Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

33 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא כזה הוגן קמחי. הוא קיבל את מחלקת הנוער ועשה עבודה טובה. הוא כנראה לא מספיק טוב לאמן בוגרים, זה קורה. הוא לא אוייב האומה. זה תמיד יכול לקרות. יש אחראי אחר למערכת הנוער. פטריק בר החלפה ויש חומר לא רע.  

אם הוא מחזיק בכח בתפקיד ולא מבין שזה גדול עליו וזז הצידה - הוא אויב האומה. 

19 דקות לפני, המכבייה said:

עידו שחר, ההחתמה של חנצ'יס. אוסקר. וגם כאלה שפחות הוכיחו את עצמם כמו קארצב ואילון. כל מחלקת נוער היתה מתגאה בהם. כמאמן בוגרים הוא לא הצליח והשתפן? נכון. וואלה יופי, מיטש היה אמור לנחש את זה? ברק? שרון? תעשה את ההפרדה ואל תבטל את האיש על סמך החודש האחרון(בהקצנה כמובן). לא היית רוצה שיעשו לך את זה בעבודה שלך. האם הוא מאמן טוב לבוגרים? לא. אז????? לא מתאים לך חבר. 

כרגע לא קיבלנו כלום מעידו שחר, חנצ׳יס, אוסקר, אלמוג וקארצב, אז איך אפשר לזקוף את זה לזכותו? 

לפני13 שעות , YNWA said:

זה מצחיק שאומר את זה אוהד יונייטד 

פרגוסון בשיאו לוקח עם יונייטד הנוכחית אליפות עם ידיים קשורות מאחורי הגב

זה מצחיק שאתה משווה את פרגי ויונייטד למועדון שלקח את חמשת האליפויות האחרונות שלו עם ארבעה מאמנים שונים.

Just now, duss21 said:

למה שיתפטר? יש לו חוזה גדול לשנתיים. אם הוא מתפטר הוא הרבה יותר מטומטם ממה שחשבתי.

לא הבנתי מה אכפת לך שהוא יצא מטומטם אם זה טוב לקבוצה שלך. 

ברור שהוא לא חייב להתפטר - אבל במצב הזה הייתי מצפה ממנו לזוז הצידה בעצמו ולא להחזיק בכח בתפקיד. משלא עושה את זה - אויב האומה.

Just now, מכביסט לעד said:

כרגע לא קיבלנו כלום מעידו שחר, חנצ׳יס, אוסקר, אלמוג וקארצב, אז איך אפשר לזקוף את זה לזכותו? 

הם משאבים יקרים. הטיפול של פטריק איתם כמאמן בוגרים? חרפה. אבל לא צריך לבטל את עצם הגידול שלהם והעין שלו, כשזה היה במחלקת הנוער. זה כל מה שאמרתי כאן. 

10 דקות לפני, Krishi said:

אם הוא מחזיק בכח בתפקיד ולא מבין שזה גדול עליו וזז הצידה - הוא אויב האומה. 

לא ממש מה שכתבת. מחזיק בכח? ברצינות? הוא מאמין בעצמו כמו כל אחד אחר והוא שכיר ויש מי שיכול לפטר אותו במיצמוץ עין. מיטש עשה את זה לנמני, איווניר, שוטה, דוניס. אין בכח. יש בעל הבית שמבין שזה לא מספיק טוב. ואני סומך על הבעל בית. פיטורים של פטריק עבור מיטש, זה כמו קופסת סיגריות בשבילי. אין למיטש הגבלות כלכליות שימנעו את זה.  

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא ממש מה שכתבת. מחזיק בכח? ברצינות? הוא מאמין בעצמו כמו כל אחד אחר והוא שכיר ויש מי שיכול לפטר אותו במיצמוץ עין. מיטש עשה את זה לנמני, איווניר, שוטה, דוניס. אין בכח. יש בעל הבית שמבין שזה לא מספיק טוב. ואני סומך על הבעל בית. פיטורים של פטריק עבור מיטש, זה כמו קופסת סיגריות בשבילי. אין למיטש הגבלות כלכליות שימנעו את זה.  

שיאמין בעצמו עד מחר זה לא מענייני. מענייני שיהיה לנו מאמן שיודע לאמן את הקבוצה - והוא לא יודע. אז כל עוד הוא שם למרות שקיימת האופציה שהוא ילך בעצמו - אויב האומה. 

