוער ואני עדיין לא משוכנע שהוא היה כזה אקס פקטור או בעל הישגים כאלה גדולים. לכן שאלתי. ועדיין לא השתכנעתי שהוא עשה פלאים במכבי. השחקנים שציינת מיובשים על הספסל מתחילת העונה, זה לא לזכותו.

פטריק כמאמן בוגרים הוא כישלון. בטח בטיפול שלו בצעירים. אין ויכוח. העבודה שלו במחלקת הנוער זכתה להערכה בזמן אמת גם מג'ורדי וגם ממאנספורד. 

הרבה שנים לא התביישתי במושכים בחוטים אצלנו כמו שאני מתבייש מתחילת העונה. 

איך מישהו כמו ברק יצחקי מגיע לראש הפירמידה במועדון כמו מכבי? זאת תעודת עניות למועדון.

אבל כרגיל עושים אצלנו הכל לאט הג'נטלמנים. אירופה או לא אירופה הוא היה צריך להיות כבר על טיסה להולנד אתמול בלילה. 

מיץ' הפך מזמן לפרה קדושה ואי אפשר לדבר עליו בלי שיעוטו עלייך אבל וואלה הגיע השלב שגם הוא צריך להשמיע קול וגם הוא צריך להגיד איפה הוא עומד.

חזרנו עשר שנים אחורה בשנה והפכנו למועדון שאין לו מה למכור בליגה פח שלנו, אני פשוט מתבייש. 

לפני5 שעות , Krishi said:

הבעיה עם גררו שהוא עושה דריבל או נתקע בפינה ויוצאים אליו 2-3 שחקנים הוא מנסה להעביר אותם במקום להבין שעכשיו בעקבות זה שיצאו עליו 3 שחקנים נוצר מצב שבהכרח יש שני שחקנים פנויים

לא מבין למה הוא לא מוסר במצבים האלה, לא מרים את הראש, קבלת החלטות של ילד.