Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, אקיטה said:

נגמרו ימי החסד.

העונה עוד ארוכה ולא מאוחר מדי.

בנוסף אירונית, הוא קובר לנו את הצעירים האדירים שהתפתחו תחתיו, לראות מה פארפה עושה לנו היום ולשבור את הראש, תודה על המחלקת נוער, אבל יאללה ביי.

דעה לא פופולארית: הוא לא פיתח פה שום דבר. השחקנים שיוצאים ממחלקת הנוער בשנים האחרונות הם שחקנים סבירים לליגת העל במקרה הטוב. פארפה לא גדל פה.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

דעה לא פופולארית: הוא לא פיתח פה שום דבר. השחקנים שיוצאים ממחלקת הנוער בשנים האחרונות הם שחקנים סבירים לליגת העל במקרה הטוב. פארפה לא גדל פה.

לא גדל פה אבל הוא חלק ממה שהמחלקת נוער מביאה ומפתחת, נכסים צעירים של מכבי שהוא אחראי עליהם. אבל שיתנו להם, הם לא פחות טובים מהקיים.

5 דקות לפני, קובי החולוני said:

לפחות הפעם אני בטוח שהוא הולך הביתה, עוד הערב או מחר זה יקרה

לפחות זה

ככל שאני רוצה לחשוב שזה יקרה, נדמה לי שמכבי קצת בבעיה כרגע - נניח והוא מפוטר עכשיו: מי יאמן את הקבוצה?

מינו אותו בלית ברירה וכמעט זכה באליפות עונה ראשונה, מזל או לא יכולות או לא בעונה השנייה זה לא נראה טוב מהרבה בחינות:

1. הגנה.

2. יציבות.

3. חילופים.

4. שימוש בסגל.

5. הרכבים.

6. רמת המשחק של הקבוצה. (לחץ גבוה, דיוק, תרגילים).

7. אחוזי הצלחה גרועים של - נכשל.

אפשר להמשיך, אבל נראה לי זה מספיק למיץ׳ שבטח כבר שבר את הלפטופ בקיר. מחר הוא לא פה אחרת זו תהיה הפתעה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

לא גדל פה אבל הוא חלק ממה שהמחלקת נוער מביאה ומפתחת, נכסים צעירים של מכבי שהוא אחראי עליהם. אבל שיתנו להם, הם לא פחות טובים מהקיים.

ב5 שנים שלו במחלקת הנוער לא יצא פה אחד כמו עבדה או סולומון, או אפילו מישהו שדומה ליונתן כהן או דור פרץ. יכול להיות דבר כזה? ואל תזכירו עוד פעם את אוסקר גלוך, עד שלא ישחק בקבוצה בודרת הוא לא מעניין אף אחד.

Just now, חומץ בלסמי said:

ככל שאני רוצה לחשוב שזה יקרה, נדמה לי שמכבי קצת בבעיה כרגע - נניח והוא מפוטר עכשיו. מי יאמן את הקבוצה?

פיתרון זמני בטוח יהיה יותר טוב מלוון

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ככל שאני רוצה לחשוב שזה יקרה, נדמה לי שמכבי קצת בבעיה כרגע - נניח והוא מפוטר עכשיו: מי יאמן את הקבוצה?

הפורטוגלי בנוער

עדיף תאמין לי על השודד שיש לנו עכשיו

2 דקות לפני, thunderbolt said:

ב5 שנים שלו במחלקת הנוער לא יצא פה אחד כמו עבדה או סולומון, או אפילו מישהו שדומה ליונתן כהן או דור פרץ. יכול להיות דבר כזה? ואל תזכירו עוד פעם את אוסקר גלוך, עד שלא ישחק בקבוצה בודרת הוא לא מעניין אף אחד.

אנחנו לא יודעים כי הם בנתיים לא מקבלים את ההזדמנות, מה אתה רוצה שאני אגיד לך? בנתיים כל פעם שמישהו מהם פוגש אותנו הוא תופר ונראה שווה בין שווים בקבוצה נחותה יותר על הנייר.

יש בעיה במכבי מבחינת השילוב שלהם, אני חושב שמזמן היה צריך לוותר על חוזז, על אחת כמה וכמה לא להשאיר את ריקן וטב"ח, איך נדע מה הם שווים אם הם לא מקבלים הזדמנות?