למיץ' אין הגבלות כלכליות, אבל אולי לתקציב של מכבי כן יש. שנינו לא יודעים עד כמה זה שיקול, אולי גם בלי קשר לכסף מיץ' עצמו מפחד לזעזע את המערכת כל כך מהר למרות שהיא צריכה את הזעזוע הזה. אבל על מיץ' אני לא יכול לכעוס, על ואן לוון שעדיין לא הגיש את המפתחות - כן. 

11 דקות לפני, Krishi said:

לא הבנתי מה אכפת לך שהוא יצא מטומטם אם זה טוב לקבוצה שלך. 

ברור שהוא לא חייב להתפטר - אבל במצב הזה הייתי מצפה ממנו לזוז הצידה בעצמו ולא להחזיק בכח בתפקיד. משלא עושה את זה - אויב האומה.

אני אשמח מאוד שהוא יתפטר, פשוט לא נראה לי שזה יקרה, ובצדק מבחינתו.

4 דקות לפני, Krishi said:

שיאמין בעצמו עד מחר זה לא מענייני. מענייני שיהיה לנו מאמן שיודע לאמן את הקבוצה - והוא לא יודע. אז כל עוד הוא שם למרות שקיימת האופציה שהוא ילך בעצמו - אויב האומה. 

למיץ' אין הגבלות כלכליות, אבל אולי לתקציב של מכבי כן יש. שנינו לא יודעים עד כמה זה שיקול, אולי גם בלי קשר לכסף מיץ' עצמו מפחד לזעזע את המערכת כל כך מהר למרות שהיא צריכה את הזעזוע הזה. אבל על מיץ' אני לא יכול לכעוס, על ואן לוון שעדיין לא הגיש את המפתחות - כן. 

אבל פטריק לא יודע את זה. הוא מאמין בעצמו. יש מעליו אנשים שיגידו-זה לא מספיק טוב למכבי. הוא שכיר. תמיד יש שני צדדים והכל לגיטימי בעניין הזה. אתה רואה באופן חד צדדי רק את מכבי(וגם אני, בוכה איתך ביחד על איך שאנחנו נראים), אבל זה לא עובד ככה. אתה יודע שזה לא עובד ככה. יתכבד מיטש וימצא פתרונות...

1 hour ago, קמחי said:

כאשר יש מערכת, אז אנחנו לא נהיה תלויים במאמן.

כשאין מערכת מקצועית-אז ניפול על החרב של ואן לייבן.

:wubyellow3:

12 דקות לפני, המכבייה said:

אבל פטריק לא יודע את זה. הוא מאמין בעצמו. יש מעליו אנשים שיגידו-זה לא מספיק טוב למכבי. הוא שכיר. תמיד יש שני צדדים והכל לגיטימי בעניין הזה. אתה רואה באופן חד צדדי רק את מכבי(וגם אני, בוכה איתך ביחד על איך שאנחנו נראים), אבל זה לא עובד ככה. אתה יודע שזה לא עובד ככה. יתכבד מיטש וימצא פתרונות...

בסדר הוא לא המאמן הראשון שיבקש להתפטר, כן? זה לא שאנחנו מצפים לאיזה תופעה על טבעית שמעולם לא התרחשה בעבר. 

אבל אם לא הוא אז נקווה באמת שמיץ' ימצא את הפתרונות מהר. עוד לא מאוחר לתקן, היריבה העיקרית שלנו לתואר גם מקרטעת ורק במרחק של 3 נקודות. לא צריך להגיע לבור של שנה שעברה ורק אז להתחיל לשחק. 

12 דקות לפני, Krishi said:

בסדר הוא לא המאמן הראשון שיבקש להתפטר, כן? זה לא שאנחנו מצפים לאיזה תופעה על טבעית שמעולם לא התרחשה בעבר. 

אבל אם לא הוא אז נקווה באמת שמיץ' ימצא את הפתרונות מהר. עוד לא מאוחר לתקן, היריבה העיקרית שלנו לתואר גם מקרטעת ורק במרחק של 3 נקודות. לא צריך להגיע לבור של שנה שעברה ורק אז להתחיל לשחק. 

אני לא כל כך זוכר מאמני קבוצות צמרת שהתפטרו. לא בשנים האחרונות. אם אתה לא סומך עליו כמאמן, אל תסמוך עליו שיתפטר. שום דבר לא אבוד. בזה אני מאמין באמת. 

הוא לא יתפטר, הוא אמר בפה מלא בראיון שהוא מאמין שהוא יוציא את הקבוצה הזאת מהבוץ..רק שאנחנו לא בבוץ, אנחנו פשוט קבוצה לא מאומנת, יש הבדל גדול

מכבי שיחקה אתמול טוב במחצית הראשונה, ביטלה לגמרי את נתניה, מחצית שניה זה היה הזיה, כאילו זה נראה שמישהו בנתניה שילם לפטריק לעשות כל טעות אפשרית להחזיר את נתניה למשחק ולהפסיק לשחק...רמת משחק ההגנה שלנו מוגבל ולחיץ לגמרי, שקבוצות משחקות צפוף אנחנו עומדים נכון, אבל ברגע שהם משנים ומתחילים ללחוץ לנו את ההגנה ופותחים אותה ואז שחקנים משחקים נכון עם מהירות וכח, אנחנו מאבדים את זה ונראה שכאילו כל התקפה זה חצי גול, אתמול כל בעיטה נכנסה שם..יאמר לזכות הרננדס שהוא לא היחיד ששיחק גרוע, גם סבוריט נראה פריך מאוד וג'ראלדש גם, איטיים וחלשים פיזית, קל לעבור אותם ואין להם גם עזרה, לגבי השוער לא יודע לגבי פרץ, נראה כשרון אדיר, אבל ספגנו גם איתו יותר מדי שערים, מחצית ראשונה הכל היה נראה ורוד ומשחק ההגנה עבד טוב בגלל שנתניה שיחקו לא טוב וצפוף ואז קל לבלמים כמו ייני והרננדס להתמודד (למעט הגול התורני שאכלנו מבעיטה מחוץ לרחבה, בפעם המי יודע מה) ואז פתאום נתניה נראו כמו ריאל מדריד מחצית שניה וההגנה שלנו נראתה כמו ההגנה של עפולה, לא מובן מה השינוי הדרסטי הזה ממחצית למחצית ואפשר להוסיף שגררו נראה בדיוק כמו גררו של תחילת השנה, שכונתי, אגוסיאסט שחושב שהוא מינימום רונאלדו ולא מתאמץ בשיט(נראה כאילו הוא מוכר) וגם לא עזר להגנה וגם גולסה היה נראה אוויר וחסר כושר באופן מוחלט, ששחר מחכה לצ'אנס שלו וכרגיל לא מקבל.

יש לי הרגשה שזה מעל למה שאנחנו חושבים.

לפני5 שעות , המכבייה said:

עידו שחר, ההחתמה של חנצ'יס. אוסקר. וגם כאלה שפחות הוכיחו את עצמם כמו קארצב ואילון. כל מחלקת נוער היתה מתגאה בהם. כמאמן בוגרים הוא לא הצליח והשתפן? נכון. וואלה יופי, מיטש היה אמור לנחש את זה? ברק? שרון? תעשה את ההפרדה ואל תבטל את האיש על סמך החודש האחרון(בהקצנה כמובן). לא היית רוצה שיעשו לך את זה בעבודה שלך. האם הוא מאמן טוב לבוגרים? לא. אז????? לא מתאים לך חבר. 

למה הודעה תוקפת? לא זלזלתי. אני מעריך כל עובד במכבי. כולל מי שאחראי על הלוגיסטיקה. שאלתי ברצינות מה הישגיו במחלקת הנוער ואני עדיין לא משוכנע שהוא היה כזה אקס פקטור או בעל הישגים כאלה גדולים. לכן שאלתי. ועדיין לא השתכנעתי שהוא עשה פלאים במכבי. השחקנים שציינת מיובשים על הספסל מתחילת העונה, זה לא לזכותו.

תכלס ההגרלות הקלות של אופ״א היו מלכודת דבש, הנוכל על הקווים קנה לעצמו זמן.. עכשיו יגיעו קולות של לתת לו זמן אנחנו באמצע קמפיין אירופי טיסה לפינלנד וכו׳